Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

sophiejane
21. črc 2010

katchi kdyžtak hod do alba fotky kočíků. my ti to tu zkoukneme 😉

sophiejane
21. črc 2010

jo a včera jsme večer byli s chudákem kocourem na kastraci, tak to byla noc...ublinkával, počůral se,...ted už je snad docela dobrej i když ještě hodně spí...

katchik
21. črc 2010

Petrone ten asccorutin se dává právě při špinění/krvácení má to snad posilovat cévy. Proč jsem špinila nevím, dr. nikdy nic neviděla. Žádný hematom nic.

Sophie kéž by se to povedlo bez Gestu. Ona byla ta genetička nějaká šílená? A to oslovení by mě teda taky štvalo.

mick
21. črc 2010

@petronela82 aha, mě se ta embryoložka ptala, jestli beru i estrimax k utrouši, tak jsem si myslela, že když sama neovuluješ, tak jsi ho měla i při IVF. A nebo si to spletla s ketem. Lepidýlko jsem zkusila i při minulym ketu a prt, dávám mu ještě šanci 😉

@sophiejane ahojky, tak co kolo jezdíte s mužíkem? Já se teď jenom cpu. Mám pořád na něco chuť. To budu vypadat po tý dovče!

@katchik a co bříško roste?

katchik
21. črc 2010

Sophie frgále říkáš...ježiš tak to jedu. uáá borůvkovej frgál to je lahoda. Chudák kocour, ale teď už je snad v poho.

katchik
21. črc 2010

@mick něco už tam roste. Některý kalhoty co nejsou bokový už nezapnu a jsou mi takový těsnější to jsou ale ty moje frgále. 😀 V práci jsem se vážila a už mám 54kg

sophiejane
21. črc 2010

katchi UŽ máš 54kg jo? 🙂 a na kolika jsi začínala? já začínala na těch 54,5 a šlo to co týden to půl kila uuuf a to jsem se fakt nijak necpala...ty jsi hubenourka teda!

dnes už jsem měla 56.5 tak snad mi to leze dolu, to už neřeším, plus minus dvě, hlavně že dál nekynu 🙂

sophiejane
21. črc 2010

no mick moc nejezdíme, v těch vedrech to moc nešlo a pak ta mrcha tak to jsem nechtěla, ale už asi zase pojedeme

sophiejane
21. črc 2010

v tom 15tt už jsem měla 58kg

sophiejane
21. črc 2010

katchi a ty chodíš do práce?

katchik
21. črc 2010

@sophiejane když jsem se vážila prvně u dr. tak jsem měla 51kg. Myslím, že jsem zhubla jak mi bylo blbě a moc jsem nejedla. Myslela jsem si, že mám víc.

katchik
21. črc 2010

@sophiejane nechodím byla jsem tam teď dva dny, abych zaučila novou holčinu.

sophiejane
21. črc 2010

no to jsi katchi teda nudlik 🙂 to můžeš frgále jak se ti zachce 🙂

katchik
21. črc 2010

a prsa mám teda dobrý, manža když mě viděl asi po týdnu, tak prý....to brďo ty máš k..y 😀 😀

katchik
21. črc 2010

No kam jste zmizely???

sophiejane
21. črc 2010

😀 si chlapi aspoň užijou, co 🙂 taky jsem konečně nahoře něco měla, to se mi líbilo...už jsem zase zplaskla 😠

petronela82
21. črc 2010

holky - teď jsem dorazila domů - venku je to fakt peklo a doma máme 28 st - fakt bomba

kam pak jste všechny zmizely

@katchik - tak na to se taky těším že budu mít taky konečně nějaká prsa, protože ty moje nulky mě někdy pěkně štvou

mick
21. črc 2010

Jo holky o nulkách mi něco povídejte, jsem na tom stejně. Já jsem teda typická hruška. Potřebovala bych dělat každej večer stojku, aby se mi ten tuk ze zadku přesunul do prsou. Taky se těším, že se mi tam v těhotenství něco objeví 😉 , hlavně aby z toho nebyli po kojení punčošky 😀

My tu máme 26 stupňů, ale teď večer už to jde. Příští týden se má ochladit. Mě by vyhovovalo tak těch 25.

ketyz
22. črc 2010

Ahojda,
jsem zpět a jdu vás dočíst.
Cesta byla celkem fajn, jen mi z toho klimatizovanýho vlaku mrzly nohy, zato včera jsem se na jednání smažila ve vlastní šťávě, fuj, noc ve vlaku nic moc, poláci nemají klimatizovaný lůžka, tak jsem měla trochu otevřené okno a to je zase děsnej kravál, ale překvapivě jsem spala, asi po tom pivu co jsem vyžahla po večeři než jsme odjížděli..... 😀
jinak menses se tak jako pořád rozjíždí, ještě jsem to za 1DC neprohlásila.. 😠 , ještě počkám jak se to vyvrbí

petronela82
22. črc 2010

@ketyz - ahojky, tak už jsi zpět, a to jsi šla rovnou do práce, to snad ne - máš takový malý prodloužený víkend ne? Ta mrcha je asi solidární 😀 a čekala až se vrátíš aby tě ve vlaku netrapila a teď se teprve rozjede - je to dobračka 😀 , ale už ji nechci pěkně dlooooooooouho vidět 😀

jinak všem krásné ráno - to zase bude vedro, už teď se v kanclu nedá dýchat, ale ještě zítra a pak dovča - HURÁÁÁÁÁÁ

miska.24
22. črc 2010

ahoj holky, můžu se přidat? Chodím taky do Gestu, k doktorovi Alexanderovi, je skvělej, teď mě čeká první IUI, vyšlo to vůbec někomu? Přijde mi, že pravděpodobnost 10% je hrozně málo..

