Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

katchik
6. říj 2010

@mick super, moc gratuluju. 🙂

steffi13
6. říj 2010

@mick -moc gratuluji..
Já jsem to dneska dostala tak půjdu asi do Ketu teďka... startuji za tebou mick 😉 🙂

steffi13
6. říj 2010

Jinak ahojjjj všem 😉 🙂

steffi13
6. říj 2010

ještě přemýšlim jestli si dávat na to jedno embrio Ah..lepidýlko určitě chci..Korecký by mě taky řikal ať dám AH ale nevim jestli...

1janickak
7. říj 2010

@mick tak to je uplne nej zpravicka🙂 takze uz prvni uspech...to je super,snad bude podzim "plodny"🙂)

ketyz
7. říj 2010

@steffi13 - no paráda, jdeme spolu, díky díky, původně se mnou měla jít Mick, ale asi jí to odpustím, že mě v tom nechala samotnou..... 😀

mick
7. říj 2010

Ahoj holky, díky za gratulace. Snad bude příště to srdíčko, to jsou fakt děsný nervy. Nejdřív čářky, aby sílili, pak aby bylo něco na UZV, pak srdíčko.........a pak návraty z diskoték 😀(to už jsem hoodně daleko). S dětma jsou ty nervy asi fakt pořád.

@steffi13 to je super, že půjdeš teď 😉 . Tentokrát to určo klapne a bude to ten správnej kousek 😉 , to na to půjdete podobně s Ketyz 😉

@1janickak co teplota drží se? Kolik bereš utrouše?

@katchik a co kočárek, už máte koupený?

mick
7. říj 2010

Já měla tu odpověď už rozepsanou od 8 h. Pořád mi sem někdo leze. 😠

@ketyz máš za mě dobrou náhradu. Tak doufám, že to po Janičce taky roztočíte s // 😉.

@steffi13 já bych ho nedala. Nevím no, myslím, že jsi mladá na to, abys měla tvrdý obaly embroušů. A 3,000,- mi přijdou celkem dost, to je 3/4 ketu.

1janickak
7. říj 2010

@mick uz se nestresuj,uz jsi mela stresu dost,ted si uz uzivej tehu a tez se priste na srdicko 🙂 vcera 37,2 a dnes 37,tak zatim se drzi🙂 tak ted bude rozhodujici tento tyden🙂 jestli bude 37 i v utery,tak udelam testik🙂 Utrouse beru 2 rano a 2 vecer🙂 Manzel uz mi vcera rikal,at do sebe nic necpu...
Doufam,ze uz te budeme vsechny nasledovat a za chvili uz tu budeme psat jen a jen o tehu...🙂 i kdyz rano jsem citila trosku bolest,jak pred MS.....tak doufam,ze to priznaky nejsou

1janickak
7. říj 2010

@steffi13 drzim palecky na KET at to krasne vyjde🙂

mick
7. říj 2010

@1janickak neboj, to se tam embrouš zabydluje 😉 . No, to manžel neví, že ten utrouš budeš brát do 12 tt. Já ho beru 3x1tb. Je to vopruz, ale hlavně, aby to pomohlo. Teplota super. Myslím, že to vypadá dobře 😉 . No kéž bychom už mohli všechny řešit těhotenský starosti a ne kolik se nám oplodnilo vajíček, jaký byl spermiogram atd. Toho už máme každá dost.

1janickak
7. říj 2010

@mick kez bys mela pravdu🙂 ted bude nejdulezitejsi tyden....snad do uterka vydzri do tech 37🙂,ale celkem se drzi dobre.... Nikdy jsem nemela takhle po sobe 37......
Kdyz ten utrous fakt pomuze,tak ho budu brat klidne do konce tehu🙂 on manzel nema rad vubec zadne leky.....
Jj to mas pravdu,uz bychom mely resit jine starosti nez vajicka.......atd....

mick
7. říj 2010

@1janickak já bych se taky utrošem cpala klíďo do konce těhotenství a cpala si ho klidně do nosu, kdyby to pomohlo 😀

