Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

beatrice7
26. kvě 2010

Sophi, kdy máš jít na velký utz do Motola ? Za těch 14 dní ?

beatrice7
26. kvě 2010

Myslím si, že kdyby to bylo tak hrozné, tak by dr. mluvila o přerušení těhu, ne ? A hnali by tě od čerta k ďáblu po všech vyšetřeních.

sophiejane
26. kvě 2010

no oni zatím hlavně nic nevědí, teprve za týden budou výsledky z krve z NT screeningu, za týden tam jdu kontrolně znova na to NT přeměření, ale stejně jim to zase nepůjde naměřit

no něco říkali o genetice tak tam mě možná poštvou

beatrice7
26. kvě 2010

Tu krev ti brali v Motole až při tom screeningu ?? Mě ji právě odebrali u mého dr, a výsledky poslali tam kde jsem měla screening aby to měl dr. k dispozici... Na tu genetiku jdi, třeba ti tam k tomu řeknou důležité informace. Držím palečky. Uvidíš, že to nakonec bude o.k., Sophi 🙂

beatrice7
26. kvě 2010

Já mám zas dilema- docela mě naštval dr, který zastupuje toho mýho, a to bude trvat ještě měsíc. Nevzal mi kultivaci když jsem si stěžovala na výtok a svědění, prý nemám nic brát a ono to přejdde. Já mám mykozu jak blázen. taky jsem mu říkala, že vnoci mám křeče v lýtkách, tak mi řekl, že to přejde, pak našel u sebe na stole Calibrum baby plan , neprodejný vzorek, bylo tam asi 5 tbl, prý ať si to vezmu, že by to mohlo pomoct 😅 Dívala jsem se na to, tam žádné magnezko není.... Jo a vrcholem všeho bylo, že si mě objednal za měsíc na další návštěvu a já až doma jsem si uvědomila, že v 16 tt by si mě měl pozvat na triple testy, kdybych přišla až za měsíc, tak už je dávno po. Dr. se o těch testech ani nezmínil. nechápu to. 😒

sophiejane
26. kvě 2010

no právě že mi ji brali až tam takže 14dní čekání na výsledky 😒

sophiejane
26. kvě 2010

no bea tak to je drsnej doktor...kup si magne B6 na ty křeče...

sophiejane
26. kvě 2010

vidíš mě korecký taky nic neříkal o tripplech....

sophiejane
26. kvě 2010

ale NT je prý snad přesnější

beatrice7
26. kvě 2010

Tady je to nějaký pomalý, ten net.... ☹

Jo a ten dr, co mi dal ty prášky, tak je starý, já když jsem vešla do ordinace, tak mě polilo horko, asi 80. letý děda jedním prstem něco vyťukával na klávesnici a ani mi neodpověděl na pozdrav....
sophi, dík za ten tip na ty vitamíny 🙂

sophiejane
26. kvě 2010

bea tak jdi k jinýmu...radši..

beatrice7
26. kvě 2010

Tenhle toho mýho dr. jen zastupuje a jiný tam není, za měsíc přijde ten můj. Nechce se mi přecházet... ten můj je o.k., jsem s ním spokojená.

sophiejane
26. kvě 2010

tak to je blbý...no tak jedině se na ty tripple testy zeptat...vidíš já na ně taky nevzpomněla, zeptám se za týden v tom motole

beatrice7
26. kvě 2010

No jo, co si člověk neohlídá sám, to se někdy od doktorů nedozví... 😒

beatrice7
26. kvě 2010

A kde jsou dneska ostatní, nevíš, Sophi ?

sophiejane
26. kvě 2010

netuším, to je divný, vid?

sophiejane
26. kvě 2010

fuj já zase našla děsivé věci v souvislosti s málo vodou, většinou problém ledvin, močového ústrojí, a těch vad může být tolik, že si to člověk ani neumí představit ☹ asi mě budou zkoumat ☹ já se hrozně bojím, co mě čeká, že to prostě nedopadne dobře a všechno to celé od začátku včetně IVF budu absolvovat znova ☹

beatrice7
26. kvě 2010

Sophi, nečti to. Zkoumat tě asi budou, ale to je dobře, aspoň budeš vědět čím to je a co je s mimi. Moc ti přeju aby to nebylo nic hroznýho a ta plodovka dostala rozum a měla jsi ji dost. Uvidíš, co ti řeknou v Motole. A i kdyby to nebylo dobrý, tak pořád máš šanci mít zdravé miminko, je ti 32 , mě už 35, já bych určitě do toho ivf podruhý už nešla...

