Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

winterska
14. kvě 2010

krásné deštivé ráno

ketyz - nenech se od nich ovlivnovat!! Testi si až budeš chtít.. 😉

jsem se včera dole pěkně poškrábala při zavádění utrouše.. mám nové nehty a ještě nejsou obroušené 😖

Peto - to je pech se těmi 6 embryjky.. někdy mám pocit, že je schválně nechají zahynout abychom nemrazily a šly na další ivf..

beatrice7
14. kvě 2010

Petronel, já někde četla že u dvojčátek se ty druhá čárka objevuje už 8. den. Já jsem si byla jistá, že u nás připadá v úvahu jenom jedno, ten 9. den tam byl jenom duch, tu čárku jsem viděla jenom já 🙂 ale byla tam. A 10. den tam byl trošku silnější duch 🙂 ale byl tam.
Sophi, u tebe ten 10. den ta čárka byla ?

winterska
14. kvě 2010

testovat budu až někdy za týden - čím později bych se měla dozvědět špatnou zprávu, tím lépe..

Holky, zítra se mi žení kolega a má svatbu až na Kladně. Jedu se autem podívat jen na obřad a pak si dáme s kamarádkou někde oběd. Ale chci se zeptat, neměl by to být nějaký problém, že? (Z gestu doporučují klidový režim)

beatrice7
14. kvě 2010

Winterska, já si myslím, že vůbec ne... Nám taky doporučovali klidový režim, ET jsem měla v sobotu, z Gestu jsme jeli na oběd, pak jsme se šli jsme projít, protože bylo hezky, procházka se nám protáhla na několik km, večer jsme se milovali.... 😉 Druhý den zase dlouhá procházka, večeře v restauraci, povídali jsme si celou noc a ráno milování. A vidíš, čekám dvojčátka 😉

ketyz
14. kvě 2010

winters - já byla sice týden doma, ale rozhodně jsem neležela, celkem normálně jsem fungovala a teď jsem v práci a jsem v klidu, jedeš autem, pak budeš sedět v hospůdce (4 cenová to asi nebude) no když budeš unavená tak si pak doma odpočneš, jen bych si dala pozor na nastydnutí, nemá být zrovna krásně, minimálně budeš chvíli myslet na něco jiného... 🙂
já minulý týden nevytírala ani neluxovala (kýbl a lux jsou děěěsně težký, takže musel manžel) ale jinak takový ten malý úklid s malým kyblíčkem úplně v pohodě

ketyz
14. kvě 2010

bea - tak nevím, to je nespravedlivý, protože mě sex vyloženě zakázali.. 😎

nelina_
14. kvě 2010

Winterska klidový režim byl určitě myšlený tak, že bys neměla zvedat nic těžkýho nebo se pokoušet o rekord ve skoku o tyči 😀 Takže tohle je v poho 🙂

nelina_
14. kvě 2010

Ketyz to je pravda, mě bylo taky řečeno minimálně týden bez sexu 😒

petronela82
14. kvě 2010

winter - neboj - má-li se to podařit, tak se to podaří i když v sobotu vyrazíš. mě Dr. jasně řekl že si těhotenství nevyležím. koukni a Bea, nebo katchik ta hned v pondělí šupejdila do práce a teď má // - buď v klidu

nelina_
14. kvě 2010

Ketyz s tím testování tě úplně chápu, naposledy jsem to taky obrečela. Chtěla bych si udělat test v neděli,to budu 10. den po KET, ale nejsem úplně rozhodnutá, možná couvnu a nechá to ještě být ☹

petronela82
14. kvě 2010

mě o sexu nikdo nic neříkal - misionářská poloha je pro ženu celkem klidová, ne? 😀

katchik
14. kvě 2010

Ahoj Holky,
Vy teda jedete. Jinak jsem opět testla a je tam 🙂 Foto v albu 🙂
Ráno jsem měla pěkný adrenalin. Kirbie mi zdrhla za zajícem, tak jsem tam stála asi 15.min a pes v čoudu. Tak jsem volala manžovi, ať mi jde pomoct hledat. Když už byl manža skoro u mě, tak madam doraila. Akorát, že zdrhla do takový zahrádky a nemohla najít tu díru, kterou tam vlezla. Tak jsem musela najít kde mají dveře a vlést tam naštěstí to měli jen na takovou kličku.
Měla jsem kalhot mokrý po kolena, v botech rybník. No řeknu vám takle po ránu, to bylo teda něco.

jdu vás dočíst.

beatrice7
14. kvě 2010

Ketyz, mě taky, ale nějak se to zvrtlo... 😉 jsem si říkala, že už je mám u sebe, tak co. A na jiných diskuzích jsem četla, že ženský po přirozeném oplodnění to taky dělají a ani nevědí že jsou v tom a že to ničemu nevadí. .... teď po čase si taky říkám, že to byl hazard....

katchik
14. kvě 2010

mě taky říkali týden bez sexu.

Petronel to mě mrzí, že těch 6 embryjek nezmrazili. Ale ono je nebudeš potřebovat, teď to vyjde a na případný sourozence tam máš pěkný dva embrouše. I když by mě docela zajímalo podle čeho se rozhodují mrazit či nemrazit.

Winters neboj to je úplně v klidu. Jak píšou holky. Doma jsem byla jen při 1. IVF a pak už jsem vždycky chodila do práce.

