Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

sophiejane
19. dub 2010

nesmíme se dát, podívej, co udělal mě...a já taky čekalovi řekla, že to jsem nakonec ráda, že jsem tam už po dvou dnecha, protože to jsou o 200procent lepší informace....

beatrice7
19. dub 2010

Tak to zkusím.

sophiejane
19. dub 2010

zkus to a uvidíš, fakt sebou nemůžeme nechat vorat

petronela82
19. dub 2010

bea - fakt katastrofální přístup, souhlasím se sophi - zkus toho Šulce, když jsi chodila k němu a zůstaň v GESTu, já tam jsem a platí se 1.900,- za rok

sophiejane
19. dub 2010

což je ok cena....

sophiejane
19. dub 2010

to jsem zvědavá co ti řeknou

sophiejane
19. dub 2010

petruš a ty chodíš ke komu?

petronela82
19. dub 2010

já jsem začala chodit na Prahu 8 - a to ke Koreckými, před prvním IUI, mi bylo řečeno že pokud chci u nich zůstat musí na Prahu 5, protože na Praze 8 asistovanou reprodukci nedělají - ani IUI ani IVF no a na Praze 5 jsem byla vždy u někoho jiného, ale nejčastěji u Alexandra, protože ve všední den tam chodím až po 16.00 hod a to je tam většinou on, ale OPU mi např. dělal Černý a ET nějaké ženská ani nevím jméno, a byla jsem i u Šulce párkrát, jen u Čekala jsem nikdy nebyla

sophiejane
19. dub 2010

petruš korecký je v úterý i odpoledne

sophiejane
19. dub 2010

na praze 5, já na té praze 8 nikdy nebyla....ono to už snad ted ani nepatří ke gestu, že?

mick
19. dub 2010

Bea, gratuluju k srdíčku! Ten pidlovočka je fakt hroznej! On snad musí mít nějaký osobní problémy, že s ním má každá problémy ne? Nebo fakt nevim.

Petronel, já chci od Holoubka taky zmizet. Právě mi vadí, že tam nemá žádné vybavení. Myslim, že by si teda ten UZV za ty leta pořídit mohl.

petronela82
19. dub 2010

mick - přestě - Holoubek byl pro Dr. jen na napsání antikoncepce, když byl nějaký problém tak mě uměl jen někam poslat - takového Dr. nechci - teď chodím už jen do GESTu

Sophi - jo jo ta Praha 8 pod GEST už nepatří, ale Korecký tam stále je jen 1krát v týdnu (asi to úterý - jak píšeš) je na Praze 5

sophiejane
19. dub 2010

ne patruš v úterý je právě korecký na praze 5...celý den, kdybys k němu někdy chtěla...a na praze 8 je častěji??

petronela82
19. dub 2010

sophi - nevím kde je častěji nyní, ale někdy v červnu/červenci loňského roku, když jsem přecházela z Prahy 8 na Prahu 5, tak mi říkali že dál můžu objednávat ke Koreckému, ale ať počítám že na Praze 5 tak často není, že jeho domovská ordinace je na Praze 8, ale to bylo ještě v době kdy Praha 8 patřila pod GEST, teď jak se odtrhly tak je možné že je to jinak, já když se objednávám do GESTu tak je pro mě prvořadé čas, vždy řeknu kdy můžu přijít a většinou už nemám na výběr ke komu

sophiejane
19. dub 2010

tak to jsem zvědavá bea, jak pořídíš...

katchik
19. dub 2010

Uff byla jsem na obědě a čekali jsem přes hoďku na jídlo. 😝

Bea jak píšou holky nedej se. Jak vidíš u jiného dr. to může být úplně jinak. Alex. je fakt vůl. (pardon, ale tohle už mi nepřijde normální). Jinak u mé dr. se platí buď 500,- za návštěvu nebo 1.900 za rok. Akorát ale v těhu se platí nejaká 2.500 za první půlku a 2.500 za druhou mám ten dojem. Což není úplně málo, ale dr. máš kdykoliv na tel. vždy utz i fotka atd.
Ale asi bych zavolala Šulcovi a somluvila se s ním.

sophiejane
19. dub 2010

možná to vg estu bude na těhu taky dražší, ale nedělají ted ty super utz tak nevím, zjistím příště,Korecký je normální a vše mi řekne

petronela82
19. dub 2010

holky - matně si vzpomínám že v těhu se fakt platí víc, ale nevím přesně kolik

katchik
19. dub 2010

tady jsou ty ceny http://www.gest.cz/cz/gyn.php?pg=4&
mají to stejný 2.500 za první polovinu těhu.

katchik
19. dub 2010

Holky já nevím co si mám o tom Alex. myslet? Přemýšlím ke komu chodit jinýmu? Budu si muset domluvit 3. IVF a k němu se mi fakt nechce. Tak že asi změním v rámci caru dr. Sophie doporučila by jsi Čekala?

mick
19. dub 2010

Já Katchiku, taky ne. Je to docela síla, co v poslední době předvádí. Já bych ti doporučila dr. Černýho, ale ten je tam zase málo 😒 . Čekal nevím, byla jsem u něj snad jednou. Už se ti blíží kontrola, tak jsem zvědavá, kdy budeš mít transfer.

katchik
19. dub 2010

Na Černýho jsem taky myslela. Jenže ten tam právě už moc není. 😒 Mick aby vůbec nějaký transfer byl. Mám trošku bobany, aby to sněhuláci vydrželi. Zítra jdu ke své gyn dr. tak alespoň budu vědět jak vypadá ta sliznice.
K tomu Alexovi fakt nemám slov.

mick
19. dub 2010

Sliznice bude určo ok 😉 , máš to pojištěný lékama. O ty sněhuláky mám taky strach, i když jsem spíš smířená s tím 3 IVF. Musíme doufat, že aspoň jeden se v pohodě rozmrazí. Kdyby mi někdo řekl, že půjdu na 3 IVF, tak neuvěřím. Ta naše cesta za mimčem je fakt náročná.

katchik
19. dub 2010

Mick snad bude ok. 😉 Musíme veřit, že alespoň jeden sněhulák vydrží. Ty už máš taky poslední dva? Nápodobně, věřila jsem, že vyjde hned 1. IVF, že je to prostě jasnačka. A velký kulový.

mick
19. dub 2010

Jojo, poslední dva kousky. Stejně by mě fakt zajímalo, v čem je ta chyba. Vždycky máme všechno ukázkový a prt... Příští pondělí jdu k Al., tak mu řeknu o tu imunologii, tak jsem zvědavá, jestli bude prudit, když má teď ty své dny, teda spíš už měsíce.

katchik
19. dub 2010

to je pro mě taky velká záhada, čím to může být. Tak to jsem zvědává. Napsat by ti jí měl. Sice bude říkat, že to je k ničemu atd., ale napíše. I když on teď tak perlí, že bych se už nedivila ničemu.

sophiejane
19. dub 2010

katchi neboooj, vše bude ok...já si musela chvíli lehnout, mám zas tak nízký tlak že se motám...

sophiejane
19. dub 2010

bea nás zase napíná, jak pořídila 😉

sophiejane
19. dub 2010

katchi Čekal mi přijde takový svéráz ale fajn 🙂

sophiejane
19. dub 2010

mě připadá, že jsou tam všichni tak nějak málo (v Gestu) krom toho jednoho 😀