Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

sophiejane
22. lis 2010

@1janickak no dnes nic moc, je mi trochu šoufl ale to může být prednisonem, predmenstruačně..uvidíme uvidíme...spala bych, pořád je tma...byla jsem venku a jsem jak při chřipce, včera jsem se večer měřila a teplotu mám asi 37, ale to taky mívám než to dostanu, holt si musím počkat 😀

sophiejane
22. lis 2010

@meluzina on je prostě slepej 😠 😠 😠

1janickak
22. lis 2010

@sophiejane tak to je dobre,ze ti je souf,ze jsi unavena a mas teplotu🙂 to zatim vypada dobre🙂 to by bylo,ze by se nechytlo ani jedno 😉

meluzina
22. lis 2010

@sophiejane

tak šup zpátky do postele ! :o)
Odpočívej ať se pěkně zahnizďujou :o) a kdy máš dělat těh. test ? riskneš to dřív nebo vydržíš těch 20 dnů ?

meluzina
22. lis 2010

@sophiejane
Doufám, že slepej fakt je !!! a že mi nějak ty folykuly neutekly ... ale jak řikám fakt bych ho nechtěla na odběrech ... Holky měly jste ho někdy na odběry ??
doufám, že ho k tomu nepustí !!!

sophiejane
22. lis 2010

@meluzina 20dnů ani omylem, tak ten 10.-11.den, to uz bývá duch,pokud se chytí...teda jestli to dřív nedostanu, mrcha má přijít už v sobotu 😒 ale tu utrogestan někdy brzdí, loni se mi z KETu nic nechytlo ale taky jsem to ani nedostala, až po vysazení utroše, takže test tak za týden v pondělí

sophiejane
22. lis 2010

@meluzina nikdy ani na odběry, ani na transfer, mám takový pocit, že on to ani nedělá??!!

mick
22. lis 2010

Ahoj holky,
taky jsem tam jednu sobotu tvrdla hodinu, měli skluz 😠 . Představte si, že jsem si tam v pátek byla pro zprávu a z Podolí poslali zprávu, že se jednalo o mimoděložní těhotenství. Vůbec se nedivim, že někomu uříznou levou nohu místo pravý nebo ho totálně vystresujou a ta zpráva mu vůbec nepatří.

@sophiejane to je parádní, že se rozmrazili všechny tři, tak ať je ten jedničkovej ten správnej 😉

@meluzina neboj, on je fakt pidlovokej, vajíčka určo budou.Asi stáli za sebou a on je neviděl.

meluzina
22. lis 2010

@sophiejane
Mrcha nepřijde !!! Nesmí !!!! Jo ale pravdou je že docela dost mých známích mělo mrchu a přitom byly těhotné ... takže a´t klidně přijde, ale mrňatata se musí držet ... dokonce ji měly 2 měsíce po sobě ... ale teda slabší ....
a těh. test máš klasický nebo nějaký hodně citiliví ?
Tak to jsem šťastná že pidlook nedělá odběry (budu doufat, že ne), protože transfer dělá ... to vím, protože mi zaváděl emrya on ... ☹ a taky jak to dopadlo .....

meluzina
22. lis 2010

@mick
tak to jsme tam asi byly spolu .. v sobotu .. já tam taky byla přes hodinu ☹
ta zpráva - to je teda síla !!!!! já to nechápu .... kdo z nás dělá tolik chyb v práci ?! občas se to stane .. ale začínám mít pocit že Ti doktoři na to dost kašlou .... jsou si vědomi toho, že jsou nenahraditelní .. nebo jen těžce nahraditelný ....

mick
22. lis 2010

@meluzina já tam byla v tu sobotu asi před rokem, ale probíhalo to stejně. Jinak už jsem fakt naštvaná, jak se na tom našem problému rejžuje. V pátek na kontrole mi dr. řekl, že už bych klidně mohla jít v lednu na ket, což bude jenom jedna MS po revizi, což mi přijde málo, ale hlavně,že budou penízky. No a když neklapne KET, tak můžeme jít rovnou na další IVF, ať jsou penízky ještě větší. Ach jo 😠 .

ketyz
22. lis 2010

@mick - a jak to cítíš ty? Mě moje gyndařka i Poláková říkaly, 2x menstruace a dobrý, ale už po 1 jsem měla přijít na kontrolu, já chtěla větší čas, ber to podle sebe

1janickak
22. lis 2010

@mick tak uz jsem si zmenila ten status 😉 je fakt,ze je to asi hodne o penezich,me vse co doporucili....ale nedala jsem si temer nic a taky to vyslo 🙂

1janickak
22. lis 2010

@meluzina taky splehaj na to,ze tomu nerozumime.....jenze cist umi z nas kazda 😒

mick
22. lis 2010

@1janickak jak jsi to změnila, když tam nemáš týdny 😀

@ketyz mě dr. taky řekl, že tam mám přijít po další MS, aby se poznalo, jestli tam všechno funguje jak má. Já se cítím úplně v poho. Dokonce nám povolil i styk, když nemám problémy, to jsem čučela. Manža skákal 10 metrů vysoko.