1janickak
7. říj 2010

@mick jj to jsme na tom stejne 😀 tak ty uz to mas super,za chvili uvidis srdicko a pak uz nam jen napises co to je,jestli chlapecek ci holcicka🙂

steffi13
7. říj 2010

ahojky holky 🙂 ,
@ketyz -tak to je super 🙂 ..a jak to stebou vypadá kdy tak budeš mít předpokládaný ket?aspoň se budeme doplňovat..
@mick -už není na co čekat tak snad už to konečně dotáhnu i s Ketyz a samozřejmě i s ostaními do zdárného konce tě následovat..jen mě mrzí ta akupunktura,že to tam nejde 😕 ..
@1janickak -díky 🙂 tobě taky moc držim pěstičky ať příští týden tam máš pěknou dálnici 😉 🙂

1janickak
7. říj 2010

@steffi13 taky moc dekuji....tak snad ano🙂 a vy hned v zavesu za nama🙂 a bude to uplne super podzim 🙂

steffi13
7. říj 2010

@1janickak -to teda už je to tu potřeba..a jak dlouho chodíš do Gestu a kolikatý pokus uřčitě si to tu psala ale já než to najdu tak ty budeš rychlejší 😉 🙂

1janickak
7. říj 2010

@steffi13 do gestu chodim uz pres rok,me trvalo trochu dele,nez jsem se vubec rozhoupala k IVF po neuspesnem IUI. Toto je moje prvni IVF...a doufam,ze posledni🙂 a tvoje?

ketyz
7. říj 2010

@steffi13 - já jsem dnes 7DC, minule byl KET až 22DC, čekala jsem dlouho na sliznici, tak si myslím, že to te´d bude nějak podobné, odhadem okolo 20.10.

steffi13
7. říj 2010

já má 3pokus a 9 mrázáčků tak snad tam je ten spravný..taky mi trvalo 2roky než jsem šla..1IVF zamklý těhu,přirozeně mimoděložní těhu,2IVF katastrofa,přirozeně opět mimoděl.těhu pak lázně,3IVF dvě vložili nic a zbylo 9 mrazáčků..a jaký si měla protokol?

steffi13
7. říj 2010

@ketyz -tak to bysme měli jít stejně já bych měla jít po 12dnech na KO jak to vypadá ale budu muset zavolat koreckýmu a zeptat se je to přeci jen dlouhá doba 😉 ..

ketyz
7. říj 2010

@steffi13 - já k němu jdu příští týden v út na KO, ty budeš mít KET asi v přirozeném cyklu že?

steffi13
7. říj 2010

@ketyz -tak to je dobrý..jo jo v přirozeném..já razim za manžou..juknu večer zatim papa 🙂

sophiejane
7. říj 2010

janicko nechci te rozhodit ale ja po prvnim ivf taky furt teplota a nebylo z toho nic, ono je to i těmi hormony...

sophiejane
7. říj 2010

holky a co petruš, chodí sem ještě???

a mick GRATULACE VELIKÁ NEJVĚTŠÍÍÍÍÍÍÍÍ MOOOOC TI TO PŘEJU FAKT, DYCKY VZPOMENU NA TVÉ SÁZENÍ TÚJÍ 😀

ketyz
7. říj 2010

@sophiejane - to jako že bychom měly taky něco zasadit?.... 😀 , Petruš tu dlouho nebyla, věřím že až bude chtít, tak se ozve

ketyz
7. říj 2010

@steffi13 - tak to půjdeme možná opravdu stejně, já to mám posunuté kvůli hormonům

sophiejane
7. říj 2010

no kety asi bysme měly jít sázet stromy....taky se chci objednat na příští úterý koreckému, jestli ještě bude mít nějakou minutku na mě, nebo to další úterý....ve škole ted bude zmatek, páč příští týden je ta slavná maturitní generálka 😠

1janickak
7. říj 2010

@steffi13 mela jsem kratky protokol,takze to byla rychlovka.....🙂 Teda ty uz toho mas za sebou dost.....tak doufam a moc,moc ti preju,aby v tech 9 mrazenkach byl alespon jeden ten NEJ!

1janickak
7. říj 2010

@sophiejane me nerozhodis...ja si rikam,ze kdyz to ma vyjit,tak to proste vyjde a kdyz ne,tak mam mrazaky....a je tu spoustu holcin,ktere maji po 3 IVF,takze ja jsem jeste v klidu.... Prijde mi lepsi si merit teplotu,nez delat tesitky 🙂