Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

ketyz
12. lis 2010

@steffi13 - oni to všechny ty hormony + Prednisol můžou klidně zdržet, a jestli ti nebylo dobře, tak tuplem

sophiejane
12. lis 2010

steffi me to po ketu taky loni trvalo snad 20dni, drzi to i utros

steffi13
12. lis 2010

Sophi-mamma test jsem koupila a nic takze je to jasny..manza byl s toho zklamany myslel,ze kdyz jsem to nedostala 14.den tak to bylo pro nas nadejny I ja zacla verit ach jo zacina mi s toho hrabat..byli jsme u svagrovi ma skoro rovno holcinu a v lednu ceka druhou a ja kdyz to dneska videla jak jsou nadseny z maly co dela za neplechy tak jim tak zavidim..☹ nejak to na me padlo ...ja bych asi pak zkusila iscare pry ten Mrazek je fajn znama tam byla na prvni konzultaci udelali ji veskery vysetreni ma spatny jatra a tell ze Vic neroskne nez ten nativ,ze by mohl finacne cpat do ivf ale ze zdravi ji kazit nebude moc ji byl prijemny..rikala mi at tam jdu na konzultaci Jen tak at si udelam sama nazor tak to zkusim Jen tak vsimla jen si ze dela v Gynemu na Orechovce P-6 ...a kdyz jsem se divala na diskuzi iscare tak betsinou jsou tam same tehule...

steffi13
12. lis 2010

Sophi,ketyz dekuji za rady a podporu je to fajn se tu takhle pekne odporit
moc to pomuze I od ostatnich 🙂 nedivte se ze to mam vse bez hacku a carek ale pisu to z Ipodu , Pc se mi nechtelo zapinat a hlavne se muzu u toho pekne valet 🙂 ..Sophi no Jo Ty vlastne se skole se neubranis tak hlavne hodne ovoce nejlepsi jsou jablka a nejaky ten pomeranc ..

steffi13
12. lis 2010

Ja teds napsala tolik placanin snad to nejak prelouskate 🙂 tak dobrou vsem papa

1janickak
13. lis 2010

@steffi13 teeda to neni mozny 😠 ,to vypadalo tak moc nadejne,kocko...ach jo...... 😠

steffi13
13. lis 2010

@1janickak -ahojík,to jo taky jsem myslela ☹ ..a co ty jak se cítíš?

1janickak
13. lis 2010

@steffi13 to fakt neni mozny.... 😠 Ja celkem fajn,akorat me boli hlava,takze vecer po zpravach hned usinam....hruza....jsem jak medved,porad bych spala

steffi13
13. lis 2010

@sophiejane -jak pak si dopadla 😉

beatrice7
13. lis 2010

Ahojky holky,

steffi, neznám tě, asi jsme se na téhle diskuzi nějak minuly, ale i tak, budu ti držet palečky, možná opravdu zkus jiné CAR, třeba tam se to povede. Taky jsme byli v ISCARE, potom jsme se teda rozhodli pro Gest, ale tam to bylo taky fajn. Hlavně bez řečí nás poslali na různá vyšetření, o kterých v Gestu snad ani nevědí...

@sophiejane, no super,myslím na tebe. Ten macmiror je hnus, já to znám, měla jsem ho v těhotenství asi 3 krát, naposledy teď v nemocnici, bez vložky (já použivala ty porodnické ) to fakt nejde, ale všechno se dá vydržet, no ne ?

Holky, rozmyslete si to s těma dvojčatama - na konci těhu je to fakt hrůza nosit to panděro 😖 😅

Tady je to moje ve 36. tt, to ještě bylo malé, teď jsem ve 38. a je zase o něco větší... Ale už jsem natěšená, že to budu mít za sebou 🙂

mick
15. lis 2010

Ahoj holky, tak jsme se včera v noci vrátili z Italie, bylo tam nádherně, ale to bylo i v Praze, jak mi psala mamka 😎 .