sophiejane
26. kvě 2010

už to bylo druhý IVF a třetí transfer ☹ a hlavně, kdyby to byla nějaká vývojová vada, tak ti nikdo nezaručí, že se nebude opakovat ☹ já jsem ted fakt dost v pr..a často bulím...člověka napadá - proč kurna zrovna já...

sophiejane
26. kvě 2010

v listopadu už mi bude 34 😒

beatrice7
26. kvě 2010

To není žádný věk 🙂 A není pravda, že se to musí opakovat. Myslím, že pokud u vás v rodině nebyly žádné vývojové vady, tak máš hodně velkou šanci, že příště to bude úplně v pořádku. Moje známá i přesto že v rodině mají vývojové vady se rozhodla otěhotnět a má úplně zdravýho kluka. Předtím taky musela na potrat a nakonec to vyšlo.

mick
26. kvě 2010

Ahoj holky,

Sophie, já tě chápu, když mi řekl, dr., že by to mohlo být mimoděložní, tak já pročítala diskuze a viděla všechno špatný. Já bych na tvém místě taky hledala, se přiznám bez mučení. Každopádně jsi našla určo holky, co měli taky málo vody a bylo to všechno OK, tak musíme věřit, že to taky tak bude 😉 , když je tu tolik tetiček, co mu drží palce, tak to bude všechno dobrý 🙂 🙂 🙂

Bea, vždyť jsi ještě mladá holka 🙂, mě máti měla ve 40 letech, no je fakt, že doufám, že se historie nebude opakovat. Jinak ten gynekolog je fakt vůl. Dát ti calibrum a co pít magnésku?

Katchiku, nááádherná bublinka a jak ti je?

Winters, tak jak jsi dopadla v Gestu?

sophiejane
26. kvě 2010

mick jste moc hodný...

no jo winters, jak bylo u Čekala?

tyjo mick ve 40ti, to je dobrá! no, dnes je to celkem běžné...

winterska
26. kvě 2010

ahojky holčiny
už jsem zpět
neschopenka ukončena k pátku - vpondělí rukuji.. už jsem tam i volala, chtějí otevřít šampíčko, tak jsem říďovi řekla, že fakt ne☹

dr Čekal super, příští pátek ráno jdu na hysteroskopii (pod narkozou mi prohlídnou dělohu) - budu ležet mezi holkama na OPU - u Alex... 😖
další pátek odpo jdu na genetiku - snad i společně s manželem

a dostala jsem papír na imunologii na Petrské nám (tam byl manžel se spermiem) - tam si mám někdy dojít..

v červenci mám požádat poj. o další povolení IVF a někdy srpen -září jdeme na 3.

lázně si mám nechat zařídit u norm. gyn. dr.

sophiejane
26. kvě 2010

no vida, tak dobrý winters!!! se něco konečně pohne....a uvidíš, dopadne to dobře!

mick
26. kvě 2010

Winters, tak super! To je dobře, že ti udělají ty vyšetření. Hysterky se neboj, je to v poho, já na ní byla před 3 týdny, je to stejný jako OPU. Já mám to imuno v Mlynářský, nevím, jestli je to to samé. Každopádně je tam 14 dní na objednání k dr., za 14 dní krev a za cca měsíc výsledky, což mě docela překvapilo. Pro nás bude plodné to léto 😉 !!!!!

Sophie, v tý době byla docela za exota 🙂

sophiejane
26. kvě 2010

holky mě ted stihnul prujem že sjem skoro nedoběhla 😅 děs, fuuuj...to same se mi stalo v neděli, podezírám kyselinu listovou,po té to prý bývá a já beru nějakou forte...no tohle se mi stát venku tak je katastrofa na světě...přitom jinak mi nic není tak si dám jen suchary a snad budu ok

sophiejane
26. kvě 2010

mick jsem zvědavá, jak ti to imuno dopadne...taky mi štve, že to nemám, ani genetiku...ale tam mě možná ted poštvou ☹

winterska
26. kvě 2010

holky díky za podporu 🙂 Jsem ráda, že vás tu mám, si alespon můžeme popovídat o něčem, čemu rozumíme navzájem, nikdo jiný z našeho okolí neví, co se nám honí v hlavě a stejně nám nepomůžou. bývalá kolegyně mi dnes volala a i když jsem už vcelku v pohodě, jen rozebíráním celé skutečnosti mě rozbulela..

sophiejane
26. kvě 2010

win to úplně chápu, já ted zase bulím když si představím, jak by to moje těhu mohlo skončit 😢