sophiejane
22. lis 2010

@mick to ne, nechod hned po jedne ms na KET, me sam Korecky rekl ze aspon ty tri cykly

meluzina
22. lis 2010

@mick
no je to síla !!! já nevím ale taky bych raději ještě nějakou dobu počkala ... ale je to samozřejmě jen na Tobě ... já myslím, že i po psychické stránce je dobré si dát chvilku oddech .... ale beru to podle sebe ...
Když jsem se o IFV bavila s MUDr. internistou tak mi řekla, že je fakt dobrý minimálně 3 měsíce čekat ... že ty hormony co do sebe pereme nejsou uplně ok pro náš organizmus ... a tělo potřebuje nabrat sílu ....
Jak píšeš je to prostě pro ně rito !! a berou nás jen jako kusy ... ☹ co by se snažili když přijdem příště a zase zaplatíme ... z druhé strany by se snad měli snažit kvuli průzkumům protože když vyjdou staticky špatně tak myslím, že klienty budou ztrácet čím dál víc ...

sophiejane
22. lis 2010

@1janickak janicko a nejakou fotecku....a ketyz taky, do profilu 😉

sophiejane
22. lis 2010

@meluzina no co myslíte holky kdyby mě to ted neklaplo ze mi budou nabizet? hned sup sup 3.IVF 😠 ale ja chci jen nativ, nebo minimalku, takze pujdu tam, kde mi ji udelaji, fakt bych sla jinam, i zkusit jiny pristup a treba by jeste udelali jina vysetreni

meluzina
22. lis 2010

@1janickak
to je ono ... a nejhorší na tom je, že tomuhle teda opravdunerozumím takže musím jen slepě důvěřovat .. a to je teda hroznej pocit - být závislá jen na druhých ☹

meluzina
22. lis 2010

@sophiejane
Doufám, že se k 3 IFV nedostaneš !!!
ale mám uplně stejné pocity .... jsem taky v 2 IFV a na třetí jsem rozhodnutá že pujdu jinam ... akorát ještě nevím kam ... asi Pronatal ... ale asi nepujdu hned za 3 měsíce, ale raději se budu snažit prosadit vyšetření co mi v Gestu neudělali ... myslím, že bychom si měly trochu vážit sami sebe ... a nechat to tělo odpočinout .... pravdou je že ted jsem šla s 4 měsíčním odstupem ....

sophiejane
22. lis 2010

jojo ja byla na prvnim v zari a na druhem v breznu

sophiejane
22. lis 2010

holky nejlip by bylo se na to vybodnout a pak bysme otehotnely samovolne vsadte se ze jo....ale to se tezko rika...ja nijak nesilim, ale prece jen uz je mi 34 a to me docela se.e, takovy dlouhy snazeni (asi 6let) a furt nic...a kdybych rekla ok deti nechci urco otehotnim ale jak to tak asi nacpat do hlavy, kazdy mesic vim, kdy mam asi tak ovulaci a ze by to chtelo na to vlitnout 😠 😠 😠

meluzina
22. lis 2010

@sophiejane

PŘESNĚ !!! taky si myslím, že kdybychom to dokázaly vypustit z našeho podvědomí tak by to vyšlo ... ale, sakra nejde to ☹ jsem na tom dost podobně 7 let si nedáváme pozor a tak 4 roky hlídáme ovulaci apod. takže ten mozek ač nechci na to pořád myslí ☹ je to fakt na prd !!! Co mi ale hodně pomáhá je ,když se tady dočtu že se to někomu povedlo !! takže Sophiejane jsi na řadě !! 🙂

mick
22. lis 2010

Holky blázen fakt nejsem, abych šla hned na ket. Plánuju to tak až na únor, dřív určo ne. 😵 .

sophiejane
22. lis 2010

@meluzina no já už na řadě byla 😠 ale ta příroda nám nějak nepřeje 😠

sophiejane
22. lis 2010

@mick po těch dvou cyklech už je to asi ok, a možná se líp i otěhotní, snaž se i přirozeně, prý to po těch revizích jde líp...no u mě to nějak nefunguje ale litovat se holky nebudeme, dočkáme se jednou všecky a basta

katchik
22. lis 2010

Ahooj Holky, 🙂
Jdu na vás zase juknout. Koukám, že se to tady zase rozjíždí. Všem bych vám moc ty // přála a hlavně, aby jste to to dotáhli do zdárného konce.

Sophie ty jo tak že zaváděli všechny tři. To je super, tak teď hlavně, aby se minimálně jeden chytil.

Meluzina Jani my jsme si psaly. Hele s Alexe si nic nedělej on je fakt slepej. Mě taky říkal divný počty než ostatní dr. A někdy ani nejsou vidět jak jsou za sebou.

Mick určo si nech chvíli pauzu, ať si tělo odpočine. A třeba to vyjde přirozeně a ket nebude potřeba.

Janickak jak si užávaš těhu a kde máš týdny v passe šup, šup, ať jsme v obraze.

Steffi a jak ty? Nějak jsem tě tady nezahlídla.

sophiejane
22. lis 2010

aaahoj kačí, jak se máš? co mimi? kyneš hezky? 🙂 co pořád děláš?

sophiejane
22. lis 2010

@katchik tobě už se to pěkně krátí 🙂