Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

petronela82
19. kvě 2010

winter - ještě je určitě brzy, já tem pátek zvažuji, asi to nechám až na pondělí - to uvidím - žádné depky ještě nejsou namístě

ketyz
19. kvě 2010

winters - ty nedočkavče, já když vidím toho ducha 12 den, tak kdybych testla jako ty už 9, tak tam není určo nic, až ta dnešní 16 den se mi líbí, na tom prvním ji viděl manžel a já až když mi ji ukázal

katchik
19. kvě 2010

winters 9.den je fakt brzo ještě je předčasný dělat nějaké závěry. Vydrž a testi tak za 3 dny. Moc držím palce.

Sophie kde tě máme?

ketyz
19. kvě 2010

já je Katchi chápu - nám se to radí netestovat, když už skoro víme, ale dobře si pamatuju, jak mě doma ruka svrběla, jen to že jsem bála jít do práce ubrečená mě donutilo počkat do soboty, no a teď radím

katchik
19. kvě 2010

kety to já je taky chápu. 🙂 Měla jsem co dělat, abych to vydržela a to jsem chtěla testit 12.den a nevydřela a testla 11.

nelina_
19. kvě 2010

Ahoj holky,je to rochu od katuálnáho rozhovoru, ale četlajsem starší diskuzi a dostali jsem potransferu k užívání kromě utrouše jestě estrimax, ten je k čemu/na co ? 🙂

winterska
19. kvě 2010

no právě 🙂
ještě šance je, tak se jí chytnu a nebudu blbnout. už jsem si zalezla do vyvětrané postele, udělala snídaňooběd a vegetím..

ps. máte doma někdo kabelovku? na Zone reality dávají dokumentární seriál Čekáme miminko - další díl (nenavazají na sebe) začíná za 10 minut!!

mick
19. kvě 2010

Winters, ještě počkej, ty embryjka nebyli zas tak velký, tak to zkus za 2 dny.

Katchiku, no kdyby byli dvojky, tak tě doma nechají určo 😉

Petronel, teda, ty jsi ranní ptáče, zase budeš brzo doma 😉 . A jak ti je?

katchik
19. kvě 2010

Holky, tak mi psala Sophie. Byla na tom NT screeningu. Prý nic moc, nemohli mimi naměřit, dělali to 2x zvenku i zevnitř a mimi se nechtělo hýbat ani otočit. Navíc má prý málo plodovky. Musí tam jít znova za 14 dní. Šíje prý vypadá ok. Vaječníky má 7cm a mimi má 5cm.

hanik2
19. kvě 2010

Holky jsem zpět...pohovor proběhl vše nám vysvětlil popsal atd..a závěr prozatím se IVF odkládá protože na něj prostě nemáme finance..minimum co musíme zaplatit je přes 6 tisíc plus injekce takže by jsme se pohybovali kolem 8 tisíc..je mi to líto ale nedá se nic dělat...zkusíme něco nastřádat a šli by jsme do toho po prázdninách nejspíše možná dřív...prozatím jsme dohodli další IUI..s injekcemi Merional kde je doplatek opravdu 3.40 kč za ampuli...tak jsme jich objednali 20 a od 5 DC budu dostávat rovnou dvě...takže čekám jen na MS a začneme

winterska
19. kvě 2010

no holky, ještě nějaká jobovka v tomhle uplakaném počasí a můžeme to zabalit.. ☹

Hanik - třeba ti to IUI pomůže 🙂

Katch - hlavně at jsou Sophie a mimi v pořádku - pozdrav je!!

katchik
19. kvě 2010

Winter budou 🙂 ,měli i naprd utz. V gestu mají prý lepší.

Hani uvidíš třeba tahle iui vyjde. A kdyby ne, tak si užijete prázdiny a pak hurá do IVF.

hanik2
19. kvě 2010

Win snad jo bude už druhé a říkají že se šance zvyšují...říkala jsem mu že ještě nemám MS že jsem 34 DC a on mi říká třeba jste těhotná,že je možné že ten folík některý z doktorů přehlídl nebo tam prostě byl jen pořádně schovaný...no raděj se nechytám zbytečných naděje

hanik2
19. kvě 2010

Katchik taky si říkám 😉

katchik
19. kvě 2010

Holky to je hnus venku. Byla jsem teď na obědě a brr. Je tam kosa. Nejradši bych zalezla do pelechu.

hanik2
19. kvě 2010

Já musím před půl třetí pro malou a vůbec se mi do té zimy nechce

nelina_
19. kvě 2010

Dobrá zpráva je, že dnes má být nejchladněji a od zítra hlásí oteplování, huráááá.

katchik
19. kvě 2010

nelina tak super. Už bylo na čase. 🙂 a nějak jsme zazdily tvůj dotaz na estrimax - je na růst sliznice. Pokud ti přirozeně neroste sliznice, tak ti dají na podporu léky, aby se mělo mimi kam zavrtat. 😉

ketyz
19. kvě 2010

nelina - jak píše Katchik na sliznici, já se dost divila, že mi ho dali, protože po IVF jsem ho neměla a sliznice snad byla OK, ale teď ho zobu s nadšením.....

