Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

sophiejane
15. dub 2010

v kolik jdeš bea?

sophiejane
15. dub 2010

a byly to silný křeče?

katchik
15. dub 2010

Bea jejda k Alexovi jo? Tak mu když tak řekni, ať si před utz vyčistí brejle a kouká pořádně. 🙂

sophiejane
15. dub 2010

to jo teda!!!a kdyby ti řekl něco hnusnýho, tak to absolutně neber vážně!který bys měla být týden?

sophiejane
15. dub 2010

holky on tam snad straší denně, ne?

beatrice7
15. dub 2010

Mám tam být ve 13 hod...a je to 8 tt.... Ty křeče nejsou nijak zvlášť silný, ale bolí to pořád, víc než při stimulce, tak jsem tam radši zavolala. Jsem zvědavá, tak doufám že pokud bude vše o.k, tak je to naposledy co tam jdu. Nechápu proč si mě ten Šulc nepozval dřív, chtěla bych radši k němu, jenomže tam zítra nebude ☹

Sophi, ty jsi kolikátý tt ?

mick
15. dub 2010

Sophie,to jo teda, ten tam straší každý den. Dneska se objednám na 26.4., tak doufám, že taky narazím na toho našeho přeborníka 😀

Beat, to je dobře, že jdeš už zítra 😉 .

Katchiku, ty negativní reakce se jim tam moc nelíbí, aby nezačali vymázavat i ty naše příspěvky tady, některý by se jim taky moc nelíbili!

niki2
15. dub 2010

Diky, ja se asi objednam na pondeli, je tu tusim 25. 4. Ja mam ten rozjezd MS takovy pomaly, nejdriv jen spineni, ted to vypada, ze se to uz rozjede, ale tenkrat mi Vicena rikal, ze 1.DC se pocita, kdyz je to rano do 9ti, tak to bude asi az od zitra. Takze jestli jo, tak od zitra zacinam dlabat Prednison. To pak uz z toho asi nevycouvu 😀

beatrice7
15. dub 2010

Holky, nedivila bych se, kdyby si ty příspěvky četli i tady. Fakt si to myslím. 🙂 ... Sophi, třeba tě Alex. tady poznal ? 😀

katchik
15. dub 2010

Mick tady by si teda početli. 😀 přeborníka mi chtěla sestřička vnutit, ale nedala jsem se. 😀

Holky mi se tam pěkně prostřídáme. 🙂

katchik
15. dub 2010

Holky no mě se Alex jednou ptal jestli čtu něco na netu. Nějký diskuze a tak. Tak jsem mu řekla, že něco občas a on no to vůbec nečtěte. 😀

beatrice7
15. dub 2010

Potřebuju poradit jak to mám udělat s neschopenkou. Zítra mě ji Alex. asi zruší... jak to mám ale udělat když chci na té neschopence zůstat ? Ke své dr. jsem objednaná na 23.4. Co bude mezi tím ? To mám jít na týden do práce ? 😒

katchik
15. dub 2010

Bea proč by ti jí měl Alex rušit? Podle mě ti jí nechá.

niki2
15. dub 2010

Bea, proc by ti ji mel rusit? Zvlast kdyz jsi tehotna a mas krece, tak by te na ni mel nechat.

niki2
15. dub 2010

Katchiku, ja neopisovala 😀

beatrice7
15. dub 2010

Protože jste mi psaly, že on ji nerad dává na takhle dlouho. Já už jsem u něho měsíc na neschopence.. Je pravda že s neschopenkama nemám zkušenosti, to si myslíte, že to nemůže jen tak sám od sebe zrušit ? Já myslela že jo.

katchik
15. dub 2010

Niki 😀

katchik
15. dub 2010

Bea když jsi těhu, tak ti ji určitě nezruší.

beatrice7
15. dub 2010

Tak to jsem ráda. A jak to pak mám udělat s tou neschopenkou dál ? To se nějak převede na tu moji dr. ? Nebo nejdřív ukončit u Alex. a pak otevřít u mé dr. ? Asi se mi smějete, ale já to fakt nevím....

katchik
15. dub 2010

Bea neschopenka se převede na tvojí dr.

niki2
15. dub 2010

Myslim, ze zrusit ji muze, ale nevidim duvod, proc by to delal. Vetsinou po IVF uz nechavaji rizikove az do konce.

beatrice7
15. dub 2010

Díky holky, ještě že na ty diskuze chodím 😉 Jak jinak bych se to dozvěděla ?

Katchi, a jak se to převádí ? .... 😅

katchik
15. dub 2010

Bea já už si to přesně nepamatuju. Vím, že jsem to tak měla když jsem byla na laparce. Neschopenku mi vystavili v nemocnici na Homolce a ukončovala jí moje gyn. dr. ke které jsem šla na kontrolu. Ale nevím jak to je, když máš delší neschopnost. Oni ti to v gestu všechno řeknou.

sophiejane
15. dub 2010

bea neboj neschopenku mi taky nechal, jak jsem tam u něj byla a neviděl nic

beatrice7
15. dub 2010

Sophi, ty vlastně u nich pokračuješ dál, takže ty to máš jednodušší 🙂 No musím se na to zítra zeptat.
Holky, jdu něco vařit. Za pár hodin tady budu mít hladový chlapy a já nic nemám.... Je to síla, ten můj puberťák jí jako nikdy předtím, jak kyselina 🙂 No a ten 36 letý to samý v bleděmodrém 😀

sophiejane
15. dub 2010

neboj prostě to bude pokračovat a pak to jen přebere tvá doktorka, tím se vůbec nezabývej...tak držím palce teda...dej pak hned vědět...ale já myslím, že to bude v pořádku 😉

mick
15. dub 2010

Holky, tak jdu na utz k našemu odborníkovi 😎 !

sophiejane
15. dub 2010

😀 no dyt to říkám, je tam pořád 😀

katchik
15. dub 2010

Mick dělá tam ještě jinej dr. 😀 A kdy teda jdeš? Toho 26.4.

sophiejane
15. dub 2010

😀 😀 😀