Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

meluzina
26. lis 2010

@sophiejane
já naštěstí s odběrem krve nemám problém .. mám dobré žíly, takže mě by odebral krev i uplnej laik :o) ale zase mi tam jednou rozlili zkumavku s krví a to jsem myslela, že se pozvracím .... 🙂

1janickak
26. lis 2010

@meluzina ja mam taky krasny,velky zily,do kterych se to picha jedna basen a presto mi jedna sestricka udelala modrinu jak blazen a to same na brise....🙂

1janickak
26. lis 2010

@sophiejane tak uz se blizi testikovani,vid? myslim na tebe a preji hooodne stesti 😉

meluzina
26. lis 2010

@1janickak
Pravdou je že mám teda taky pekelnou modřinu po posledním odběru ☹ ale alespoň se trefila na poprvé ... a o břichu ani nemluvím, to mám teď zeleno-fialové ☹

meluzina
26. lis 2010

@1janickak
a jak se cítiš Ty ? jako těhulka ? 🙂 je Ti dobře .. nebo trpíš ranníma nevolnostma ? a ty jsi otěhotněla IFV nebo IUI ?
a jestli IFV jakým protokelem ? 😉

1janickak
26. lis 2010

@meluzina to ja mela brisko to same,od sestry z gestu🙂 kdyz jsem sla k obvodacce na predoperacni,tak se chudak zhrozila,co se mi stalo🙂

1janickak
26. lis 2010

@meluzina dekuji za optani,je mi dobre🙂 zadne nevolnosti,nic🙂 jen me obcas boli vecer hlava,takze musim chodit brzo spat🙂 ale jinak zadny priznak tehu🙂 vetsi prsa,to ano..ale ty si konecne uzivam,tedy spise manza 😀 Po IVF a mela jsem kratky protokol a jak to ctu tak i hoodne stesti🙂 myslim,ze me ho prinesl Dr Černy🙂

meluzina
26. lis 2010

@1janickak
tak to je paráda !!! 🙂 budeš patřit mezi ty holčiny co ani nevědí že jsou těhotné :o) a že chodíš brzo večer spát ? to já taky když nejsem zrovna v procesu IFV nebo nejsem na večírku 🙂 teď bohužel nějak spát nemůžu mám zase příšerné sny ☹ zrovna dnes jsem vstala už v 5h ... ☹ je to otrava .. fakt nápor na nervy ... ☹
až budu jednou těhotná tak budu spát pořád 🙂 na to se těším .-)

1janickak
26. lis 2010

@meluzina jj zatim mezi ne patrim,ze ani nevim,ze jsem tehu🙂 i kdyz nekdy bych to trosku vedet chtela 😀 Ja mam ted taky dost plodne sny 😀 Moje kolegynka by nejradeji prospala cele tehu🙂 spi snad porad 🙂 ,ja jen chodim brzo vecer,ale uz se to zlepsuje,uz vydrzim i do 21:30 😀 Ale patky nedavam,to musim chodit kolem 20hod.....jak miminko🙂

meluzina
26. lis 2010

@1janickak
ještě jsem se chtěla zeptat jakou jsi měla embryoložku ?? takovou tu blondýnku s dlouhýma vlasama (Cibulková)nebo tu tmavovlasou na krátko (Pertoldová) nebo tu z mého pohledu nejlepší Vlachová-Zeťová ?
http://www.gest.cz/cz/lide.php?pg=2
To jsem se vlastně chtěla zeptat i Vás ostatních holek ...
Já si totiž myslím, že na emryologovi záleží nejvíce ...

1janickak
26. lis 2010

@meluzina joj,to jsi me zaskocila,ale myslim,ze to byla Pertoldova🙂 Ona mi vlastne ani moc neporadila,rikala,ze spermiky jsou dobre,ze se hybou,takze at se rozhodnu,jestli chci ISCI,ze ona to vidi tak pul na pul....tak jsem se nakonec rozhodla,ze ne,ze at je to IVF co nejvice prirozene.....s tim,ze v druhem kole bych si ho uz nechala 😀

mick
26. lis 2010

Ahoj holky,

@meluzina taky myslím, že hodně záleží na embryoložce. Mě to poprvé a potřetí oplodňovala Cibulková a fakt nic moc a druhé IVF oploďnovala Zeťová a bylo i do mrazáku. Ta Cibulková mi moc nesedí. Koukala jsem, že předtím dělala v Pronatalu, tak by mě docela zajímalo, jestli jí nevyhodili 😠 , že jí to moc nejde. A dokonce, když jsem byla na ketu a ona je připravovala, tak dr.nadával, že nešli vyndat z katetru všem holkám, co tam se mnou byli. Říkal, že se to normálně nestává a omlouval se. Bůhvi, jakej tam udělala roztok 😠 .

