Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

sophiejane
29. dub 2010

no jasanka, jak říkám, nebo na klamovce 🙂 v létě je tam nááádherně.... 😎

sophiejane
29. dub 2010

nojo bea nás dnes nějak zanedbává...

katchik
29. dub 2010

jo jo sejdeme se na Klamovce 🙂
sophie teda manžílek takhle vyváří...quiche taky můžu mňam 🙂

petronel už se na tom těhulkování pracuje 🙂

petronela82
29. dub 2010

katchik - já nic neříkám - makáme na tom všechny - ty už máš zaděláno, já teprve zadělávám 😀

ketyz
29. dub 2010

petronel - co my, si to platím tak makají ti co to mají v popisu práce ne? 😀 😀 , velebnosti dělám co můžu, kupříkladu dnes ten utroš v práci na záchodě, to byl z mojí strany téměř kaskadérský výkon, přeci jen doma v leže je to sranda
á jen co ho tem nějak umístím, tak hned mám nutkání na velkou, no hrůza, ještě zítra to vydržím a pak budu v klidu doma

hanik2
29. dub 2010

ahojky holky tak si to tu tak pročítám včera už jsem nějak nestíhala psát...

Sophi já si tě všimla až když jsi šla kolem mě nahoru do schodů...bylo tam hodně těhulí to máš pravdu...no já taky vypadám jak těhule mám hrozně nafouklý břicho z těch všech hormonů...plus ještě nadváha

Katchik tak to se tam potkáme já jdu na 10 20 v sobotu...stejně mám pocit že je to asi zbytečné že tam nic nebude...

jo a s tím placením UZ..dr Černý mi vysvětloval že pojištovna hradí 7 UZ za rok 4 za čtvrletí...takže vlastně duben už byl nové čtvrletí..tak jsem to aspoň pochopila já..já už bych si ho v sobotu měla zase platit protože v úterý jsem měla třetí za nové čtvrletí..a když jich hradí jen 7 tak teď bych měla hradit už každý...doufám že jste mě pochopily

sophiejane
29. dub 2010

kety to se mi taky stává že utrouš nainstaluju a za chvíli musím.... a je venku 😒 tak už radši ráno čekám a natlačím ho tam až po... 😅

ketyz
29. dub 2010

sophie - no jo, když u mě "to" přichází tak nahodile, že když už to teda přijde, tak všeho nechám a hned tam běžím 😀
a to se můžu ládovat jogurty a pít acidofilní mléko a stejně je to jedno

hanik - a kolik stojí jeden UTZ? teď při KETu je mi jasné že jich mám kolik potřebuju v těch 1500,- ale normálně?

petronela82
29. dub 2010

hanik - jdeš v sobotu do GESTu na 10:20 a hned za 10 min. Katchik na KET, to je tedy rychlovka - mají to tam jak na běžeckém páse 😀 je tam fakt jen Korecký - jdeš ke Koreckému, viď?

petronela82
29. dub 2010

holky teď jsem si všimla že to bude zítra 1.rok co jsem se sem zaregistrovala (vlastně do ciziny) nevím jak se mi to povedlo 😅 tak to je tedy nevyšší čas aby ze mě byla těhule, že jo? 😀

mick
29. dub 2010

Petronel, gratujuju k výročí, takže příští rok už slavíš s mimčem 😉

Holky s tím utrošem v práci na záchodě to je boj. Málo místa, být tam nějaká kamerka, tak jdu do neváhej a toč a pak tam ještě to platíčko zapomenu na koši 😀 .

Holky, my doma vymysleli, že bychom nešli na ten poslední ket, ale v červenci rovnou na čerstvý embrouše. Tady ty dva kousky bychom si tam nechali do zásob, kdyby nám to 3 IVF nevyšlo, tak tam budeme mít 2 kousky u ledu. Co myslíte?

katchik
29. dub 2010

hanik tak super, že se zase potkáme. 🙂

petronel já jdu na ket až v 11hod. ale mám tam být v 11:30 ještě bude pohovor s dr. a s embryoložkou. 😉 no zaděláno sice jo, ale aby se sněhulaci ještě rozmrazily a pak chytly.

katchik
29. dub 2010

Mick jak jsem ti psala o tý holčině co chodí to toho nového caru, tak jí dneska vyšel pozitvní test. 🙂 Bylo to 4. IVF.
proč ne, přeci jen u čerstvých embroušů je ta šance větší a zmrzlíky tam můžete mít jak dlouho chcete.

