Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

sophiejane
1. dub 2010

ha katchi můj táta 23.4. 🙂)

mick
1. dub 2010

Kalkulačku jsem zvládla, kdyby to klaplo, tak bych měla termín 18.12, takže parádní vánoční dárek.
Katchiku-Ty jo, vy se chystáte na nějaký lovecký zkoušky?
My máme dneska s mužíkem výročí 11 let na apríla a kupodivu si to pamatuje. To je děs, jak to šíleně letí. To mamce Katchíku, taky hezky vyšlo 😉 . A kamarádka má na dnešek termín porodu. Ten duben je nějak plodnej 😀, moje mamka má taky narozky 26.4.
Já jsem ledňátko, tak už to mám za sebou.

mick
1. dub 2010

Sophie-s tou Anglií, to je síla. Je fakt, že jsem koukala tuším na Barrandově dávali pořad o umělém oplodnění a byl tam pár angličanů a ty museli část svojich vajíček darovat, aby na ten pokus měli. Jim se to podařilo, pak tam byl ještě jeden pár, který měl darované vajíčka a těm to neklaplo. No dát skoro 400tisíc za jeden pokus...To je fakt na úvěr, kdyby člověk aspoň věděl, že to klapne, ale pak splácet 10 let něco, co se nepovedlo.

hanik2
1. dub 2010

ahojky holky můžu se přidat?..do Gestu chodím od ledna...v pondělí jsem byla na prvním IUI...mám 5 letou dcerku která se povedla po 7 měsících snažení..a chceme druhé už je to skoro 2,5 roku a pořád se nedaří...v Gestu zjistili že bez pomoci léků neovuluju...já to tušila měřila jsem si chvilku BT moje dr s tím nechtěla pořád nic dělat ....v lednu po Clostíku OVU byla 20 DC ale byla...v únoru nic...tak mi dr Čekal nasadil injekce Fostimonu a slíbil IUI...folikul se objevil až 16 DC už jsem to pomalu vzdávala...psychika i finanční stránka ...dojíždím 70 km..poplatky za UZ,injekce (10 doplatek a 4 jsem platila jako samoplátce)....no necháme se překvapit jak to dopadne ale vím že většinou první IUI nevychází...

katchik
1. dub 2010

Mick lovecký zkoušky bych nějaký chtěla, ale nevím, nevím s tím naším pošukem. Hlavně já bych asi nezvládla, kdyby někam zdrhla. Oni mají sice 30 min. na to se vrátit, ale já bych asi byla za hysterickou paničku. 😀
11 let výročí máme v květnu. 🙂

Holky myslím, že ještě můžeme být rádi, že máme z části hrazený 3 pokusy.
Padím na tu masáž. Zatím se mějte.

katchik
1. dub 2010

jsem z5 a bylo to úžasný. Akorát bych teda místo v kanclu byla zalezlá doma s knížkou. 😒

mick
1. dub 2010

Holky nestíhám!!!! Jsem tu sama a pořád mi sem někdo leze. Teda, teď tu byla bývalá kolegyňka s roční holčičkou, tak tu neberu jako vetřelce 🙂 , ale jinak kolegové s debilníma otázkama mi lezou na nervy.
Katchiku-tiše závidím, masáž bych taky brala a byla jsi na krční nebo na celé? Já když jsem měla zablokovaný krk,tak jsem byla tady u nás a 20 min stálo 350,-, to mi přišlo docela dost a ještě se mě bála dotknout, že mi to moc masírovat nebude, když to mám zablokovaný. A k těm našim lovcům - u nás by byl průser, kdyby nám zdrhnul ten čistokrevný ohař a potkal nějakýho jinýho hafáka, tak je asi po něm. Na lidi je to šílenej milouš, toho druhýho taky snese, ale psi nesnáší. Když byl malej, tak ho napadl pittbul a od tý doby nedá nikomu šanci, ani aby si k němu čuchnul, do tý doby si lehal i před jorkšírákem. Holt blbá zkušenost. Horší je, že bije i ženy (teda fenky), takže na hon nemůže vůbec, myslim, že by žádnej pes nepřežil, ale vystavuje nádherně.
😉

