Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

katchik
7. kvě 2010

Petronel ty tvoje časy jsou naprosto šílený. 🙂 Nechápu, jak můžeš fungovat. Já bych chodla spát už někdy v 20 hod., abych byla schopná fungovat.

ketyz
7. kvě 2010

katchik - mě je fajn, včera jsem měla pocit že to dostanu, což je vzhledem k těm hormonum blbost, ale jinak spíš mám dojem, že to bude zase v pytli, dnes budu lehce uklízet, teda už jsem vyšroubovala i sítka z vodovodní baterie, tak uvidím jak to lehce dopadne... 🙂
musím do práce, tam budu sedět na zadku u PC a nevymýšlet bejkárny

petronela82
7. kvě 2010

ahoj Katchik - kdo říká že funguju 😀 😀 😀 ale jo člověk si zvykne, už mi to fakt ani nepřijde, ale je fakt že večerka je nejpozději v těch 22:00 když jdu spát později, je to ráno peklo.

tak Winterska - už to má za sebou - už oddychuje - a zahřívá mi postýlku 😀

kety- tak v pondělí už zase do roboty, já půjdu snad taky - doma bych se zbláznila, jen bych se slehovala a ještě před ET bych na sobě 100% viděla všechny těhu příznaky 😉

sophiejane
7. kvě 2010

a konečně to venku vypadá líp!! hurá

ketyz
7. kvě 2010

petruš - to tě chápu, já teď byla z práce docela utahaná, tak mi ten týden doma celkem bodnul, ale už se na ně těším na chlapi moje.... 😀

ketyz
7. kvě 2010

hlavně uvidíš jak ti bude, folíků máš dost, ale zase jsi zkušený harcovním, tak určitě poznáš, kdy je lepší být doma, protožw je ti zle

katchik
7. kvě 2010

Petronel, ale zase jdeš v 15hod. domů a já tady trčím do 17.hod. Tak že nějaou výhodu to má. 🙂 Ani se nedím, že jdeš do práce, alespon přijdeš na jiné myšlenky.

Kety tak to jsme na tom stejně, taky mám občas pocit jako na ms. No necháme se překvapit.

sophie moc se neraduj má být furt docela zima a déšt.

petronela82
7. kvě 2010

kety - jediné čeho se bojím je ten hyperstimulák, rozjede se buď po Pregnylu (tak cca 2-3 dny) a to jsem při prvním IVF ustála, a pak v případě těhu a to mileráda ustojím taky - já ten hyperstimulák uchlastám 😀 snad to bude O.K. po OPU budu půl hoďky na kapačce, to je ložený (jako minule) tak to taky snad pomůže - ale trochu se boji 😅 ale jen malinko - jsme bojovnice, ne?

petronela82
7. kvě 2010

katchik - a v pátek už ve 14:00, => za 4 hoďky PADLÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

hanik2
7. kvě 2010

Dobré ránko

Katchik díky dnes už je dobře...asi to hodně dělá to počasí a ten pitomej utrogestan jsem po něm pokaždý náladová..ještě do úterý musím vydržet 😉

ketyz
7. kvě 2010

taky jsem ji měla, a pak jsem ještě za dva dny musela znovu na kontrolu, jestli mě ET vůbec pustí, jojo, taky raději chodím na 7 a pak dřív domů, většinou tak 15:30 nebo 16:00, a když se to někdy zvrtne tak i později, ale zase pak klidně můžu jindy i ve 14:00, pružná pracovní doba, to je paráda

ketyz
7. kvě 2010

hanik - úterý je tu coby dup

katchik
7. kvě 2010

ketyz, petronel....závidím, že můžete chodit takle brzo. Mě by se taky líbilo makat tak do těch 16:00, ale od 9:00 😀

Holky taky z vás ten utroš teče? Musím mít furt intimku.

Hani neboj za chvilku bude sluníčko a bude to hned veselejší. 🙂

petronela82
7. kvě 2010

Kety - přesně s tebou souhlasím, raději dřív do práce a dřív z práce, než tam sedět do noci, a na kontrolu půjdu hned v pondělí to mi taky Dr. říkal, přesně jak říkáš aby jsme zjistili zda vůbec ET bude, zda se nebude vše mrazit a čekat na to ž splasknu 😀

petronela82
7. kvě 2010

ahoj hani - na depky se vyprdi, ty jsou na nic 😉 a jak to s tebou vlastně teď bude: utrouš - mrcha - a co dál - bude IVF? a kdy?

