Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

petronela82
19. srp 2010

@ketyz - ahojky, já to doufám taky už řešit nebudu muset 😉

ketyz
19. srp 2010

@petronela82 - kdy jdeš na další KO? příští pátek? objednej se k Polákový..... 🙂

petronela82
19. srp 2010

@ketyz - už jsem objednaná - na příští pátek (14:40) k Alexandrovi - to čekání je nekonečné, hlavně nemám absolutně žádné těhu příznaky - přijde mi že se vůbec nic neděje

ketyz
19. srp 2010

@petronela82 - na příznaky se vyprdni, já je měla a nijak mi nepomohly, je fakt že to čekání stojí za ...., ale neboj ve finále to uteče

petronela82
19. srp 2010

@ketyz - až bude člověk vědět že je vše O.K. tak věřím tomu že ten čas poletí jak voda a za chvíli budu rodit, ale teď když člověk neví na čem je, je to čekání nekonečné

meluzina
19. srp 2010

@petronela82 Vydrž ... vždyť jsi čekala tak dlouho tak teď už je to jen třešnička na dortu ... Neboj !! Bude to ok !!! Sakra kdo jinej by so to víc zasloužil než mi všichni tady.... 🙂

petronela82
19. srp 2010

@meluzina - to je pravda - my si to fakt moc zasloužíme - a bude vše O.K. - určitě

sophiejane
19. srp 2010

ahoj holky tak jsme od včera zpět, bylo tam pekelné horko, fuuuuj, pořád z nás jen teklo, tady je to docela příjemná změna...víc mrknu večer, ted pojedeme chvíli k našim...

sophiejane
19. srp 2010

a co tady nového, co ty petruš, těhulína? a jak se má mick a katchik?

sophiejane
19. srp 2010

no jooooo petruš už to vidím, no blahopřeju ti moc a mooooc

sophiejane
19. srp 2010

já to pěkně na dovče dostala přesně po 28dnech 😀

nelina_
19. srp 2010

@petronela teda ta cena za PICSI je teda pěkně "vypečená" 😕
@ketyz já jsi jdu taky proposlední dva mrazáčky a pak asi na sebe vyhlásím sbírku ☹ Teda do peněz to leze pěkně. Všude čtu články, jak je umělý oplodnění všem dostupný a že pár nemusí platit ani korunu, no ale nikde nedodají, že to se týká jen nekterých párů. ☹

petronela82
20. srp 2010

ahojky - tak konečně páááááátek - a venku se nám hezky klube sluníčko a má být celý víkend nádherně

@sophiejane - vítej z dovči, a děkuji - zatím máme jen bublinku (4mm) - no teď už doufám větší - další KO mám za týden (v pátek 27.8.) - strašně se to vleče

ketyz
20. srp 2010

Dobré ráno,

@sophiejane - tak snad jsi si dovolenou užila i tak, neboj, budu na tom stejně, do kufru povinně zabalím i špunty.... 😠
@nelina_ je fakt že je to darda, my máme ještě docela kliku, že nemáme žádné dluhy (hypotéku nebo tak něco) a aby vydělávávme a jsme schopni když se snažíme i jeden plat ušetřit, takže to není na krev, ale taky jsme si museli sami sobě zdůvodnit, že teď je tohle takový náš koníček a ten prostě tyhle peníze stojí

ketyz
20. srp 2010

@petronela82 - jsme psaly současně.... 😉

petronela82
20. srp 2010

@ketyz - ahojky - ty peníze šíleně ale lízají - nás už to naše rozmnožování vyšlo přes 50.000,- => no pěkně drahý koníček ☹

ketyz
20. srp 2010

@petronela82 - no já jsem na půlce, ale taky jen jedno IVF a jeden KET, takže tě ještě můžu dohnat - říkám každý koníček něco stojí 😉

petronela82
20. srp 2010

@ketyz - to máš pravdu - a hlavně té zábavy a zážitků co si s tím naším koníčkem užijeme, co? 😉

ketyz
20. srp 2010

@petronela82 - no to my si kvůli tomuhle koníčku pořídili i auto..... 😀, zese ty peníze nemusíme přehazovat na půdě vidlema, provětrají se sami

