Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

petronela82
26. srp 2010

@mick - tak to bych byla šťastná jako blecha, ale bude stačit i jedno, hlavně když bude bušit jako zvon - teň nám tu zrovna jeden bimbá na Petrské věži 😀

petronela82
26. srp 2010

@luksi - tak to máě stejný problém jak já, taky neovuluji, nemáš náhodou PCO?

luksi
26. srp 2010

ano podle mé dr na gynekolii mám.. ☹

petronela82
26. srp 2010

@luksi - nevěš hlavu, i s PCO se dá otěhotnět 😉

luksi
26. srp 2010

já vím 🙂 jen jsem teďko na vážkách víš..a můžu se zeptat byla jsi na laparoskopii?

petronela82
26. srp 2010

@luksi - nene na laparce jsem nebyla, před IUI jsem byla jen průchodnosti vejcovodů, jinak nic

luksi
26. srp 2010

a průchodnost Ti dělali tou kontrastní látkou vid .. to mě dělali také

petronela82
26. srp 2010

@luksi - jjo jen přes UTZ, s tou kontrasní látkou

ketyz
26. srp 2010

Ahojky,

@luksi - nevěš hlavu, PCO je k IVF skoro ta dobrá varianta, budeš mít spoustu vajíček, viď petruš, my jsme nějaké nosnice.... 😉 a otěhotnět je pohoda, mě se to povedlo na podruhé, jen ten finiš musím ještě doladit... 😎

luksi
26. srp 2010

@petronela82 tak to jsem měla to samé

luksi
26. srp 2010

@ketyz ahojky a to jsi byla na IVF asi vid 🙂

mick
26. srp 2010

Holky, já bych PCO brala, aspoň bych věděla, kde je problém, ale nevědět proc???? to je děs.

petronela82
26. srp 2010

@mick - jojo máš pravdu - já jsem fakt ráda v čem je problém, Vám idiopatů fakt nezávidím

@ketyz . jjo my jsme exceletní nosnice 😀 😀 😀 @luksi na to se budeš muset připravit - jestli máš PCO tak folíků bude požehnaně - a břicho jak balon - já při každém IVF měla 41 folíků - kam se na mě nějaká slepice hrabe 😀

luksi
26. srp 2010

@petronela82 tak to jsi měla tedy hodně folíků 🙂 😉 já mám břuch jak balon i bez toho 😠

mick
26. srp 2010

@luksi já teď taky, právě jsem po obědě a myslím, že tak 4 měsíc by to mohl být 😀

luksi
26. srp 2010

@mick 😀 tak až to ztrávíš tak budeš mít normální ploché bříško 😉 a neměly jste holky některá také cystu ?

1janickak
26. srp 2010

@mick u nás taky žádný problém nenašly,jen spermie jsou na hranici,ale zas jich má manžel tolik.....🙂 Já bych už na IUI nešla,já mám tolik kamarádek,který mě ho vymluvily...
Každopádně Vám všem držim palce,ať už jste brzo těhu a píšete stejné řádky jak petronela82,která nám zítra napíše,že je nejšťastnější na světě a konečně bude bez nervíků,bo určo zbytečné🙂

sophiejane
26. srp 2010

janicko já byla na IUI 5x a nic...

mick
26. srp 2010

@1janickak já už bych tolik IUI asi taky nepodstoupila. Šla bych max. na 3IUI, pak už IVF. Horší je, když dojdou 3 IVF
😒 .

@luksi já cystu neměla nikdy, tak neporadím. Já dostala od kolegyně ještě zmrzku, takže plochý břicho nebude asi nikdy 😝 .

@sophiejane počkej v říjnu, až budou trojčata 😉

Už se holky koukám po nativech nebo softech, kdyby ty poslední dva mračáčci neklapli, ale i tak je to finanční peklo.

1janickak
26. srp 2010

@sophiejane...joj tak to je dost...ja jsem si rikala,ze pujdu dvakrát,ale fakt mě kamarádky přesvědčily,že to zbytečné a obě už mají mimi po umělku🙂 Ale ono je to těžké,bo člověk si pořád říka,co kdyby...já to znám. Já pila čaje,dělala stojky,byla u léčitele a tak.....Držim palečky,ať už jsi brzo těhulka,spokojená maminka🙂 neboj,teď to vyjde 😉
@mick a ty jich máš kolik za sebou?

mick
26. srp 2010

@1janickak já byla na iui 6x, bohužel mám za sebou už i 3 IVF a poslední dva kousky v mrazáku. Tam už musí být ten správnej 😉

nelina_
26. srp 2010

@mick tam je ten správnej, jo je tutovka 😀

nelina_
26. srp 2010

@petronela 82 jé tak to se mineme, já jdu v pátek dopoledne, škoda ☹

ketyz
26. srp 2010

@luksi - jednou, předtím i jednou IUI, ale my máme k tomu mému PCO i velmi špatné spermie, takže IUI je v našem případě výstřel slepými náboji.... 😉

1janickak
27. srp 2010

@mick tak jak se říká,to nejlepší nakonec🙂 takže dva kousky,tak to hned dvojčátka🙂,ale že na sebe nechaly čekat,viď? Držím palečky moc,moc!!! 😉

1janickak
27. srp 2010

@petronela82 tak dnes je tvůj den,že? tak to je super 🙂 . Tak jsem byla včera v gestu,tak mám krátký protokol a jestli si hýbne pojišťovna,tak do 3 týdnů začínáme s "přípravkou", 2MS mám přijít na ultrazvuk a injekci,to si budu píchat asi 8 dní,pak odběr a pak nevim....ale je to teda pěkně rychlé.....akorát jsem zapomněla názvy léků a injekcí....🙂 Jo a imunologie je v pořádku,takže vážně žádný problmém,tak to si jen příroda hraje,takže doufám,že to brzy vyjde🙂 Zatím jsem plná optimismu,bo jsem na začátku boje🙂 Hezký den

luksi
27. srp 2010

@ketyz ahojky,no mi zkoušeli 2x IUI protože spermie jsou v pořádku a stejně se nepovedlo a pak se mi objevila cysta kterou mi nechali dva měsíce a najednou to není cysta ale ucpaný vejcovod a přitom byly předtím průchozí 😠 😒

petronela82
27. srp 2010

@1janickak -tak super, že je vše O.K. , budu držet palečky aby IVF vyšlo, a ty injekce si budeš píchat sama - jak pak jsi odvážná 😉 ? a už jste s manželem rozmýšleli o tom co si vše připlatíte, AH, kultivaci, ICSI, lepidýlko ......?

Jinak všem krásný den a myslete dnes na mě - bojim bojim

1janickak
27. srp 2010

@petronela82 Děkuji. Sama ne,já mám kamarádku zdravotní sestru,tak doufám,že mi to bude píchat ona. My máme už vybráno,co jsme si připlatitli na doporučení dr.,ale už si nepamatuji co všechno,bo jsme to podepisovali před půl rokem a teď jsme to jen obnovili. Nejhorší je,že já se v tom moc nevyznám a neorientuju.... I pan dr říkal,že uděláme to co jsme podepsali a dál se uvidí......
A už se neboj🙂

petronela82
27. srp 2010

@1janickak - tak to máš super s tou kámoškou, to já musela každý den po práci letět do nemocnice na injekci, sama bych se taky do svalu nepíchla, tím perem do břicha to ješle šlo, ale do toho svalu jsem se fakt bála