Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

sophiejane
1. čer 2010

byli jsme pak na konzultaci s genetičkou, řekla, že pravděpodobně nemá ledviny. tedy to, čeho jsem se bála. aže to může být nějaký Potterův syndrom daný geneticky, a pokud jsme nositelé oba, bohužel se to může v 25procentech opakovat znova....KUUUURVAAAAA....

sophiejane
1. čer 2010

potrat naštěstí ještě v narkoze, kyretáž...ale i tak ta představa je hrozná, krev k NT screeningu dopadla na jedničku, srdíčko mu tluče ☹

sophiejane
1. čer 2010

ale prý by asi dlouho nevydrželo a potratila bych samovolně, protože bez te plodovky to nejde...no to je jasný...nevyvinuly by se mu plíce

petulev
1. čer 2010

Ježiš to je hrozný, ač jsem se této diskuze nezúčastňovala, tak jsem sledovala Tvůj příběh s napětím a věřila jsem ve šťastný konec. 😢 Tak se, holka, drž, ať to zvládneš!

hanik2
1. čer 2010

Sophi mě je to tak hrozně líto ☹ ..moc na tebe myslím..

sophiejane
1. čer 2010

můj příběh byl od začátku nějaká ne moc hezká pohádka...

niki2
1. čer 2010

Sophiejane, je mi to moc lito, drz se holka 😔

sophiejane
1. čer 2010

hani dík, holky ale pořád si říkám, že ještě že to přišlo ted, než třeba po 20tt, kdy se na to prý teprve přijde nejčastěji...

hanik2
1. čer 2010

Sophi to máš pravdu..kamarádka musela jít v 20 tt protože mimi mělo veliký rozštěp na bříšku..už měla pohyby ..je to přes půl roku a pořád je z toho hodně špatná..už se snaží znovu ale ta psychika ☹

sophiejane
1. čer 2010

tak ted jsem rozhozená, genetička mi řekla, že to bude v narkoze, ale ja tad yvšude čtu, že už v 16tt se vyvolava klasický porod...no do pr....tak jestli nemyslela jen tu kyretáž pak...

sophiejane
1. čer 2010

se zítra opět zeptám, ale asi mě nečeká nic hezkého 😢

niki2
1. čer 2010

Sophie, to je uplne jedno, jestli klasicky porod nebo v narkoze, srdicko bude bolet i tak dost dloho ☹ Doufam, ze budes moci zustat do konce cervna doma a pak mas prazdniny, at se das do kupy.
A ta genetika nemusi byt tak spatna, my ji mame blbou a mame 2 zdrave kluky. Ten prostredni mel bohuzel smulu.

sophiejane
1. čer 2010

máš pravdu niki je to asi jedno

niki2
1. čer 2010

jasne, ta narkoza te na chvili utlumi, ale pak po probuzeni to je stejna prazdnota. Ja to zazila sice uz v 9.tt, ale stejne to byl hnus. Nastesti jsem za 5 mesicu otehotnela znovu a je z toho Peta.

ketyz
2. čer 2010

Dobré ráno,
já včera slibovala jak se na vás z domu mrknu, ale vytuhla jsem.

Sophie - je mi to moc líto, těžko se mi hledají slova, aby to nebyla fráze, ale myslím že většina z nás (až na niki) si těžko dokáže představit co prožíváš, u tebe je to ještě horší i vzhledem k celému začátku, moc držím palce, i když to dopadlo teď špatně ať rekonvalescence je na jedničku, ať se můžeš pustit do dalšího pokusu, vím že se tu probíraly i lázně, tam by jsi určitě měla jet, načerpáš tam nové síly, opatruj se

ketyz
2. čer 2010

Klári - je fajn, že foliky rostou, jestli půjdeš v pátek, tak to je den který v Gestu vyhradili jenom nám - jdu tam i já, Katchik, Wint a Hanik 😀

mick
2. čer 2010

Ahoj holky,

Sophie, to by byla asi velká náhoda, že byste byli oba nositeli. Ta genetika je prevít, ale je tam fakt velká šánce na zdravé mimi. Po tady tom zážitku vás určo oba dva pošlou na genetiku. Tak se dneska drž, myslím na tebe!

Ketyz, to je dobrý s tím pátkem, budou tam mít rezervaci pro koníkovský gesťačky 😉

beatrice7
2. čer 2010

Sophi, myslím na tebe. Vím, že je to hrozné, ale musíš to zvládnout.Taky si myslím, že ty lázně ač se to nezdá, ti prospějou, budeš v jiném prostředí, vyčistíš si hlavu, nebereš sílu. A věř, že nakonec všechno dobře dopadne. Budeš mít krásný zdravý miminko. Moc ti to přeju z celého srdce.

katchik
2. čer 2010

Ahooj Holky,
Koukám, že se v pátek sejdeme všechny v Gestu. 😉

Sophie psala jsem ti sms, tak jen držte se.

Mick včera jsem ještě stihla fotku psícho mimča. A je naprosto úžasný. Hned bych si nějaký štěnule pořídila. I když jsem teda ráda, že už máme za sebou demolici všecho možnýho, loužičky atd.

Cabal super, vypadá to na pěknou úrodu. Držím palce.

