Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

chrobacek
29. črc 2010

@steffi13 dobré ráno 🙂

steffi13
29. črc 2010

@chrobacek -ranní ptáče v pracovnim nasazení?ty si brala něco před Ketem taky se tě musim zeptat a co sis nechala dělat na embria vše mi to vyklop já už si to nepamatuji 😉 😝 🙂

chrobacek
29. črc 2010

no jo pomalu začínám pracovat 🙂

já jsem před KET nebrala vůbec nic dali mi akorát po utz 14 dc utroš a až po transferu k tomu přidali estrogen, protože předtím nebyl potřeba sliznice byla na kontrole OK, s embryi nic nedělali protože byla ve stádiu hatchující blastocysty tj. AH není potřeba protože už se klubou ven sami 😉

petronela82
29. črc 2010

@chrobacek - ahojky - já jsem dnes 5 den po KET (5-denní embrya) - ty jsi je měla jak stará?

petronela82
29. črc 2010

@steffi13 - no budeš to mít tak tak - ale to už jsi si musela zvyknout že my nemáme nic snadné 😉 - budu držet plečky aby jsi to v srpnu stihla. jinak moje miminka 😉 byly staré 5 dní při KET (mrazily je jako 4-denní a pak je ještě 24hod. kultivovaly)

steffi13
29. črc 2010

@chrobacek -tak to si měla krásný..taky,taky chci 😉

steffi13
29. črc 2010

@petronela82 -tak to jsem zvědavá jestli je nechaji kultivovat..a ty máš zmrzlíků kolik?samozřejmě nebudou už potřeba teda pokud to nebudou dvojčátka tak časem je potřeba bude 😉 ..a ty si dala AH a lepidýlko,že 😉 ?..no doktor řikal,že když mi to začlo pozdě tak,že by to mohlo vyjít..tak uvidime..jojo máš pravdu,že mi to vždy musíme mít nějak komplikované 😕

chrobacek
29. črc 2010

@petronela82 stejně stará a kdybych testovala desítkou bylo to tam 100% už ten pátej den protože ten šestej to nebyl duch ale fakt čárka

steffi13
29. črc 2010

@petronela82 -děkuji za podporu budu to potřeba a přeji si ať to vyjde teďka nechci čekat na další cyklus 😉 ..

petronela82
29. črc 2010

@steffi13 - musíte to stihnout - máte tu přece plodné léto 😉 - tak že musíš v srpnu na KET - budu moc moc držet palečky. jinak měli jsme jen dva nanučky - ale jsou to bojovníci - to bylo jasně vidět na tom monitoru pči KET 😀 - věřím jim že to zvládnou - jjo a dali jsme lepidýlko a AH na jedno embryo - druhé trochu zabojuje 😀

@chrobacek - když tobě se chytly oba bojovníci - tak to je jasný že dálnice byla již 6 den - já počádn nevím - bojím se zklamání - ale už jsem dobře nalomená 😀

a co ty @mick , kde pak se nám dnes couráš - kdy bude to testíkování - až sobotu?

chrobacek
29. črc 2010

@petronela82 chachá a jak víš, že tam taky nemáš pořád dva?? 😀

petronela82
29. črc 2010

@chrobacek - určitě mám - to je jasňačka 😉 ale stejně se bojím

chrobacek
29. črc 2010

já vím já se pátý den taky bála ... ani šestý jsem ráno netestovala a pak se to ve mě odpoledne nějak zlomilo a prostě jsem ho udělala a myslela, že padnu 😀

petronela82
29. črc 2010

@chrobacek - já naštěstí doma nemám testy, ale zase není problém jsed někam do lékárny - no zítra mě čeká zase týdenní nákup v Globusu - a tam mají taky lékárnu 😀

chrobacek
29. črc 2010

no být tebou tak už si nějakou tu krabičku mamatestu 10 koupím 🙂

mick
29. črc 2010

Ahoj holky, tak u mě nic nového,chtěla bych to vydržet do soboty, ale uvidim zítra, jestli mě nebude svrbět ruka 😀 .

@petronela82 moc ti to s hafákem sluší, krásná maminka 😉

@steffi13 tak snad to tento cyklus stihneš, no, ale léto se počítá do září, tak kdyby byla ovulka dřív, tak léto pořád stíháš 😉 . Ten prednison je humus, lepší nečíst leták, ale myslim, že jedna tabletka je fakt málo, když tam píšou i 12 ks denně.

@chrobacek ono je asi fakt lepší počkat do toho 12tt. Myslim, že s dvojčátkama ti doporučí být raději doma.

@sophiejane my byli v Řecku na Rhodosu a bylo to pěkný. Měli jsme pučenýho skutra a projeli jsme ho celý. Našli jsme si tam nádhernou pláž s vlnama, kam jsme se i museli vrátit, jak se nám tam líbilo.

