Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

steffi13
15. říj 2010

@katchik -no taky zážitek s divočákem pěkný to já sama bych nevěděla co dělat..
@1janickak -tak to je dobře,že čárka je 🙂
@mick -a ty dostaneš na zadek vše je a bude v poho 😝 🙂 ty to to jsou rekordy v testovaní ale to budu asi dělat stejně..
@ketyz -tak to asi nakonec budeme mít transfer stejně 🙂 😉 a kdy jdeš v PO na UTZ a ke komu 😉 ..já jdu k Alex. .

1janickak
15. říj 2010

@steffi13 joj chudinka mala,ty lidi jsou fakt hnusny. 😝 ja nechapu,proc si pejsky porizuji,kdyz je pak takhle privazou ....fuj,to je fakt hnus...ja bych taky brecela ☹

1janickak
15. říj 2010

@steffi13 jj uz od nedele tam zustaly🙂 takze uz jsem fakt klidnejsi🙂

steffi13
15. říj 2010

@1janickak -to jo taky to nechápu a nepochopim nikdy a jak hlavně na to můžou mít srdce nechat někde přivázaný,když ho můžou přivázat když už u útulku no jsou to ani nemůžu napsat nemám pro ty lidi slov..
To je super to že drží ta už tam zůstane 🙂 😉 ...

ketyz
15. říj 2010

@steffi13 - jdu v 17:00 k Polákový... 😉

steffi13
15. říj 2010

@ketyz -tak to já jdu v16.15h. 😉

mick
15. říj 2010

Ahoj holky,
@steffi13 to je hrozný, takový lidi fakt nechápu, co dokážou přivázat psa a vykašlat se na něj. Kdyby ho hodili do tý Troje a řekli, že už se o ní nemůžou postarat, ale takhle, tak snad jí brzo najdou novýho páníčka. Jste hodný, že jste jí pomohli 😉

@ketyz nakonec byste se Steffi mohli mít spolu transfer, byste si pokecali.

@1janickak a co rodiče, už to vědí, že se zadařilo?

1janickak
15. říj 2010

@mick nj uz jen vsichni cekaji na utery🙂 a my dve taky,vid?

ketyz
15. říj 2010

@mick - no pokud na mě Steffi do pátku počká.... 😎

steffi13
15. říj 2010

http://zvirata.identifikace.cz/cms/SSMP_psi tak ten Jack rusell terier je ona ta nalezec..mick-já doufám,že najde dobrý domov a za to bude moc vděčná jsem ráda,že jsme jí zachránili od umrznutí protože do rána ani nechci pomyslet co by se sní stalo slaďouš jeden 😉 ..a je mlaďounká 1,5 ..

@ketyz -já počkám myslim,že dřív jak v Pá to nebude tak snad pokecáme u transferu 😉 😝 ..
holky pěkný víkend všem a dobrou paaaa 😉 🙂
@1janickak -mi taky čekáme až napíšete tu radostnou novinu v út 🙂 😉

steffi13
15. říj 2010

@ketyz -a ty bereš Prednison?

1janickak
16. říj 2010

@steffi13 dekuji,uz se nemuzu dockat🙂

mick
16. říj 2010

Ahoj holky,

@steffi13 jé ta je hezká. Já na to ani nemůžu koukat, je mi jich líto všech ☹ . Ono to čipování v dnešní době je fakt dobrý. Když se takhle pes zatoulá, tak se aspoň hned najde majitel, ale myslím, že je všichni lidi čipovat nenechávají. My musíme kvůli závodům, protože je kontrolují v cíli, jestli si manža cestou psa nevyměnil 😀 .

Tak mě holky trochu pobolívá žaludek, tak to beru jako těhu příznak 😉 a jsem za něj vděčná. Jsem fakt máčo 😵 . Počasí venku děs, tak zima už se blíží... 😝. Už začali prodávat mandarinky, takže to je první známka, že se blíží Mikuláš 😎

@1janickak úterý se nám blíží, tak doufám, že to bude jeden z nejšťastnějších dnů obou 😉

1janickak
16. říj 2010

@mick jj v to doufam🙂 to bude mit i Dr cerny pekny den🙂 no taky me tam ty miminka krasne dal,tak at si to uzije,tu svou slavu 😀 tak hned pak v utery napis🙂
To je hruza mikulas,vanoce...zima..... 😒

mick
16. říj 2010

@1janickak doufám, že než dorazím do práce, tak už tu bude dobrá zpráva od tebe 😉 . Necháš si dát fotečku bublinky? Já z toho byla tak zmatená, že jsem si ani o nic neřekla.

mick
16. říj 2010

@1janickak jinak u mě dr. Černý tak nadšený nebyl. Rovnou mě upozornil, že je to teprve začátek a že se uvidí až při příštím UZV, jestli je to prosperující těhotenství, tak možná proto jsem taková vystrašená. To víš, že bude u tebe nadšený o hodně víc, když byl u zrodu. U nás v ložnici v tu dobu nefiguroval 😀 .

