Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

steffi13
2. črc 2010

@mick -ahojky 🙂 zkusila bych do bazénu ke kámošce abych se trošku opálila..stou nohou je to hrůza jak jí delší dobu mám v klidu tak pak bolí jako čert nemůžu se pak na ni chvilku postavit fakt super..
@petronela82 -na ten Prednison jsem volala ale maji moc práce tak pak zavolám po 14h.přepojí mě na doktra Černýho což jsem ráda ten je super..

steffi13
2. črc 2010

@sophiejane -přes prázdniny to schodíš je přes léto hodně ovoce a zeleniny a to pak jde samo 🙂 😉

steffi13
2. črc 2010

moc mě netěší,že na ten Prednison nemůže se pít néé že bych chlastala jako duha ale vínko takhle k večeru je mňamka 😉 😕

niki2
2. črc 2010

@steffi13 ja se priznam, kdyz jsem ted nedavno brala prednison, posunuli jsme KET kvuli dovolene, takze jsem ho brala uz tam a tu sklenicku vina jsem si vecer proste dala. Ne kazdy den, ale dala. Takove lehke stolni vino. Brala jsem tu minimalni davku Prednisonu, sice nevim, co to s mymi jatry udelalo, ale proste tak...

sophiejane
2. črc 2010

no steff mě se nejlíp hubne v práci ze stresu a běhání do schodů po škole, to mi pak jde samo 😀

steffi13
2. črc 2010

@niki2 -dobrá dobrá tak aspoň,že sklenku 🙂 🙂

sophiejane
2. črc 2010

steffi a neměla bys s tím někam jít? buhvi co to bylo za svinstvo když ti to tak nateklo, abys nechytla boreliozu nebo tak něco, ta pry nemusi byt jen od klistat

sophiejane
2. črc 2010

holky vy mi mluvíte z duše taky ujíždím semtam na sklence a to je veškerý mý chlastání, jinak mi žádnej tvrdej ani ty sladké likéry neberou...

steffi13
2. črc 2010

@sophiejane -to věřim to znám taky,že tak nejvíc jsem hubla a hlavně jsem neměla časíka na jídlo tak jsem vždy hodně pila a zopla aby se neřeklo ale velký to nebylo 😉 ale léto mám nejraději protože to nemám chuť k jídlu a jim jen ovoce a dělám zel.salát s nějakym masíkem 🙂

steffi13
2. črc 2010

@sophiejane -to jo sladký likéry na tom jsem ujížděla tak v18letech 😀 😝

sophiejane
2. črc 2010

ble já ani tehdy ne 😀 no ale co je ženských to to rádi, mě to pořád po návštěvách někdo cpe 😀

steffi13
2. črc 2010

nejlepší je vždy,když od někoho dostaneme vínko a je fakt dobrý tak řikáme s manžou to si musíme pamatovat a koupit pak uběhne nějaký časík a mi pak komolíme jak se to vlastně jmenovalo taky dobrá hádanka 🙂 ale máme rádi polosladké..a co vy červené nebo bílé?

sophiejane
2. črc 2010

taky ted porad jime salaty k vece...tak jsem si rikala jak to pujde dolu a prd...to jsou ty babicky kolace, jak prijedeme k nasim, neco tam je, a dnes uz volala že na jeji narozky na utery udela slehackovej dort s jahodama, no to se blbě pak hubne 🙂 no budu věřit že jsem premenstr.opuchla, to mivam až 2kg navic 😝

steffi13
2. črc 2010

@sophiejane 😀 😀

steffi13
2. črc 2010

@sophiejane -to znám babičky a tchýně ty vždy udělaji nějakou dobrotu..nedávno jsem si po letech udělala krupicovou kaši smáslikem a čoko nebo kakaem a to je mňamka..jinak s těmi saláty jsem ráda,že manža má rád zeleninu jinak co maji kamošky drahou polovičku tak ve většině řeknou to si vrať zpátky na zahrádku 🙂 😝

