Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

chrobacek
29. črc 2010

@petronela82 chuchů co ho zítra zkusit???? 😎 😎

chrobacek
29. črc 2010

@ketyz 12 den po KET blastocyst už je zbytečný tetovat 17 DPO už musím bejt bud mrcha a nebo // 😀 😀 😀

petronela82
29. črc 2010

vy my dáváte holky - dolecela mě to testování ale láká - říkám si že když by byl zítra test bílý - můžu si říct že bylo ještě brzy, ale kdyby byl bílý 12 den po KET - je to jasné ☹

mick
29. črc 2010

@petronela82 a to jsi si koupila jen jedno balení nebo máš větší zásobičku 😀

@chrobacek ty jsi dobrá našeptávačka 😀 😀

@ketyz to je pravda. Já bych se snažila asi dělat všechno tak, jak když to minule klaplo 😉 .

mick
29. črc 2010

A po tom estrimaxu se MS normálně dostane. Já myslela, že se musí vysadit, když těhu nejsi.

petronela82
29. črc 2010

@mick - nene koupila jsem jen jedno balení - tak kdy testneš?

ketyz
30. črc 2010

Ahojda,
já měla minule embr mražené po 72h + 24h kultivace před KET a 12DC tam byl jen duch, že jsem ho sama ani neodhalila a až manžel, který k tomu přišel později mi říkal a tohle znamená co? to když jsou tam // tak je to negativní? byla jsem doma trochu za pitomce ale vůbec mi to nevadilo..... 😀
Poláková mi říkala, že utroš v kombinaci s estrimaxem by mi menses podrželi a že bych to spíš nedostala (kdyby se to nepovedlo), to už jsem pak ale neřešila
@mick - vidíš, já nedělala nic extra, jen jsem nechodila do práce, ale neměla jsem ani lepidlo ani AH, jen tem utroš s estrimaxem

petronela82
30. črc 2010

@ketyz - ahojky, stále nemám odvahu si ten test udělat - a už zase na mě přišel ten strach jít na zachát, aby náhodou nepřišla ...... (nechci ji přivolávat) já mám teď první KET, před tím to byly jen ET a to jsem měla jen utrouš, teď jím i ten estrimax, tak doufám že měla Poláková pravdu a mrchu by to brzdilo - protože to je ten nejhorší pocit - utřít se a .......

petronela82
30. črc 2010

@mick - tak co testla jsi?

chrobacek
30. črc 2010

@petronela82 hele tak to tě uklidním, že tento pocit mám doted při každém přichodu na WC !!

meluzina
30. črc 2010

ahoj holky, tak jsem zpět z Gestu ... druhé IFV bude s krátkým protokolem ... tak snad nějaký sněhuláci budou ... jinak všechno jako před tím ... "nastřelení spermie" (fakt neznám zkratky 🙂))) prodloužená kultivace, a nyní ještě navíc lepidlo na embryo ... tak doufám .. začnu asi v říjnu .... takže teďka dovolené a nabrat novou hlavně psychickou sílu .... Přeji Vám krásný víkend !!! 🙂

mick
30. črc 2010

Ahoj holky, tak já ráno testila a bohužel sněhobílo, ani ducha tam nevyčaruju ☹ . Bohužel jsem to tušila, ale i přes to jsem si ráno pěkně pobrečela, proč zrovna já!!!!

@meluzina tak to je super, ten krátký ti bude třeba sedět o hodně líp 😉
@petronela82 jeden test stačí, další si můžeš skočit vždycky koupit. Tak uvidím, zkusím testnout ještě třeba v neděli, ale myslim, že je to zbytečný a začátkem týdne se rozjede MS. Tak nám aspoň ty vylepši statistiku 😉

sophiejane
30. črc 2010

ahoj holky....

mick, a kolikátý jsi den? to by byl už teda pech, kdyby zase nic...nezoufej ještě!

meluzina
30. črc 2010

@mick ahoj, to je mi líto ☹ ale třeba jak píše sophie je ještě brzo ....držím palce !!!

chrobacek
30. črc 2010

@mick byla to desítka test?

sophiejane
30. črc 2010

mick měla jsi mammatest?

meluzina
30. črc 2010

@mick jo a ještě jedna věc... kamarádka má krásnou holčičku (sice přirozeně) ale myslím, že to nehraje až takovou roli ... test měla negativní přes 3 týdny od doby co nedostala mrchu ... takže neztrácej naději .... její test byl pozitivní až v době kdy měla dostat další menzes ....

mick
30. črc 2010

Holky, byl to Mamatest 10, akorát mě překvapilo, že se namáčí jen na 3 vteřiny, přišlo mi, že se ta tekutina pomalu ani nedostala ke kontrolní části. Mám prostě smůlu a zázrak se nekoná. Tak snad někdy příště 😉 . Každopádně léky beru dál minimálně do pondělí.

chrobacek
30. črc 2010

@mick a jestli ty jsi ho jen špatně nenamočila, holka 😉

sophiejane
30. črc 2010

mick kolikátý jsi dnes den po ET?

petronela82
30. črc 2010

ahojky

tak jsem holky taky nevydržela a testla jsem a ani při troše dobré vůle tam toho ducha teda nevidím. ale nevzdávám to, dnes jsem 6 den po KET - zítra to bude určitě lepší

@mick - nepropadej panice, to si opravdu myslíš že 10 den po KET už je vše straceno?- zkusíme to zítra znovu, jo? 😉

steffi13
30. črc 2010

Ahojky holky,
mick,Petruš, co to tu čtu zkuste ještě vydržet vždyť kdyby jste tam měli jedno tak to tak brzy neuvidíte né neztrácejte naději a vyčkejte ještě...držim Vám palečky ať Vám to po víkendu ukáže pěkný čárečky...zatim papapa odjíždíme na chatu vypadnout do klídku..hezký víkendík všem 🙂

sophiejane
30. črc 2010

aha tak petruš mi to řekla, no tak petruš 6.den po KET testovat, to bys měla dostat na zadek 😀

petronela82
30. črc 2010

@sophiejane - to mě vyprovokovala @chrobacek - já ale nepanikařím, zítra ráno jedeme na chajdu - tak že testování nebude, ale v neděli na to ráno vlítnu na 100% a bude tak duch - cítím to v kostech 😉

sophiejane
30. črc 2010

no to tam ještě bude duch, 8.den 🙂 vydržte tak do toho 12.dne

chrobacek
30. črc 2010

holky tak to mě štve, že to tam není ale není třeba stahovat kalhoty protože holt někdo to tam má později !!! takže tfuj tfuj na neděli zkuste to znova 😉

ketyz
30. črc 2010

hezký večer, teda přes ruce by jste měly dostat, takto se stresovat, vydržte, ono se to objeví, já fakt měla ducha až 12 den po KETu
přeji všem krásný víkend

petronela82
30. črc 2010

@sophiejane@chrobacek @ketyz - díky za podporu - v neděli dám určitě vědět jak jsem dopadla - stále věřím

sophiejane
31. črc 2010

čus holky, tak nakonec poletíme příští sobotu na krétu na 12dní, čedok dnes zlevnil na super ceny tak jsem to hned zarezervovala, do stejného apartmanku kde jsme byli predloni 😀

petronela82
1. srp 2010

ahoj holky - tak u mě stále sněho-bílo ☹ (jsem 8 den po KET)a co ty @mick ?