Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

linlinda
23. lis 2010

Děkuju, zavolám! Určitě od budu prosit další rady, koukám, že si tu dost pomáháte..Děkuju a mějte se!Linda

sophiejane
23. lis 2010

jasněěě přidejte (přidej) se 😉

1janickak
23. lis 2010

@mick dekuji za navigaci🙂 takze ted hlasim,ze opravdu dopsano 😉 do porodu zbyva 211dni 😀 😀

sophiejane
23. lis 2010

jupiiiii sikulka 😀

meluzina
23. lis 2010

@ketyz
tak to máme stejný postup ! držím palce !!!

meluzina
23. lis 2010

ahoj holky, tak jsem dnes byla na preventivní porhlídce u své MUDr. a řikala jsem ji o mém strachu ohledně počtu folykul ... tak neváhala a podívala se ... a viděla 7 velkých a dva malinkaté které pravděpodobně neuzrají ... takže pidlovok je fakt pidlovok a už mu nebudu věřit nic .... Vlastně mi řekla skoro to samé jako Černý .... ale zítra jdu zase k pidlovokovi ☹ a ještě ke všemu jsem se dozvěděla že dělá i odběry ... tak mi prosím držte palce ať ho nevyfásnu ...
hezký večer

1janickak
24. lis 2010

@meluzina drzim palce🙂 je fakt,ze muj favorit je Dr Cerny a ,ze diky nemu mam miminko v brisko 🙂 Takze hodne drzim palecky,at pidlovocka treba omarodi 😀

meluzina
24. lis 2010

@1janickak

děkuji !! jo taky si myslím, že MUDr. Černý je jeden z nejlepších .. a i má podle mne hodně dobrej přístup k pacientkám a nepřipadám si u něho jako jen kus masa ....

sophiejane
24. lis 2010

cus holky tak uz mi ani v brise nepicha, myslim ze z toho nic nebude a ze jsem je vsecky tri zamordovala ☹ ted jsu delat brambory se smetanou a tymianem a docetla jsem se ze se v tehu nema, ale stejne tam kousek dam, mrknete, to by asi clovek nemohl nic, a ja teda bylinky na vareni pouzivam dost, bazalku, oregano, tady pisou i zazvor a ten pritom piji tehule na nevolnost i se z nej delaji lizatka a ja si caj delam semtam z cerstveho tak uz fakt nevim ☹

Bylinky a koření, které se NEDOPORUČUJÍ používat v těhotenství
Jedná se o ty, které mohou vyvolat nedonošení plodu, jeho poškození nebo vyvolat předčasné porodní stahy.
Aloe, aloysia triphylla – od 26 tt neužívat ani ve formě čajů nebo olejů v aromaterapii, bazalka – od 26 tt neužívat ani ve formě čajů nebo olejů v aromaterapii, bergamot, dobromysl (oregáno), estragon, fenykl, hřebíček – od 26 tt neužívat ani ve formě čajů nebo olejů v aromaterapii,
jalovec, janovec, japonská máta – od 26 tt neužívat ani ve formě čajů nebo olejů v aromaterapii, kafr – od 26 tt neužívat ani ve formě čajů nebo olejů v aromaterapii, kardamon, libeček, mahonie, máta, medvědice, pampeliška,pelyněk, petržel, prvosenka (petrklíč), přeslička, ptačinec, raut, rozmarýn, skořice – od 26 tt neužívat ani ve formě čajů nebo olejů v aromaterapii, šalvěj, tymián, tůje – od 26 tt neužívat ani ve formě čajů nebo olejů v aromaterapii, vachta, vavřín, zázvor -od 26 tt neužívat ani ve formě čajů nebo olejů v aromaterapii, ženšen.

sophiejane
24. lis 2010

@meluzina
@meluzina přesně, a je vtipnej a má už díky svému věku trochu nadhled, bere to s humorem 😉

sophiejane
24. lis 2010

@meluzina
@meluzina přesně, a je vtipnej a má už díky svému věku trochu nadhled, bere to s humorem 😉

sophiejane
24. lis 2010

když mi oznamoval že mám kvasinky a streptokoka tak říká no nedivte se, dyt se podívejte co je plísní všude kolem nás, na stromech a tak 😀 😀 😀

meluzina
24. lis 2010

@sophiejane

Černý je fakt veselej 🙂
no, já za chvilku vyrážím .... Sophiejane já vím, že je to těžký, ale ještě to nezvdávej !! třeba se fakt chytly ... já si nemyslím, že by Ti muselo být zle ... vždyť spousta holek ani neví že je těhotná !!! Zkus věřit !! já vím lehce se mi to píše ... ale věř mi že vím jak se cítíš ... jestli budou nějaká embrya tak budu mít asi stejný přístup jako Ty .. je těžké uvěřit po tolika zklamání ... ale šance tam je a velká !!! moc moc držím palce !

meluzina
24. lis 2010

@sophiejane
s těma bylinkama je to teda síla !!! tak já už fakt nevim ... dřív pořád propagovali bylinky teď zase ne ... co z toho si máme asi sakra vybrat !!!

mick
24. lis 2010

@sophiejane tytyty, to víš, že tam je určo minimálně jeden zakouslej. V břiše tě nepíchá, protože minule jsi byla po OPU a měla jsi malý hyperstimulák, teď to tam všechno bylo zklidněný, tak tě nemá proč píchat v bříše.
A těma bylinkama je to síla. Nakonec by snad těhule mohli pít jen vodu a jíst jen chleba s máslem a kyselou okurku k tomu.