meluzina
26. lis 2010

@mick
Já mám uplně stený pocit a zároveň právě i strach že ji zase vyfasuji ... dneska tam prej byla Zeťová .. tak jsem propadla panice, že uítra tam nebude ... ale kamarádka se mě snaží uklidnit, že mají možná nějaké směny a bude tam i zítra .... no nevim ☹

sophiejane
26. lis 2010

já už měla embryoložky všechny tři....

sophiejane
26. lis 2010

a dneska to mám dostat a taky mám pocit, že to dostanu 😠

sophiejane
26. lis 2010

ale prdim na pocity nepocity až něco přijde tak to přijde, bud to bude mrcha, nebo //, nic horšiho 😀

ketyz
26. lis 2010

Ahoj,
já měla při OPU Zetovou a pak na oba transfery Cibulkuvou a jeden se povedl, já vím že všechny hledáme příčinu už kde se dá, ale myslím že průměrem tam na tom budou doktoři a embryoložky 50:50

sophiejane
26. lis 2010

taky si myslím

meluzina
26. lis 2010

jo asi máte pravdu ... ale když oni sami neřeknou proč se to nepovedlo .. tak pak logicky příčiny hledáme sami nebo alespoň já ☹

meluzina
26. lis 2010

@sophiejane
Třeba přijde hodně slabá mrcha a k tomu // a pak už jen budou sílit a sílit !!! a pak už fotky z UT a tak ....

sophiejane
26. lis 2010

no prostě si počkááám, zdržení mrchy nic neznamená i když ji mám jinak přesně, to už vím, co umí utrouš

mick
26. lis 2010

Už prostě máme strach ze všeho, jsme už máča 😝 . Nikdo se nám po těch letech nemůže divit, že hledáme mouchy všude, proč to nejde.
Mě taky nejvíc štve, když mi řeknou, že jsou ty embrya pěkná a pak je z toho prt.

@sophiejane tu MS si vezmu od tebe 😉 , já už jí chci dostat 😉 , ale mám na to ještě 2 týdny 😠 . takže dneska jsi slaměná vdova, když mužík vyrazil za krásama Rakouska co 🙂 .

@meluzina na zítřek ti držím pěsti, ať je těch 7 vajec pěknejch a dobře se všechna oplodní 😉 .

sophiejane
26. lis 2010

@meluzina
@meluzina taky na zítra držím palce, dej vědět!

sophiejane
26. lis 2010

je tak muj chlap už je v rakousku pry už se ubytovali a ted jdou omrknout vanočni trhy a na veču, no teda ja mu to zavidim, hned bych taky nekam vypadla 😒

nelina_
26. lis 2010

@meluzina já už měla taky všechny tři embryoložky a zatím nic, tak nevím 😒 Jediný co mě přišlo odlišný bylo, když mi dělal transfer Černý a to jak fyzicky i pocitově po psychický stránce 🙂 akt jsem tomu víc v

nelina_
26. lis 2010

@sophiejane moc, moc držím palce 😉

nelina_
26. lis 2010

Dneska jsem si byla s manžou pro výsledky na genetiku. Všechno máme naprosto v pořádku, tak proč se ta embryjka nechtěj držet! Potvůrky jedny 😀

1janickak
27. lis 2010

@meluzina taky drzim palecky🙂

1janickak
27. lis 2010

@sophiejane mrcha doufam jeste nic....jupiiiii 😉

linlinda
27. lis 2010

ahoj, sophiejane, at ti to dobre dopadne!! a nam vsem taky! prosim vas, kdyz manzel poveze spermio "jen" na vysetreni, nevadi, ze mezi odberem a dorucenim na misto bude 1,5 hodiny? nemaji tam kabinku☹ dekuju! linda