Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

1janickak
19. říj 2010

@steffi13 @mick ahoj holcicky,tak jsem zpet,takze kontrola super🙂 1 gestacni vacek v 5tt a druhy se jeste nevi,jestli je vacek ci jen hematom,bo je o mnoho mensi,takze se dovim za 14 dni na srdicku. Jinak je vse ok,miminko je tam,kde ma byt....jipiiii 😀

1janickak
19. říj 2010

@mick vse nej,nek k svatku,doufam,ze darecek ti dal Dr. Cerny🙂 videla jsem tam u nej,ze mas dnes kontrolu srdicka🙂

mick
19. říj 2010

Ahoj holčiny,
tak máme srdíčko 😉 , ale těhu mám o skoro 14 dní mladší. Dr. říkal, že to tak je, protože jak jsem tam byla minule, tak to odpovídalo, že je to mladší. Podle minulého UZV embrouš povyrostl pěkně. No ono to asi tak bude, protože když jsem ten měsíc byla na gyndě 14 DC, tak jsem tam měla 2x 10mm folikuly a dr. říkala, že teprve budu ovulovat. Samozřejmě je to zase stres na 14 dní, aby embrouš rostl. Srdíčko kmitalo pěkně, tak snad to bude OK.

Jo a holky představte si, že čekám v čekárně a přede mnou vypli proud, myslela jsem, že zkolabuju a pošlou mě domů, takže další půl hodina nervů. Dr. musel znova udělat zprávu paní přede mnou. Myslela jsem, že se toho UZV nedočkám 😀

@1janickak SUUUPPPEEERRR!!!! Já myslím, že se tam příště objeví 2 srdíčka, tak to jsem od tebe jenom týden, paráda!!!!!

1janickak
19. říj 2010

@mick krasa,krasa,tak to je super,ze je tam srdicko🙂 gratulace a uz se neboj,urcite bude vse ok,ja tomu verim🙂
ja si myslim,ze bude jen jedno,bylo fakt nejmene o pulku mensi,ja jsem skromna,staci mi jedno 😀 takze dnes krasny den,plny dobrych zprav🙂
A za 14 dni jdes zase do gestu? ja tam jdu taky🙂

mick
19. říj 2010

@1janickak jojo, za 14 dní do Gestu a pak by mě odvelel k mé gynekoložce. Mám i fotečku, vypadá jako žízala 😉 , ale srdíčko tlouklo pěkně, viděla jsem ho i já. 😉. Stejně se bojim, ale to už je asi normální, jsem teda o hodně klidnější. Příští týden nebudu, jedeme na Slovensko, tak to do kontroly uteče 🙂 . A kdy jdeš na kotnrolu? Já ve středu 3.11. v 17,30. No neva, že je druhá bublinka menší, to může v klídku pěkně dohnat 😉 . Každopádně to musí být mazec dvojčata. Máme tu Beu s dvojčaty a tý Alexandr řekl, že má jedno a byli dvě. Už by nám měla tuším v listopadu rodit.

1janickak
19. říj 2010

@mick fakt? ja jdu 3.11. v 17:10:) to je sranda🙂 ja jdu na srdicko a uz by to mela byt posledni kontrola a pak uz ke sve dr,ale k ty stejne uz pujdu pristi tyden,at uz me taky sleduje ona🙂
ja vim,ze se budes bat,ale uz to nejhorsi mas za sebou,srdicko bije.....ted prvni trimestr a pak uz to bude ok🙂 to je super,skoro stejne stare mimi.....uvidime,jestli budou dve...hlavne,at je vse ok🙂

beatrice7
19. říj 2010

Ahojky holky, občas sem nakukuju co je nového 🙂 Moc gratuluju všem co otěhotněly ! Mick, tak konečně ses dočkala, to je paráda, že srdíčko krásně tluče 🙂 Uteče to jako nic, já už mám rodit, už se nemůžu dočkat, na příští kontrole mi naplánují císaře - jedno miminko je příčně a už se asi neotočí, nemají tam moc místa.
Co Sophie ? Kdy má jít na KET ?

katchik
19. říj 2010

Ahojky Holky,

@1janickak super, tak to budeme napnutý jestli se ukáže i druhý mimís. 🙂

@mick krása. Ono takhle na začátku se ten utz může docela lišit záleží jak to měří. A ty nervy ted už budou. Já jsem se pak víc uklidnila, když jsem začala Maxe cítit. Tak šup, šup hod si týdny do podpisu, at jsme v obraze jaký jsi tt.
A jinak vše nejlepší k svátku. 😉

Mám z vás holky velkou radost. 🙂

@beatrice7 Ahoj kočko, tak ty už to máš za pár. Tak nám pak dej vědět, kdy ti naplánují císaře a doufám, že se nám pak přijdeš a mimčama pochlubit. Ty rodíš u Apolináře viď? Tak mi tam pěkně zahřej místečko. 😉
Jinak Sophie jde na KET v listopadu.

Steffi tak to je super, že si jí vezme pracovník útulku. Přemýšlela jsem, že napíšu kamarádce jestli jí nechce on má Jacka psa.

beatrice7
19. říj 2010

@katchik jo, místečko ti budu držet 🙂 Odkdy budeš chodit na kontroly k Apolináři ? Já tam chodím už asi od 25.tt, měla jsem problémy, pořád nějaká hospitalizace, tak se mě chtěl můj dr. zbavit 😉 Chci vydržet do toho 38+0 tt, aby to bylo naplánovaný a v klidu, ale nevím nevím, už 2. den mám častější nebolestivé kontrakce, tak uvidíme 🙂

beatrice7
19. říj 2010

@mick Chtěla by jsi holčičku nebo kluka ? 😉 To je tvoje první, viď ? 🙂

katchik
19. říj 2010

@beatrice7 k Apoli začnu chodit až nějak kolem 34tt. Snad to do toho 38tt vydržíte.

