Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

ketyz
4. lis 2010

@sophiejane - čím víc o dané problematice vím, tím větší mám ve všem zmatek, nezbývá než čekat co se bude dít dál.... 😅

mick
4. lis 2010

@sophiejane no ty už jsi byla o hodně dál než my, tak asi proto byla ta MS tak později 😒 . Rodiče (teda oba máme jen mamky) to věděli, o to mě to mrzí víc. Moje mamka dokonce řekla, že přestane kouřit, aby se ho dožila. Je jí skoro 72 let. Tak tu bude muset vydržet ještě dýl.

Holky nejhorší je, že to fakt neovlivníme. Počkám na 2 MS a kašlem na to. Co se má stát, se stane, ale s bilancí jedno těhotenství za skoro 4 roky nevěřím, že se zadaří hned 😠

1janickak
4. lis 2010

@mick ale je fajn,ze vis,ze to jde prirozene....my se snazime pred 3 roky a nikdy se nezadarilo....
Rikas to pekne,ze co se ma stat,tak se stane,takze klidne zacnete drive...treba zrovna se postesti....takze drzim palecky moc,moc 😉

steffi13
5. lis 2010

Dobré ránko 🙂 ,
tak si představte,že hafan sežral Utrogestan asi 8 kuliček tak nevim co sní..se sní picnu hrabe kde nemá samozřejmě vyštrachala z kabelky a ráno jsem našla v obýváku na sedačce..jediný štěstí,že nešáhla po Prednisonu a listovce..teď fakt nevim jestli sní jed k veterináři na vypumpování ale zatim jí zle neni ach jo 🙄

steffi13
5. lis 2010

@sophiejane -dobře sis vybrala na KO doktůrka 🙂 ..já ti nevim včera večer jsem myslela,že to dostanu jak mě bolelo břucho..asi možná dneska testnu buď a nebo 😕 ještě musim koupit ten testík

mick
5. lis 2010

@steffi13 já myslím, že jí to nevadí přímo utrouš, toho se ani my snad nemůžeme předávkovat. Horší je, jestli snědla tu krabičku, aby jí neuvízla ve střevech, ale myslím, že si s tím pohrála na menší kousky 😉 . Tak o víkendu budeš testíkovat? Kačka taky otěhotněla po 24 hod. 😉 a já vlastně taky 😉 , tak držím pěstičky 😵 .

steffi13
5. lis 2010

@mick -no ona nemusela vytahát z krabičky jen s toho platíčka což si asi dobře pohrála 😝 ..asi testnu ale bojiiim..děkuji za držení pěstíků 😉

steffi13
5. lis 2010

@mick -a ty seš doma kočko 😉

mick
5. lis 2010

@steffi13 nene, makam. Teď mi psala kamarádka, že její teta měla 10 brzkých potratů a pomohlo jí, když pak celou dobu těhotenství ležela a narodil se jí kluk. Tak nevím, jestli bych to příště neměla risknout a fakt zůstat doma s nohama na hoře. Já byla realistka a je mi jasný, že bych se pak do práce už vrátit nemohla, protože by sem někoho museli vzít, kdyby se nezadařilo. Tak už možná dneska jo? Já myslim, že budou 2. Dneska jsi 11 den?

ketyz
5. lis 2010

@mick - já myslím že se to nevyleží, já jsem přijala za svou teorii že to nebyl ten správný embrouš, trochu si říkám jesltli jsme schopni vyrobit správnýho, ale prosperující těhotenství si takto ze začátku podle mě vyležet nejde, a mě je bohužel líp v práci jak doma... 😉

steffi13
5. lis 2010

@mick -no ono je to těžký ale některý doporučují ležet,že potráceji což musí být na to taky nějaký názor doktorů a je pravda,že si to člověk nevyleží spíš je dobrý se jít projít a chodit do práce myslí se na to míň aspoň mě to pomáhalo a dneska jsem doma a pořád něco řešim tak ti nevim..a ty zase tim,že máš sedavou by tolik vadit nemělo ale bůh ví..nemůžu radit sama nevim 😉 ..dneska jsem 10.den

mick
5. lis 2010

@steffi13 tonoucí se stébla chytá, kdybych věděla, že to k něčemu bude, tak bych to riskla, ale taky jsem zastánce správnýho embrouše, třeba ten její 11 embrouš byl ten pravý a když vidíme, kolik už jsme jich měli my, tak je to fakt reální, že až ten 11 byl ten pravý. Je to boj. Kolikátý je to tvůj transfer? 10 den, tak to ještě vyčkej, jestli jsi měla 2-denní embrouše, ale v neděli už by tam mohli vykouknout 😉 , jestli to vydržíš a nebudeš dneska hledat ducha 😀 . No já už bych ho hledala se přiznám bez mučení 😀

steffi13
5. lis 2010

@mick -já vim člověk hledá příčinu a už s echytá všeho co kde slyší což je pro nás taky na hlavu..a co manža jak to snáší?já už mám počkej musim to spočítat.. 3 ET a počkej tahám tu všechny ty zprávy tak ti to řeknu přesně 😉

mick
5. lis 2010

@steffi13 to víš, že ho to mrzí, hlavně, když všichni kolem nás ty děti mají. Když jsme se vraceli z revize a vystupovali z auta, tak okolo nás akorát prošli 3 sousedi s kočárkama, tak manža říkal, že si to všichni líp načasovat nemohli 😝 . Ale pořád mi říká, že nejdůležitější je, že se máme a to je fakt pravda. Neměnila bych, prostě člověk nemůže mít všechno, ale věřím, že se dočkáme všechny 😉 .Já měla 5 transferů, 3xpo IVF a 2 po ketu, takže to máme 10 emroušů, tak třeba ten 11-12 emrouš bude ten pravej 😉

steffi13
5. lis 2010

@mick -tak a 2 Kety ..takže 5 transferů..já měla 9embroušů jednou se rozmrazil jen jeden a to ještě nebyla velká kvalita..teď se tyhle rozmrazili dobře jen mi embrioložka neřekla kolika buněčný jsou jo abyl tam semnou manža prý je chtěl taky vidět tak byl spokojený 🙂

steffi13
5. lis 2010

@mick -tak to máš skvělýho manžu..já si taky nemůžu stěžovat spíš někdy jsem na něho strašná no jo ale já kozorožka to někdy vyprudim 😝 a manža Beran jen se potrkáme a je klid 😉 😅 ..no vidíš ty máš stejně transferů 🙂

ketyz
5. lis 2010

@steffi13 - oni ho s tebou pustili na sál?

