Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

katchik
7. srp 2010

@petronela82 tak se utíkej převléct ať nenastydneš. 🙂 A kdy pujdeš na utz?

petronela82
7. srp 2010

@katchik - já nevím s tím UTZ - kdy by mohlo být už něco vidět? a kdy bývá vidět i třeba srdíčko?

hanik2
7. srp 2010

Petruš supeer je to tam 🙂

petronela82
7. srp 2010

@hanik2 - ahojky - je o tam 😀 hlavně ať to zam i zůstane 😀 a co ty jak to s tebou vypadá - škudlíte penízky na IVF?

katchik
7. srp 2010

@petronela82 na utz jsem byla 20 dní po KET jak jsem měla napsaný ve zprávě a už to bylo vidět. Poláková mě vzala na ten lepší utz. A srdíčko bylo nějak kolem 6tt.

@hanik2 no nazdáár, jak se vede. Co v nové práci?

petronela82
7. srp 2010

@katchik - já zvažuju buď 13.8. (pátek 13 - je pro měšťastný den) - to bude 20 den po KET nebo 17.8. (to mám svátek) - o budu 24 den po KET - no asi počkám až na ten můj svátek - leto bych si k němu přála dosta fotečku - že nevíš jako? 😀

steffi13
7. srp 2010

ahojky holky 🙂 ,
to je děs počásko 🙄 ...
@petronela82 -nádhera gratuluji..jinak já odkládám Ket teďka jsem nějaká nakřáplá a ještě mě nějak chytnul močák tak na to prdim něchci to zbytečně tlačit..tak já snad začátkem září a doufám,že budu moc ukázat tak krásný čárečky jako ty..tak teda Prednison a lepidýlko se osvědčilo jen tak dál holka 🙂 😉 ..

steffi13
7. srp 2010

Apoň mě tady budete inspirovat do dalšího pokusu 😉

petronela82
7. srp 2010

@steffi13 - díky - tak že to necháš až na září - ono to možná bude lepší, než se stresovat zda ro stihneš a tak? a jestli máš i nějaké zdravotní problémy tak to by byla úplná hloupost na to teď tlačit - jjo a Prednison a lepidýlko můžu jen a jen doporučit

steffi13
7. srp 2010

Jo a ještě jsem zapomněla jdu na krev kvůli těm štípancům aby to nebyla borelioza teďka to řádí tak abych byla v klídku

steffi13
7. srp 2010

@petronela82 -jojo teďka mě chytl močák tak piju urologický čajík ikdyž jen málo ale nechci to hnát a je fakt,že se stresovat jestli mi to teďka vyjde a pak bych byla zklamaná,že musim čekat do dalšího měs..,tak aspoň vim jak se mám připravit na další Ket.. 🙂 jsem ráda s tebou a přeji ti jen tak dál až do těch 9měs.aby to vše vycházelo tak jak má..tak vy jste byli na houbách taky bych vyrazila ale počkám až bude lepší počásko 😉 a co mužík na to řikal?

steffi13
7. srp 2010

Lepidýlko a AH mám napsaný tak pak akorád kolem menstruace začnu brát ten Prednison a bude to 😉 ..na Ket by mi to mělo vyjít kolem 13.9 což máme výročí svatby tak to bude sťastný den 😝

steffi13
7. srp 2010

@katchik -Ahojda 🙂 dávám bacha na silnicích a co ty jseš na chatě?

petronela82
7. srp 2010

@steffi13 - jestli přestane pršet tak zítra asi pojedem ještě jednou někam do lesa - ale dnes jse tak promokli že jedině když bude zítra hezky - znovu sprchu už nechci 😉 a manžel dnes nespal doma byl na baráku a ráno jsem mu posílala fotečku - no a je nadšenej, máme za sebou první ten nejdůležitější krok - bez // těhu není - teď už jen překlepat těch 9 měsíců (vlastně už jen 8 😀 ) a jsu z nás rodiče - zvládneme to všechny

steffi13
7. srp 2010

@petronela82 -tady mi to dává naději,když vidim aspoň nějaký úspěchy ..a víc se mi chce bojovat,že příště chci to být taky.. 😉

steffi13
7. srp 2010

no manža má mít od Po dovču tak něco podniknem po Čechách snad už bude hezky a taky na chatu potřebujeme tam něco udělat takže se těšim až konečně spolu něco podnikneme...

petronela82
7. srp 2010

@steffi13 - tak že od pondělka budete výletit - závidím, u nás je moc krásně moc ráda jezdím o hradech a zámcích, ale letos kvůli te náší malé chlupaté obludce se znašíme volný čas (ketrého moc není kvůli stavbě baráku) podřizovat jí a spíš couráme po oborách a lesích, než po nádvořích zámků 😀

steffi13
7. srp 2010

@petronela82 -tak to máme stejně minulý rok jsme jeli do Hřenska a šlapali s hafanem a když jsme byli na lodičkách tak to byla katastrofa náš hafan jak vidí vodu tak by hned skákala takže celou plavbu knikala a lidi se jen smáli no ostuda 😝 ..takže chceme i letos někam sní 🙂

petronela82
7. srp 2010

@steffi13 - tak to já bych tu naši obludku na loďku asi nedostala a kdyby přeje jen jo tak ji asi převrátí -to by byla pěkná ostuda - ale Hřensko je nádherné - ten výšlap ale dá zabrat

steffi13
7. srp 2010

@petronela82 😀 😀 😀 tak to by bylo hezká podívaná 😉 ..jojo výšlap je tam hezký hlavně na tu bránu..

