Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

steffi77
3. lis 2008

Mi delal OPU Cerny a taky me to bolelo, ale ja mela 27 foliku..
Ja tam nemam rada jednu sestru, je to takovy trdlo...

ipuska
3. lis 2008

A není to ta nová? Blondýna 😀
No já měla 22 folíků a 17 vajuch

grej
3. lis 2008

Sestřička? no je to jak kdy. Nejlepší je ta menší, s červenýma vlasama na krátko. Má je tak moderně ostříhaný... Myslím, že se jmenuje Markéta. Trošku nesympatická je mi taková starší blondýna, na krátko... ALe jinak jsou super všechny.

K tý Polákový jsem si ještě vzpomněla, že když jsme tam byli jednou s manžou, tak ona měla triko s krátkým rukávem a bylo vidět, že nemá holený podpaždí. To manžu úplně dostalo 😀

steffi77
3. lis 2008

Ipu presne ta. Ja mam rada Marketu a Irenu, ze sestricek.

ipuska
3. lis 2008

No ale ještě která, ta jedna má brýle a ta druhá ne. Nové jsou obě

Mě teď ta bez brejlí málem pomíchala moč s jinou pacientkou 😠 . Vzala si oba nepopsaný vzorky, ještě, že jsem jí měla tmavou 😀

steffi77
3. lis 2008

Ta bez brejli. Takova mlada, svetly mikado a takovy trdlo. Vicena ji vysvetloval muj rozpis stimulace a ona to ani na potreti nepochopila...

ipuska
3. lis 2008

jj, to je ona 😀

steffi77
3. lis 2008

Tak tu fakt nemusim, u ty mam strach, ze neco pos*re

ipuska
3. lis 2008

No to jo, pozor na moč až jí tam poneseš 😀 😀

steffi77
3. lis 2008

Tak jo... 😉

kkp
3. lis 2008

Ahojte holky 🙂 ,nezlobte se,že Vám sem lezu,ale chci se zeptat,zda-li někomu nezůstal Puregon???Odkoupím...
Případně kontaktujte IP nebo K25.katy@seznam.cz
Děkuji 😉

gasha
4. lis 2008

Je tak to mam radost, ze Cerneho chvalite. Tak to se moc tesim 😉 A delaji obvykle i nejake testy krome spermia jako hormonalni profil nebo jim staci vysledky od normalniho dr? Me totiz ted muj dr. delal hormonalni profil, tak nevim, jestli by mi to v CARu hned opakovali nebo ne. Sorry, ze tak vyzvidam, ale chtela bych mit predstavu, jak to bude probihat. Dik 🙂

saze
5. lis 2008

Ahoj holky, tak kdy která jdete na jaký zákrok. Mě čeká před ježíškem KET. Máme v Gestu 6 mrazáčků.

saze
5. lis 2008

Gasho - já ti s tím neporadím ale myslím že ti to budou dělat v gestu znova. Naberou krev a udělají si vlastní rozbory

grej
5. lis 2008

Gasha, já měla od své doktorky dělanný hormonální profil na konci cyklu a v GEstu řekli, že musí udělat ještě profil na začátku cyklu. A ten udělali. Ten druhý už neopakovali...

Saze - držím pěsti!! 6 mrazáčku, to je super počet 😉

saze
5. lis 2008

Grej jak se cítíš?

grej
5. lis 2008

Saze, díky za optání🙂 Jde to. Většině těhulí je blbě ráno a já to mám přesně naopak 😀 Celý den je mi dobře a úderem čtvrté až páté hodiny mi začíná být divně, slabo, jako nízký tlak. Nic moc pocit. Ale od žaludku je mi dobře pořád. Pořád bych něco žrala 😀 Už mi roste slušnej špek na břiše 😉

saze
5. lis 2008

Grej a chodíš pořád na kontroly do gestu nebo tě poslali k tvému dr?

grej
5. lis 2008

Když mi potvrdili srdíčko, tak mi dali na výběr, že můžu jít ke své MUDr nebo můžu chodit k nim. Ale teda s tím, že se od své MUDr odhlásím a přihlásím se k nim, že jo... Je to u nich teda raketa, platí se 2500,-/půl roku, ale řekla jsem si, že se u nich budu cítit líp. Přeci jen si to mimi "vypiplali" oni, určitě budou svědomitější než moje doktorka, která má většinu přirozených těhu. Vydržím u nich přes těhu a pak se třeba zas přehlásím zpět. Uvidíme... Akorát nebudu chodit na Prahu 5, ale na Prahu 8, mám to z domova blíž...

