Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

meluzina
6. pro 2010

@mick
😀 :o) to jsem celá já 🙂 ale je pravda že při prvním jsem testovala až 11 den protože jsem se hrozně bála toho negativního výsledku ... teď s ním počítám tak je to lepší 🙂
tééda tady pořád sněží ... hrůza hrůzoucí !!! jestli příští víkend bude test pořád negativní tak pujdu bobovat :o))

1janickak
6. pro 2010

@beatrice7 obrovska gratulace🙂 preji hlavne hodne radosti a malo starosti 🙂

1janickak
6. pro 2010

@beatrice7 koukala jsem na chlapecky,jsou uzasny🙂)

sophiejane
6. pro 2010

@steffi13 v ikea v neděli nebyl masakr, mnohem mín lidí než bývá v sobotu...no už tu akci měli loni, jedle za 500 a po vánocích dostaneš zpět 400Kč na nákupy v Ikea 🙂 měla bys jako ten strom přivézt zpět k recyklaci ale oni ho nechtějí 😅

sophiejane
6. pro 2010

teeda Bea kluci jsou nádherníííííí!!! i váhu měli super a ty vlasy, bomba 🙂

sophiejane
6. pro 2010

@meluzina jestli cítíš břicho mohlo by to klapnout 😉 😉 😉

steffi13
6. pro 2010

Ahojky holčiny,

@meluzina -sáňkování bomba taky běž jak bude š moci 😉 ..a co to tu píšeš no ještě vyčkej je to dost brzo holka..
@mick -my měli jed na Sněžku ale nakonec jsme to vzdali a užívali sníh tady se sáňkovánim a ještě lepší když tě může tahat hafan bylo to moc fajn..lyžovat bych šla taky ale manže nemůže kvůli těm kovům v noze ale už se dočkám..v Pá jde na vyndání tak už možná po Novym roce třeba bude moc.. 😉 tak to si pořádně nabruš nebo budeš pořád stát na kopcia nikam nesjedeš 😝 😉

steffi13
6. pro 2010

@sophiejane -dneska jsem v Ikee byla a koukala jsem na to a je to dobrý,že dáš vlastně za stromek jen 100kč což si o tom v dnešní době můžeš zdát..no my máme stromek umělý ale je to prima cítit tu vůni stromku tak si vždy koupim aspoň větvičky ať to má ten správný říz 🙂 😝 ..až budou děti tak ho uřčo koupíme 😉 ..
my jsme si dneska koupili kolekci vzpomínáme s manžou jak jsme je jako malý měli na stromku ale musim říct,že nevim jestli letos je tam pověsíme minulý rok totiž náš pejsek vykousal všechny figurky na celym stromku, kromě jedný která byla nedostupná tak nám jí nechala 🙂..a to tak šikovně brala,že ani ten stromek neporazila..šla jsem si mlsně pro figurku a tam ani jedna tak jsem šla po manžovi jestli to nepřehnal stěmi figurkami tak na mě zíral proč ho osočuji a náš hafan už věděl a tak nenápadně šla na svůj pelech a to už jsem věděla odkud vítr vane.. já ve strachu jak to přežije a vůbec nic jen její bobani byli den stříbrný..a to psi nesmí čokoládu my nemáme psa ale všežravce 😝 😉

steffi13
6. pro 2010

@beatrice7 -gratulace krásným chlapečkům jsou krásní přeji moc zdravíčka a štěstíčka 🙂 🙂

mick
7. pro 2010

@steffi13 s těma hafanama je sranda. Nám takhle pes, když jsme měli ještě jednoho sežral celou krabici cukroví a když jsme měli dva, tak jsme dostali výslužku-pečenou kachnu, řízky a salát. Nechali jsme to v autě a zbyl nám jen salát. Kdyby to tahání hafana bavilo, tak můžete i závodit, až bude manža OK.😉
http://manu.dogomania.pl/coppermine/displayimag...
-ukázka manži, v zimě mu to moc nejde.Lepší je pro něj podzim 😉 , ale psa to baví vždycky 😉

Holky, já jela dneska busmo, protože jdeme odpolko kupovat dlažbu do předsíně a jela jsem to skoro 2 hodiny, fakt hrůza 😠

steffi13
7. pro 2010

Ahojík holky 🙂 ,
@mick -tak to máte taky príma hafáky co rádi papaji kde co najdou 😀 😝 ..pěkný fota ale náš hafan by musel mít před sebou pořád balon aby tahala jinak by mě zatáhla jedině tak do křoví,ikdyž jí holku nebudu podceňovat třeba by překvapila 😉 😝 😅 ..já jsem dneska doma vzdala ...já mám jít dneska na nákupy s kámoškou jen doufám,že přestane sněžit...

mick
7. pro 2010

@steffi13 tak na Libuši už nesněží 😉 . A co dárečky, už máš nakoupeno?

meluzina
7. pro 2010

V krči už taky nesněží 🙂 ale stejně to tady vypadá jako na Šumavě 🙂
Jinak 7 dne test negativní .. ted to nechám do víkendu .. a když nebudou o víkendu // vysazuji utroš ... jenom mě z něj bolí prsa a břicho ☹ pryč s hormonama ...

steffi13
7. pro 2010

@mick -dárečky pár mám ale né pro svého milovaného manžu to budu schánět až bude v nemocnici tak na to budu mít trošku času někam zajít.. 😝 a ty už nějaký máš?mě nějak dochází inspirace potřebuji pro mamku vymyslet a pro jejího přítele nějak vůbec nevim..pro manžový rodiče mám termo mikiny na lyžovačku a na stoupání do hor a to jsem koupila i svýmu taťkovi jinak mu ještě do koupim nějakou šálu a rukavice a čepici ať má..no a pak budu nakupovat po Vánocích na taťkovi narozky..