steffi13
7. srp 2010

te´d bych chtěla něco podniknout ale ještě nevim co..napadlo nás někam na Moravu do nějakýho vinnýho sklípku si to užít a někam se tam podívat na vinice 🙂 ..

hanik2
7. srp 2010

Petruš určitě to tam zůstane věřím tomu..zatím nešetříme dělali jsme nově podlahu v koupelně,byli jsme na dovče jen tady po Čechách ale stačilo...prostě jsem s potřebovala nějak od toho odreagovat..samozřejmě když je člověk v pohodě tak otěhotní moje hodně dobrá kamarádka takže jsem si opět pobrečela ...
bohužel jsme si kvůli nové práci začali dávat pozor takže teď mimi jen tak nebude... příští rok doufám

Katchik kde je nějaká fotečka pupiku?letí to už jsi skoro v půlce...v práci zatím nic jdu až od 1.9...byla tam nějaká komplikace ale už se to vyřešilo..nějak mi to ani nevadí jsem ráda že můžu být s malou doma přes prázdniny

ketyz
8. srp 2010

Ahojky,

@petronela82 - velká gratulace, děláš mi radost děvče, s UTZ není kam spěchat, jestli máš dost utroše a estrimaxu, tak jdi klidně až ten 24 den, času dost,
jinak my máme houby taky, manžel vyrazil ráno s mým taťkou do lesa a zítra bude houbový guláš, už se těším
dovolené vám závidím, my až v září, ale už to bude taky brzo

@steffi13 - tak to budeme mít třeba KET spolu, já uvidím jestli to stihneme před dovčou nebo až po ní, nechci to hrotit, uvidíme jak to vyjde

petronela82
9. srp 2010

ahojky - už je tu zase pondělí 😝

@ketyz - díky díky díky - teď už to doklepu do zdárného konce - doufán 😅

holky já si ráno počítala utrouš - a mám ho jen do neděle - na pondělí (16.8.) už nemám, tak že se asi budu muset objednat na pátek 13.8. - to budu 20 den po KET - myslíte že už by mohlo být na UTZ něco vidět, nebo si mám do GESTu sjed jen pro recept na Utrouš a objednat se až na toho 17.8..?

katchik
9. srp 2010

Pěkné ráno, 🙂
@petronela82 jak jsem ti už psala. Na utz jsem byla 20 den po KET a byla vidět krásná bublinka. A ty máš starší embrouše, tak že si myslím, že to vidět určitě bude.

katchik
9. srp 2010

@ketyz kam se chstáte na dovču? Už máte nějaký tip?

@hanik2 fotku pupíku zatím nemám, budu muset říct manžovi ať mě vyfotí. I když ono to zatím nestojí ani za řeč. To je fajn, že jdeš do práce až v září, alespo\ń si ještě užiješ léto. 🙂

@steffi13 sklípky si užij dokud ještě můžeš. 🙂 Jinak Hřensko je krásný. Mažel má chatu v Lužických horách, tak je to docela kousek. Chceme jet na chalupu na týden koncem srpna, tak jsme říkali, že by jsme si udělali výlet na Pravčickou bránu.

ketyz
9. srp 2010

Hezké pondělí,
@petronela82 - určitě tam bude bublina, já tam byla tak tak nějak a odpovídalo to, taky mi došly léky, pak si tě objednají za 14 dní na KO a vyženou tě k tvé doktorce a s Gestem budeš vyřízená 😀
@katchik - pojedeme asi do Turecka, chceme až v září a tam bude teplo určitě, já se chci letos na dovolené jen válet
tak teď jen počítám jestli se do Gestu podívám ještě před dovolenou nebo až po ní 🙂

mick
9. srp 2010

Ahoj holky,

@petronela82 tak ta čárka už fakt přehlídnout nejde 😉 . Super!!! Myslim, že v pátek už by tam flíček mohl být. 13-tého v pátek, kdy jindy by měl být lepší termín na potrvrzení těhu 😉 . Budeš vykládat, v pátek třináctého jsem zjistila, že jsem těhu, to se bude dobře pamatovat 😎

@ketyz válecí dovolenou závidim, to by se mi taky líbilo.

@katchik to jsem zvědavá na středu, co to bude, já to tipuju na holčičku, co byste s manžou radši? Ono je to asi fuk po 5 letech viď.

@hanik2 užívejte holky prázdnin!

petronela82
9. srp 2010

holky díky - za rady - mám z toho strach - chtěla jsem to ještě oddálit, ale utrouš už dochází

@ketyz - já chodím do GESTu i na gyndu - tak že se mě tam nezbaví 😀

steffi13
9. srp 2010

Ahojky holky 🙂 ,

@ketyz -tak ,že bych nešla sama v září,to by bylo super 😉
@petronela82 -jen běž hezky v Pá aspoň nebudeš tolik nervozní na víkendík..tak to máš dobrý,že tam chodíš i na gyndu..
@katchik -jojo Pravčická brána super 😉 čekám na kontakt od známích kde byli ubytovaný a bylo to tam super tak bych tam chtěla zavítat 😉 ..