@katchik to je fakt kr.... Někteří lidi jsou bezmozci. My tu máme jednoho úhlavního nepřítele, kterej okolo nás chodí a psi ho nesnáší. A ten chlápek ho schválně nechá běhat k plotu a rve nám pletivo. Je nevychovanej a už mu musel koupit elektrickej obojek a stejně je to prt platný.

@ketyz já bych po tom ketu na tu dovču asi jela. Už zastávám názor, že dobrý embryo se chytne všude a na dovče bude pohoda a klídek, tak proč ne. Naopak to bude změna 😉

petronela82
29. črc 2010

@mick - ahojky - tak že už možná zítra testneš? já už o tom začínám taky silně uvažovat - naštěstí nemám doma žádné testy 😀

sophiejane
29. črc 2010

ahoj holky ja furt hlidam tu dovcu a už jsem z toho lehce nervozni, potrebuju aby to jeste zlevnili 😀

steffi13
29. črc 2010

@mick -dobře dobře 😉 no uvidíme necháme se překvapit jak to dopadne..mě jen zarazilo u toho Prednisonu,že tam píšou,že můžeš být náchylná na infekce což nevim jestli je dobrý,když se na mě pořád lepí hmyz a štípou mě tak dobře,že jsem oteklá tak ještě abych víc netrpěla..
Holky vydržte ještě chvilku vy už to řešíte takhle brzo jen si počkejte..já vydržela 19dní teď naposled mě už přepadla mrcha14den ale jinak bych vydržela déle 😉 😝 ..

steffi13
29. črc 2010

@sophiejane -ahojík,no dovču bych si taky hlídala hlavně tak příjemnou 😀 😝 ..nezdá se ti už o tom s toho hlídání.. 😉

sophiejane
29. črc 2010

docela už mám cestovní horečku 🙂 ale ono to bude, na apartman to maji totiz furt celekm drahy, bez jidla...a kdyz ne, tak cedok ma kousek dal taky pekne 🙂 proste 5.8. nebo 6.8. mizííííím 🙂) ta trocha stresu k tomu holt patri 🙂

sophiejane
29. črc 2010

steffi neboj prednison se dava i jako prvni ochrana proti silne imunitni reakci treba u alergiku na vosy, vcely...

sophiejane
29. črc 2010

treba jsi nejak alergicka...

sophiejane
29. črc 2010

mick a petrus, tak kolikaty už jste den? vzpomente na katchika dalnici 🙂 uz celkem brzy...

mick
29. črc 2010

@steffi13 já se toho prednisonu taky bála, že snižuje imunitu, ale okolo mě každej kolaboval s chřipkou a já nic. Myslim, že ta jedna tabletka denně je fakt málo. Jak píše Sophie, oni to fakt dávají při velkých alergických reakcích, aby potlačili imunitu a to tělo se tak nebránilo.

@sophiejane tak až budete mít vybraný apartmánek, tak nám pošli odkaz, ať se můžeme kochat, kde trávíš dovču 😉

@petronela82 já mám testíky 3 ks 10 a 2 x 20. Jsem vybavená, ale fakt bojim, bojim, že bude sněhobílo. Tady těm embroušům moc šance nedávám. Každopádně jsem potkala kamarádku, co má teď čerstvou holčičku z IVF od Apolináře. Tak si říkám, že tam asi půjdu zkusit 4 IVF. Myslim, že to bude i finančně nejlepší, protože jsou státní. Tak kup zítra v Globusu i testík a myslim, že v sobotu, už by to šlo. Kurňa, kdyby tam byl aspoň duch viď?
😉

steffi13
29. črc 2010

@sophiejane -teď ty mušky co štípou jsou strašně agresivní..jinak já nikdy se štípance nebyla alergická..tak dobře už jsem v poho ohledně Prednisonu 😉
@mick -nemysli takhle negativně sakra ty dostaneš 🙄 ..jinak já o Apolináři taky přemýšlela,že pokud k tomu dojde tak tam půjdu ale uvidí se ono nebude potřeba 😝

sophiejane
29. črc 2010

mick ty jsi takovej pesimouš jako já 😉

mick
29. črc 2010

@sophiejane raději být mile překvapená než zklamaná viď 😉 . Já se radši připravuju na horší variantu. Holky, mě se tak nechce do práce. Už mi psala kolegyně, jestli přijdu příští týden určitě, že se jí 2x ptal ředitel. To po mě určitě bude chtít spousty práce. Chjo....

petronela82
29. črc 2010

@mick - prdlaj duch - to bude dálnice - nebo alespoň taková silnice pro motorá vozidla 😀

koukejte co mám - zatím zabalený/nepoužitý

ketyz
29. črc 2010

Ahojda,
teda vy jedete, já vás tak tak stíhám číst, máme to teď v práci volaké husté,

@mick - no to já právě změnu nechci, naposledy jsem otěhotněla, tak bych si to klidně střihla znovu... 😉
@sophiejane - my uvažujeme nad Tureckem, pojedeme asi až v druhé půlce září a to tam bude ještě krásně
@petronela82 - nech ty ruce v klidu, já bych dřív jak 12 den netestovala