Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

petronela82
12. dub 2010

mick - a já byla ještě první ročník který chytnul povinnou devítku

sophiejane
12. dub 2010

holky já včera obalovala kuřecí řízky a z toho pachu masa se mi normálně udělalo zle...a ted chci dělat segedin a mam uplně děs, že budu zase krájet to syrový maso 😀 jen z tý představy je mi nanic 😀 asi si dam na nos kolíček🙂 se obávám, že mě ty nevolnosti ještě dohoní 😀 po vonavém perníku mi ráno taky nebylo nic moc

katchik
12. dub 2010

Sophie vidíš a to jsi furt říkala, že nemáš žádný příznaky. Počkej ještě budeš vzpomínat, jak ti bylo dobře. I když nevolnosti ti samo nepřeju.

sophiejane
12. dub 2010

no katchi taky si myslím, občas jsem úplně ok, ale pak to na mě sedne a stačí jen si to představit 🙂 ale já budu klidně blejt holky jen když se mimino udrží a bude ok!

mick
12. dub 2010

Sophie, oni ty nevolnosti ještě dorazí 😀 , na druhou stranu, jestli trvají do 12 týden, tak ti zbývá už jen měsíc 😉 .

Koukala jsem na stránky Gestu a v minulém roce jim klesla úspěšnost IVF u žen do 35 let, takže to jsme se jim o to postarali já, Katchik a Petronel 🙄 . Za to nad 35 mají zvýšenou úspěšnost.

katchik
12. dub 2010

Mick taky jsem to četla..... 🙄 😠 měly by jsme jim tu úspěšnost teď trošku zvednout. Když já tomu ketu nějak nevěřím...chjo.

sophiejane
12. dub 2010

já jim taky mick loni pokazila skore 🙂

mick
12. dub 2010

Katchiku, já taky ne... Samo na to půjdu, ale už spíš plánuju to IVF. Určo prubnu tu hysteroskopii a nevim, jestli si nemám vydupat ty imunulogický testy. Už je to 3 IVF, tak mám pocit, že bych ty vyšetření měla mít kompletní. Koukala jsem na stránky Gestu na tu hysteroskopii a klidně bych mohla jít hned další cyklus po zákroku. Já bych to IVF nechala asi na červenec. Stejně budu mít dlouhý protokol, takže jeden cyklus mínus, před tím hodim hysterku a vyjde mi to na začátek července, ale přiznám se, že mám strach z neúspěchu už teď 😒 . Už se mrška blíží a všechno stojí za prt. Kyselo je málo kyselý, bramboračka málo bramborová.....

petronela82
12. dub 2010

mick - já jim kazím až to letošní skore 😉

sophiejane
12. dub 2010

mick, nesmutni... ☹

mick
12. dub 2010

Aha, Petronel, já myslela, že jste byli na podzim. Tak tě nahradila Sophie 😉 . Snad jim to letošní skore vylepšíme všechny 😉 Docela by mě zajímala i úspěšnost IVF, kolik se jich zadařilo na poprvné, podruhé, atd., ale to asi nikdo nevede.

katchik
12. dub 2010

Mick taky jsem tak nějak smířená s 3. IVF. Na tu hysterku můžeš jít v podstatě hned a pokud je vše ok, tak hned na ket, ivf. My nemáme akorát tu genetiku, tak na tu se zeptám. A nesmutni někdy se ta smůla musí prolomit. I když vím, že je to těžký.

petronela82
12. dub 2010

tento rok skore určitě vylepšíme - sophi už začala a teď to půjde jedna za druhou 😉

katchik
12. dub 2010

jste se někam schovaly. 😒 Tak pěkný večer. 😉

sophiejane
12. dub 2010

já jsem tady jen jsem cvíli ležela a ted klohním segedín🙂

petronela82
12. dub 2010

já tu jsem taky, ale doma mám na vás méně času než v práci => to je pracovní morálka co 😉

sophi - a co dělá žaludek na tím srovým masem 😀

sophiejane
12. dub 2010

dobrý petruš, kuřecí bylo včera horší, vepřové bylo bez pachu 😀

petronela82
12. dub 2010

měla jsem namysli "SYROVÝM" masem - jistě jste pochopili

sophiejane
12. dub 2010

jasně já tě pochopila, já si toho ani nevšimla, já jsem ted silně dementní 😀 ale fakt, uplně zpomalená

petronela82
12. dub 2010

sophi - a co přecitlivělost? brečíš i u večerníčku? 😀 švagrová bulela pořád - to bylo peklo - všechno ji dojímalo k slzám

sophiejane
12. dub 2010

ne tak to ani omylem 😀 a to já jsem citlivka i normálně, nesnáším pořady o zvířátkách 😀 tak asi už to být horší nemůže, ale naopak se ted psychicky cítím v pohodě a taková zklidněná...

petronela82
12. dub 2010

sophi - tak to je super, tak si to užívej - můžem ti je závidět - ale my se taky dočkáme - stopro

sophiejane
12. dub 2010

no jasně petruš, neboj, jsi mladá, to klapne...mě už bude letos 34 😒

beatrice7
12. dub 2010

Ahojky 🙂 Sophi. Není vše ztraceno - mně letos bude 35.... 🙂

beatrice7
12. dub 2010

Vidíš, a usmívám se 🙂

ketyz
12. dub 2010

Ahojky,
nevíte některá prosím kdy rozmrazují embr na KET? Měla bych ho mít v tomto cyklu, ode dneška beru estrimax a 23.4. jdu na UTZ, nějak mi není jasné jak to po tom UTZ bude dál, jestli je KET hned další den, nebo později. Někdy mám dojem, že jsem magor, pokaždý mě doma dojde, že jsem se měla ještě na něco zeptat.
Co se statistiky týká, taky jsem jim teda loni nikterak nepomohla..... 🙂 🙂

mick
13. dub 2010

Ahoj holky,
Ketyz, ono záleží na tom kolika denní embrya ti zamrazili. Vrací se do dělohy, aby to probíhalo v podstatě přirozeně, takže když máš zamražený např. 3-denní, tak je rozmrazí jestli jsou OK a čtvrtý den od ovu ti je vrátí.

Holky, tak ta MS ještě nedorazila. Test negativní, tak jsem vysadila utrogestan, tak snad už se to rozjede.

katchik
13. dub 2010

Ahoj Holky,
Ketyz vítej v klubu. 🙂 Estrimax dlabu do soboty a 21.4. jdu na utz. Třeba se sejdeme na transferu.

Mick mě ms přes utroš taky nepřišla, vždy jen špinění a po vysazení cca do 2-3 dní.

Sophie tak vaření si přežila?

Holky mě se chce furt spát...myslíte, že to je po tom estrimaxu?

beatrice7
13. dub 2010

Ahojky holky 🙂 Jak je po ránu ?

S tím Utrogestanem mi to nejde do hlavy, tenkrát když mi stopli stimulku s tím že nereaguju na gonal, tak jsem ten utroš dostala aby se mi rozjela MS. Tohle mi řekl Korecký. A vy ho vysazujete aby jste to dostaly 🙂