@steffi13 ach jo, já fakt čekala, jak bude v albu testík. Fakt jsem věřila, že ti pomohl ten prednison a zadařilo se. Já až si dojdu pro poslední dva kousky, tak taky chci jít jinam. Já uvažuju o Gennetu, tam dělají minimálky. Co jsem koukala na ceníky, tak mi Iscare přišel dost drahý, ale jestli má úspěchy, tak bych ty prachy klidně do toho dala, kdyby to klaplo. Já hodně přemýšlela o Reprofitu v Brně, psala jsem Slovevenkám, kolik by na to padlo dovči a psali na první minimálku+konzultace tak 5 dní, mám pocit, že tam se jim fakt daří. I od kolegyně kamarádka, která tady v Praze vyčerpala všechna IVF, jela jednou do Brna a klaplo to. Ale to cestování si nedovedu představit 😒 . Zrovna Brno, taková dálka!!!!

@sophiejane tak to je parádní, že je folík i sliznice 😉 Tak snad už nám konečně tu statistiku fakt vylepšíš ty 😉 . A budeš po ketu chodit do práce? Brrrr, tak jsi v sobotu narazila na Pidlovočku, já už na něj dlouho nenarazila 😝

@beatrice7 to je fakt obr bruch, ale je fakt parádní, že jste to dotáhli takhle daleko, to budou velký miminka 🙂 . Už se těším na fotečku mimineček 🙂

@ketyz tak co ještě popíjíš čajíky. Ten kontryhel se má pít jen do ovulky, pak už ne, ale to asi víš 😉 .

ketyz
15. lis 2010

@mick - jo jo vím, jen nevím kdy mám, nebo vlastně nemám ovulku, ale co 15 dní ho budu pít a pak přeruším a bude 😀

ketyz
15. lis 2010

@mick - a kde jste všude byli?

meluzina
15. lis 2010

ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla ... teda byla jsem se tady podívat asi před měsícem ... ale neměla jsem sílu reagovat na ty negativní zprávy ☹ holky já si nemůžu pomoc ale nezdá se Vám že ten Gest zas takovou úspěšnost nemá ? ! ☹ já jdu dneska zahájit druhé IFV zase do Gestu, ale jetli to opět neklapne tak budu hledat jiné centrum .... Dala jsem si skoro 4 měsíce oddech a doufala, že naberu sílu, ale po pravdě moc síly teda nemám ☹

steffi13
15. lis 2010

Ahojky holčiny, 🙂
víkend byl fakt nádherný to sluníčko mě trošku nabilo za to dneska to je hnus 😝 ..
@beatrice7 -děkuji ti a asi to vážně potřebuji změnit o těch vyšetření jsem taky slyšela,že hnedka posílaji na takový kde někde to řeší až bůhví po kolikatym pokusu no uvidíme 😉 jinak bříško máš pěkné 🙂
@mick -ahojda Italko 😉 tak to je dobře,že jste si to pěkně užili no napiš kde jste všude byli..to já taky holka nějak mě to rozsekalo když jsem udělala ten test a nic ale teď jako už to bývá oklepaná a připravená do dalšího boje..já ten Iscare neznám jaký má ceny protože na strankách ho nemaji ale kámoška mi četla ceník,když tam byla na konzultaci a zase o tolik proti Gestu to neměli drahý a pokud by mi měli pomoc tak za to dám jinak uvidí 😉 😝 už jsem steně smířená,že ať budu kdekoliv tak to hrazený mít nebudu takže mě to tak nějak je jedno ale tady v Gestu hradí 4 s části ale třeba v tom Iscaru jsem sem se o tom nikde nedočetla...já jinak se nekoukala kam jinam tady spíš mě to láká,že hodně jsem slyšela jak pomohli..kouknu taky na ten Gennet..

