Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

sophiejane
13. kvě 2010

to on na tebe bude hodný, když jsi krajanka

hopie
13. kvě 2010

sophie.. joo byl fajnej 😎 , nez vesel dovbitr manzel.. jak jsem psala .. moc se mu to nelibilo

hopie
13. kvě 2010

tak holky.. me pro dnesek padla v praci... zitra poreferuju , preji krasny zbytek dne 😉

hanik2
13. kvě 2010

Kočky vy jste tu mojí otázku asi přehlídly...moc prosím

Za jak dlouho vám pojištovna schválila IVF?mám vojenskou pojištovnu

katchik
13. kvě 2010

Holky vy jedete já vůbec nestíhám.

Mick na zítřek držím palce na hysterku. 🙂

Hani 2 - 3 týdny VZP.

Holky mě je nějak blivno...to nám to pěkně začíná. 😝

mick
13. kvě 2010

Katchiku děkuji 😉 , tak ty si ty těhu příznaky vybereš za Sophie i Beu hezky od začátku 😀 .

Hani,já mám taky VZP, tak nevím,jak je to s vojenskou.

Holky, pro dnešek se loučím. Páááá

sophiejane
13. kvě 2010

jéé blivno 🙂 katchi je v toooooom 🙂

sophiejane
13. kvě 2010

hani já jsem u všeobecný a asi za 3týdny

hanik2
13. kvě 2010

díky moc..to bude dlouhé to čekání...až tam pojedu budu mít těsně po MS nebo jí zrovna budu mít..takže budu muset čekat na další...škoda že měl Čekal dovolenou ☹

petronela82
13. kvě 2010

hanik - já jsem u OZP a byly to taky 2-3 týdny, to je asi všude stejné

nelina_
13. kvě 2010

Hanik - já mám VZP a volala jsem do GESTu po 3 týdnech a bylo to schválený

nelina_
13. kvě 2010

Sophiejane - teda já se ti nedivým, po tom co jsi s Dr. Alex. zažila, že už mu nedůvěřuješ, to chápu ....no budu si trochu víc na něj dávat pozor 😒

niki2
13. kvě 2010

Hanik, do Gestu si zavolej, oni poslou zadost na pojistovnu, at ti bezi cas nez tam pujdes osobne. Ted tam jeste jsou.

ketyz
13. kvě 2010

Ahoj všem,
já dnes v práci nestíhala, teda vy jste toho popsaly, to než dočtu, uf.... 😝
já nějak nevím, v podstatě mi nic není, jen mě večer dloube v podbřišku, začíná to být nějak pravidelný, taky odpadám pravidelně po televizních novinách, má co dělat abych vydržela do utroše v 21:00, nechutná mi jídlo a mám depku že to zase blbě dopadne, jsem sama sobě pěkně protivná
tak a už to všechno víte ☹

hanik2
13. kvě 2010

Niki já musím nejdřív mluvit s dr Čekalem musíme se dohodnout co a jak..ve středu máme pohovor ...já se ptala jen orientačně ale díky 😉

Díky za odpověď holky 😉

ketyz
13. kvě 2010

hanik - tak ať to dobře dopadne - ten pohovor

hanik2
13. kvě 2010

díky 😉

nelina_
13. kvě 2010

Ketyz já jsem asi tak ve stejný fázy jako. Ty jsi šla na KET tuším 3.5. a já šla 6.5., taky mě dloube v břichu a chvílema mám pocit, že to nevyšlo. No ale když se uklidním, tak zjistím, že vlastně nemám proč si to myslet, tak se mi zase zlepší nálada ... prostě to čekání je napínavý :o))) Ale proč by tozrovna teď nemělo vyjít???? 🙂

winterska
13. kvě 2010

holky, stává se vám, že máte bradavky hodně citlivé? já je mám celou dobu jak špunty tvrdé 😖
neli - to dlubání v břiše mám taky a když sedám do auta, rozepínám si knoflík kalhot.. 🙂

Jsem šla někdy po obědě na parkoviště a u metra mě odchytla holka z radia kiss a dala mi krabici asi 10 zákusků!! Vzhledem k tomu, že můj muž sladké (kromě mě 😉 ) nemusí, dala jsem je sousedce, co má velkou rodinu 🙂. Tak jsem udělala dobrý skutek!!

beatrice7
13. kvě 2010

Ahojky 🙂 Katchi, jsi v tom, holkaaaa 😉
Já vás ani nestíhám číst.... Dneska jsme byli na velkém nákupu, doma už nebylo vůbec nic k jídlu... 😒 Zítra budu muset uvařit něco dobrýho k jídlu, ale nevím co. Sophi, jak jste si pošmákli v pizzerce ? 😉 Taky bych si dala něco italského.... mňam.
Mick, myslím na tebe, ať to dobře dopadne.

beatrice7
13. kvě 2010

winterska, no skvělý, dobrých skutků není nikdy dost 🙂 Promiň, nějak mi to uniklo, ty jsi po ET ?

nelina_
13. kvě 2010

winterka ty jsi šla na ET 10.6. viď? Kdy si budeš dělat testík :o)) Já mam taky citlivější bradavky, ale né zase tak výrazně jako ty 🙂 Ale jsem teď po KET, když jsem byla po ET, tak to bylo jako u tebe a taky mě od začátku hodně prsa bolela a pnula 😀

petronela82
14. kvě 2010

Dobrý ráno:
- musíme sem sem tam dát tu naši tabulku, ať jsme v obraze - už se mi taky hoky plete:

