Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

cabalkova
10. kvě 2010

Ahoj kocky, mohla bych k vam? Chodime taky do Gestu, po nekolika neuspesnych IUI a jednom neuspesnem IVF se ted chystame na druhe, tak bych rada k vam, pro rady, drby a trochu te podpory. 🙂

winterska
10. kvě 2010

Niki . jen se objednej - zítra tam bývá dr. korecký . tady ho snad všechny máme rády 🙂 24 dnů je málo, ale doufej, že to je opravdu tou změnou prostředí.. Já do egypta jela, s tím, že mám ms dostat těsně před odletem a zpozdila se mi o 3 dny..

Cabalková- nemělas to první ivf v říjnu? mám pocit,k že jsem tě na jedne diskusi na podzim potkala 🙂 Jen k nám dojdi - bud drbeme doktory nebo se tak nějak držíme navzájem a doufáme že se jednou všechny potkáme s kočárkem v parku na Klamovce 🙂

niki2
10. kvě 2010

Korecky mi nejdriv nebyl moc sympaticky a pak pred Martinem me dost uklidnil a ono se to povedlo, tak od te doby ho mam taky rada 😀 Ale mne to je vicemene jedno, predpokladam, ze na ty UTZ budu muset minimalne dva, radsi se objednam o trosku driv.
Tahle dovolena byla naprosto neplanovana a z hlediska ms to vyslo uplne suprove, snad prvni dovolena, na kterou jsem v kufru nemela jedinou vlozku 😉
Holky, ja se omlouvam, ze moc neoslovuji konkretne, jeste ve vas mam tak nejak zmatek, musite vsechny otehotnet, at vas poznavam podle tydnu tehotenstvi 😉

cabalkova
10. kvě 2010

Winter... ja si taky myslim, ze jsme se uz nekde "videly"... ja mela dlouhy protokol, takze prvni pigaro jsem pichala 23. prosince a pak byla stimulace asi od 11. ledna... transfer dve embryjka, na testiku dve carky, ale pak jsem zacala krvacet a bylo vsechno spatne... ted jsme meli jit v dubnu/kvetnu, ale na kontrole na endokrinologii mi zvedli mnozstvi euthyroxu kvuli chronickemu zanetu stitnice, tak ted cekam na ms a az dojde, mohli bychom to zkusit znovu...

Mame schvaleny protokol, budu pichat Puregon Pen, akorat nevim, jestli se tam mam objednat jeste ted, nez dojde ms, a vyzvednout leky, nebo staci zavolat az prvni den ms a druhy den si tam prijit pro vsechn propriety, kdo jste byly dvakrat, jak jste to mely, poradte!

cabalkova
10. kvě 2010

Jo a chodime k dr. Alexandrovi... taky uz jsem za ten rok a kus obesla snad vsechny, jen ta doktorka, jejiz jmeno si nepamatuju, mi nebyla moc sympaticka... a jeste si myslim, ze mi blbe naplanovala posledni IUI... ale to uz je stejne jedno...

winterska
10. kvě 2010

caba - ja vzdycky leky dostala až když jsem začala proces ivf.. poprve jsem mela v řijnu dlouhy protokol a ted jsme měli pohovor ke druhému ivf 20.4, hned 22. jsem to dostala a 24. jsem nafasovala léky a začla si píchat gonal f. Celkově jsem si za těch necelých 14 dní píchla asi 2000 jednotek gonalu a k tomu 6 injekcí cetrotide (lék který zabranuje vajíčkům ovulovat. 5.5. jsem píchla pregnyl a 7. mi dělali punkci a dnes ET.