mick
15. lis 2010

@ketyz byli jsme u Trieste, jelikož jsme cestou tam měli spoustu času, tak jsme nejeli přes dálnici, ale objížděli to kolem přes Alpy a tam už bylo celkem dost sněhu 😉 . Manža konstatoval, že je to sice bez mýtného, ale určo jsme sjeli destičky, jak se furt brzdilo v těch serpentínách 😀 . Ty skaliska byli nádherný, ještě jak šajnilo slunce byla to paráda. Škoda, že jsem nebyla těhu, protože jsme si pak chtěli zajet k moři a místo toho jsme mastili v neděli honem domů, abych to stihla do práce 😠 . Tak někdy snad příště......

@meluzina no upřímně bych tam druhý IVF zkusila, protože to první je fakt takový zkouška, ale jestli neklapne druhý, tak bych se podívala po jinym centru. Teď zpětně bych to tak určo udělala. Jenže se mi nechtělo měnit centrum asi z pohodlnosti. Představa, že musíme absolvovat zase někde konzultace, vyšetření atd.... teď bych to raději absolvovala. Je jasný, že to centrem fakt být nemusí, ale když se nedaří, tak myslím, že změna prospěje. A dali ti jiný protokol nebo stejný? Už si nepamatuju, jestli jsi měla i zmrzlíky, ale asi ne viď 😒

steffi13
15. lis 2010

@meluzina -ahojík ..je to síla nějak se nedaří tak jak by mělo ..já už ty názory mám hodně smíšené a hlavně mi nepřijde,že mám nějak velký problém a stejně je to problém tak jsem s toho taky nějak hotová..do toho musíš jít se sílou a věřit jinak zahazuješ zbytečný pokus..musíš si věřit třeba to tentokrát vyjde u tebe 😉 ..a ty jdeš na IVF?už si nějak nevzpomínám jak si to měla

meluzina
15. lis 2010

@mick
ahojky, měla jsem dlouhý protokol a nyní zkusí krátký ... tak uvidíme ... emryjí bylo hodně , ale bohužel asi 7 den se přestali vyvíjet... samozřejmě i ty dvě co jsem měla v sobě ....
Jo ale vlastně mám jednu pozitivní zprávu .. kamarádce řekli, že nebude moc mít nikdy děti ... a dneska je v 17 tt a ještě ke všemu přirozeně ... 🙂

meluzina
15. lis 2010

@steffi13
jo jo na 2 IFV .. poprvé dlouhý protokol .. 16 folykul - 11 vajíček nebo tak nějak, ale emrya nevydrželi ... ☹ kde se stala chyba samozřejmě nikdo neví .... klasika ....
nyní jdu na krátký protokol ...

steffi13
15. lis 2010

@mick -souhlasim s tou pohodlností a jak jsem dopadla 3.pokus a teď toho začínám litovat.. ale třeba v tom Iscaru jsou rádi když máš nějaký papíry z vyšetření Caru a oni si už udělají to co ještě potřebujou nebo se jim nezdá no schválně tam půjdu na konzultaci objednám se ještě dneska a uvidíme aspoň budu mít představu co a jak dál..

steffi13
15. lis 2010

@meluzina -a nikam na nějaký vyšetření nedělali po tom 1IVF když ti to dopadlo takhle to mi teda přijde uhozený..fakt mi přijde,že některý vyšetení neřeší..tak krátký na mě působil lépe než ten dlouhý ten jsem měla strašný hodně folíků,oplodnění taky dobrý al e zavedli mi dvě ale podle toho co řikala embrioložka tak dvakrát dobrý nebyli a žádný mrazáky..tak teď to bude to pravý 😉 ..a o tom,že nikdy nebude mít děti taky slíchávám a pak mají 😉

meluzina
15. lis 2010

jinak .. já jsem taky pohodlná .. představa že si budu zvykat na nové MUDr. mě dost děsí ... ale jak řikám, když to neklapne na 3 IFV jdu pryč ...
Holky přemýšleli jste o adopci ?? my s manželem docela hodně a když se to te´dka nepovede tak zažádáme ....
tak já běžím do Gestu .....
Steffi - děkuji za podporu .... :o) snad máš pravdu a ten krátký mi sedne lépe ...
Holky mějte krásný den !!

