Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

ketyz
27. dub 2010

Ahoj Boruvko,
já na první návštěvu čekala necelý měsíc, pak už je objednání podle potřeby, jednou se mi stalo že měla doktorka skulz 30minut, ale na to mě hned na recepci upozornili, jinak jdu na řadu +- 10 minut, jak jsem objednaná
při OPU a ET jsou na pokoji max 3, víc postelí se tam jaksi nevejde 🙂 🙂 , já to celé absolvovala jen jednou a tohle mi nepřišlo jako problém, ostatní tu mají určitě víc zkušeností a věřím že ti napíšou
kam jsi chodila ty?

boruvkova
27. dub 2010

ketyz: děkuju za informaci.. zatím chodíme do Pronatalu v Pze 🙂

petronela82
27. dub 2010

ahoj boruvko, já mám stejné zkušenosti jako Ketyz, na první návštěvu je čeká trochu déle - cca asi ten měsíc, ale pak je to bez problému i když mají plno tak tě podle potřeby někam vecpou, v čekárně jsem nikdy nečeka déle než 10 min., ba naopak, často se mi stane že dorazím dřív (jezdím přes celou Prahu a neodhadnu kolikrát jaký bude provoz) a často se mi stalo že mě vzal Dr. i dříve. na IVF jsem byla jen jednou a při OPU jsme na pokoji byly 3, a po ET jen 2, ale taky to pro mě nebyl problém, alespoň člověk měl s kým kecat a rychleji to uteče

beatrice7
27. dub 2010

Ahojky holky 🙂

Boruvkova, taky jsem změnila CAR, nebyli jsme tam spokojení, vše jak na běžícím pásu, žádná diskrétnost. Nevěděli jsme nic o neplodnosti a neudělali nám žádná vyšetření a hned při prvním sezení dr. napsala žádanku na vzp o léky na ivf ( ani nám to neřekla, to mi řekla sestra až po pohovoru při odběru krve ) ... takže s tímto přístupem jsme nechtěli pokračovat. Rozhodli jsme se pro Gest.
V Gestu jsem nikdy nečekala déle než 5 minut, v tomto smyslu vše tak jak má být. OPU a ET byl u mě taky zcela v pohodě, ale zase nemám srovnání s jinými Car. Na dospávacím pokoji se mnou byly další 2 ženský, což mi vůbec nevadilo. Celkově spokojenost až na vyjímky ( spíš mi nesedli konkrétní lidi )

beatrice7
27. dub 2010

Jo a na první návštěvu jsme čekali cca 3 týdny, objednali nás k Šulcovi, takový trochu suchar, ještě jsem ho neviděla se usmívat, docela nás ale tlačil k tomu, že musíme mít zálohu dárcem, což jsme odmítli, byl nepříjemnej a řekl, že jsme lehkovážní. Tohle se mi nelíbilo. Ale jinak je to profesionál, to jo. Jo, vlastně jednou se usmál, nebo se o to pokusil - to když mi sděloval, že jsem těhotná. ( Říkala jsem si, škoda, že neví, že já už to dávno vím, měla jsem testovací mánii, a těch testů jsem si udělala asi 10 než jsem k němu šla 😀 ) Primář Černý je naprosto skvělej, profesionální, lidský přístup. Na toho nedám dopustit.

petronela82
27. dub 2010

bea -bereš mi slova z úst - - Dr. Černého by měli naklonovat - je super

boruvkova
27. dub 2010

holky moc děkuju. Jdeme na první konzultaci 25.5., ale to nevadí, stejně nás další pokus čekal až v červenci, tak se to možná i stihne a neprotáhne🙂 Každopádně mi vaše informace moc pomohly🙂

beatrice7
27. dub 2010

Holky, kde je Sophi ? Doufám, že je vše o.k. ?

petronela82
27. dub 2010

boruvka - jak vítej mezi GESTačkami - a něco nás o sobě pověz, kolikáte IVF tě čeká? a včem je u vás problém?

katchik
27. dub 2010

boruvkova koukám, že holky už ti vše napsaly. Jen dodám, že na dr. Černého taky nedám dopustit.

Bea Sophie má dneska ko.

petronela82
27. dub 2010

katchik- nevíš v kolik měla jít do GESTu, vždy chodí nějak dopoledne - tak kde se courá 😠

katchik
27. dub 2010

petronel psala to tady, ale jsem hlava děravá a nepamatuju si to. 😒 ale myslím, že nějak dopo.

