Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

sophiejane
7. dub 2010

přitom mohl i líp vidět na to, co je v děloze, že... no no comment katchi

sophiejane
7. dub 2010

pak nemají ti doktoři jezdit drahýma kárama,co 😀

sophiejane
7. dub 2010

to je fakt, my jsme teda trojka...ale mick už ted má přilepidýlkovaný embrya, ta je těhu 😉 kdy budeš testit?

katchik
7. dub 2010

sophie v kolik budeš volat na to hcg?

Mick prý nebude testovat dřív jak v pondělí, viď? 😝

ještě k těm drahým kárám. Min. týden jsem byla se psem na veterině, měla zánět ucha. Za to, že jí vyčistil ucho a dal nám kapky jsem tam nechala 500,- pak kontrola za 300,-. Tak že jsem tam nechala 800,- jen za to, že jí vyčistil 2x ucho. Venku měl pan veterinář zaparkovanýho jaguara. 😠 tak jsem pochopila za co platím! A to tam mám jít ješte na jednu kontrolu, na to mu zvesela kašlu. Ucho už má dobrý to vidím taky a nemusím za to platit další 300,-

sophiejane
7. dub 2010

no veterináři to jsou kapitola sama pro sebe

zkusím volat tak po 13hod...zase mě přepojí na alex., poprvé po hcg jsem taky mluvila s ním a byla to středa odpol. sakra

katchik
7. dub 2010

Mick ty jsi byla v Gestu na genetice? Jaká byla objednací lhůta? A za jak dlouho byly výsledky?

mick
7. dub 2010

Sophie, když byl minulou středu, tak třeba tady tu bude mít volno 😉 . Jsem zvědavá, jakou budeš mít hodnotu. Asi by bylo nejlepší, kdyby si tě tam pozvali na ten kvalitnější UTZ co nejdřív. No a testování, asi to nevydržím dýl jak do soboty, tak v neděli bych to měla dostat, tak kdyby tam něco bylo, tak už by se to tam mělo objevit. No kéž by lepidýlko fungovalo. Bolí mě prsa, ale tak divně ze stran, tak vám nevim.

Katchiku, veterina je taky dobrej zlatej důl. Každý se snaží těm miláčkům dát to nejlepší. My jsme byli se starochem na vypálení bradavice. Měl jí na jazyku. Vypálení 1,500 a jak píšeš, kotroly 300,-. Když se s nima děje něco vážnějšího tak jezdíme na Palmovku, tam mají velký vybavení a vždycky problém vyřešili.

Holky, my jsme tam zatím za cca 53,000,-, to je děs. To už by byl na jaguára blatník 😀 .

mick
7. dub 2010

Na genetiku nás objednali tak za cca 14 dní. Dr. je tam každé pondělí. Je moc milá. Bude se vás ptát na nemoci, na co zemřeli příbuzný i strýcové a tety, kolik máte sourozenců, kolik jich mají rodiče, jestli měli problémy s otěhotněním. Výsledky měli být za 5 týdnů, no a mě 4 týden volali, že tu mojí krev nějak špatně zkultivovali a že musím znovu na odběru. V tom byl Gest nevinně. Za to mohla laborka, takže to celé trvalo cca 9 týdnů 😒 .

katchik
7. dub 2010

Mick my 57.000,- to je na blatník a zrcátko. 😀

Sophie třeba tam dneska nebude.

katchik
7. dub 2010

Mick tak to je teda pech uff. Furt nevím, jestli si tu genetiku nechat udělat? Zkusím se na to zeptat dr. až půjdu na utz co si o tom myslí. Mě začíná bolet břuch, tak že ms se blíží.

petronela82
7. dub 2010

ahojky

sophi - moc mě mrzí, jak to dopadlo - ta dálnice je přitom tak slibná - to snad není možné. jo a s tím Alexandrem tě nechci strašit ale já chodím do GESTu pouze odpoledne a z 99% je tam Alexadr, ale mě nevadí mě docela sedl, opak my vůbec nesedl Korecký - to je různý, ale vem to čert, hlavně ať mají pro tebe nějakou dobrou zprávu

sophiejane
7. dub 2010

no holky my už dali taky asi 50tisic, 2x ivf a jeden KET

sophiejane
7. dub 2010

já vím petruš, on je tam odpoledne pořád, ale mě už je to jedno

petronela82
7. dub 2010

já to raději ani nepočítám, mám ale pod postelí takovou krabičku a tam házím všechny doklady z GESTu a z lékáren za léky, a až to vyjde a bude ze mě mamina, tak si o jednou spočítám, pak už ta částka nebude tak "bolet" budu vědět že to stálo za to 😉

sophiejane
7. dub 2010

petru a co ty, půjdeš na KET?

