Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

1janickak
5. říj 2010

@mick 6 den jsem po transferu. Musim rict,ze prvni dny me v brisku pichalo,ale ted uz nic...

mick
5. říj 2010

@1janickak na to fakt nekoukej, že tě někde nepíchá nebo nebolí prsa, každá hoka to má úplně jiný 😉. Já se přiznám, že už bych o víkendu testila 😉 . Hlavně, aby neklesla ta teplota, to je důležitý. Příjemný je, že máš i mrazáčky, to vždycky potěší 😉 .

1janickak
5. říj 2010

@mick jj tak uvidim zitra,jaka bude teplota. Jsi hodna,ze me tak uklidnujes,bo ja fakt zadny priznak nemam🙂 jj ty me uklidnuji,ze mam mrazacky🙂 tak v nejhorsim pristi mesic z mrazacku🙂

1janickak
5. říj 2010

@mick akorat mi ted zaclo bolet bricho pred MS... 😒

mick
5. říj 2010

@1janickak jak jsem ti psala, mě taky bolelo jako na MS a byla jsem fakt přesvědčená, že to dostanu. Nebuj, to bude dobrý 🙂 !!! Mrazáčky nech na sourozence 😉 . A ty máš zamražený jako 4denní?

sophiejane
5. říj 2010

hm tak ja to včera večer dostala, dnes jsem utahana jak mrtvola 😝

sophiejane
5. říj 2010

@ketyz kdy jdeš na ket? já se ještě objednám koreckému na konzultaci na příští úterý asi a půjdu na KET v listopadu, zase těch peněz, a před vánoci 😝

1janickak
5. říj 2010

@sophiejane a kolik stoji ket? ja myslela,ze to se uz nic neplati?

1janickak
5. říj 2010

@mick mam zamrazeny ty z ET,takze po 96 hodinove kultivaci...2 v brisku a 2 v mrazaku...proc? je to nejaky rozdil,jak jsou stara?

mick
5. říj 2010

Ahojky Sophie, já jsem taky utahaná, to je to počasí akorát do postele. Ty prachy jsou fakt děsný a to ten ket ještě jde. Horší je celá palba na IVF. A co lepidýlko zkusíš?

mick
5. říj 2010

@1janickak tak to jsou pěkný embrouši. Já měla 3 dávky zamražený po 24 hod., což jsem byla s Kačkou snad jediná. Každopádně, Kačka má z toho Maxíka v bříšku 😉 . Ket? Minimálně 5,500,- - nehradí ho pojišťovna 😠

sophiejane
5. říj 2010

joo janicko to tedy platí, spíš tak 10000 se vším....nevím jestli mám chtít hatching....taky embryo glue....

sophiejane
5. říj 2010

@mick lepidlo chci určitě, nejsem rozhodnutá s hatchingem, ale korecký mi to zase bude cpát 😒

sophiejane
5. říj 2010

ty brdo janicko po 96 hodinách.....to jsem nikdy neměla, vždy jen po 72

1janickak
5. říj 2010

@mick aha...tak to je super,tak to dalsi penize....ja si myslela,ze uz jsem si zaplatila mrazacek,takze mi je tam jen soupnou a je to! ach jo....ja tomu taky verim,ze kdyby to nevyslo ted,tak KET ano...ted bych si nechala mesic jen tak a pak bych sla na KET. Tak to je dobre,ze jsou to pekny embrousi,ani jsem nemela ISCi,bo manzel mel nakonec dobre spermiky🙂

sophiejane
5. říj 2010

@mick a ty ted půjdeš na kontrolu do Gestu? nebo k tvému gyndaři?

sophiejane
5. říj 2010

ja taky jani bez icsi ale jak to tady tak vidim radsi bych ho snad priste zaplatila, bývá pak embryí víc....jooo to ted jsi platila za zamrazeni a ja takhle pak hned loni na podzim zase platila hned rozmrazeni, to jsou taky snad 3tácy,ne? 😠 a ten jejich slavnej monitoring cyklu, asi 1500 a udělají dva UTZ...

sophiejane
5. říj 2010

už jsem holky na ty CARY nějaká namíchnutá, připadá mi to jen tahání peněz

sophiejane
5. říj 2010

mick a ty jsi ted vlastně kolikátý týden?