Hani tak to se v pátek uvidíme. Kukám, že na sebe máme štěstí. 🙂

Petulev mrzí mě, že to nevyšlo. 😒

Kety tak už se nám to blíží viď.

mick
2. čer 2010

Ahojky Katchí, já nakukuju, jestli sem někdo zavítá. Jak ti je těhule? To je počasíčko, akorát do postele.

katchik
2. čer 2010

Ahoj Mick, počasí děs. Já jsem před chvilkou vylezla z postele. Ráno jsem teda byla se psem, ale ještě jsem zalehla a nějak vytuhla. 😉 Žaludek mám jak na vodě a přitom mám hlad.

mick
2. čer 2010

Jen pěkně odpočívej. Žaludek na vodě nic moc, ale když víš, že je to mimísem, tak se to dá vydržet viď 😉 ?
Ani jsem se nepochlubila, že jdu 21.6. na zastavovačku k našemu velmistrovi 😎 , naštěstí nemusí hledat folikuly nebo embrouše, tak to snad bude v pohodě.
A vy jdete všechny v pátek k dr. Polákový?

katchik
2. čer 2010

Vydrzet se to dá a naštěstí zatím nezvracím. Ale je to nic moc, nemůžu do sebe dostat skoro žádný jídlo. Ujíždím na melounu ten mi dělá dobře. Myslela jsem si jak jsem doma, jak budu mít uklizenej byt a velký kulový. Jsem ze všecho unavená, kdybych nemusel chodit ven s Kirbie, tak snad prosím celej den. 😝
ÁÁ ty jdeš k Alexovi, tak pozdravuj. 🙂
Hanik, Kety a já jdeme k Polákový. Winters jde na hysterku, tak to asi bude dělat Černý. A Cabal by snad měla mít v pá opu, tak to bude taky Černý.

cabalkova
2. čer 2010

Kocenky, tak ja vam ten patek budu sabotovat, jdu na opu az v so a kdo ji bude delat nevim. Dneska jsem byla na KO u Sulce, takze mam nejvetsi folik vpravo uz 18mm, jinak v prumeru 16 mm, celkem neco kolem dvaceti kousku (jen vpravo to odhadoval na 10-12), takze supeeeer, ted jeste aby se mi vyhnul OHSS, ale snad to dam. 🙂 Kazdopadne jsem stastna jako blecha, posledne to bylo blby, na prvni kontrole jen 6-8 foliku dohromady na obou stranach... nakonec jen pet vajuch a z toho dva embrousi.... tak tentokrat by mohlo dojit i na mrazacku, tukam na drevo, abych to nezakrikla.

A taky jsem rada, vydyndala jsem na Sulcovi Ovitrelle misto Pregnylu, mam ve ct vecer sluzebni akci, tak v devet nenapadne zmizim na hajlik a jako spravna fetka si tam supnu dve injekce... ale super, jsem stastna, ze se vyvijime zatim naprosto tabulkove. 😵 😵

cabalkova
2. čer 2010

Jooo a jinak mazu dneska na pul sestou jeste jednou na internu.... ja uz jsem tam vic jak doma. 😵

mick
2. čer 2010

Je dobrý, že sis našla něco co můžeš, aspoň se tím melounem i trochu zavodníš. Na úklid kašli, ono se nic nestane, když nebudeš mít naklizeno. Hlavně, že se drobkovi u tebe líbí, to je nejdůležitější!!!!
Jé, Černýho u transferu závidim, je milej.

mick
2. čer 2010

Cabal, to vypadá na pěknou úrodičku, tak to bude i do mrazáčku, to je super. Zkusíte embryoglue?

steffi13
2. čer 2010

ahojky holky, 😉
Mick a Katchiku 🙂 hlásim mám za sebou odběr 21folíků už mě pěkně tlačili 😉.. tak a teď ať se snaží pěkně bumbrlíci..v Pá volačka co a jak kdy transfer a kolik se jich oplodnilo..dělal mi to dr.čekal a ležela jsem tam ještě s jednou ale ta neměla chybu jen co jí přivezli tak po 5min.vstala a chtěla odejít domů tak řikám že by měla nějakou chvilku ležet pak jí nachytala sestřička a rychle jí poslala ležet..docela mě to pobavilo tak jsme si povídali šla poprvé a za chvilku přišla sestra,kde má manžela a ona že odjel a setra ale on nedal sperma tak mu rychle volala kde je,že nedal sperma a on já myslel,že až v 10h.a ona ty si truchlík já myslela aby si v10h. pro mě přijel tak jsme se tam docela pobavili.. 🙂 😉 😝 ..katchiku meloun mňam mňam to je dobrá volba 😝 ..
Mick-určitě to bude vše v poho.. 😉 🙂

cabalkova
2. čer 2010

Mick... to embryoglue jsem koukala, ze ho nabizeji, ale podle zkusenosti jsem cetla, ze to je proste jen jine prenosove medium (drazsi) a neni potvrzeno, ze by nejak zvysovalo uspesnost... dokonce uvazujeme, ze se vykasleme i na AH, ktery jsme posledne meli... tam je pak uspesnost vyssi o 0-5 procent, coz je na hranici statisticke chyby... urcite budeme chtit prodlouzenou kultivaci a pak mrazeni (kdyz bude co)... jeste doladime pri OPU. 🙂

Steffi, gratuluju k super urodicce, a to z nich je 21 vajec?? To je super!!

steffi13
2. čer 2010

sophie-držim palečky dost mě to zaskočilo nějakou dobu jsem tu nebyla..určitě bych ti pak doporučila lázně do Františkových byla jsem tam a dost mi to pomohlo pěkně se tam vyčistíš psychicky i fycizky a když tam najdeš super partu tak je to ještě lepší..drž se holka ..