Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

sophiejane
4. kvě 2010

no kety u nás tu zeleninu vietnamci nakupují do těch svých krámků v kauflandu 😅

sophiejane
4. kvě 2010

a ty jsi odkud kety?

ketyz
4. kvě 2010

z Českého Brodu, do "Kupzemě" bych musela do Kolína nebo Prahy a to se pak už nevyplatí 😀, takle mi tam dojede vietnamec a já ušetřím za benzín 😎

sophiejane
4. kvě 2010

🙂 já jsem ze Slaného takže taky nic moc na nákupy

katchik
4. kvě 2010

Pěkné ráno Holky, 🙂
Ten utroš mi fakt dává zabrat, kdybych mohla tak snad prospím celý den.

Winters super, krásný počet folíků. Na pátek budu držet moc palce.

Petronel ty se nám nahlaš, jak jsi dopadla.

Mick jde taky dneska do Gestu. Tak třeba se tam holky potkáte. 🙂

winters, petronel asi chodím taky do stejného Kauflandu. 😀

ketyz
4. kvě 2010

to já jsem šťastlivec, se mnou ten utroš nijak necloume, mě spíš trápí alergie, normálně beru zodac a zvládám to, ale včera mi říkali ať to zkusím raději bez něj, tak jsem si ho večer nevzala a dnes docela prskám, tak si říkám, co je horší, jestli se trápit projevy alergie nebo si vzít prášek a doufat že to embr neublíží

petronela82
4. kvě 2010

katchik - to máš blbé že ten utrouš i po zavádění takhle blbě snášíš, já naštěstí při zavádění byla úplně v pohodě, jen mezi OPU a ET to bylo peklo, tak zkusím ukecat Dr. zda ho nemůžu zavádět rovnou

v kolik jde Mick do GESTu neví někdo? chtěla bych Vás nějakou podkat - zatím jsem to štěstí neměla, nebo o tom alespoň nevím

sophiejane
4. kvě 2010

holky v kolik jdee ke Koreckému? já mu potřebuju zavolat a zeptat se na výsledky krve i to špinění, tak že bych třeba zavolala poté co tam budete 🙂 on to má vždycky naprásknutý to je děs se tam dovolat, minule jsem volala 3x 😠

sophiejane
4. kvě 2010

jdete

sophiejane
4. kvě 2010

petruš ty jdeš odpo, vid....

petronela82
4. kvě 2010

sophi - já jsem k němu objednaná na 16:30 - tak klidně volej

katchik
4. kvě 2010

Mick jde k dr. Černýmu, ale nevím v kolik.

Petruš tak budeme muset udělat asi nějaký srazík, aby jsme se potkaly. 🙂 Mě ten utroš při zavádění taky dřív nevadil, ale měla jsem menší dávky.

sophiejane
4. kvě 2010

no odpo to snad bývá volnější...ale jak kdy...já se minule těch na recepci ptala a kdy teda má nějaké okno abych mohlas volat a oni mi řekli že žádné nemá 🙂 no to mu teda taky nezávidím 🙂

sophiejane
4. kvě 2010

já už to zkusím někdy po poledni a kdyžtak se zase zeptám jestli nějak volněji má

ketyz
4. kvě 2010

petruš - mě včera Poláková říkala, že je to jedno, jestli se to polyká nebo zavádí, prý záleží hlavně na tom jak se kdo cítí, taky říkala, že ona vidí dobře i přes ten utroš, takže jí zavádění nevadí ani v den transferu,
důležité je prý to brát pravidelně a pokud možno to během dne rozdělit po cca 8 h

jsem pro srazík, klidně někam vyrazíme, v každém podniku z nás budou mít radost až si objednáme xkrát juice nebo minerálku.... 😀

sophiejane
4. kvě 2010

😀 vidíš a mě zase Korecký minule říkal, at i přes špinění zavádím, že to má vyšší účinnost spodem 😅

katchik
4. kvě 2010

Já beru utroš + estrimax cca po 6 hod.

kety a ještě, když tam vyvalíme pupky... 🙂

sophi mě zase říkali, že při špinění polykat.

sophiejane
4. kvě 2010

no vidíš, co doktor, to názor 🙂

sophiejane
4. kvě 2010

katchi a jak je?

sophiejane
4. kvě 2010

hele a na nějaký příznaky se vyflákněte, jo...já neměla vůbec žádné až že se mi pak nafouklo to pandero 🙂

petronela82
4. kvě 2010

jo jo - mě taky říkali že když po ET začnu špinit tak hned utrouš polykat - tak fakt nevím, každý řekne něco jiného

sophiejane
4. kvě 2010

ale ted uz me ty vaječníky pobolívají jak to mám přestimulovaný, ani nevím, kdy by to mělo začít ustupovat, ale už by tedy mohlo

ketyz
4. kvě 2010

mě taky není nic, až si musím říkat, že žehlení počká, a dnes že mám jen uvařit

sophiejane
4. kvě 2010

mě to po ET myslím Černý říkal taky, ale v tom těhu pak asi dávají přednost účinnosti, nevím

ketyz
4. kvě 2010

já špinit asi nebudu i menses prý nedostanu, to ta kvanta hormonů prý podrží, takže až test.... 😉

katchik
4. kvě 2010

sophie cítím se v poho, trošku mě bolí prsa (po estrimaxu), chce se mi spát ( po utroši), a ms taky nedostanu, kvůli estrimaxu...no krásný příznaky ne. 😀

sophiejane
4. kvě 2010

ne ms nedostaneš kvůli těhu 😉

katchik
4. kvě 2010

kéž by...zatím jsem v klidu, ale až se bude blížit testovačka, tak půjde do tuhýho. 🙂

ketyz
4. kvě 2010

katchik a kdy se chystáš testovat?

katchik
4. kvě 2010

kety nevím, uvidím jak mě to popadne. 🙂, ale dřív jak 12. den po ket ne. Mám embrya po 48 hod. kultivaci.