ketyz
22. črc 2010

@petronela82 - ne ne, šla jsem rovnou do práce, ale hodlám jít v poledne domů

ketyz
22. črc 2010

@miska.24 - ahoj, jé nová osůbka, nechci tě strašit, ale IUI já taky moc šancí nedávám, měla jsem ho ale jen jednou, jestli chceš, tak nám o sobě něco napiš..... 😉

miska.24
22. črc 2010

ketyz- děkuju za přivítání. Je mi 27, o miminko se s manželem snažíme 1 a 3/4 roku... něco málo přes 2 měsíce chodíme do Gestu.. Hlavně k panu doktorovi Alexanderovi... ze začátku mi připadal takovej rychlej, oproti mé gynekoložce ale je skvělej, všechno mi vysvětlí, hned jedná a nic na prázdno neslibuje, je spíš pragmatik. A hlavně je stejně jako můj manžel slovák, takže si notují 🙂 Mám za sebou veškeré výsledky z krve, i průchodnost vejcovodů (nic moc příjemného to teda nebylo). Výsledky zatím dopadly dobře, akorát se nechce zatím žádnému vajíčku vyrůst aby bylo použitelné, jsem na utrogestanu a clostíku. Manželův spermiogram ok.

petronela82
22. črc 2010

@miska.24 - ahojy - tak vítej GESTačko - taky nemám moc dobré zkušenosti IUI, ale znám tady z koníka spostu holek kterým to vyšlo, tak pokud tu ta šance je tak být váma bych to 2-3 zkusila.

@ketyz - tak že jsi mazala rovnou do práce - ty workoholiku 😀

miska.24
22. črc 2010

děkuji děkuji. No tak určitě to zkusíme ale taky moc nadějí tomu nedávám..

mick
22. črc 2010

Ahoj holky, my byli celé dopo s manžílkem po nákupech. Udělala jsem si radost a koupila tričko se sukní. Já vám úplně zapomněla, že jsem si měla volat na ty 3 embrouše, asi proto, že jsem je předem odpískala a právem, bohužel na zmražení nebyli 😒 .

@miska.24 Ahoj vítej mezi námi 😉 . Nám IUI taky neklapla, ale určitě je to dobrá volba, než se rovnou hnát do IVF. To je fyzicky o hodně náročnější i bohužel finančně. Třeba když dozraje to správný vajíčko, bude vám IUI stačit.

@petronela82 dovču ti přeju. Je to boží. Zítra naposledy a pak už budeš psát jen z domova. A budeš doma nebo vyrazíte na chatu?

@ketyz tak si odpolko hezky odpočiň

petronela82
22. črc 2010

@mick - to je dobře že jsi si udělala radost a něco hezkého koupila na sebe, počkej bude to nadlouho dobu poslední věc pro tebe, teď už budeš nakupovat jen pro miminko.

já jsem teď dorazila domů a jsem úplně hotová, snad se zítra už ochladí jak slibují - tohle se nedá vyržet - v bytě je zase 29st.

@mick - jo a nesmutni že to zbávající embrouši vzdaly - ty dva borce máš u sebe- kdy pak hodláš testovat?

petronela82
23. črc 2010

čauky - konečně pááááááátek

kde pak se všechny touláte? koukám že si tady píšu sama se sebou ☹ ale chápu vás když máte dovči, prázdiny a PN tak co dělat do u PC, taky bych byla včudu, ale já musím sedět v kanclu ☹ ale už jen dnes 😀

@mick - na dovču nejedeme nikam ven budem jen tak vegetit a když nebude moc hnusně tak určitě pojedem i na chajdu a asi vyrazíme i na houby, teď zapršelo, tak uvidíme - ale hlavně budu odpočívat 😉

@katchik - tak kde pak je ta fotečka? a jak jste dopadli - věřím že dobře

mick
23. črc 2010

Ahoj holky!!!

@petronela82 jasně, my jsme taky doma. Hlavně, že je klíííd. I když tu teď máme dělníky, co dělali plot a ty sloupky jsou nějaký uvolněný, tak to mají jako reklamaci a navářejí tam železa, tak to dělá celkem dobrej bordel. Máš pravdu, když je člověk v práci, tak je na tom PC pořád, ale doma k němu tak často nechodím. Určitě nám po zítřku podej info, kdo dělal transfer a tak všechno. Embroušům držím pěsti, ať se pěkně rozmrazí a zítra se s lepidýlkem pěkně přicucnou 🙂. Já už zase beru ty brusinky, pobolívá mě močák, se z toho picnu.