Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

katchik
2. dub 2010

no taky jsem jednou měla 60kg to když jsem byla v Anglii jako au pair. Nějak jsem tam trošku přibrala. 🙂 Většinu jsem měla v obličeji, tak jsem vypadala jak když mě popíchali včely. 😀 Když jsem se vrátila zpět, tak jsem to měla hned dole.

sophiejane
2. dub 2010

tak já mám tak 57-58kg a 170cm

katchik
2. dub 2010

na 170cm je ta váha v pohodě.

mick
2. dub 2010

😀 , no já si teď taky připadám jako popíchaná 😀 , těch 5 kg dolů by se mi líbilo. A to jsem ještě typická hruška, takže prsa doma na věšáku, za to zadní dolní část jako pořádná kobyla. Se divim, že se těm dětem ke mě nechce, když tam dole mají takovýho prostoru 😀

mick
2. dub 2010

Teda holky, vy mi dáváte, to já ze sebou fakt budu muset něco dělat. Obě jste hezky hubeňonký 😉 .

mick
2. dub 2010

No a když otěhotnim, tak budu vypadat,jako když celý dny vysedávám přímo v úlu 😀 , to je děs. Teď začne léto, tak budu jíst hodně zeleniny a určitě to půjde dolů-haha. Katchiku, tak pak podej info, cos měla dobrého.

katchik
2. dub 2010

Mick no spíš to půjde na horu. Hlavně břuch. 🙂

mick
2. dub 2010

Katchiku, no kéž by to šlo nahoru těhotenstvím, teda i ty prsa trošku větší bych brala 😉 .
Holky, přijel mi mužík, tak se s vámi pro dnešek loučím. Přeji vám hezké a klidné velikonoce!!!!!! Páááá

sophiejane
2. dub 2010

taky hezké velikonoce, já se trochu prošla, a musím říct, že když chodím, tak pak to břicho docela cítím, a ne že ne 🙂

sophiejane
2. dub 2010

a kdybyste se tu do utery neobjevily tak mi v utery 10:20 držte palce... v utery se tu objevim asi až navečer

katchik
2. dub 2010

Holky taky vám přeju krásne velikonoce.
Sophie na tebe budu v út myslet. Až večer jo...no to nevydržíme. 🙂
Mick a ty hezky hlaď pupíka. 🙂

beatrice7
2. dub 2010

Ahoj holky, tak já dneska byla v Gestu - a mimi bude jenom jedno. 🙂 Mám radost, nevím jak bych zvládala dvojčátka.

katchik
2. dub 2010

Beatrice moc gratuluju. 🙂

beatrice7
2. dub 2010

Díky. 😉 Představ si, přítel byl z toho trochu zklamaný, on se blázínek těšil na dvojčátka. Neví o čem to je.

katchik
2. dub 2010

ono si to ty chlapi představují jak hurvínek válku. 🙂 manža mi taky furt tvrdí jaká to musí být děsná pohoda na mateřský.
A kolikatý jsi dneska den po ET? Už bylo i srdíčko?

sophiejane
2. dub 2010

bea krááááása, gratuluju ti moc!!! kolikátý den jsi? a bušilo srdíčko?

sophiejane
2. dub 2010

je katchi koukám že máme stejný dotaz

sophiejane
2. dub 2010

jsem zpětně tady vyčetla že jsi dnes beatrice 20.den po ET? auž ho viděl, no tak to je supeeer

beatrice7
2. dub 2010

Sophi, díky 🙂 Dneska jsem 21 den. A byla jsem u Šulce. Byl nadšenej. Já to nechápu, zařadila jsem ho do takových sucharů, který moc nedávaj najevo emoce a ono ne 🙂 Ale pak to vykompenzoval. Prostě Šulc. Ani mi nevzali krev na hcg. A srdíčko ještě ne... mám přijít za 14 dnů.

beatrice7
2. dub 2010

Sophi, a co Ty ? Jak to s Tebou je ? Jsi těhotná to je jasný ale bylas na ko ?

sophiejane
2. dub 2010

no na srdíčko je brzy...ne, šulc je dobrej, mě se po KETu úplně omlouval, že to nevyšlo...a máš fotku? 🙂

sophiejane
2. dub 2010

bea já čekám na uzv 6.4.

sophiejane
2. dub 2010

dnes jsem už 25.den po ET

beatrice7
2. dub 2010

Aha, čtu, že v úterý tam máš přijít ? Ke komu chodíš ?

sophiejane
2. dub 2010

koreckému...

beatrice7
2. dub 2010

Fotku ??? To mi mohl udělat fotku a neřekl mi o tom ? ☹

sophiejane
2. dub 2010

bea to jsi ty ta kočka na fotce? 😉

sophiejane
2. dub 2010

no to víš že ti mohl udělat fotku, holky tady mají takový ty první fotky

sophiejane
2. dub 2010

ale nevím, jestli se to dá udělat z každého uzv...

beatrice7
2. dub 2010

Já jsem tam dneska přišla, celá š´tastná že to dopadlo a říkám mu, tak pane dr, nakonec to byly jen 2 vajíčka ale stačilo to. On na to : no to už nebudeme rozebírat co bylo při stimulaci, hlavně že se to povedlo.... 😒 Ach jo. Asi to moc prožívám...