Hanik, vítej mezi nám, držím ti palce na IUI. My na ní byli 6x a bohužel to neklaplo, ale jsme idiopati, takže u nás žádný problém nenašli. U vás je problém daný, takže stačí jeden pořádný folík, aby se zadařilo 😉, tak snad tam byl v pondělí ve správnou dobu na správnym místě. Peníze, to je hrůza a to ještě nejste v kolotoči na IVF. 70 km, to se tedy projedete a Gest ti někdo doporučil nebo sis ho našla sama?

hanik2
1. dub 2010

Mick díky za přivítání ..jsem Pražačka ale přivdala jsem se kousek od Rokycan ...moje bývalá gynekoložka v Praze mi Gest doporučila když nám to půl roku nešlo s dcerkou ...chtěla jen aby nám udělali základní vyšetření..no byli jsme tam na první návštěvě a pak už jsme tam nešli protože jsem 14 dní potom zjistila že jsem těhotná...takže důvěra ve známé prostředí....na IVF se zatím necítím v tuhle chvíli bych do něj nešla už jen z té finanční stránky,ale píšu zatím...a ty jsi tam spokojená?mě jediné co nevyhovuje že pokaždé jdu k jinému dr...IUI mi dělal dr Alexandr...ale oficiálně mám za dr Čekala

katchik
1. dub 2010

Hanik vítej tady a ať se hned první iui povede. 🙂 Koukam, že se teda docela projedete. 😒

Mick tak debilní dotazy od kolegů jsou hodně výživný. To mi vždycky vstávajá vlasy na hlavě. Máme tady jednoho co se ptá fakt na každou ptákovinu. 😠
Masáž byla cca 35min a platila jsem 290,- za 20 min. 350,. to je fakt docela dost. Tahle masérka byla taky docela jemná. Furt se mě ptala jestli mě to nebolí. Prý vy jste taková drobná, tak já se bojím víc zabrat. 😀 To neví, že jsem zvyklá na mojí drsnou kamarádku.
A s tím hafákem to je blbý, že nemá rád ostatní hafany. To musíš být furt ve střehu. Kirbie pokousal vlčák, když byla malá. Tak teď všechny vlčáky obchází velkým obloukem a když náhodou potkáme toho co jí napadl, tak to jde ještě větším obloukem. A přitom je to už přeš rok a furt si to pamatuje. Jinak je to posera, před většíma psama si lehá hned na záda. A naši mají čivavu a od ní si nechá všechno vzít a pak jen čučí. 🙂

katchik
1. dub 2010

Hanik a nejmenuje se ta tvá gyn. dr. Žantová? To že chodíš k jinému dr. je blbý, ale bohužel jdeš zrovna k tomu co má ten den službu. A jak jseš spokojená s Čekalem? Byla jsem u něj jednou. Dělal mi iui a byl hrozně vtipnej. Přišel mi hrozně fajn.

hanik2
1. dub 2010

Katchik díky...ne ne Čížková..ale teď chodím tady u nás k jiné a hodlám jí změnit ...jo to je ono no podle toho kdo má službu...on je takovej pohodovej sympatickej ....ještě mi přijde milý dr Černý..oni jsou všichni příjemní nemůžu si stěžovat...

katchik
2. dub 2010

Bré ránko všem, 🙂
Tak máme před sebou 3 dny volna jupííí. 🙂 Kde jste všechny?

mick
2. dub 2010

Ahojky holky, já jsem dneska zůstala doma. Jsem nějak unavená, tak se budu dneska válet a pak asi další 3 dny 😀 . Akorát sousedi dělají opěrnou zeď a pořád něco brousí, tak je tu celkem hluk. Koukala jsem na první stránce, že je Grej v 7 tt, tak to je parádní. Asi to vyšlo bez doktorů 😎 . Už začínám věřit, že ta psychika je fakt prevít 😠 .

katchik
2. dub 2010

Mick volno zavidím. Nemám žádnou práci, tak to tady asi dneska odsedím. 😠 Nekecej Grej je těhu? Ty jo tak ono na tý psychice fakt asi něco bude.

sophiejane
2. dub 2010

ahoooj ženy 🙂)

sophiejane
2. dub 2010

takže grej můj testový vzor čeká druhý? no vida...