meluzina
15. lis 2010

@katchik Káťo, každý den kontroluji FB zda tam nejsou nové fotky Maxe .. a Ty nic !!! mohla by jsi nějaké fotky "mimozemšťana" pustit do eteru :o) prosííím 🙂

mick
15. lis 2010

@steffi13 no a to je další věc jak píšeš s tím 4 pokusem. Asi jediný Gest hradí z části 4 IVF, teda do transferu a pak si připlácíš cca 13,400,-, což není zas taková pálka, protože mi rovnou dr. Černý řekl, že potom to 5IVF je s léky tak40,000,-. Tak taky nevím, jestli v Gestu ještě to 4 neabsolvovat. Říkala jsem si, že napíšu do Gennetu, jestli hradí z části 4 IVF, ale až po posledním ketu. Ono je to tak, jestli jsem to dobře pochopila, tak závisí na pojišťovně, jestli ti ten 4 pokus do transferu uzná, když ne, tak máš peška. Gest to asi nějak neřeší a na pojišťovnu zažádá o to 4 IVF asi bez problému. A teď už máš poslední dávku zmrzlíků?

Holky, to jste dodržovali fakt to šestinedělí bez styku. Já už si připadám jak blázen. nejdřív pozitivní test, tak nic a teď zase nic. To se fakt musí dodržet těch 6 neděl nebo to už třeba po 3 týdnech můžeme zkusit 😉 .

Já ten příšpěvek píšu hodinu, furt mi sem někdo leze 😠

sophiejane
15. lis 2010

čus holky za chvili razim směr praha na 18hod večer poslední utz, ket asi ve čtvrtek...

jojo já bych ráda byla doma tak týden a pak půjdu makat, mi doma hrabe...

bea držím palce!!! a těším se na fotky miminek....no mě ty dvojčata děsí hodně, a to mi dají tři embrya (jestli se budou tedy vyvíjet)

a taky mi už kámoška doporučovala reprofit brno ale jak tam jezdit holky dyt to by byl des...sla bych nekam, kde delaji minimálku, nativ, mozná gennet???taky ho hodne chválí...

sophiejane
15. lis 2010

takže večer dám vědět, ani nevím, kdo do mě bude dnes hrabat, ale tipuju to zase na vítekoho 🙂 ten tam je snad každý den večer 🙂 a snad mě cestou potmě nikdo nepraští, brrrr, až pujdu od busu...

mick
15. lis 2010

@sophiejane tak čtvrtek, to to uteklo. 3 dítka najednou, to by byl fakt mazec, kdyby se chytli 😎 . Tak večer podej info, jestli už folík prasknul 😉

steffi13
15. lis 2010

@mick -no tak to budu muset taky nějak zjitit je to třeba v tom Iscaru jestli mi někde něco neušlo 😉 ..taky právě nevim jak to udělat stim 4pokusem no necháme to až se to bude blížit..já mám ještě 7mražených ale i tak se už děsim co dál.. 😒
@sophiejane -tak dej vědět teda už ve Čt toto uteklo 😉 jo ten nativ dělaji taky v tom Iscaru o něm sem taky přemýšlela...

1janickak
15. lis 2010

@mick hodne holek si chvali ten gennet,ale pry tam jsou delsi cekaci doby,protoze uz tam maji hodne lidi,ale na takove veci se vyplati pockat🙂 Stejne je to IVF zvlastni,nekomu to vyjde na poprve,nekomu ani na 3 pokus ne......

meluzina
15. lis 2010

holky co je to minimálka ?