1janickak
19. říj 2010

@katchik ja jsem taky napnuta,tak to bude 14 nervu,jak pred testovanim🙂 jsem si rikala,ze kazdou navstevu u dr koupim miminku darecek,tak jsem mu koupila malou lahvicku medvidka pu,takze jestli tam bude i druhe,tak za 14 dokoupim i druhou 😀 ale citim,ze bude jen jedno🙂

steffi13
19. říj 2010

Ahojkyyy holkyyy 🙂 ,
@ketyz -to víš,když Mick janicka jsou tak na každý Ko spolu tak mi půjdeme na transfer 😉 ..no jsem zvědavá zítra 😉 ...
Mick a janicka mooooooooc velká gratulaceeee to mám moc velkou radost to je krásný 🙂 🙂 🙂 ...
Mick ty sis dneska na dělila dáreček tak vše nej hodně zdravíčka obou kočko 🙂 ..
janicko-tak se uvidí příští Ko jestli jedno nebo dvě 😉 superrr..

steffi13
19. říj 2010

@katchik -může to zkusit tam zavolat třeba bude volný ale vim to zatim takhle 🙂
@beatrice7 -tedaa to uteklo ty už budeš rodit tak ať to jak po másle a dej vědět 😉 ..

sophiejane
19. říj 2010

teeda ahoj bea, ty už budeš rodit holka.....

sophiejane
19. říj 2010

já na ket půjdu v listopadu, ke koreckému se objednám na příští úterý

sophiejane
19. říj 2010

@mick supeeeeer gratulace k srdíčkuuuuuuuu 😉

sophiejane
19. říj 2010

@1janickak taky ti moooc gratuluju!

1janickak
19. říj 2010

@steffi13 dekuji,uvidi.....takze dalsich 14dni.....hlavne,at srdicko je v poradku,jinak at tam jsou klidne obe....i kdyz jedno staci,at zbydou miminka na vsechny 🙂

1janickak
19. říj 2010

@sophiejane tak to je super,tak to budes taky za chvili....🙂 a dekuju 😉

1janickak
20. říj 2010

@steffi13 takze bude i dvojita dobra zpravicka od vas 😉 s @ketyz🙂

beatrice7
20. říj 2010

Ahojky holky 🙂 no to je úplná paráda ty zprávičky o kontrolách a srdíčkách 🙂 Moc moc držím všem palečky 😉 Sophi, proč jdeš na KET v listopadu a ne v říjnu ? To je super, že vám zbyly mrazáčky. My jsme vyčerpali všechny zásoby, takže kdyby se to tenkrát nepovedlo napoprvé, nezbylo nám nic 🙂 a tu druhou stimulaci bych asi už nepodstoupila. Já jsem takový životní optimista 😀

mick
20. říj 2010

Ahoj holky, tak jsem k ránu vůbec nespala. Přijde mi to fakt divný, jak jsem mohla být 6+0 včera podle UZV a podle MS 7+6, to je rozdíl 13 dní. To bych musela otěhotnět někdy 27 DC a já si 29 DC dělala test a byl pozitivní, takže mám bobky, že je embrouš nějakej zbržděnej. Já prostě nemůžu mít nic normálně, abych se z toho mohla radovat ☹ . To mi včera s tím testem ani nedošlo.....

Každopádně holky díky za podporu, je to příjemný 😵 a zase bulim, to je hrozný, co ty hormony se mnou dělaj.

katchik
20. říj 2010

Ahoj Holky,
Tak mám za sebou velkou prochajdu s hafanama a teď jsem sebou plácla k pc.🙂

@mick fakt bud v klidu ono to opravdu takhle na začátku je nepřesný. Když jsem byla na srdíčku v Gestu, tak mi Poláková taky říkala, že čekala, že bude starší. Napsala mi do zprávy tt a podle toho jsem to počítala a pak jsem šla ke své dr. a najednou jsem byla taky víc jak o týden dopředu. prcek to všechno dohnal. Tak že fakt kliiiid je to normální. Přesnější je pak měření v tom 12tt na NT screeningu.

ketyz
20. říj 2010

Ahojky,

@mick - nestresuj se, máš srdíčko, máš, tak se těš a buď v klidu, je to težký, ale snaž se ty špatné věci nepřipouštět, k lepšímu to neovlivníš, ale zhoršit to můžeš určitě, když se budeš nervit, takže mysli na něco hezkýho a nefňukej

@1janickak - tak jen tak dál, dobré zprávy tu potřebujeme

@steffi13 - tak na tebe jsem dnes hlavně zvědavá...-🙂),

já jdu na KO až v pátek ráno

1janickak
20. říj 2010

@ketyz urcite,dobrych zprav neni nikdy dost....

1janickak
20. říj 2010

@mick teda ty to mimco stresujes,chudatko...bud uz v klidu,bo se pak lekne a poroste jak blazinek a budes rodit 4kg mimco a to pak bude... 😀

mick
20. říj 2010

Holky jsem hrozná co? Tak už se nestresuju, jak píše Ketyz lepší věci neovlivním, ale šok ze mě ten embrouš může mít pořádnej 😝 😀
Holky jdu se školit na excel do 18 hod. tak tu nebudu, je to vopruz. Mějte se hezky. Pááá M.

sophiejane
20. říj 2010

mick ty dostaneš na prdel 🙂 maš štěstí že těhulíny se nebijou 🙂

sophiejane
20. říj 2010

a bea, ty tedy čekáš dva chlapečky? máš to za pár, vše připraveno? 😉 už se těším na fotečky 🙂