katchik
20. srp 2010

Ahooj Holky, 🙂
Tak to vypadá, že budeme mít zase pěkně. 🙂 Zítra odjíždím s našima na chatu a v po nebe ve st jedeme s manžou asi na 5 dní k nim na chalupu. Tak se těším, že zase vypadnu z Prahy. Jinak jsem si v úterý koupila v HaM těhu džíny a to je vám taková pohoda. Ve svých už jsem se pěkně mačkala. A ani nevím, jestli jsem vám psala, že už cítím mimčo. Zatím to jsou takový jako bublinky. Je to standa. 🙂

@petronela82 tak jak se cítíš těhule?

@sophiejane nazdááár vítej z dovči. Určitě jste si to užili. Mrcha si teda umí vybrat. 😠 Co nějaký fotky dáš sem?

@nelina_ koukala jsem na to PICSI a když si člověk dá všechny ty nadstandardy, tak je to docela darda. Ale co by jsme pro mimčo neudělaly viď.

@ketyz už méte vybranou dovču?

A kde pak se nám fláká Mick?

Meluzina ty přežij trhání těch moudráků.😒

petronela82
20. srp 2010

@katchik - ahojky - mám se absolutně normálně až bych řekla netěhotně - začínám mít nervíky aby bylo vše O.K. už bych chtěla aby bylo min. za týden touhle dobou - vůbec my to neutíká, ještě že jsem v práci, být doma na PN tak asi zešílím.

steffi13
20. srp 2010

Ahojky holky,tak jak se tu máte?
my jsme se včera vrátili a dneska se jdeme někam projít je nádherně 😉 konečně 😝

chrobacek
20. srp 2010

ahoj holky, jsem zpět z NT screeningu dětičky mají všechno v pořádku 🙂

petronela82
20. srp 2010

@chrobacek supéééééér - veliká gratulace mamino

sophiejane
20. srp 2010

jojo katchi fotky přidám až budu mít chvilku času, ted se chystáme malovat a tapetovat ložnici 🙂

steffi13
20. srp 2010

tak jsme se vrátili z provhajdy byli jsme v Prokopáči to určitě zná Katchik 😉 ..teda holky krásně jsme si užili výlety byla s námi manžova ségra s manžou a malym necelý rok a to je smíšek to je neskutečný..jinak jsme byli v Babičině údolív Ratibořicích a po zámkách byli jsme v krásnym penzionu no bylo to super..
@sophiejane -vítej zpátky teda taky bych moře ale hlavně,že jsi vypadla někam pryč a co byli jste tam někde a půjčili autíko a našli nějaký pěkný místečka 😉 😝 ?
@petronela82 -věřim,že čekat ten týden je strašný ale vydrž vše bude o.k. a už to dotáhneš do zdárného konce..
@chrobacek -to je dobře že screening o.k. jen tak dál máš hezký fotečky ta jedna vypadá jako kdyby tam zíval 🙂
@katchik -tak ty teda cestuješ ..ty jedeš na chatu a my budeme blízko od tvých rodičů 😉 tak si to pěkně užij 😉
@nelina_ -a kdy pak jdeš na Ket?mě to vychází tak v půlce září tak snad tu půjde taky někdo..

sophiejane
20. srp 2010

jojo auto jsme si pujcili, ale holky po tech stavkach stal benzin 1,60euro za litr 😠 byli jsme na vylete lodi, projeli vesnicky co jsme jeste nevideli, porad chodili na jidlo, no pohoda, jen to vedro fakt umorne, az moc...jinak by to bylo prima, ale i voda jak kafe, takze neochladila...

sophiejane
20. srp 2010

chrobacek tak skvělý, a z tebe petruš mám fakt radost, to asi prednison taky u tebe zafungoval, co! já se musím objednat na konzultaci ke genetičce, brrr, zase to budeme rozebírat, výsledky a tak 😖

sophiejane
20. srp 2010

pár foteček 🙂

steffi13
21. srp 2010

@sophiejane -krásný fotečky 🙂 🙂 🙂