katchik - jo jo to samé jsem s utroušem zažívala - už se na něj těším 😝 ale dá se to vydržet, ale polikání ne

ketyz
7. kvě 2010

katchik - jo pořád, copak večer to většinou zaspím, ráno se opláchnu, ale odpoledne, počkám hoďku a jdu se omýt žínkou, jak to budu dělat v práci suď bůh, no nějak si poradím
petruš - teď si uvědomuju, že jsem poprvé byla taky na OPU v sobotu, v pondělí kontrola a v úterý ET, neboj bude to stejný
jaký máš teď protokol?

petronela82
7. kvě 2010

holky - když máme prodlouženou kultivaci, jak se Dr. nebo spíš embryolog rozhoduje kdy bude ET?

hanik2
7. kvě 2010

Péťo do úterý mám Utrouš..19.5 jdeme na pohovor a tam se rozhodneme co bude dál podle toho co nám Čekal řekne takže pokud by jsme do toho šli myslím že by IVF bylo v červnu..kdyby neměl dovolenou myslím že by to mohlo být už tenhle cyklus co bude ale díky tomu že jí má tak já budu mít akorát MS a než to schválí pojištovna vidím to až na ten červen nebo déle protože moje cykly jsou většinou 34-40 dnů..

sophiejane
7. kvě 2010

petruš no podle vývoje embryí, mě je vždy dávali po 72hod, počítej tak ten 3.den většinou po OPU

katchik
7. kvě 2010

Petrone embryolog se rohoduje podle toho jak embrya vypadají, jak se vyvýjí....atd.

katchik
7. kvě 2010

mě je vždy dávali po 120 hod. tak že to může být od 3 do 5 dne

ketyz
7. kvě 2010

petruš - PK záleží na laboratoři, my ji měli, ale embr máme 72 hodin, takže proti normálu +24h, vůbec tomu nerozomím, proč je nenechali dýl, ale po pravdě jsem se na to neptala

mick
7. kvě 2010

Katchi, ten utrouš je humus, já musela mít taky intimku, přes noc to šlo, ale přes den tragedie. Někdy jsem měla pocit, že se tam ani moc nezahřál.

Petronel, já myslela, že už jsi dneska doma, tak dneska aspoň naposledy 😉 .

Jinak holky jsem byla objednaná na hysterku 21.5., protože jsem to měla dostat koncem příštího týdne a já to dostala včera večer, takže o týden dříve, takže cyklus jen 22 dní 😠 . Nechápu, asi jak jsem neovulovala, tak to to tělo neprodlužovalo. Volala jsem do Gestu, abych to přehodila na příští pátek a dostala jsem se k našemu oblíbenci dr. Alex. Má u mě velké plus. Přesto, že tam už nebylo moc místa, tak mě tam vecpal, abych na to nemusela až další cyklus. Takže hurá. Na druhou stranu jsem ráda, že jsem to už dostala, protože jsem to měla skoro na dny, abych se vešla do července před zavřením Gestu. Teď mám týden rezervu 😉 .

mick
7. kvě 2010

Petronel, mě je dávali až po 5 dnech, asi to záleží podle toho, kolik máš embroušů a podle toho si můžou dovolit je kultivovat. Nám na ten pátý den zbyli vždycky jen 2 ks, takže na zamražení blastocyst nikdy nedošlo ☹ .

sophiejane
7. kvě 2010

ketyz mě embryolozka řekla, že jim stačí počkat na moment kdy jsou embrya "samostatná" a vidí, že se vyvíjí...podle mě je zbytečné čekat 5dní aby ti zbylo nakonec jedno

mick
7. kvě 2010

Sophie, já bych snad taky byla radši, kdyby mi je vrátili po 72 hod. Jestli to naopak není na škodu, je nechat 5 dní ve zkumavce a fakt skoro nic nezbyde 😒

ketyz
7. kvě 2010

sophie - díky, tohle jsem netušila, ale říkám si že vědí co dělají,

katchik
7. kvě 2010

Mick tak alespon to budeš mít už za sebou a stihneš i IVF.

Holky já si taky říkám, jestli není lepší je dávat dřív.

mick
7. kvě 2010

Tak se tam štěňátka moc neohřála, už jsou pryč. A přitom to byli takový pěkný mimískové, akorát měli 2 nohy navíc, no
bóže 😀 .

mick
7. kvě 2010

Holky, mě by se taky líbilo, kdyby mi je všechny nechali 72 hod. a nezamražovali 24 hod. Kdyby byli všechny 72 hod., tak už jsou pěkný a pozná se, že jsou OK. Ty 5 denní už jsou zhýčkaný a asi se jim u mě pak nelíbí.