1janickak
16. říj 2010

@mick no me taky rikal,at nejsem smutna,kdyz to nevyjde....takze nebud smutna,on to asi rika kvuli nam,aby jsme pak nebyly zklamane....tak uz nebud vystrasena,pak je vystrasne i miminko,chudak🙂

mick
16. říj 2010

@1janickak ono po těch zkušenostech budu vystrašená asi už pořád, ale věřím, že tentokrát když si tu cestu vybojoval sám, tak to musí být pořádnej zakouslej kusanec 🙂 . To máš pravdu, že nás rovnou upozorní i na ty negativní věci, který se prostě dějou a s kterejma bohužel nic neuděláme. Tak já jdu věšet prádlo, to je vopruz. Jsme dva a mám pocit, že máme pořád plnej koš. No představa, že když bude mimčo, tak to se z toho asi zbláznim. Naštěstí nejsem moc žehlící typ, raději to dobře věšim. 🙂

1janickak
16. říj 2010

@mick jj to asi ano,budes se bat porad,ale jak rikas,je to bojovnik,tak uricte bude vse ok🙂
na me tu zase ceka kos s pradlem,tak se ho snazim prehlizet,ale "kouka" na me uz pekne blbe 😀 taky me to neba... az bude mimco,tak to bude teprve neco,ale ty maly hadricky budu zehlit s laskou,tak to snad pujde lepe.....

steffi13
16. říj 2010

Ahojík holčiny, 🙂

@mick - já jsem si řikala,že bych v útulku nemohla dělat to bych chtěla pak všechny domů..a když si vezmeš pejska s útulku tak je výhoda,že ten čip už maji od nich..
@1janickak - 🙂
mě ta zima štve a nechceme se mi vůbec někam..teď jdu pověsit prádlo jak to bylo super,když svítilo slunko to bylo hnedka suchý ..ještě vyluxovat a asi pojedeme na chatu ještě tam sebrat poslední spadané ořechy.. 😝

ketyz
17. říj 2010

Ahojda,

@steffi13 - neber nic, jen estrimax 2-2-2, minule jsem taky nic nebrala a otěhotněla jsem, tak jsme se s Polákovo dohodly, že to nechme stejné

katchik
18. říj 2010

Ahojky, 🙂
@mick , @1janickak holky tak ve středu na vás budu mysleta těším se na dobré zprávy. 🙂

@steffi13 to je hrozný s tím pejskem. Já vždycky vidím rudě, když něco takovýho slyším. Jste hodný, že jste jí alespoň odvezli do útulku. Občas kolem chodím s Kirbie a nemůžu se tam ani koukat, protože bych si vzala nejradši všechny hafany co tam mají.

1janickak
18. říj 2010

@katchik ahojky,my jdeme uz zitra.....🙂 takze palecky zitra,kocko 😀

katchik
18. říj 2010

@1janickak aha vidíš jak jsem to pomotala. 🙂 Tak na zítra s Maxem držíme. 🙂

1janickak
18. říj 2010

@katchik to jste moc hodny,rekni maxikovi,ze mu dekujeme 🙂

mick
18. říj 2010

Ahoj holky, tak jsem dostala nový monitor, aby se mi tam prý vedle sebe vešli všechny tabulky, tak doufám, že už je nebudu muset dlouho dělat 😀 . Jinak je děsnej. Šíleně širokej a večer budu mít oči šikmý jak japonka.
Jo a holky hurá mám nevolnosti, nejsou ranní, ale odpolední. Jakmile mám odpo prázdnej žaludek, tak mě začne bolet, dokud mu tam nehodím zase nějakej přísun, tak to budu brzo asi vypadat jak koule 😀

@katchik tak to jste hodný, že držíte 😉 . Už se bojim, snad to bude v poho.

@1janickak a jak je tobě?

@ketyz @steffi13 už se to blíží, už se těšim na další rozšíření řad 😉 . Kéž by ten rok 2010 byl úspěšný pro všechny 😵

1janickak
18. říj 2010

@mick ahojky,tak ted jsi me rozesmala 😀 ,ze mas nevolnosti a tak se radujes 😀
Me je celkem dobre. O vikendu me palela zaha a uz citim prsa,ale jinak vse ok🙂 Nemuzu se dockat zitrka🙂 je to jeste horsi,nez,kdyz jsem cekala na // 🙂 joj tak doufam,ze bude vse v poradku a mimi je tam,kde ma🙂 a taky doufam,ze tam uz dr neco uvidi,uz budu 20 den po ET🙂 jsem si rikala,jestli nemam jit jeste na krev,tak uvidim,co bude zitra....joj hlavne,at je to OK🙂 a tobe preji samo to same🙂

ketyz
18. říj 2010

ahojda,
tak moje sliznice je pořád nízká, v pátek opěr kontrola, asi bude muse steffi jít beze mě... 😠

steffi13
18. říj 2010

ahojky holčiny, 🙂
dneska jsme měli lítací den všude možně po úředech a dneska ty peníze jen lítali 😝 😕 ..tak konečně teďka jsme dorazili domů to jsme byli navštívit rodiče tak už je domácí pohodička se jen vykoupat jít hajat i hafan už je vyvenčený..

@katchik -to jo je to hrůza ale pozitivní je,že jsme se dozvěděli ,že fenečku si vezme pracovník toho útulku takže si jí ještě před odběrem vymazlí a to je dobře 🙂 😉 tak to mě moc těší...
@1janickak ,mick tak to mě těší,že už máte nějaký nevolnosti to zítra Gest bude mít skvělý den..na zítra Vám oboum držim moooooc pěstičky 🙂 ..

@ketyz -nic si s toho nedělej ona vyroste a za chvili jsou bobani u tebe ani se nenaděješ.. 😉
Jinak já jdu na KO ve ST k Černýmu a dneska Akex.řikal,že se uvidí ale asi příští týden uvidí se ve St co mi řekne..jinak tim,že embrioložka nic nenapsala do záznamů tak jsem AH zrušila jen to lepidlo jsem nechala tak se uvidí jo a ty embria jsou mražený 3denní tak 4den zavádění..příště to změnim a doufám,že příště to nebude potřeba...takže Ketyz ještě se možná setkáme u transferu 😉

ketyz
19. říj 2010

@steffi13 - teda, ty na mě vážně čekáš... 😀 , ale vážně, mě nic netlačí, není kam spěchat až sliznice doroste, tak bude transfer, embrya mám taky 3denní, takže pokud bude v pátek sliznice OK, bude transfer v úterý