mick
5. říj 2010

@sophiejane jdu zítra k dr. Černýmu, měla bych být 6+0tt, v neděli to odpovídalo 5+4, tak mám bobky, aby se tam embrouš objevil. Už jsem sledovala, jak to probíhá a už by tam měl mít nějakej pól 😀 , tak snad bude. Já bych AH taky nedala. Týjo, takže ket s AH+embryo glue vyjde fakt na 10,000,-. Já se ti nedivim, že jsi naštvaná. My musíme dát do příštího roku 100,000 na dodělání komunikace, takže jsme si řekli, že bychom max.příští rok absolvovali minimálku v Gennetu. Možná to byl taky důvod, proč to šlo najednou přirozeně. Starosti s prachama 😝 a že vlastně na další IVF nebudou prachy...

@1janickak já jsem po neúspěšnym IVF chtěla jít taky rovnou na KET a vůbec jsem neovulovala, jak jsem měla rozhozený hormony. Pro to tělo je to fakt nálož.

mick
5. říj 2010

@sophiejane a půjdeš na PN nebo budeš chodit do práce? Ono se nervovat s dětma asi nic moc viď?

ketyz
5. říj 2010

Ahojda,
já jdu příští út ke Koreckýmu, ještě jsem u něj nebyla, bude premiéra, budu 12 DC, takže počítám, že sliznice bude malá, zvedne mi estrimax a v pátek tam pofrčím znovu, minule byl KET 22DC, jinak já se rozhodla, že to nechám stejně jako minule, tedy bez ničeho "jen" za 5500,-....... 😉

1janickak
6. říj 2010

@sophiejane me rikala embryolozka,ze to neni potreba,pak jsme se domluvily,ze ted to nechame vice prirodne🙂

1janickak
6. říj 2010

@mick ja si necham asi jeden mesic volno,at se to moje telicko zregeneruje....bo to necham na prosinec🙂 Drzim palce🙂

prinzesz
6. říj 2010

ahojte, vcera som vas vobec nestihla, som teraz nejaka moc busy v praci a potom prisla kolegyna s miminkom /skoro 4 tyzdne ma mala/ tak som zas hodku a pol obdivovala 🙂 a straasne si zelala aby som uz svoje male vonave mimco drzala na rukach 🙂

ja zacinam s inekciami v pondelok, som zvedava ake to bude, ako mi bude, menzes mam teraz dost silny po tej prvej inekci tym ze mam dlhy protokol.. ale da sa 🙂 kvoli mojmu zlaticku urobim cokolvek 🙂

tak holky drzim vam palce, aj ked vy ste uz taaak daleko.. uz by som chcela byt aj ja..

katchik
6. říj 2010

Ahoj Holky,
Koukám, že se to tady zase pěkně rozjíždí. To je dobře. 🙂

@prinzesz vítej ještě jsme na sebe nenarazily. A přeju úspěšnou stimulaci.

@1janickak super, že se teplota drží, tak hlavně aby zůstala vysoko.

@ketyz v pondělí jsem ti poslala ten estrimax. Korecký je super. No aby nebyl, mám od něj Maxika v bříšku. 🙂

@mick super, je to tam. Mám z tebe radost. Ten tmavěhnědý hlen je ok i tmavší špinení. Jsem zvědavá s čím dneska přijdeš a co bude říkat Černý. V kolik jdeš do Gestu? Jinak břicho mi tvrdne pořád, ale po magezku je to o dost lepší.

@sophiejane kéžby si následovala Mick a mrcha nedorazila. Jinak ten KET je teda fakt pálka. Když si nasčítaj ty nadstandardy, tak to pak skáče. Já bych asi AH nedávala.

1janickak
6. říj 2010

@katchik jj to ja taky doufam,ze zustane....

ketyz
6. říj 2010

@katchik - diky moc, včera jsem našla ve schránce oznámení, tak se pro něj dnes na poště stavím - musíme se nějak srovnat,

tak jak mick - čekáme dobré zprávy - už by to nějakou chtělo!

mick
6. říj 2010

Ahoj holky, tak máme gestační vak se žloutkovým váčkem a embryonálním terčem. 19.10. kontrola na srdíčko, takže další nervy 😀 .

Tak holky fakt doufám, že jsem odstartovala "konečně" plodný podzim a už to pojede všem jak po másle 😉

ketyz
6. říj 2010

@mick - takže paráda, gratuluju... 😉