katchik
2. dub 2010

Čus ženo 🙂 ještě se 4x vyspíš a bude utz. Půjde tam s tebou i manža? Jak ti vlastně napsali v Gestu vycházky? Máš neomezené?

sophiejane
2. dub 2010

nemám, to v gestu nehrozí, mám 10-18hod...jo, asi půjde...

mick
2. dub 2010

Tak už jsem po obědě, tak na vás jdu mrknout. Testovací vzor dobrý co 😉 ? Přiznám se, že bledě závidím. Já jsem nějak dneska pesimisticky naladěná, nějak mám pocit, že z toho nic nebude, ale... neházím žito 😎 .
To je dobře Sophie, že s tebou půjde manžel, je to přece společný výtvor 😉 . Ty vycházky jsou příjemný.
Už vám holky někdy přišla kontrola, když jste byly nemocný?

sophiejane
2. dub 2010

ne mick nikdy...nebud pesimista...i když já mám co říkat, každý den to mám jinak... 🙂 říkej si, že lepidýlko zafunguje!!!

katchik
2. dub 2010

od 10 - 18 hod to jde. Akorát teda nevím jak bych to udělala páč musím ráno se psem, ale to jde asi domluvit od kdy do kdy ne?
Mick co jsi měla dobrýho? My jdeme za chvilku na oběd s kolegama, tak uš se těším. Umírám hlady. A žito nehaž, na to je ještě dost času. Kontrola nepřišla nikdy. Když jsem měla neschoneku po 1. IVF. Tak mi dr. Černý, řekl, že kdybych byla venku mimo vycházku, a náhodou přišla kontrola. Ať zavolám, že mi dají potvrzení, že jsem byla na ko.

mick
2. dub 2010

Mě přišla jednou, asi ve 20 letech, to jsem měla za sebou 2 angíny a asi jim to přišlo divný,jinak taky ne.
V lepidýlko doufám, ale známe to všechny po těch neúspěších ten optimismus trochu ztrácíme. Koukala jsem, že dneska testík neproběhl, ale je fakt, že se ti ten UZV blíží a to mi přišlo těch 14 dní fakt hodně. Šíleně to letí.

mick
2. dub 2010

Měla jsem čínu s rýží. Tak dobrou chuť a jak je po masáži, nejsi rozlámaná? Prosím tě kolik vážíš, když se bála masérka přitlačit? Se mnou by problém neměla, po mě by asi mohla i skákat 😀 .

sophiejane
2. dub 2010

jsem chtěl adnes testit, ale v pět ráno jsem šla na malou a to se mi testit nechtělo tak už jsem se na to pak vyprdla.možná zítra, pak asi pojedeme někam na výlet, možná do čes.ráje 🙂

katchik
2. dub 2010

čína s ryží mnam, mnam. Mě teď kolegové napsali, že jedeme do Edenu ve Vršovicích a zjistila jsem, že tam mají indický fast food. Tak do toho asi půjdu. Ovšem jedeme až v 13 hod. se zbláznili už šilhám hlady. 🙂
Mick no nevážím nějak málo asi tak 52kg možná víc dlouho jsem se nevážila, ale jsem drobná, tak se asi bála nevím.

sophiejane
2. dub 2010

katchi 52? no to je docela málo🙂 a kolik měříš?

katchik
2. dub 2010

Holky objedala jsem si mladý ječmen. Doporučila mi to kamarádka. Je to na očistu organismu a prý je to dobrý na otěhu. Akorát to je teda děsnej blaf, tak se z toho snad nepo...

katchik
2. dub 2010

tak 163cm

katchik
2. dub 2010

Mick rozlámaná po masáži ani nejsem. Akorát jsem včera doma trošku cvičila, tak to docela cítím. 🙂

mick
2. dub 2010

Týjo, to jsi drobná. Já mám 170 cm a pokouším se udržet pod 70 kg. Chtěla bych zhubnout na těch 65, ale to se mi pořád nedaří. Vždycky si říkám, že to dám před dalším IVF, aby to tělo bylo nastartovaný a prt ☹ . Mladý ječmen jo, tak pak musíš poreferovat, jaký to je 😉 .