mishka
7. lis 2008

ahoj holky, vezmete mě do party? Chodím do Gestu k Dr. Koreckému... Musím říct, že jsem s ním zatím moc spokojená. Jednou jsem byla u Polákový, ta na mě působila neutrálně, ale dělala mi jen UTZ. A dvakrát jsem byla u dr. Alexandera a to je fakt zlatíčko... 😉 Mám za sebou 1. IUI (v pondělí), ale moc nadějí tomu nedávám... Gest mi doporučila kamarádka, chodila k Vicenovi, ale dostala se během 2 let ke všem doktorům a byla 100% spokojená...🙂

ipuska
7. lis 2008

Ahoj Mishko, dr. Alexander je můj ošetřující lékař. Na Polákovou jsem "štěstí" ještě neměla, ale teď jak půjdu v úterý na KO tak tam bude právě Poláková a Korecký, ale já si radši vybrala jeho. O ní jsem zatím neslyšela nic kladného 😒

Dr. Vicena je taky super, dělal mi ET
Já mám za sebou 3. IUI, ale ani jedna se nepovedla.......takže jsme šli na IVF

ivka76
7. lis 2008

Ahojte holky, jsem vás tu pročítala a nedá mi to, musím se zastat dr. Polákové. Na mě i na manžela zapůsobila velmi dobře a po tu dobu,co se o nás starala, jsme s ní byli velmi spokojenil. Působila na nás sympaticky 🙂 Kdybych neměla Gest na Praze 8 skoro za domem... , tak bych k ní chodila i do těhotenské poradny.

Jinak Gest na osmičce je vynikající. Chodím kdoktoru Šulcovi a nemůžu si stěžovat. Jsem přísně střežený pacient (těhule) 😉

mishka
7. lis 2008

Ipusko, já IUI moc nevěřím, tak jsem chtěla po tom prvím pokusu hned IVF, ale Korecký mě přesvědčil, že to skusíme 3x a pak až IVF. Ale utíká mi to docela rychle, takže pokud se nezadaří, IVF vyjde už na půlku ledna..
Ty ho máš teda už za sebou?? Úspěšně?

mishka
7. lis 2008

Aha, koukám do alba, tak moc gratuluju, hlavně ať je vše v pořádku! 🙂

zupla
7. lis 2008

Ahoj Mishka,

ja jsem byla 3x na IUI a na potreti to vyslo ale nakonec to bylo mimodelozni ☹ , provadel ho pan dr.Alexander a ten je super. Muj osetrujici lekar je dr. Korecky a ja na nej nedam dopustit. Co se tyka dr. Polakove tak po profesionalni strance bude dle meho dobra ale ja bohuzel narazila na to ze neumi moc soucitit s pacientkama teda aspon 2x jsem se presvedcila ale to je jen muj nazor.
Ted jsem 12 den po ET a bojim bojim protoze jsem zacala spinit ale bricho me vubec neboli tak nevim co si o tom mam myslet........

ipuska
7. lis 2008

Ahoj Zuplo, já po ET taky špinila, ale začalo mě hrozně bolet břicho jako na MS. Teď sem tam zabolí, ale není to nic hrozného. Už jsi testila? To už je na test akorát

zupla
7. lis 2008

Ahoj Ipus,

no jeste jsem netestovala bojim, bojim. Ale asi si ho dneska koupim a testnu abych se netrapila a vedela na cem jsem.

mishka
7. lis 2008

Zuplo, to já bych teda nevydržela a testla! Já mám někdy pocit, že si ty dvě čárky na test vytlačim pohledem, že tam snad jednou naskočej jenom ze soucitu... 😒 Ale taky se snad dočkáme🙂)
Tak moc držím palce, ať na tebe vykouknou!!

zupla
7. lis 2008

Test jsem nestihla koupit tak snad zitra, kazdy spineni je pro me des, zacalo to pri prvnim spontanim potratu a pak po dvou letech mimodelozni. Ale vzdycky me bolelo bricho a ted nic tak uvidime.

azhra
14. lis 2008

Ahoj holky,jsem objednana do Gestu na prosinec. Byla jsem objednana do Pronatalu,ale moje gynekolozka mi rikala,ze Pronata je dost proflaklej a sousterdi se na zahranicni klientelu.. a nechteji resit komplikace. Ze reseni komplikaci hodili zpatky na ni,ze ona je oraktic. gynekolog.. Gest je pry vice rodinny a jsou velmi seriozni 🙂