Rozdíly mezi prvním a druhým ivf? ted to je rychlejší, méně prohlídek pod UZ.. Vzhledem k tomu, že jsem lednu změnila v rámci firmy místo, mám nové kolegy i šéfa, jsem celkově i v pohodě, když se nezadaří ted, bude mě to bolet, ale budu se i těšit zpátky do práce, což jsem před tím takové vyhlídky neměla..

pokud jdete do krátkého protokolu, určitě se objednej okamžitě jak dostaneš ms!

winterska
10. kvě 2010

hlavně nám gest už někdy během února sám zažádal pojištovnu o souhlas, tak jsme tuto záležitost neřešili, jen jsme museli dát krev na přenosné nemoci a od praktické dr. dostat předoperační vyšetření.

niki2
10. kvě 2010

Staci zavolat a objednat se na 2.den MS a oni ti i pomuzou pichnout prvni injekci.

cabalkova
11. kvě 2010

Tak dekuju za radu, nechavam tedy vse bezet a budu volat az pri ms.... ja mam hodne nepravidelny cykly, tak jsem zvedava, kdy na me mrska vykoukne. 🙂 Samozrejme, ze kdyz jsme sli na prvni ivf, tak zrovna stavkovala a cyklus se mi prodlouzil, tak jsem zvedava, jak to bude tentokrat. Kdyztak holt predtim jeste nabehnu na agolutin. 🙂

Winters.... tak moc drzim palce, aby embryjka delala co maji a misto do prace ses tesila na materskou. 🙂

petronela82
11. kvě 2010

Dobré ráno

cabalka - vítám tě mezi GESTačkami, mám taky pocit že už jsme se potkaly v tématu "IUI", viď?

za hoďku budu volat do GESTu jak se ty moje "miminka" vyvíjí a kdy bude ET - pak napíšu jak jsme na tom

petulev
11. kvě 2010

Ahoj holky,

může mi někdo říct, kde v tom Gestu probíhá ten odběr vajíček? Já si to nějak nedovedu v takovém malém domečku představit 😉 . A vůbec jak to vůbec probíhá? Můžete si vzít vlastní košili atd.? Díky za info.

ketyz
11. kvě 2010

dobré ránu,
petulev - mají malý sál, z recepce tě sestra dovede do malé místnosti, kde se svlečeš a dá ti košilku, hned vedle je sál a za ním pokoj, kde se pak vyspíš, vůbec neměj srach, ET pak proběhne na stejném sále jen o pár dní později

petronela - hořím zvědavostí

cabalkova - ahoj, s námi se nudit nebudeš

petulev
11. kvě 2010

ketyz : A ta malá místnost je tam v tom přízemí naproti té recepci?

petronela82
11. kvě 2010

Tak jsem volala do GESTu, a mám zatím dobré zprávy:

Na recepci mi řekli, že je vše O.K. a že si mám zavolat zase zítra, poprosila jsem je aby mě přepojili na embryologa, a ta mi řekla že z 15 oplodněných vajíček se dnešního dne dožily všechny, s tím že 13 je prý perfektních, 2 jsou horší, embryoložka ale říkala že ten dnešní den je vždy rozhodující (a pro embryjka kritický), a ty embryjka který ten dnešek přežití by měly být prý už dost kvalitní, volat si mám zase zítra, ET bude buď zítra, nejpozději ve čtvrtek - 🙂

petronela82
11. kvě 2010

petulev - jojo přesně jak říkáš, tam dole proti recepci - v tom výklenku

ketyz
11. kvě 2010

petronela - tak to máš super zprávy, gratuluju

mick
11. kvě 2010

Čusík holky,

Petronel, super!! Jsou to bojovníci. Když se budou všechny držet, tak myslím, že bude transfer až ve čtvrtek, aby se ti mohli rovnou pěkně přilepit 😉

Cabalkova, ahojky! Vítej. Vám objevili nějaký problém, proč se nedaří?

Katchi, co testík nebyl už náhodou nebo ještě vyčkáváš 🙂 ?

katchik
11. kvě 2010

Pěkné ráno,
Včera jsem koukala na posledních asi 30.min. zázraků života a hadejte kdo dělá odborného poradce. jo jo náš oblíbenec. 🙂
Jinak jám začínám mít nějak pocit, že to opět nevyšlo. Občas mě bolí břicho jako na mrchu, začíná mě bolet v kříži. Jako že bych si přišla že jsem těhu to fakt ne. No nic 3. IVF to jistí. Ve čt asi testu, to budu 12. den po ket.

Mick no to víš, že už mě svrběj pěkně ruce. Naštěstí jsem doma nenašla test. Myslela jsem, že tam mám ještě jeden mamatest, ale nebyl. No ještě, že tak. Určitě bych to nevydžela a ráno testla.

