Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

petronela82
13. kvě 2010

sophi - ten strach o malého tě asi nepustí do porodu, a možná ani po něm 😉 ale vše bude určitě O.K. už ani nešpiníš, ne? vyhýbáš se kauflandu a je to O.K. 😀

petronela82
13. kvě 2010

Mick - ahoj - přesně tak jestli je vše jak má být tak se to povede a drobečci se chytnou

sophi - teď mě ještě napadlo, tobě se po uhnízdění rozjel OHHS, viď? koliká ten cca po ET to bylo?

katchik
13. kvě 2010

Ahooj Holky,
Sophe jo jo, zrovna jsem vkládala do galerky další testík. Je o něco silnější, tak snad. 🙂

Petronel moc moc držím palce. 🙂 Pěkně hlaď břuch. A tolik mrazáčku no paráda. To bude sourozenců. A jseš nakonec v práci? Já se ti nedívím, doma je to na palici. Člověk se moc pozoruje.

Mick nejdeš náhodou zítra na hysterku? Jestli jo, tak ať je vše ok. A neboj se ničeho je to jako opu.

petronela82
13. kvě 2010

katchik - ahojky - no super - čárka je silnější - moc moc ti to přeju

sophiejane
13. kvě 2010

katchi to vypadá doooost slibně 😉

jo jo petruš já si tři dny myslela, že mám větry, nadmulo se mi břicho, byl to děs, blbě se mi dýchalo...začalo to asi 7.den po ET a nejhorší to bylo tak 10.den, po termínu MS mi to sice splasklo, ale vaječníky a folíky jely dál a pořád bolí

špiním kapičku jen když třeba hodně chodím - trošinku včera a předtím v sobotu, ale to už je úplný nic, a jinak pak celý den ok

sophiejane
13. kvě 2010

takže ono bys to paradoxně petruš mohla poznat že se ti to chytlo kdyby se ti třeba ten OHSS zhoršil tak po tom týdnu. já pak si právě přečetla diskuzi a teprve mi to docvaklo, a taky že to často ukazuje že se mimi chytlo, tak jsem hned ten 10.den odpo zkusila test a byl duch...tyjo já měla ten den křeče že jsem tu skoro lezla po zdi, i v žaludku, břicho jak balon, říkala jsem si, to nemůže nic ve mě přežít, to bylo jak kolika...a přitom to byl jen slabý hyperstim. tak si neumím ani nechci představit pořádný!

sophiejane
13. kvě 2010

jenže pak byl ten duch pořád dost slabej...no zážitečky od samého začátku...pak nízké hcg...

sophiejane
13. kvě 2010

katchi mrkni na moje slabočáry! a bylo to tam!

sophiejane
13. kvě 2010

tady to i petruš někde zpět najdeš, ten můj OHSS, jsem tu už s holkama psala

sophiejane
13. kvě 2010

a to já měla "jen" 21 foliku...no ale stejně zbylo jen 5 embryí, takže ICSI by byl asi býval lepší 😒

katchik
13. kvě 2010

Sophie vy jste ted nemeli icsi? Myslela jsem, že jo.

Holky mám jít 20 den po ket na ko. Myslíte, že už může být na utz něco vidět, když jsem měla 2 denní embrya. Nemám se objednat radší až dýl?

katchik
13. kvě 2010

Petruš já tě obdivuju jak to zvládáš. Mě odsáli "jen" 24 foliků a břicho mě teda bolelo dost.

petronela82
13. kvě 2010

sophi - dohledala jsem to 17.3. jsi psala že už 3 dny máš problémy (tak že od nějakého 14.3.) - kolika denní jsi měla ebrya?

petronela82
13. kvě 2010

katchik - dá se fakt když hodně piju, tak je to v pohodě - ale musím to zaklepat - ťuk ťuk ťuk 😀

mick
13. kvě 2010

Katchiku, já snad začnu věřit na ty 24 hod.embrouše 🙂 . Určo jdi až po 20 dni, objednej se až třeba na 22 den, abys nebyla vyřízená, kdyby tam nic nebylo ještě vidět - ty embryjka byla dvoudenní, týjo, to bys mohla mít s lepidýlkem fakt dvojky!! Čárky pěkně sílí 😉

sophiejane
13. kvě 2010

petruš po 72hod

sophiejane
13. kvě 2010

katchi bez ten 20.den, měli by vidět aspon váček,ne?udelají ti tam test a kdyztak vezmou i krev, jako mě

sophiejane
13. kvě 2010

a nebo jim zavolej a zeptej se, na kdy se objednat, jestli je lepší o trochu později. když nejsi na PN tak je to asi jedno. a zůstala bys doma?

katchik
13. kvě 2010

Petronel tak taky ťukám, ať se ti ohhs vyhne.

Sophie, když já si myslím, že ten 20. den je hrozně brzo. Ještě natrefím na Alex. bude mít zaflákaný brejle a bůh ví co by tam zase viděl. 😀

Mick nestraš 🙂

jo a nai jsem vám nenapsala, že jsem byla v ne u kadeřníka a nechala jsem se od manži ukecat, ať si to nechám víc šmiknout. Noo tak jsem nechala a teď toho lituju. Mela jsem to už docela dlouhý a teď to mam tak nějak k ramenům. když jsem šla od kadeřníka, tak dobrý on mi to vyžehlil, upravil. Jenže teď se mi to začlo tak divně kroutit a ještě mi přijde, že mám jednu stranu delší. Ahjo.

sophiejane
13. kvě 2010

dej fotku 😉 tak kup žehlu, já taky žehlím 🙂

hopie
13. kvě 2010

katchik... si me rozesmala s tim dr. Alex 😀 😀 😀

katchik
13. kvě 2010

Sophie žehlu mám..jenže ráno nestíhám. 😒

Hopie Sophie by mohla vyprávět jakej to je expert.

sophiejane
13. kvě 2010

katchi k němu nelez 😀

sophiejane
13. kvě 2010

hopie sophie to je hezký 🙂

sophiejane
13. kvě 2010

já bych zavolala a zeptala se kdo tam bude 20.den. a kdyžtak se objednala na 21. 😀

sophiejane
13. kvě 2010

kdy máš 20.den? nebo 21.?

sophiejane
13. kvě 2010

pátek...že jo?

sophiejane
13. kvě 2010

a v sobotu oni tyhle kontroly nedělají, to bys musela jít až v pondělí

sophiejane
13. kvě 2010

holky já včera koukala v HM na těhudžíny a to byl děs teda...dvoje jsem zkusila a vůůůbec neseděly, byly úzký...já chápu, že se slimky nosí, ale jako těhule chci pohodlí...tak asi po tom screeningu ještě zajedeme do CA, tam toho snad mají víc...

katchik
13. kvě 2010

sophie jo jo vychází to na pá,so. Spíš bych to nechala na po to bude 23 dní. I to mi přijde brzo.