Cabalkova - cca 27.5. zahajeni stimulace na 2. IVF
Petronela - 12.5. ET (2.IVF) + máme zatím 2 ebrya zamražená (6 se jich ještě vyvíjí - tak uvidíme v pátek)
Winterska - 10.5. ET
Katchik - 1.5. KET - těhu
Ketyz - 3.5. KET
Mick - 3. IVF- 7/10
Niki -17.5. utz pred KETem
Sophiejane - těhu po 2.IVF, ET 8.3.
Beatrice - těhu
Hanik - 29.3 IUI,19.5 pohovor na IVF
Nelina - 6.5. KET

winters - jak je? bradavky mám taky dost citlivé, ale jinak nic necítím, jen na večer sem tam dloubnutí v podbříšku, ale to jsou ty moje zvětšené vaječníky - budeš testovat - a kdy?

katchik - teším se na další fotečku ještě silnější čárečky

neli - a co ty bude se testovat? - potřebuju hodně dobrých zpráv, než se pustím do testování já 😀

mick - drž se - vše bude O.K. uvidíš

mezi 8:00 - 9:00 budu volat do GESTu - embraoložce, jak to dopadlo s těma míma 6 emryjkama, jestli dorostly a jestli se budou ještě zamražovat - tak snad budou ještě nějací sourozenci

petronela82
14. kvě 2010

hopie - ty jsi taky vždy takové ranní ptáče, tak kdepak se dnes couráš - jak dopadla včera krev - jsem napjatá?

ketyz
14. kvě 2010

petronel - dobré ráno, tak jak je? piješ?

hopie
14. kvě 2010

holky tak hcg 0... dokonce mi Alex. rekl po telefonu(dozvedela jsem se to az v pul pate), ze navrhuje IVF ICSI dle spg a pokud to nevyjde rovnou darcovskou spermijku....sem malem upadla v krame(Polakova mi na posledni FLK , jak jsem ji prosila o IVF rekla , ze zatim neni duvod , ze manzel je na hrane.. ze jednoznacne 3IUI)...jsem z nich uz dost jelen...ale menine centrum ,, a uvidime co na to rekne treti strana

menzes porad nemam.. utros uz neberu od uterka ☹

petronela82
14. kvě 2010

ahoj kety - puju puju - zrovna jsem přišla ze záchoda 😀 a co ty kdy pak se bude testovat, neinspirovala tě katchik - už by jsi mohla, co? 😉

hopie - to je mi líto, a to před tím posledním IUI neřekli jak na tom spermijky jsou? já na IUI nikdy nebyla tak to neznám, ale u IVF , hned po OPU jsme šli s manžele za embryoložkou a ta nám řekla kolik máme vajíček a jak jsou na tom odebrané spermie

hopie
14. kvě 2010

petronelka.. to vis ze jsem se zeptali .....sami nam to nerekli... takze co vim .. tak 22 mil(to je ok), po swim upu 42% pohyblivycý ale progresivních dopredu jenom 20% zbytek pouze na miste a z tech pohyblivých nam rekli 66% spatna hlavicka.....dle meho nechapu proc uz davno nebylo IVF...mozna je to v pohode .. ale dle meho laickeho oka.. je sance jaki minimalni na IUI.. kdyz jsem Polakove rekla.. ze dle toho bychom asi chteli IVF ICSI , tak na me zacala , ze jsem mlada a ze na IVF jsou jenom 3 pokusy a pak nic ... ze se mi to muze zdat jako dlouha doba .. ale ze at jeste skousime IUI.. ja nevim jestli to IUI vubec muze vyjit(jako sance je ... ale pravdepodobnost je asik hodne bidna)

petronela82
14. kvě 2010

hopie - já bych šla do IVF-ICSI, nesnáším ty kecy jako že jsem mladá .... to mám čekat do 35let kdy to bude ještě složitější? Hele k IUI se můžete kdykoli vrátit, nasaď manželovi vitamíny, žádný stes a volné trenky 😉 , zatím zkuste jeden cyklus IVF-ICSI, a když se spermijky zlepší jděte zase do IUI, hlavně nic nevzdávat - a věřit

hopie
14. kvě 2010

petronela...stejnej nazor .. jako .. mi budou rikat kdy jsem uz dost stara na mimi? manzo papa vitaminky .. BIO-selen -zinek.... mu to zvedlo pocet pres tech 20mil. ale na pohyblivost to pry neni.... ale slysela jsem , ze i chlapum se dela hormonalni profil...kdyz jsem se na to ptala tady ...tak rekli ze oni to nedelaji , ze na chlapi nic neni....ale zas jine holky z center mi rikali , ze normal delaj profil na testosteron... ja uz fakty nevim... tak tak ... deme skusit jine centrum...tam uvidime co rekne treti strana .. ale vidime to ted pauza tak mesic- 2 i se zadosti -IVF ... a pak uvidime... no vzdat to nechceme .. jen ja ted potrebuji pauzicku po tomto cyklu... byl malinko psychicky narocny.... at se dam doupy a nacerapm sily