steffi13
5. lis 2010

@ketyz -jojo pustili ptal se na to embrioložky a ta řekla ať to řekne na recepci setřičkám,že to neni problém ať ho pak přípraví a šel tam se setričkami rval se mi teda do šatny asi mi chtěl pomoc svléknout 😀 ale šel tam co choději setry a doktoři a seděl zamnou a viděl je mohla jsem řict ať je vyfotí 🙂 a jednou po OPU řikala sestra,že pokud chci tak může semnou na odpočívárnu,že dneska žádný další nebudou tak jsem řekla ať přijde ale už tam neseděl v čekárně byl v autě a já neměla u sebe tel.

mick
5. lis 2010

@steffi13 já jsem taky kozoroh, taky mám pocit, že to se mnou má těžký, když na mě přijdou depky, tak se mě snaží ukldnit. On je zase blíženec, takže to mám doma veselý.

Já taky minule viděla holčinu, jak tam s ním šel partner. Manža by to asi taky možná chtěl vidět, ale jeho by spíš zajímalo, jak mi tam doktor zavádí katetr 😀. tak se ho zeptám, jestli až půjdeme přo poslední dva kousky tam chce jít se mnou 😉

steffi13
5. lis 2010

@mick -no myslim,že manža by nebyl taky proti sedět a koukat přímo jak to tam zavadí 😉 😀 ..to přijde příště ale vlastně nepřijde 🙂tak to máš teda uklidňujícího manžu ten to zkrotí..my taky zase takovou itálii nemáme..jen se občas překřikujeme jsme oba moc ukecaní 🙂 ..já vim,že jsi kozoroh nějak 11.si kdysi dávno psala?já jsem 8.1 a taťka 9.1.a ještě mamce vynadal proč nepočkala jeden den,že bysme byli stejný den no ona už ani počkat nemohla šla jsem císařem a ještě přidušená pupečn.šňůrou..a do toho slepák takže semnou to měla veselý .. 😝

mick
5. lis 2010

@steffi13 tak to si s tebou mamča teda užila 😝 . Příště tam vezmeš s sebou manžu jedině pro sourozence 😎 . Já jsem 10 😉

steffi13
5. lis 2010

@mick -to teda 😉 ..jasně pro sourozence..já jsem dneska na hlavu objednávala jsem si jídlo co tady dělaji hotovky a diktuji po tel.a že to přivezou za pár minut a pani na drátě se mě ptá a na jaký tel.číslo máme prozvonit a já řikám to samí co volám a na druhym konci ticho a hned mi to trklo vždyť já volám na pevnou taky dobrý cooo 😝 ...pak fenečku naší bacim dveřma to tak zadunilo,že to bylo slyšet po celym baráku chudinka ta si užívá 😉 já radši dneska nelezu ven

steffi13
5. lis 2010

@mick -fakt tak to je teda dobrý takhle jsme pěkně za sebou 🙂 no vidíš a já bych ti posunula ještě o den narozky 🙂

sophiejane
5. lis 2010

steffi a kdy jsi to mela dostat? ja myslim ze uz davno,ne? tak je to jasny

1janickak
6. lis 2010

Dobre rano holciny,preji hezky den🙂
@steffi takze zitra testujes? tak to se uz tesim na //🙂
me dnes rano bylo trosku na zvraceni,ale vzala jsem si hned susenku a bylo to lespi,ted uz jsme nacpany po obede,tak uz mi je dobre🙂

steffi13
7. lis 2010

Ahojky holčiny,
Tak se na mě chce dostat nějaký bacil včera ráno bolení v krku a dneska v noci zimnice a pak hrozný pocení a bolení hlavy 😝 ..v krku mě už nebolí ale jsem taková malátná takže samé radosti 🙄 ..
@sophiejane -já to mám docela nepravidelný ale okolo 30dne někdy i později dneska jsem 32 den..a 13.den po Ketu..
@1janickak -jojo asi zítra bych testla 😉 tak snad 😝 ..

sophiejane
7. lis 2010

jojo steffi zítra testni, jestli jsi těhu tak už to tam bude, já myslím, že jsi!

mick
8. lis 2010

Ahoj holky,
tak nakukuju, jestli už tu nemáme radostnou zprávu od Steffi 😉 . Jak ti je? Hlavně hodně pij, ať ty bacily rychle vyplavíš 😝

@sophiejane už se ti to blíží. To by byl super dáreček pod stromeček. 😵

@1janickak a jak je tobě těhule? V práci už to vědí?

steffi13
8. lis 2010

Dobré ránko 🙂 ,
Nemám test musim koupit 😝 ...co se týče nachlazení tak dobrý potim se každý večer tak už je to lepší piju piju 😉 🙂 jinak mě občas pobolívá břucho ale už néé tolik jako minulý týden a prsa bolí pořád...

@sophiejane -a jak to vypadá s tebou?

steffi13
8. lis 2010

@mick -a co ty holka?