Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

sophiejane
21. kvě 2010

no neli když chceš udělat maximum tak hatching i lepidlo 😒

ketyz
21. kvě 2010

nelina - já neměla ani jedno ani druhý, ale asi nejsem moc typický případ, já měla jedno IVF, transfer po něm nevyšel, ale zbyly nám 4 mraženky, tak teď jsem byla na prvním KETu a zatím ťuk, ťuk to vypadá jak jsem si přála, před KETem jsem ani nad ničím nepřemýšela, možná kdyby to nevyšlo tak bych příště zkusila to lepidlo, já se spíš pomalu smiřovala s tím že po dovolené zkusím znova celé IVF, měla bych jiný protokol a vajíčka by mohla být kvalitnější (spermie máme špatné), ale doufám, že jediné co budu muset změnit bude ta dovolená

katchik
21. kvě 2010

ketyz tak to jdeme zase skoro stejně. Jdu 4.6. v 8:40. Transfer jsem měla v so 1.5. taky 22dc. A Poláková to počítala přesně jako u tebe, ale moudrá jsem z toho nebyla ani trochu. A pak řekla že jsem 5+1.

mick
21. kvě 2010

Neli, kdybys chtěla udělat maximum, tak asi AH i lepidlo, ale já taky pořád nevím, co dát a hlavně, co je správně. Je to boj. Obávám se, že je to tak, jak říkal dr. Černý dobrý embryo se chytne všude.....

nelina_
21. kvě 2010

Katyz to je jasný, že budeš měnit jen dovču 😉

nelina_
21. kvě 2010

Mick když mě minule říkali, že obě embrya byli naprosto skvělí, měli jsme prodlouženou kultivaci, a že nechápou proč se nechytili 😢

nelina_
21. kvě 2010

sophiejane tenhle další pokus do toho půjdu na maximum, takže AH i lepidlo, ale až dojdou penízky asi budu muset volit 😒

ketyz
21. kvě 2010

katchik - tak to se tam skoro potkáme, jdeš zase k ní?

mick
21. kvě 2010

Neli, ty naše vypadají taky pěkně a prt.... ale věřím, že na ten správný kousek kápnem, akorát aby nás to nezrujnovalo 😀

Katchiku a co manža, je nadšenej co?

sophiejane
21. kvě 2010

a už jsi to řekla katchi po rodině? vašim a tak...🙂

mick
21. kvě 2010

nezrujnovalo finančně myslim 😀

nelina_
21. kvě 2010

mick to jo, to jsi mě pobavila 😀 Ještě mě dojala babička,když mi povídá, že nejkrásnější věci si nekoupíš, že ty jsou stejně zadara jako zářitky, vzpomínky a děti .... tak mě trochu cukly koutky ....
Asi jsou ty naše embrya v pěti dnech nádherný a pak se něco stane a nezakousnou se. Kdyby tam člověk viděl, co se s nima dějě 😀
Manžel má v červenci třicátiny, lidi jak ráda bych mu dala jako překvapení // 🙂

katchik
21. kvě 2010

ani jsem vám holky nenapsala, když mi dělala Poláková utz, tak tam zrovna strčil hlavu Alex.

Kety ano, jdu zase k Polákový.

Mick manža je vtipálek. Volala jsem mu že jsem teda těhu a on jo a s kým to máš. 😀 Tak mu říkám, že s jedním fešákem. 🙂 Jinak je samo rád.

Sophie vědí to naši a dvě kamarádky. Zatím to říkat nikomu dalšímu nebudu.

sophiejane
21. kvě 2010

no a asi 12 holek tady katchi 🙂

mick
21. kvě 2010

Neli, to by byl hezký dárek. Moje polovička má v červnu 35, tak to by byl taky hezký dárek. No budu věřit, že mu ho dám opožděně v červenci 😉 . Babička má pravdu, to je jasný, ale ona i taková pěkná dovča na Mauriciusu, to by byl taky pěknej zážitek a zadarmo by nebyl 😀

katchik
21. kvě 2010

jo a Mick teď jak Poláková počítala ty tt, tak říkala, že to embryo je 3 denní i s tou 24hod kultivací před transferem. Tak jsem z toho opět jelen, pže mi říkali, že jsou mražený hned po oplodnění.

mick
21. kvě 2010

Katchiku, 😀 , manža je fakt vtipnej, to je dobře 😉 . Ježiš, to ses bála, když jsi ho viděla ve dveřích viď? Ještě by řekl, že je Poláková slepá, že on tam nic nevidí 😀, bych se nedivila.

katchik
21. kvě 2010

Sophie koukám ta těhu katata. Pěkný a oni nemají takový ten pás přes břuch viď?

sophiejane
21. kvě 2010

ne jen mají jako pružné pásy na bocích, které povolí, ten pás přes břuch je dobrý až ve vyšším stupni, to by ze mě zatím lezlo, tohle je praktický a skoro není vídět že jsou to těhu

nelina_
21. kvě 2010

mick dobrý 😀 No hele dostávám různý rady, protože jsem s manžou 15 let,tak je každýmu divný, že nemáme děti a ikdyž se nikoho o rady neprosím, už jsem dostala i radu, že je potřeba mít pohlavní styk aspoň jednou za pět dní, no jsem málem padla na zadek 😀

sophiejane
21. kvě 2010

navíc v létě bych se s tím pásem přes břicho asi uvařila

mick
21. kvě 2010

Katchiku, to jsou věci, tak oni je asi zamražují jako 48 hod. od OPU,ale ten den OPU do druhého dne asi nepočítají, to jsou novinky. No vidíš, to. Tak to jsi mě potěšila, že máme v mrazáčku teda dvoudenní kousky 😉 , tak ty si necháme po červenci na sourozence 😉

sophiejane
21. kvě 2010

holky mizím jdu za babčou do nemocnice je tam ještě s tím zlomeným kotníkem, v pondělí už ji snad pustí

mick
21. kvě 2010

Neli, téda, to jste spolu od 15 let, to je pěkný 🙂 . Jasně, takže vaši spermouši s vajíčkama taky už jen kamaráděj. My dostali radu, ať nesexujeme 2 měsíce od sousedky, jejíž máma dělá porodní asistentku, že to pomůže. No nevím, jestli by po 11 letech stačilo, kdyby se tam uvnitř 2 měsíce nepotkali. No a čekat půl roku, to by manžovi stříkalo sperma ušima a stejně si myslím, že by to k ničemu nebylo.

Sophie, kalhoty super!!!!!

nelina_
21. kvě 2010

mick přesně tak, první láska a vydrželo to. Takže taky dostáváš zaručený rady 😀 No po 11 letech by je asi 2 měsíce nerozhodili 😉 No a půl roku???? To bys ani neměla odvahu manžovi navrhnout, ne? 😀 😀

winterska
21. kvě 2010

http://ona.idnes.cz/porod-brutalni-a-krvave-neb... - hezký článek o porodech... 🙂

katchik
21. kvě 2010

Neli to je pěkný 15 let. My ted v kětnu 11.

Mick ted jsi mě pobavila. Prý stříkalo sperma i ušima. 😀

Nejlepší je, že tady ty zaručený rady mají ty co se podívaj na chlapa a jsou těhu. 😝

mick
21. kvě 2010

Neli, já mu vyprávěla o těch 2 měsících a on souhlasil, ale zároveň mě upozornil, že bude hodně nervozní 😀 😀

mick
21. kvě 2010

Katchiku, tak co, už jsi to oznámila v práci? A co vycházky dali ti?

mick
21. kvě 2010

Katchi, tak to jste si dali hezký dárek k výročí 😵