Ketyz jasně nenech se ukecat. Testi až ty budeš chtít. 🙂 Moc ti držím palce

ketyz
14. kvě 2010

bea - já si myslím, že samotný styk vadit nemůže, přesně jak píšeš, pokud otěhotníš přirozeně tak těch prvních 14 dní až měsíc o tom ani menusíš vědět, spíš jde o čípek, který je přeci jen mechanicky narušený a snáz se dostane dovnitř nějaká infekce či co, ale to si jen myslím, třeba je to blbost

beatrice7
14. kvě 2010

Kachi, no ty jo 🙂 Čárečka je krásnááá.
Petronel, jo, myslím, že misionářská poloha je jak dělaná pro ženský po ET 😀 😉

beatrice7
14. kvě 2010

Holky, mě se dneska nic nechce, a navíc mám mykozu po těch atb co jsem užívala na močák ☹ Jeden dr. mi říká, že se nic nesmí, max. nějaký výplach tantum rose, druhý, který ho zastupuje, že si mám koupit gynopevaryl na zavádění... tak to nechápu . jak to tedy je ? Nevíte, neporadíte ? 😒

katchik
14. kvě 2010

Bea koukám, že jsi měla ET na moje narozky, tak to je jasný. 🙂

Neli, kety na dloubaní v břiše se vykašlete, to nemusí nic znamenat. Mě břuch pobolívá pořád.

Hopie to mě mrzí, že to nevyšlo. Půjdete teda do IVF?

hopie
14. kvě 2010

beatrice.. no vidis to ... ja ted fakt nad tim ani nebudu premeslet...uvidime co reknou jinde.. sto loidi , sto nazorů
hanik .. no tak to vinko bude asi i nejen kvuli mrske i na uklidneni po tom stresu... 😉

winterska
14. kvě 2010

taky mi dr. nakázala 14 dní bez sexu (manžel si to opravil na 14 týdnů ☹ - tak to má chlapec smůlu!!!
A ani si sex díky utroušovi nedokážu představit 😕
Do práce bych docela i šla, ale nechci si na sebe nechat nadávat od klientů, tady doma mám klid 🙂

Díky za radu, ještě nabiju gpsku at se tam dostanu a dojedu koupit přáníčko a kytku a zítra vyrazím 🙂

petronela82
14. kvě 2010

ahoj katchik - no čárečka je nádherná - že by byly dvojčátka?

winterska
14. kvě 2010

Cabalkova - cca 27.5. zahajeni stimulace na 2. IVF
Petronela - 12.5. ET (2.IVF) + 2 ebmrya zamražená
Winterska - 10.5. ET (2.IVF)
Katchik - 1.5. KET - těhu
Ketyz - 3.5. KET
Mick - 3. IVF- 7/10
Niki -17.5. utz pred KETem
Sophiejane - těhu po 2.IVF, ET 8.3.
Beatrice - těhu po 1. IVF, ET 13.3.
Hanik - 29.3 IUI,19.5 pohovor na IVF
Nelina - 6.5. KET

petronela82
14. kvě 2010

winter - přijdeš alespoň na jiné myšlenky - užij si to, počasí sice nic moc, tak se teple obleč ať ti mimča nenastydnou

beatrice7
14. kvě 2010

Hopie, přesně tak. Uvidíte co vám řeknou jinde. Co člověk to jiný názor. I u doktorů to platí. Můžu se zeptat co máte za problém- špatné spermie ? Mrkni se na ten profertil, tím nic nezkazíte. Nám to fakt pomohlo.

hanik2
14. kvě 2010

Hopi taky si dnes dám..jdu večer na Zumbu poprvé a pak si půjdeme s kamarádkou sednout na chvilku na pokec..
Petruš taky jsem to Katchik psala 😀
Katchik pěkně sílí 😉

beatrice7
14. kvě 2010

Ježíš, katchi, a chtěla bys dvojčátka ? To bychom na tom byly stejně 😉

petronela82
14. kvě 2010

katchik - už 11 den byla čárka krásná, žádný skoro neviditelný duch - to by mohli být dvojčátka, co?

katchik
14. kvě 2010

Holky nestrašte mě. 🙂 Je možný, že mi může být už takhle brzo blbě? Já mám žaludek jak na vodě, ale zároveň mám hlad. 😝

Hani Zumbu si užij. Jééé já ti zavidím hned bych šla. Tak mi pak písni jak se ti to líbilo.

Bea docela i jo, sice bych to musela asi rozdejchat a hlavně máme malej byt, tak nevím jak by jsme se tam vešli. I kdyš Petrnelka nám to vymyslela. 🙂

sophiejane
14. kvě 2010

jezis nestíhám dočíst....bea ty jsi dobrá s tím sexem...u nás nebylo od ET nic, přítel už docela trpí 🙂 ale po tom krvácení mi to i zakázali, předtím mi nikdo nic nezakázal, ale nechtěla jsem to riskovat...včera jsem zase měla narůžovělou kapku...se toho asi jen tak nezbavím a sex jen tak nebude, už mi teda taky hrabe

sophiejane
14. kvě 2010

katchi já myslím že je to možný, že ti může bá´ýt takhle brzo blbě, obzvlást u dvojcat, ty produkují hodne hormonu