sophiejane
7. dub 2010

nejhorší je,´že ted už nebudu věřit ani těm těhu testům. protože ty fakt neukazují nic.

sophiejane
7. dub 2010

dnes ho mám nááádherný, nalezl hned, a prd.

mick
7. dub 2010

Katchiku, já ti nevím. Já mám pocit, že když něco zjistí, tak tě budou hnát na PGD nebo navrhnou dárce a nebo řeknou zkoušet, zkoušet... Na druhou stranu je to poslední vyšetření, který nemáš, tak to budeš mít komplet. Já zase nemám tu imunologii a laparku, koukala jsem, že se dost holkám zadařilo, když byli po laparce, tak nevím jestli bych do ní před 3 IVF neměla jít 😒 .

mick
7. dub 2010

Sophie, to je v pr.., ono fakt dokud není to srdíčko, tak jsou testy na prt.

sophiejane
7. dub 2010

taky mi nedělali laparo...

sophiejane
7. dub 2010

oni totiž v gestu se nehrnou do ničeho, takový pocit z toho mám..nic není moc důležitý, a pak to takhle dopadá...

ketyz
7. dub 2010

Ahojky, už dlouho vás čtu (tak trochu vás špehuju... 🙂 ) a dnes i zareaguju

Sophi - je mi to moc líto, člověk se těší a pak nic, a teď to podstatné, já chodím k Polákový a ta je v Gestu vždy v po a ve st,
ve středu odpoledne je nejdřív na sále, tak jestli by jsi raději mluvila s ní, tak volej až tak po 16:00, já to tak vždy dělala

beatrice7
7. dub 2010

Ahojky holky 🙂 Sophi, myslím na tebe. V kolik tam máš volat ? Mně právě říkal Šulc, ať se předběžně moc neraduju, že se může stát, že potratím. Že můžu krvácet a to ať jim pak ani nevolám, ale jedu rovnou do nemocnice.... ☹ Taky mě docela vyděsil, ale pak jsem si řekla, že to oni asi musí tohle říct, to je mi jasný.... Ach jo, pokud neuvidíme srdíčko, tak se člověk asi ani nemá radovat a i ty testy jsou fakt na prd ☹

beatrice7
7. dub 2010

A s tím Gestem máš pravdu, do ničeho se nehrnou. vůbec. My jsme tam přešli z ISCARE, protože se nám to tam zdálo moc rychlý na to, že jsme o neplodnosti nevěděli vůbec nic. Ale už na druhé návštěvě v ISCARE jsme měli výsledky testů, spermiogram, objednanou genetiku a zažádáno o léky na 1. stimulaci. To nás trochu vyděsilo.... Dr. nám nic moc nevysvětlila a hned tohle. Tak jsme přešli do Gestu. ...tam si s náma sice hodinu dr. povídal a nakonec to dopadlo stejně až na tu genetiku. O tom v Gestu nepadlo ani slovo. Když jsme se na to ptali, tak nám řekli, že to nedělají.

sophiejane
7. dub 2010

mě minule po neúspěchu řekli, že genetiku až po 2.neúspěšném ivf...

sophiejane
7. dub 2010

ale bea neboj, u tebe srdíčko bude, jsi na dobré cestě...

mick
7. dub 2010

Mě genetiku dělali po 1 IVF, ale to asi protože nám vydrželi PK jen 2 embrya 😒

sophiejane
7. dub 2010

no a mě vydržely 3...taky se divili, že prý velký odpad...a ted jen 5...

beatrice7
7. dub 2010

Sophi, a jak ti je ? Bolej tě vaječníky ? Mně právě jo, takový píchání. Jednou vpravo, pak zas vlevo. Asi to bude těma cystama. jsem blbá že jsem se nezeptala co se s nima stane. No hrůza. To mě napadlo až když jsem byla venku, že jsem se na to nezeptala 😅

beatrice7
7. dub 2010

ketyz, já tě "neznám " 🙂 ale vítej pokud to můžu říct, jsem tu taky nová 😉 😀