katchik - taky ti i ten utroš teď nějak víc chutná...... 😀 ?

mick
19. kvě 2010

Holky, to je fakt hnus, to počasí. Chudák Sophie má ty vaječníky fakt zvětšený, tak snad už se budou zmenšovat. Miminku se nedivim, že se nechtělo předvádět a raději si chrupkalo, tady v tom počasí 😉

Haniku, třeba fakt IVF nebude potřeba a bude stačit IUI 😉 . To IVF je pálka, hlavně, že když každýmu řeknu, že jdeme na IVF, tak řekne, že máme 3 zdarma. haha

katchik
19. kvě 2010

kety utroš zavádím. Kdybych ho polykala, tak nejsem chopná vůbec fungovat. 😝

mick
19. kvě 2010

Ketyz, Katchiku, tý jo, teď mě napadlo, že vám fakt třeba i pomohl ten estrimax. Měli tam bobánci kvalitní peřinku 😉 . Katchiku, tys ho předtím nikdy neměla viď? Že bych si ho příště taky vydupala 😉 ?

hanik2
19. kvě 2010

Mick přesně tohle mi taky každý říká vždyt jsou 3 zadarmo ,ale nikdo nevidí to co musí být ještě kolem...já v to doufám že to bude stačit...s manželem jsme neměli v autě ani moc sílu mluvit byl taky zklamanej,ale pak sám od sebe začal,že si veme nějaké přesčasy aby víc vydělal a ještě se mu poštěstilo že ho povýšili tak bude mít asi o 2 tisíce víc..alespoň něco 🙂

katchik
19. kvě 2010

Mick estrimax jsem nikdy neměla až teď. Já si myslím, že asi pomohla celá ta kombinace estrimax, větší dávka utroše + lepidýlko. 😉

Hani tak vidíš a třeba IVF ani nebude potřeba.

mick
19. kvě 2010

Katchiku, tak jestli dojde na zmrzlinky, tak zkusím tady tu tvojí kombinaci 😉

Hani, tak to je super, že manžu povýšili. Každá kačka dobrá 😉

ketyz
19. kvě 2010

katchik - taky zavádím, ale tak nějak ochotněji.... 😎

mick - taky mám vysoký dávky estrimaxu a utroše, ale lepidlo jsem neměla

hanik - ono to bude dobrý, peníze se nakonec někde najdou

hanik2
19. kvě 2010

Díky holky 😉

petronela82
19. kvě 2010

ahoj holky - dnes jsem měla v práci fakt psycho vůbec jsem s nedostala na net, ale teď už jsem doma - konečně

hanik - tak že IVF nebude, snad nebude ani zapotřebí - fakt není o co stát 😀 kdyby tady ta šance na těhotnění při IUI u Vás nebyla tak by vám do Dr. určitě nenavrhovala, tak že šance tu je - budu držet palečky

sophi - mimčo bude určitě v pořádku - a za 14 dní ti to potvrdí (to půjdeč zase do Motola) nebo na ten lepší UTZ o GRSTu? a ani se ti nedivím že stále cítíš ty vaječníky máš je tedy pořád pěkně zvětšené - ale teď už OHHS bude určitě ustupovat

kety - tak že čárečka sílí - to je super - alespoň jedna dobrá zpráva dnes - jinak jste se holky moc nevyznamenaly, ale zítra se má začít lepšit počasí, tak že se budou lepšit i ty zprávy - jo a koukni domluvit tomu foťáku a hoď sem ty testíky ať na to můžeme kouknou okem odborníka a zhodnotit 😀

mick - cítím se pořád dobře stále čekám na to zhoršení - dnes jsem 7 den po ET a vůbec nic necítím - sna to není špatné znamení

winter - tak už jsi se oklepala pod rána - 9 den je fakt brzy - budeš to zkoušet znovu a kdy? já stále nevím kdy to zkusit tak kolikátý den to prubnem - co?

winterska
19. kvě 2010

petro - taky mam za sebou dny, kdy jsem nic necítila, dnes jsem mi přestaly bolet prsa 😒 , od rána mám píchání na různých místech v podbřišku nevím, co to je 😖 ..
Odpoledne jsem trošku pospala, ale nejdřív mě vzbudili elektrikáři co už měsíc dělají v celém domě novou elektriku (vrtají do panelů a hrabou se i v kabelovce, tak nejde tv) a v 16. přišel manžel domů pracovat. Naštěstí net máme od jine společnosti, tak se nenudím..
Jinak plácám do sebe pátý přes devátý, ale to je u mě normální, mám kachní žaludek.

kety - fotky sem!!!

neli - dneska se vyprší a zítra tu nikdo nebude, všechny půjdeme na sluníčko 🙂

Hani - v dnešní situaci je skvělé, že manželovi přidali, většinou to je naopak, když člověka nechtějí propustit, dají mu nižší plat a on je i tak rád, že tu práci má, zvlášt v menších městech.

ketyz
19. kvě 2010

tak, když už bych měla vhodnou fotku, tak mi zase nejde přidat.... ☹ se mi dnes nedaří