Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

sophiejane
9. dub 2010

bea já bych u nich chtěla zůstat i do poradny, teda u Koreckého

sophiejane
9. dub 2010

ten se mnou vždycky jednal korektně!

katchik
9. dub 2010

Sophie já si myslím, že když ho bereš po transferu, tak je to dost krátká doba na to, aby to nějak zapůsobilo a ještě to je fakt malá dávka. Tak že docela s Čekalem souhlasím. 😉 jo jo teď jdu na ket jen čekám na ms.

Bea no tak pokud se mi podaří být těhotná, tak se vrátím ke své dr. Ona je úžasná, tak že nemám důvod jí měnit. Hm měla bych se k ní objednat na prevenci.

katchik
9. dub 2010

jo a Sophie mám doma snad dvě krabky prednisonu, tak kdyby jsi chtěla tak ti je klidně pošlu.

sophiejane
9. dub 2010

taky si myslím, ale po zkušenostech z tohoto týdne si fakt tomu Koreckému zavolám 😀

chrobacek
9. dub 2010

Sophie a ty máš prokázané protilátky?

sophiejane
9. dub 2010

nemám, protože na podrobném imunu jsem nebyla...

beatrice7
9. dub 2010

Katvhi, no vidíš, ještě že jsem ti ji připomněla 😀 Já k té své chodit nebudu, jsou tam hodinové čekací doby a to není nic pro mě 🙂 Do Gestu chodit nechci. Tak si asi budu muset někoho najít.... ☹ A vůbec nevím koho, nemáte nějaké doporučení na dobrýho doktora v praze který by ještě přibíral nové pacientky ?

sophiejane
9. dub 2010

a v tom základním nevím co je, neviš mick, nebo katchi?

chrobacek
9. dub 2010

aha tak to se pak bere prednison do toho 12tt +- tak si myslím, že by jsi ho pomalu vysadit mohla nebo si začni dávat půlku ...

sophiejane
9. dub 2010

no já jsem 7tt a on mi řekl klidně vysadte a když ho beru jen měsíc tak ani nemusím postupně, to je děs ti doktoři, jak říkám, v úterý si zavolám tomu koreckému ke kterému patřím

steffi13
9. dub 2010

ahojky holky,
Katchiku-jojo už v Ne frčím šáhnu tam na frantíka,který prý přináší otěhotnění no a pak v klouznu po lázních na 3pokus a bude to 🙂 😉 už se těšim do lázní moooc 🙂
Mick-ty takhle neumíš vydržet tak ti držim palečky 🙂 🙂
já jede zase něco zařídit tak zatim papapa juknu na Vás odpolko..
jinak pěkný odpočinkový vikendík 😎 🙂 😝

chrobacek
9. dub 2010

víš co na ten prednison jsou totiž totálka jiné názory.... když mrkneš na net každej říká něco jiného ...

katchik
9. dub 2010

Bea můžu ti nabídniu tu svojí. Je na Újezdě, nikdy nečekáš, max. 5.min. Akorát se u ní teda platí. Ale nemůžu si stěžovat, vždy mi vše vysvětlila. Než jsem šla do Gestu udělala mi hormonální profil, sledovaní ovu, poslala mě na laparku. Fakt jsem spokojená.

chrobacek
9. dub 2010

Katchik jo a ani nám to PICSI v Hel. nenabídli i když jsem podle mě na to adepti, ale asi s tím nejsou nějak extra lepší výsledky

wrtulce to dělali u prvního ivf pže chtěla a při druhém řekli že je raději vyberou sami jak přes PICSI

mick
9. dub 2010

Katchiku, to zní zajímavě, ale to v Gestu asi nedělají co? Já měla jít na preven.prohlídku v lednu, ale roztahovat ty nohy už mě nějak neba.

Sophie, mě akorát řekli, že to zákl. imuno mám v pořádku, tudíž tam nic závažnýho není, tak ti nevim. Ty hlavně pořádně papkej, ať se pěkně kulatíš 🙂 .

Beat, já chci taky změnit gynekologa.Kamarádka mi doporučila tady to http://www.gynera.cz/ , je to na Zbraslavi. Je tam spokojená. Ten můj dosavadní nemá ani UZV a mám to přes celou Prahu.

sophiejane
9. dub 2010

holky a co gyncentrum? jsou drahý ale prý super, chodí tam jedna má známá

sophiejane
9. dub 2010

no drahý...jen platíte nějaký ten poplatek na rok

mick
9. dub 2010

Sophie, ty jsi vlastně nový vzor pro holky, co jim čárky tak rychle nerostou 😀 . Myslim, že jsi předběhla i Grej. To je parádní, teď se budou odkazovat na tebe. Podívejte se na Sophie, čárky nic moc a je těhule. Tak ne abys ty testy vymazala!

katchik
9. dub 2010

já chodím sem http://www.peceozenu.cz/

Sophi v tom zákadním imunu je tohle:
Antifosfolipidové protilátky - APLA
Antikardiolipinové protilátky - ACLA
Antinukleární protilátky – ANA screen
Vyšetření hladin imunoglobulinů IgG, IgA, IgM - tímhle si nejsem jistá
Protilátky proti extrahovatelnému nukleárním u antigenu – ENA screen

beatrice7
9. dub 2010

Je, díky za tipy 🙂 Já mám možnost chodit do Medicoveru, ale nevím jaké to tam je, nemyslím prostředí, to je špičkový. Ale nevím jaké jsou zkušenosti s gyndou medicover na Karlíně... tam bych to měla nejblíž. Šly byste někam kde to neznáte ale působí to na vás dobře anebo spíš dát na doporučení známých ?

mick
9. dub 2010

Beat, já dám raději na doporučení známých. Jestli to máš nejblíž, tak to zkus. Kdyby se ti tam nelíbilo, tak můžeš zkusit něco jiného 😉 .

beatrice7
9. dub 2010

Asi to tak udělám... Co by tě stopro odradilo už při první návštěvě těh.poradny ? Já právě nemám zkušenosti z různých ordinací. Celý život chodím k té své. teď jsem se rozhodla to změnit.

katchik
9. dub 2010

Bea asi bych taky dala spíš na doporučení. Špičkový prostředí ještě nemusí znamenat, že to tam bude super. Můžeš to zkusit a kdyby se ti tam nelíbilo, tak odejít můžeš vždycky.

beatrice7
9. dub 2010

Koukám, že Žantová pracovala v Gestu 🙂

katchik
9. dub 2010

Bea jo jo pracovala. 🙂

beatrice7
9. dub 2010

🙂 Ta tě do Gestu asi i doporučila ?

katchik
9. dub 2010

řekla mi, že mi může napsat doporučení tam, ale že to je na mě. Do ničeho mě netlačila.

katchik
9. dub 2010

šla jsem tam i kvůli tomu, že ona ty dr. zná. A kdyby se mi cokoliv nelíbilo nebo jsem něčemu nerozuměla mohla jsem jí zavolat. Teď jsem se k ní objednala na tu prevenci, tak jí povyprávím.

beatrice7
9. dub 2010

🙂 jasný. Já to asi nejprve zkusím s tím Medicoverem, když se mi to tam nebude zdát, tak půjdu jinam. Máme nějakou členskou kartu u nich, je to pro vip klienty a platí to firma. U mě totiž hrajou roli i penízky, jestli teď budu doma, tak to bude ještě horší... ☹