mick
29. dub 2010

Katchiku, no to je super, to jí fakt přeju 🙂 . 4 IVF, to je na palici, ale hlavně, že se zadařilo. A měli nějaký problém nebo byli idiopati? Já jsem to dle mých propočtů zpočítala, že na 3 IVF bych šla až v září a to mi přijde fakt za dlouho.

sophiejane
29. dub 2010

proč mick až v září?

katchik
29. dub 2010

Mick to ti nevím, jestli měli nějaký problém nebo ne. Proč až v září?

mick
29. dub 2010

Sophie, květen hystoška a imunologie, tak bude hotová tak cca v červnu, v červenci bych šla na ket, ale jelikož budu mít určo dlouhý protokol, tak by mi v srpnu museli dát zastavovačku, takže z toho vychází září. Takhle jsem naplánovala zastavovačku v červnu a v červenci čerstvý embrouše. Budeme mít akorát doma 2 nový hafáky, tak si tam s nima budu užívat 🙂 .

katchik
29. dub 2010

Mick naplánovala jsi si to skvěle. 😀 já myslím, že to imuno budeš mít dřív. Jdeš k tý Trnkový?

katchik
29. dub 2010

jo a jdete n ato imuno oba?

Petronel ty už to v práci balíš co? ono to vstávání má něco do sebe. 🙂

sophiejane
29. dub 2010

no to není špatný nápad mick

mick
29. dub 2010

Katchiku, jdu jen já. Manža tam byl na nějakym vyšetření ze začátku, jestli mají ty spermie správný hlavičky a dokážou proniknout do vajíčka, jinak mu nic nedělali. Vy jste tam byli oba? Ona se mě sestra ptala a já jí řekla, že jdu jen já. Jdu taky k dr. Trnkový.
To jsem holky ráda, že jste mi to schválili 😉 .
Já jsem taková plánovací 😀 , akorát to těhotenství ne a ne naplánovat 😝

hanik2
29. dub 2010

byla jsem pro dcerku ve školce...bude tam jen Korecký...no mě udělá jen UZ jestli vyrostl folík pokud ano dohodnem se na IUI a pokud ne tak nic ..oni asi Katchik stejně budou připravovat takže na mě bude mít tak těch 15 minut si myslím

Ketyz stojí 296 kč

katchik
29. dub 2010

Mick to byl asi na vyšetření akrozomu. Na to měl jít manža taky, ale vzhledem k tomu, že máme icsi tak dr. říkal, že tam nemusí. Jinak jsem tam na vyšetření byla sama.

mick
29. dub 2010

Katchiku, jo jo, máš pravdu, na tom byl 😉 ještě před IVF.
Holky pádim ke kadeřnici, abych byla krásná 🙂 Páááá

sophiejane
29. dub 2010

holky zase kapka krve, já snad fakt skončím v nemocnici...

winterska
29. dub 2010

ahojky zase po dvou dnech.. ještě chodím do práce a nestíhám sem tak často chodit ☹. Včera jsme tam byli už v 9.15 ráno s manželem spolu - dělali nám odběry na sex-nemoci. Folíky mám zatím celkem 3 ks - 2 měli asi 11 mm, ten 3. byl menší.. snad jich bude více. Dostala jsem další gonal, zaplatil jsme dole za oba přes 6tis. a šli domů. Kontrola zítra dopo u dr. Alexandera 😒 . Snad ho přežiju.. Už se mi začíná bříško kulatit a kalhoty jsou těsné.. :-/. ještě jsem si dneska oběhla předoperační vyšetření, tak snad bude všechno ok 🙂

winterska
29. dub 2010

Soph - to bude dobrý, držím palečky!!!

winterska
29. dub 2010

regulační poplatky se neplatí, když už jsi v cyklu ivf.. neplatíš ani za uzv, jen doplatky za léky a nadstandard.. A uzv taky jen určité množství prohlídek - při dlouhém protokolu jsem si už asi 2 uzv musela platit na tvrdo..

ps. všimly jste si na recepci jakési nové asistentky? taková trošku mimoň? co? 🙂

sophiejane
29. dub 2010

winters ja když tam byla tak tam byly dvě mimonky, děs...zapomněly na mě a ja čekala pul hodiny nalacno na krev, asi do pul desaty...des....pak neumely vyplnit nic, ani listek na penize, ani me objednat

ta semtam kapka krve je na palici winters, budu fakt jen ležet, jinak to nejde, ale dnes jsem taky nedelala nic, a stejne

sophiejane
29. dub 2010

tak dobrou noc všem