katchik
27. dub 2010

tak jsem to našla v 10:40

petronela82
27. dub 2010

katchik - ty jsi detektiv - já si to myslela že to bude dopoledne - tak co nás tak napíná, ta se určitě někde stavila na nějakou dobrou baštu

katchik
27. dub 2010

😀 jo jo určitě šla na nějakou dobrotu a po obchodech. 🙂

katchik
27. dub 2010

Holky tak se loučím. Něco tady dodělám a padím do Gestu. Tak mi držte palce, ať sliznice povyrostla. Jestli bude zase kolem těch 6mm, tak mě klepne. To bych snad do sebe musela hodit celý platíčko, aby se začlo něco dít. 😀

papa

petronela82
27. dub 2010

já už taky pomalu balím - mám ještě hodně odpoledního lítání - držím palečky v GESTu katchik - dej hned vědět jak jsi dopadla - ale bude to min. těch 8mm jak jsem psala ráno - uvidíš 😉

hanik2
27. dub 2010

ahojky tak jsem dnes byla na kontrole a jsem pěkně zklamaná opět žádnej folík ☹ ....ještě jedu v sobotu ale nějak tomu už nevěřím,že by ještě vyrostl..i když minule byl vidět taky až 16 DC...dnes jsem 12 DC...no uvidíme

ketyz
27. dub 2010

Hanik - jak píšeš, uvidíme - můj manžel říká že je to celé pěkná alchimie
a co vy ostatní? Katchik, Sophie

sophiejane
27. dub 2010

ahoj holky tak vše ok, i když pořád špiním...korecký nás vzal i na lepší UTZ a bylo to hezky vidět i přes břicho, prcek už má ruce a nohy a hýbe jima 😀

sophiejane
27. dub 2010

akorát tedy odběr krve - děsss...nejdřív na mě zapomněli a já už tam po asi 20min málem omdlívala.pak mi sestra napíchla žílu a nic neteklo a asi mi a prý praskla, tak to šla zkusit z druhé strany ale taky nic neteklo tak šla radši pro tu starší blondýnu a ta mě bodla ještě jinde a nabrala to 😀 3 vpichy no jsem jak fetak, ruce modrý...pak mi musela přinýst džus protože už jsem se hlady klepala 🙂

sophiejane
27. dub 2010

jé vy jste mě sháněly, vy jste moje holky zlatý 😉 my pak jeli podívat do babyparku na zličíně na kočárky 🙂 ale to je věda teda a sumy...mě se líbí jedna značka, a prodavačka nám ho dost vymluvila, vrrrr...v ikea jsme dali oběd, no a ráno u Paula snídani, že prý jsem si ji zasloužila, koupila jsem si domu i chleba 🙂) a ted tu byli ještě naši tak jsem to zapla až ted...

petronela82
27. dub 2010

sophi - no konečně kde jsi s courala -takhle nás napínat, že se nestidíš 😉 ale čekání na takhle dobré zprávy se vyplatilo - gratuluji k prckovi - super že už má i ručičky a nožičky a doufám že i palečky, aby měl co zítra držet - víš co jsi mi slíbila 😵 . s těma odběreme je to děs, mě to čeká zítra (kvůli žloutence) snad to nebude takové peklo jako u tebe. já mám zase rozpíchaný zadek, sestra říkala že ho mám i pěkně z těch injekcí ztuhlý

hanik - ještě to nevzdávej - uvidíš v sobotu - určitě tam bude - mrška -držím palečky

katchik - a co ty?

petronela82
27. dub 2010

já to věděla - byla jsi baštit a my tu trneme - tytyty

sophiejane
27. dub 2010

no jov ikea jsem si dala polívku a lososa můj chlap kuličky a já mu pak ještě žrala to jeho 🙂 děs, jestli budu mít co 14dní kilo navíc, tak to je celý těhu 18kg, fuuuuj 😀 😝

sophiejane
27. dub 2010

ale já ted mám teda fakt nějak víc hlad 🙂 i když břicho zatím neroste, jen špek 🙂

katchik
27. dub 2010

Ahojky Holčiny, 🙂
Tak v sobotu transfer. Mohla jsem si vybrat, jestli pá nebo so. Tak jsem dala sobotu, abych si nemusela brát dovču. Vyfásla jsem od zítra utroš. Ptala jsem se jestli můžu zavádět a prý je lepší před transferem polikat. No to poteš koště...mám po něm šílený stavy. To bude super s tím pracovat

Sophie jsem ráda, že je vše ok. UTZ musel být krásný. Paula tu mám taky jdu si asi za chvilku dát koláč s lesním ovocem...zkus ho příětě je fakt božííí. A kočárky to musí být šílený, když vidím ty možnosti tak to asi bude pěkný oříšek. Jaký vám prodavačka rozmluvila?

Hanik ještě nehaž flintu do obilovin. Určitě se nějaký ukáže.

Kety ty jdeš zítra na utz viď? Tak se možná sejdeme na transferu. 😉

Petronel aby jsi si pak mohla sednout. To máš z toho menopuru?

sophiejane
27. dub 2010

no paráda katchi...s utroušem tě chápu, já když ho polykala, tak jsem měla snad skoro i halucinace, děs 😀 no já ho pořád ještě zavádím...

sophiejane
27. dub 2010

líbily se mi kočárky MUTSY, ale chválila hodně značku Teutonia, že ho sama měla a super...že jsou kvalitní, no jo německá kvalita 🙂

petronela82
27. dub 2010

katchik - super - gratuluju - a kolik byla ta sliznice?