steffi13
7. pro 2010

@meluzina -držim palečky ať se ti tam ještě zjeví ty dvě čárky do víkendu 😉

meluzina
7. pro 2010

@steffi13
děkuji 🙂
inspirace pro mamku :o) parfém, žehlička,kabelka, poukaz na masáž nebo kosmetiku ... nebo nějaký šperk .. pro mamky je to podle mě v pohodě horší je to s tatkama .o) to už řeším poukazama do Alzy 🙂 já zase nevím co pro babičky ... ☹
poslední 3 roky jim kupuji vitamíny, ale nevim asi by to chtělo nějakou změnu ....

meluzina
7. pro 2010

@mick
fíha !! to je pes jako kráva 🙂 🙂 je překrásnej !!!

steffi13
7. pro 2010

@meluzina -já minulý rok babičce udělala dárkový koš vlastní výroba dala jsem tam to co jí chutná k tomu nějakou tu vánoční svíčku a byla spokojená ..letos jsem jí koupila kožený rukavice a ještě budu muset něco vymýšlet..no mě už přijde že už u mojí mamky je to problém vždy jsem to měla bez starostí a te´d mi to přijde šílený..minulý rok dostala poukaz na masáže a nechtěla tam,že vypadá hrozně a nechce se někde svlékat a na kometiku nechodí dělá si vše sama a pleť má krásnou..možná tu kabelku to je nápad 🙂

meluzina
7. pro 2010

@steffi13
aha 🙂 tak to máš s mamkou složité 🙂
ten koš pro babičku je super nápad a ty rukavice vlastně taky !! tak já taky moc děkuji za tip !!!

steffi13
7. pro 2010

@meluzina -tak to jsem ráda,že jsem tě taky inspirovala 🙂 😉

mick
7. pro 2010

Holky o mamce mi ani nemluvte. Mojí bude 72 let a pořád mi říká, že jí nic nemám kupovat, že nic nepotřebuje. Koupím jí kosmetiku, tak mi ji doma nechá, že jí využiju. Vymyslela jsem pro ní meteorologickou stanici, protože má blbej teploměr. Tu teda koupíme nakonec i tchýni 😉 . S manžou si koupíme myčku 😉 , protože už mě to mytí nádobí fakt neba a nějakou drobnost, to teda ještě taky nevím.
Já manželový babičce taky dělám košík. Je jí 85 let a tam už je to fakt složitý. Tak kupuju, co má běžně ráda. linecký rohlíčky, ovoce, jo a konzervy pro kočky 🙂

Jo a mě měla holky mamka ve 40 letech, takže máme dost času, jestli se bude historie opakovat, tak padnu, to si ještě počkám 😀

mick
7. pro 2010

Kabelku se chystám koupit už od léta. Jen čekám, kdy se mi ta moje rozpadne. Je super, akorát na půlku chleba 😉 No vidíte a manža má pro mě dárek 😉

1janickak
7. pro 2010

Ahoj holcicky,tak jsem zpet z UZ a vse je ok🙂 mam obrovskou radost 🙂 miminko po ranu pekne cvicilo,hazelo rucickama a nozickama,ze ani neslo vyfotit🙂

steffi13
7. pro 2010

@mick -tak to jak píšeš o mamce mám úplně stejný 🙂 😉 tak o kabelkách mi ani nemluv mám jich asi 30 manža s toho málem rostl do stropu,když jsem je jednou počítala a stejně si vždy zvyknu na jednu a tu pak nosim do té doby dokud to jde 😝 no šílenec co ti budu povídat

steffi13
7. pro 2010

@1janickak -tak to je dobře,že je vše o.k. a pověz co ty máš dárky inspiruj nás tady ať mám víc nápadů 😉

1janickak
7. pro 2010

@steffi13 ja jsem ted jeste moc na darky nemyslela,bo jsem cekala na tento UZ 😀 ja mam hlavne pro deti...tricka,mikiny,hracky....pro velke jeste nemam🙂 manzelovi dosel parfem,takze dostane parfem,mamka ma "uchylku" na trika,takze uz mam dve koupene,brachovi kupuju jako velky darek nabitou kartu do IKEA,bo zarizuji. A ostatni zatim nevim.....a vubec,co by chteli,cekame miminko,tak to jim musi stacit 😀

mick
7. pro 2010

@1janickak tak to je super 🙂 , ty sis dala dáreček největší viď 😵

@steffi13 ona právě už vypadá děsně, ale je příjemná a hlavně na ní není vidět špína, což mi vyhovuje. Naštěstí skoro pořád jezdím autem, tak není moc vidět 😉

mick
7. pro 2010

@1janickak tak to je super 🙂 , ty sis dala dáreček největší viď 😵

@steffi13 ona právě už vypadá děsně, ale je příjemná a hlavně na ní není vidět špína, což mi vyhovuje. Naštěstí skoro pořád jezdím autem, tak není moc vidět 😉

1janickak
7. pro 2010

@mick jj ja uz darecek mam,ja ani letos nic nechci,jen at je mimi v poradku a zdrave,jinak fakt letosni vanoce muzou byt beze me...ja se tesim na jaro,az porodim,to teprve budou vanoce🙂 a vam preji z celeho srdicka meho i toho maleho,at si splnite taky ten nej darecek 😉

steffi13
7. pro 2010

@1janickak -jojo takový dáreček bych si taky nechala líbit pěkně sis to nadělila 😀 😉 🙂 ...

1janickak
7. pro 2010

@steffi13 spise to bylo velke stesti....nez ja..... 😉