Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

mick
1. pro 2010

Na Letný, vedle Technického muzea 😝 , tak jo půjdeme spolu 😉 . Koukala jsem k holkám, že jsou tam docela dlouhý čekací lhůty na první pohovor, to je ale si všude.... Mě by se teda nejvíc líbil ten Reprofit, ale Brno??? Proč ho neudělají v Praze, to je škoda.

meluzina
1. pro 2010

@sophiejane
ahoj k té adopci .. nemusíte být oddáni, musíte akorát bydlet minimálně 2 roky ve společné domácnosti a ani to není zatím uzákoněná podmínka, v ČR zatím můžou adoptovat i samotné ženy ...
Problém je s předpisema EU ale ty zatím nejsou ratifikovány a hlavně novej zákon osvojení ještě ani neprošel parlamentem a komisí EU

meluzina
1. pro 2010

jasně že se musí podstupovat psycho testy, návštěvy u vás doma apod, je to běh na dlouho trať a taky peklo na nervy .... ale když je pak štěstí na miminko je to super 🙂

sophiejane
1. pro 2010

@mick
@mick jo to mě taky by se líbil..tak ono v brně jsi i za dvě hodky, tady ze slaného jedna ženská nejdřív chodila gest pak iscare a otehotnela az v reprofitu v brne z minimálky, uz vubec nedoufala, a dojizdela tam

na gest pekne nadava ze jen tahaji penize 😒

sophiejane
1. pro 2010

@meluzina ahaaaa no vidaaaa

sophiejane
1. pro 2010

@mick
@mick tak to já od slaného tak daleko nemám, na letnou

meluzina
1. pro 2010

taky jsem slyšela o Brně ale to je pro mne nemyslitelné ☹ to je opravdu daleko ☹
a na Iscare řikala kamarádka co ? já slyšela zatím chválu i na Podolí a Pronatal ... ale vždycky jen od 1 max 2 holek na dané centrum ....

steffi13
1. pro 2010

@sophiejane -no jo mrazáčky jsou ale co pak..pak už si hradit vše sama..ty máš aspoň ještě jeden celý pokus a můžeš přejít někam jinam já taky přejdu jen finančně to bude náročný..tak strašně mě to štve,že jsem si vyplácala vše musim doufat,že jeden s těch mrazáčků tam bude ..já bych chtěla jít teďka v tom hle měsíci pokud to zvládnu 😉

steffi13
1. pro 2010

a když se tady nezadaří tak bych chtěla jít do Iscaru mám pár známých co si jen chválí a zadařilo se i na tu diskuzi,když tady koukám tak každá druhá je těhule nebo mamina

meluzina
1. pro 2010

mrazáčky musí klapnout .. já to nechápu myslela bych si že když vydrží zamražení a rozmražení tak už to musí klapnout ... bohužel z těchto stránek jsem zjistila že to tak 100 % není ☹
Iscare má i největší statistickou úspěšnost za rok 2009 kolem 50% to jinej CAR nemá ....

mick
1. pro 2010

@sophiejane kolegyě kamarádka právě taky v Praze vyplácala 3 IVF, pak byla v Reprofitu na minimálce a hned se podařilo. Vzkazovala mi, ať tam určo jedu. No asi zkusím Gennet a kdyby to neklaplo, tak našetřim dovču na Reprofit. Nejhorší je, že to není někde v centru a ještě se tam musí dojíždět, takže když pojedu busem, tak se ještě plácat po Brně, tak nevim....

@steffi13 pravdou je, že tady na naší diskuzi moc těhulí a mamin nenajdeš. Na těch prvních stránkách možná a ještě i holky přešli jinam a tam se povedlo.

meluzina
1. pro 2010

@mick
Jsem tak pátrala po statistikách a Gest byl před 2 až 3 lety jeden z nejlepších ... bohužel se tam asi vyměnili lidi nebo takt nevim .... nebo pro ně rok 2010 pro ně není asi nejštastnější ... jsem zvědavá na jejich výroční zprávu kde bude statistika úspěšnosti ....

sophiejane
1. pro 2010

to jsou totiž ta centra co většinou transferují blastocysty a to se mi zase tak úplně taky nelíbí, protože když se na ně čeká někdy přijdete o všechna embrya která by v těle třeba už přežila a chytla se...takže ono každá ta filozofie má svý

meluzina
1. pro 2010

holky, uplně z jiného soudku ... jsem si nějak neuměla předtavit že budu týden doma (jsem za posledních 7 let snad doma víc naž 2 dny nebyla cždycky jsem chodila s antibiotikama do práce apod.)... a ono to není zase až tak hrozný pracuji tak max. 4-5h asi tak 10X rychleji než kdybych seděla v kanclu a kecala s kolegama a ještě se nemusím česat ani malovat a pracuji na rozložení sedačce 😀 😀
ale pravdou je že jsem si na každé odpoledne pozvala nějakou kamarádku, abych neztratila kontakt s okolím 🙂
tak se těším za chviku dorazí kamarádka a dáme si nealko bohemku 🙂)))

sophiejane
1. pro 2010

já si nemyslím že gest je nějak špatnej, ale trochu mi vadí že si o vše musíme říkat a po příčinách se nějak zvláš´t nepátrá...

