Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

sophiejane
4. kvě 2010

odpo musím na poštu tak doufám, že se zase nezhorším, půjdu jako důchodce 😒 a pak zkusím zavolat, měli by to mít nějak líp udělaný, aby výsledky krve mohla říct i sestra, když se doktorům nedá dovolat...si dycky připadám trapně, že otravuju, ale za ty prachy asi můžu 🙂

sophiejane
4. kvě 2010

jiank holky včera sjem ani nezašpinila a pak vnoci jo, pote co jsem šla na wc...tak nevím, moc to na pohybu nezávisí 😒 ale klid rozhodně pomáhá to jo...od soboty jsem nebyla venku ☹

katchik
4. kvě 2010

Tak nás právě kolega pozval, ať jdeme zapít mimčo, který se jim narodilo min. týden. Tak jsem si nechala nalít slzu, aby to nebylo podežřelý. 😀 mám to tady a ani jsem si nelokla, budu to muset pak nenápadně vylít. 🙂

sophie to špinění je na prd, ale myslím, že takhle na začátku fakt špiní většina holek.

winterska
4. kvě 2010

ahojky - píšu z práce - tak jen na skok
Kaufland Malý Klín u konečné tramvajek v Ďáblicích 🙂 super!!
Katchik a Petro - sejdeme se tam s pupíčky 🙂
Ketyz - Lidl mám taky ráda - mají tam něco jiného než v klasických SM..

sophiejane
4. kvě 2010

jo jo to jo katchi jen kdyby tam občas nebyla ta krvavá kapka, ta mě vždy rozhodí na celý den...kapku si dát můžeš katchi...to ti nic neudělá....

winters a co já s pupíčkem 😀

sophiejane
4. kvě 2010

by mě šlehlo, kdybych třeba musela celý těhu ležet...to musí jít tělo úplně do pr....

katchik
4. kvě 2010

sophie když to je nějaká meruňkovice nebo co a v kombinaci s tím utrošem. A mě to stejně nechutná...
věřím, že je z toho člověk vynervovanej, ale neboj bude to dobrý. Řekni to Koreckýmu, až budeš volat.

winterska
4. kvě 2010

Ketyz - alespon bydlíš v přírodě - bud ráda - co my panelákový princezny, budeme jezdit s kočárem mezi zaparkovanými auty..

soph - neboj, sejdeme se i s tebou - jen co budu po ET a nebudu zblblá z Utrouše - je škoda ležet doma a jdeme na toho džusa s minerálkou nebo k Paulovi na chlebíček nebo k Hájkovi na pohár 😝

sophiejane
4. kvě 2010

u hájka jsem nikdy nebyla...ale ráda lezu do cafe louvre, tam mají dortíky mnam mnam 🙂 a i dobrý polední menu

katchik
4. kvě 2010

winters to ale není blbej nápad. 🙂

katchik
4. kvě 2010

sophie cafe louvre taky můžu. Mají tam výborný latte.

ketyz
4. kvě 2010

winters - no zas tak moc příroda to taky není, ale tu mám u našich ve východ. čechách, ale je fakt že největší sídliště tu má 3 paneláky, já jsem z vesnice a ze sídlišť v Praze mě brala depka, tak raději denně dojíždíme cca 40 minut,

jdu si ohřát gulášek od soboty... 😵

sophiejane
4. kvě 2010

no vidíte holky máme stejnej vkus 🙂

sophiejane
4. kvě 2010

to já už ve čtvrt na dvanáct polkla knedlíky a hovězí na zelenině a smetaně, včera přivezli naši 🙂

winterska
4. kvě 2010

www.hajek-bousova.cz mají obchody ve Světozoru, u Masaryčky, Chodov, Budějovická (kousek od ní), Florenc, čestlice - mají tam ty báječné želatinové dorty s ovocem. 😝

ketyz - když vyjdeš z domu, do 10ti minut pěšky jsi v lese nebo na louce a nikdo kolem tebe - což se nám holkám ze sídliště moc stát nemůže..
Já mám sice rodiče v domku na Berounce, ale tam moc nejezdíme a tchánovci jsou až v Ostravě sice taky v domku se zahradkou, ale uprostřed města s vyhlídkou na železárny..
S manželem si ale chceme někdy do budoucna pořídit nějaké letní bydlení - tak uvidíme jak to dopadne 🙂

hanik2
4. kvě 2010

ahojky jdu vás pozdravit ..mám nějaké lítání kvůli prodeji auta..a jak jím ten utroš jsem jak praštěná...a to mám jen dva denně 😀 ....dneska jsem si dopisovala s jednou holčinou která byla v Gestu na ICSI povedlo se jim to hned napoprvé má chlapečka Tomáška...tak má člověk hned takový lepší pocit že to může vyjít hned na první pokus 😉

katchik
4. kvě 2010

my máme naštěstí hned u baráku les, kousek do Stromovky, do Drahaňě. Tak že jsem taky asi za 2.min. v lese.

winters zrovna dopo jsem měla dort od Hájka. Kolega měl narozeniny, tak včera přinesl čokoládovej. Byl dobrej, ale na mě až moc čoko.

sophiejane
4. kvě 2010

holky razím na tu poštu a jak vás tak čtu nějaký dort si přinesu, máme tady italskou cukrárnu a dorty mají parádní 🙂

ketyz
4. kvě 2010

tak to já na dorty moc nejsem, já jsem buchtová, ale úplně nejlepší je maso

petronela82
4. kvě 2010

holky - jsem taky pro Hájka - dorty si moc nemusím ale zato zmrzku - po té bych se utlouhla - a ta jejich točená jahodovo-banánová => MŇAM MŇAM MŇAM

winterska
4. kvě 2010

a já jdu taky na oběd 🙂
papa večer

sophiejane
4. kvě 2010

já jsem na maso, buchty i dorty 😅

sophiejane
4. kvě 2010

jo já si spletla hájka s myšákem 😀 jo ta točená je luxusní 😀

sophiejane
4. kvě 2010

no holky sraz bude někde v cukrárně 😀

sophiejane
4. kvě 2010

a už fakt jdu 🙂

mick
4. kvě 2010

Ahoj holky, tak dortík bych si taky dala. Mňam, ale jelikož jsem najela na hubnoucí kůru, abych tady nebyla za největšího vepře, tak mám pech. Včera jsem s manžou vyrazila na kolo a zjistila jsem, že moje fyzička je katastrofa. Budu s tím muset něco dělat. No jo, když si vozim na zadku takový závaží 😀 .

Jo holky pro info, začátkem srpna se v Gestu maluje. Budou mít zavřeno. Propočítavali jsme s dr. Černým, jestli se tam vejdu se stimulkou na IVF a bude to akorát, jestli se mi nějak extra nenatáhne cyklus.

Už máme po auditu, takže supeer!!!

sophiejane
4. kvě 2010

ježiš a jak dlouho budou malovat? to jsem zvědavá kam budu chodit, možná za korreckým do té druhé ordinace, tam jsem nikdy nebyla 😒 hele mick budeš nám muset dát fotku víc zblízka, já vidím jen nějakou normální blešku, nic tlustého 🙂

katchik
4. kvě 2010

Mick malovat jo, sakra....tak to budu muset taky propočítat. Já nechci jít až v září. 😢 a ještě musíme schválit pojoštovnu.
A co dr. Černý, na čem jste se domluvili?

sophiejane
4. kvě 2010

hele katchi jak to uvažuješ, těhule????