@1janickak no vida a už tě můžeme sledovat 😉

@meluzina hlavně, aby ti je pidlovočka dobře změřil. Já mám pocit, že mi to minule taky neodhadnul dobře. Vajíčka měla 15 mm ve středu a on mě poslal v sobotu na OPU. Rostou tak cca o 2 mm denně, takže měla v sobotu stěží velikost 20 mm a mě dorůstají až 25 mm, takže si myslim, že byli skoro všechna nezralá.... Jedině při druhém IVF měla při poslední kontrole 19 mm a měla jsem z toho i 6 sněhuláků.

1janickak
24. lis 2010

@sophiejane chce to trosku pozitiva.....vzdyt miminka potrebuji povzbudit a pozitivni maminku 😉

1janickak
24. lis 2010

@meluzina jj cerny je super,uplne jsem mu chtela dat pusu,kdyz se se mnou loucil a pral hodne stesti🙂 je to takovej hodnej strejda,ale je videt,ze je toho na nej uz taky hodne.....

1janickak
24. lis 2010

@mick jj jen me sledujte,vzdyt diky tobe jsem dostala tolik info,rekla si o prednison...atd....fakt diky 😉

mick
24. lis 2010

@1janickak tak na únor mi budete držet 4 pěstičky, aby se vydařil ket 😉 jó 😉 a konečně jsme to tu už rozjeli. Doufám, že příští rok už nám tu všem budou naskakovat týdny, jako tobě 😵 . A už jste doma s mužíkem probírali, jestli si necháte říct, co to bude?

1janickak
24. lis 2010

@mick no tak to je jasne,ja jsem si rikala,ze letos si necham novorocni prani pro vas,abyste pristi rok byly vsechny tehule 😉 moc,moc vam to preju,uz se tesim,az si budeme psat,jak rosteme a tak..... 😉 V unoru budu drzet,to je jasne 😉 Ja bych to nevydrzela si to nenechat rict,takze hned jak to pujde a bude videt,tak bych to chtela vedet🙂 Ja bych chtela uz strasne nakupovat a tak,takze i z toho duvodu a moje dve nej kamaradky maji jedna kluka a druha holcicku,tak ted cekaji,ktera z nich mi da vecicky🙂

sophiejane
24. lis 2010

ale jooo to já nějak negativní nejsem, co taky nadělám, že jo, se z toho nezkácím, ať je výsledek jakýkoli 🙂 no, z jednoho bych se asi kácela 😀

sophiejane
24. lis 2010

@1janickak janicko a pujdes v 12tt na NT screening? asi jo, vid

1janickak
24. lis 2010

@sophiejane tak to je dobre,proste ze 3 miminek se jedno chytit musi,to by bylo,aby nebylo 😀 moc bych ti to uz konecne prala. Jj jdu na NT,dnes jsem uz byla na odberech a v prosinci jdu na screening. Pry se,ale stejne uz od ledna rusi a delat se nebude. I kdyz nevim proc,kdyz si to stejne kazdy hradi sam....a clovek ma alespon o jednu jistotu vice,ze je to ok🙂 a kor u nas,kdy cekame vysnena miminka a nejradeji bychom je nechali kontrolovat kazdy tyden 😀 ,alespon ja to tak mam 😀

sophiejane
24. lis 2010

ja si to nehradila...me tam poslali z gestu...uplne automaticky

sophiejane
24. lis 2010

@1janickak a proč už by se nedělal? dyt je to hodně důležitý, podívej u mě

sophiejane
24. lis 2010

holky to je paradoxů, 26.11. to mám ted dostat a taky to byl můj první termín " porodu"...nějaký prokletý datum 😠

1janickak
24. lis 2010

@sophiejane no ja nevim,jen mi to dnes rikala sestricka,ze od ledna se to rusi,ale mozna,ze u pacientek,jako ty,se to necha...ja fakt nevim🙂 jeste se radeji zeptam moji dr,jestli je to pravda. Ona sestricka byla po ranu trosinku mimo,vse ji padalo,takze mela asi "tezkou" noc 😀 Ale je fakt,ze je super,ze jestli tam nejaka vada je,ze muze mimi pryc brzo a i pro telo je to lepsi,pak se dela dalsi,ale to je az pozdeji.... Ono i ted NT neni povinny,zalezi na kazdym,jestli pujde.

1janickak
24. lis 2010

@sophiejane treba to ted bude stastne datum 😉

mick
24. lis 2010

@sophiejane já bych to viděla tak, že 26.11. budou 2 čárky 😉 . A kdy budeš testit?

sophiejane
24. lis 2010

@mick néé to je brzo, dyt jsem teprve 5dní po transferu, takže až tak v pondělí test, 10.den

sophiejane
24. lis 2010

@1janickak
@1janickak jo jo to vím, ale v gestu nic neřešili a hned řekli objednáte se na prvotrimestrální screening, tak nevím, jestli to neplatili oni (gest) prostě já nic neplatila a pojistovnu mám všeobecnou