Petronel to je paradní úrodička. Mos držím palce, ať se embrouši furt tak pěkně drží.

Winters tak zatíním a držím,a ť to jsou ty pravý dva siláci. Co se zakousnou a nepustí se. 🙂

Sophie to je mi líto s babičkou, ať se jí to pěkně hojí.

Cabalková Ahojky, vítej mezi Gestačkami. 🙂

mick
11. kvě 2010

Katchi, na příznaky kašli, ono se to fakt nepozná. Můžou to být příznaky na MS, ale taky na těhu 😉 . Asi to nech na ten čtvrtek, to už bude jistota 😉

Winters, dva čtyřlístky, to je jasňačka, samá dvojka, to je jasný znamení!!!

sophiejane
11. kvě 2010

ahoj holčiny...

sophiejane
11. kvě 2010

no petruuuš, to by bylo super, kdyby aspon 10 si jich měla tak by to byla bomba 😉

petronela82
11. kvě 2010

holky - díky za podporu - fakt to pomáhá

katchik - ještě nic nezdávej - příznaky jsou naprd, koukni na Sophi a Beu - žádné příznaky a dohromady 3 mimča - držím palečky ať na tebe ve čtvrtek koukají dvě // a rozšíříš nám tu tu řadu těhulí

a co Kety - kdy ty testeš?

sophiejane
11. kvě 2010

holky to si děláte prdel že AL. dělá poradce tomu seriálu?? To asi proto to tak stojí za prd 😀

petronela82
11. kvě 2010

ahoj Sophi - jo to by bylo super - 10 dětí by mi stačilo 😀 dělám si strandu, ale nějaký mrazáček do zálohy bych brala, i když teď ho nebudu potřebovat 😉 ale třeba za 2 roky budu chtít sourozence, pro ty moje letošní dvojčátka 😉 snad to bude vše O.K. pořád je ve mě taková malá dušička - člověk nikdy neví, dnes je to tak zítra to může být úplně jinak - ale věřím, to je důležité - a OHHS je v pohodě, řekla bych že jsem už trochu i splaskla

sophiejane
11. kvě 2010

žádných 10dětí, ale pořádná zásobička 🙂

cabalkova
11. kvě 2010

Ahoj mick, zadny zasadni problem nam neobjevili, jen ja mam dost nepravidelne cykly, ale hormonalni profil taky relativne v poradku... takze idiopaticka neplodnost, manza dokonce nadprumer... o jedno jsem prisla (prirozene zadelane) vloni v kvetnu, o dalsi po prvni (zpocatku uspesnem) IVF... takze doufam, ze kdyz se ted usadi ta stitna zlaza, tak ze to treba napodruhe uz klapne... posledne jsme nemeli ani zadne mrazacky, tak doufam taky, ze tentokrat pujde stimulka lip a ze nam neco zbyde k zamrazeni, aby se kdyztak dalo transferovat, kdyz se cudlici zase nechyti...

Podle ms a terminu by mi to vychazelo cca za 14 dnu zacatek stimulace, budeme mit tentokrat kratky protokol a vyssi davky...

cabalkova
11. kvě 2010

Jo a pokud jde o priznaky, tak ja taky zadny poradny nemela, a tehu jsem byla... jen jsem si vsimla, ze mam patrnejsi zily na prsou, ale ze by me nejak super bolely, nebo bricho, to taky ne...

mick
11. kvě 2010

Sophie, já neviděla ještě ani jeden díl a jestli jim radí Al., tak to se snad podívám 😀 . Jestli vymýšlí situace podle svých zkušeností, tak to musí stát za to 😀 .

cabalkova
11. kvě 2010

mick... ja videla jeden dil a myslim, ze jsi o moc fakticky neprisla... ono tam o ten CAR zas az tak nejde... proste normalni slepicarna jako kazdy nekonecny serial... 😉

petronela82
11. kvě 2010

mick - to se koukni, mě ten seriál taky moc nenadchl, jsou tam určité věci dost přitažené, třeba pašování spermatu z kriminálu, nebo to že holčině chybí děloha, jinak jsou oba s partnerem O.K. a tak jim mimčo donosí mamina - běžná situace, nebo ne? 😀