sophiejane
1. pro 2010

@meluzina no vida meluz 😀 fuj ta nealko bohemka je ale blivajs, nedavno jsem to pila prvně, já si dám večer alko ochutnám co přítel dotáhl z rakouska stejně už můžu

meluzina
1. pro 2010

@sophiejane
no tak tam by u náš šance asi nebyla vubec žádná když 4 dne vždycky embrouže chcípnou ☹ ale není to náhodou tak že když nedojde k transféru tak se to jako IFV nepočítá ?? teda myslím pojišťovny ??

meluzina
1. pro 2010

@sophiejane
závist ! 🙂 taky bych si dala vínečko 🙂
ale mě docela ta bohemka chutná ... nemám ráda sladký sekty a to nealko udělali jako brut takže pro mě v dané situaci dobrý 🙂

meluzina
1. pro 2010

tak já se zatím loučím už přišla 🙂 hezký večer a v noci si Vás zase přečtu 🙂

sophiejane
1. pro 2010

@meluzina prej chcípnou 😀 to jsou pojmy 😀 taky nemám ráda sladký alkoholy ani takový ty tlamolepy co ženský většinou pijou 🙂 no přítel už jede domů a buhví kdy dorazí (dojíždí do prahy) jede busem a na silnici děs a běs, sněhové jazyky, prý minimálně hodina zpoždění

katchik
1. pro 2010

Ahoj Holky,
Píšu od našich. Mají půdní byt a normálně máme totál zapadaný okna, že nejdou ani otevřít a furt sněží a sněží. Hrůza.
Vezmete mě do nový diskuze? Nebude vám to vadit? 🙂

@sophiejane to mě mrzí, že to nevyšlo achjo. ☹ Takže 3 IVF?

@meluzina Jani tobě moc držím palce. Tak že máš jednoho mrazáčka?

@mick mám dvě kamáradky, který mají z Gennetu z minimálky holčičky. Jedné se povedl
hned první nativ po 4 IVF a druhý taky po 4 IVF, ale až 3 nativ. Chce to fakt trpělivost.

@steffi13 já věřím, že mezi tolika sněhulákama bude jeden šampion.

Ketyz co ty? Nějak jsem nedohledala jaký máte plán?

sophiejane
1. pro 2010

ahoj Kačenko, co blázníš, to víš, že tě vezmeme 😉 ty budeš holka za chvíli rodit to je úplně neskutečný...

sophiejane
1. pro 2010

takže myslíš že nativ dobrý??? možná bych ho zkusila ještě před 3.IVF

nevíte holky kolik to tak vyjde a jak to vlastně probíhá?

linlinda
1. pro 2010

ahoj,nechcete někdo místo mě 10.12. na 1.pohovor do gennetu(v praze)?? zůstanu u dr.alexandra, mně se jeho přístup líbí..teprve začínám, tak nemůžu moc posoudit, ale na 1.schůzce u něj jsem se cítila moc dobře. prosím, pokud někdo chcete jít, napište tak do zítřka, jinak jim musím v pátek zavolat a omluvit se..děkuju!

meluzina
2. pro 2010

@katchik
Nazdáreko kočko, ne ne nemám mrazáčka ☹ scénář se bohužel opakuje .....

meluzina
2. pro 2010

@katchik
Jo vlatně kecám ... než jsem se to dozvěděli (že zase nic)tak jsme si na terase postavili 4 sněhuláky a stále je tam máme 😀 vlastně jsme dva malinkatý uplácali i před Gestem po odběrech 🙂)))) takže teoreticky máme 6 sněhuláků .. ikdyž pro naše účely jsou bezpředmětný ... :o) ale za pokus to stálo 🙂

meluzina
2. pro 2010

@linlinda
já ne, děkuji ...

mick
2. pro 2010

Čusík holky, to je kalamita, fakt hrůza 😠 . To cestování do práce mě zničí, jela bych i busem, abych neměla nervy v autě, ale oni od nás z predelákova ani ty busy nejezdí. Tak jsem dobruslila s autem do práce 😉

@meluzina nejhorší je, že oni si do těch statistik můžou psát, co chtějí, protože neprochází žádným auditem, ale snad od příštího roku, to budou muset, tak uvidíme, jaká bude realita 😉 .Hmm, tak to si doma dopřáváš, tu Bohemku jsem ještě nepila. Asi by bylo divný popíjet Bohemku a aby se mi pak nemotala hlava 😀 . No vidíš to, takovejch sněhuláků, to se divim, že aspoň jeden nevydržel do mrazáků s takovou sněhulákovou podporou 🙂

@katchik ahojda, už se ti to fakt blíží. A chodíš na nějaký předporodní kurzy? Jasně, že jdeš s náma do diskuze. Každej vykopanej pes, nás těší 😉

@sophiejane spousta holek zkouší nativy, protože pro to tělo nejsou tak náročný nebo minimálky. Nativ je, že se to nechá na přírodě. Odeberou ti to jedno vajíčko, buď s narkozou nebo bez a to oplodní a za 2 dny vrátí. Minimálká je, že tě trochu nastimulují třeba clostil., aby byli třeba 3 vajíčka, který ti pak odeperou. Každopádně do tebe neperou ty mega dávky hormonů. Pro tělo je to určo šetrnější a v Gennetu to dělají, teda i v Pronatalu
😉

sophiejane
2. pro 2010

@mick hm to se mi líbí mick...jak nativ tak minimálka

sophiejane
2. pro 2010