Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

katchik
4. čer 2010

Tadyyyyyyy jsem 🙂před chvilkou jsem dorazila. jela jsem ještě dát své dr. neschopenku a musela jsem se najíst. Od rána jsem nic neměla.

chrobacek
4. čer 2010

Petronel ... to je pecka co? to mi připomíná mé volání na hematologii ... volám tak každej týden a výsledky furt nejsou a asi ani do KETu nebudou

chrobacek
4. čer 2010

tak jááák?

chrobacek
4. čer 2010

nejsou tam dvě?

katchik
4. čer 2010

srdeční akce potvrzena a byla jsem předána ke své dr.

Akorát jsem ted v rychlosti dočetla a jsem teda na rozpacích.z Kety...

Kety já jsem podle MS 7+1, ale podle uzt jí to ukazovalo 6+4. Říkala, že čekala, že bude větší, ale že je to prý v pořádku. Vše vypadá jak má. Být tebou bych to brala s rezervou. Hlavně já jsem hodně zmatená ze stáří těch embryí, laboratoř říkala, že jsou po 48 hod. Pak dr. ře jsou 3 denní a dneska mám ve zprávě 4 denní. Tak se nedivím, že jim pak ty počty nesedí. A mě to podle ms nemůže vůbec sědět. Myslí, si, že to bude i u tebe ok.

petronela82
4. čer 2010

katchik - tak konečně dobrá zpráva - gratulace

chrobacek
4. čer 2010

holky vždyt se to dá krásně spočítat... jde o to kolikadenní ebr. jste dostaly a to snad musíte vědět kdy vám je mrazili ne? ze zprávy nebo z karty, a od toho bych spočítala "ovulaci" + 14 dní a máte termín poslední mrchy.. tj. to z čeho to počítá ten počítač....

chrobacek
4. čer 2010

katchik měla jsi transfer až 22DC !!

katchik
4. čer 2010

Petronel a jak ty? Už jsi volala na hcg?

Sophie už to má asi za sebou. Zítra by jí měli pustit. Zatím nepsala asi nemá náladu. Což se nedivím.

Chrobi tobě už se ket blíží viď. Budu držet palce.

ketyz
4. čer 2010

katchik - tak to jsem z toho jelen, mě je transferovali 3 dny po tobě, neříkala ti kolik má mm?

mick
4. čer 2010

Katchí, moc a moc gratuluju!! Konečně dobrá zpráva bez komplikací, tak už nám tam hod týdny, ať víme, kdy bude narozené malé gesťátko. Máš fotečku?

Petruš, to jsou nervy! A jsi v práci nebo doma?

katchik
4. čer 2010

Chrobi jo jo transfer byl až 22DC.

katchik
4. čer 2010

keta na jedný fotce má 6,28mm a na druhý 6,63 mm ono asi záleží jak to měří.

steffi13
4. čer 2010

Katchiku,tak gratuluji 🙂 🙂 🙂

katchik
4. čer 2010

Steffi díky. Tobě gratuluju k bobákům, určitě zůstane něco i do mrazáku. Dál držím palce.

katchik
4. čer 2010

Mick jo jo fotku mám. Když já nevím jak si tam ty týdny mám dát.

chrobacek
4. čer 2010

katchi děkuju už se to blíži 🙂
takže to odpovídá ne ? podle toho že jsi měla transfer později... to tam ta dr zohlednila?

steffi13
4. čer 2010

Děkuji katchiku,zítra se dozvim víc tak dám vědět..Holky jdu užít slunko ven s hafikem tak si ho taky užijte a já se tu nějak ukážu..zatim pááááček 🙂 😎 😉

petronela82
4. čer 2010

holky - tak jsem dr. chytla, HCG mi stouplo na 300, do Motola mě prý zatím nepožene, pokud nenastanou komplikace mám přijít až v pondělí, bude další UTZ a další krev

chrobacek
4. čer 2010

petronel a co to teda znamená? to řekla?

chrobacek
4. čer 2010

není možný že ti tam dozrálo další vajíčko a vy ho oplodnili přirozeně?

mick
4. čer 2010

Petronel, týjo, tak snad se embrouš pustí, abys nemusela do Motola. Mě když brali krev u toho neprosperujícího a měla jsem 300, tak řekli, že to vypadá, že odejde samo.

Ketyz, já nevím, ale jestli má Katchí 6+3 a ty 6+2, tak mi to tvoje mimi odpovídá ne? Když je o 3 dny to tvé mladší. Já tedy nevím, jak se to počítá, ale asi velký rozdíl tam nebude ne? Jestli ti to Poláková taky nepočítala podle MS!

petronela82
4. čer 2010

no, v pondělí budu chytřejší - když HCG dál poroste tak mě Motol asi nemine, ale je tu šance že to dopadne jako u Mick a embryo samo odejde

mick - kolikátý den po ET (KET) jsi byla když ti nabrali těch 300 HCG a co následovalo, další odběr? a za jak dlouho?

ketyz
4. čer 2010

mě ho změřila na 4,5mm, fotku nemám, byli jsme s mužem oba docela opaření, tak jsme si o ní ani neřekli

mick
4. čer 2010

Petronel 26 den hcg 352, to už tam byl váček 5 mm, dr. Černý mi dal zprávu, kdybych měla bolesti a musela na revizi, ale jinak mě objednal zase za týden na kotrolu, ale říkal, že podle sliznice, která měla 11 mm, to vypadá, že to odejde samo. Mám zprávu v kabelce, v hlavě to nemám. Jsem úchyl 😀 , nechala jsem si jí z mého jediného prokázaného těhu.

petronela82
4. čer 2010

mick - já myslela že váček je vidět až od 1000HCG?

mick
4. čer 2010

Se divim, že ještě na stránkách Gestu nemají, že tam o prázdninách malují. Určo spousta holek plánuje IVF i KETy.

Katchiku, a že tu s námi zůstaneš i když Gest už nepotřebuješ viď 😉 ? To je parádní, mám z tebe radost. A co manža, byl tam s tebou?

mick
4. čer 2010

Petronel, já ho asi i měla přes 1,000, ale když jsem tam byla poprvé na kontrole s pozitiv.testem, tak mi krev nebrali, až ten další týden, když ten test slábl a ten váček byl už asi jen pozůstatek...

chrobacek
4. čer 2010

Katchik a tobě teda dávali jak stará embrya?

hanik2
4. čer 2010

tak už jsem konečně doma...
Katchik to jsem ráda že je vše OK

Holky díky už jsem tu naštvanost překonala a jsem zvědavá na pondělí..bohužel nikdo jiný neměl dopoledne čas takže k ní musím..vylítla přede mnou na sestru takže asi prostě neměla dobrou náladu...