sophiejane
2. črc 2010

tak to muj chlap taky nastesti zeleninu jí 🙂 a my radi suche vino, spis červene, ale uz jsme v nich tedy docela vymlsani 🙂 ale ted v horku piju i spis bile, chodime si u nas do vinoteky na toceny chilsky sauvignon, moc dobre a levne 🙂 (to zni jak od alkoholika) 😀

mi ted chcipl notebook je pekne horkej budu ho muset chvili vypnout aby mi v tom vedru nezkolaboval 🙂

steffi13
2. črc 2010

😀 tak se zatim měj já jdu s psíkem a jedu se zkusit koupat jestli mi půjde řídit autíko ta noha je zrovna pravá tak snad zvládnu sní hlavně brzdit..tak zatim pááááááááá a hezký víkend prodloužený všem 😀 😀 😀 neusmažte se 😝

katchik
5. črc 2010

Ahoooojky,
Jsem zpět. Tady to nějak vázne bo co.....asi jste všechny naložený v bazenu. Na chatě paráda vůbec se mi něchtělo do Prahy brr. Akorát Kirbie začala hárat a měli jsme tam jednoho psa, tak to byl děs. Radši jsme jeli domů už dneska, nerada bych měla doma štěnule.
Jinak KO dopadla dobře. Mimčo se tam pěkně mlelo, dělalo snad stojku. Na 14.7 jsem objednaná na NT screening a za 14 dní se už musím registrovat v porodnici. Rozhoduju se mezi Podolím a Apolinářem. Blbý je, že my v té době, kdy se mám registrovat jedeme na svatbu do Beskyd, tak to budu muset nějak vykoumat.

Koukám, že jste mi chtěly nacpat vaše hafany. 😀 Kočku jsme tam taky měli, tak by jsme to nějak zvládli.

Chrobi krásná hodnota hcg, jen tak dál.

Mick tak ty už stimuluješ, tak to držím palce. A doufám, že se to tady zase rozjedete //. Petronel a Steffi jdou na KET, tak to holky musí klapnout. Moc vám to přeju.

Sophie jak ty, jak se máš?

Steffi prosím tě co máš s nohou?

nelina_
6. črc 2010

Ahojky,

tak jsem byla vsobotu na KETu, tak mi držte palce. Mám k tomu moc krásný počasí, tak to tentokrát musí vyjít 😀

petronela82
7. črc 2010

ahoj holky tak vás zase zdravím z kanceláře 😝 to nám ten prodloužený víkend utekl, co? alespoń se včera trochu ochladilo ale koukala jsem že ne na dlouho o víkendu mají být zase tropy

Jinak hlásím že v neděli dorazila mrcha - tak že jsem začala s Estrinaxem a dnes se musí objednat do GESTu na příští týden (asi na čtvrtek-pátek)

@katchik - ahojky tak vítej zase v Praze, co máš v plánu dále na prázdniny - pofrčíte někam k moři. Jinka gratuluji ke KO, super že je vše v pořádku - a máš nějakou fotečku.

@nelina - držím palečky aby se emryjka pořádně zavrtaly - budeš testovat a kdy? a kolik vlastně máš bojovníků (jak starých) jo a máš Prednison?

a co ostatní kam pak jste se na ten celý víkend stratili 😀

steffi13
7. črc 2010

Dobré ránko 🙂 ,
Katchiku, tak vítej zpátky z chatičky..nezdálo se ti tam pořád o zvířátkách,když si byla v takovym obložení 🙂 😉 s nožkou to byli zážitky horečka osypaná na obličeji a nožka jak bambule naštěstí už to ustupuje můžu už chodit 😉 no fotečku máš..to je dobře,že KO v porádku jen tak dál 😉
@nelina_ -tak ať se pěkně zavrtaji 😉
@petronela82 -tak super už se začíná něco dít tak ať pěkně sliznice roste 🙂 ..jinak já byla ,So,Ne u kámošky v bazénu a opalovačka jen ta nožka né a né splasknout až teďka po 5dnech už začíná mít přirozenější tvar byla jsem s toho na nervíky 😠 a co ty jak sis užila víkendík?jo jinak jsem mluvila s Černym tak mi ten Prednison předepsal mám ho v Gestu jen jsem nemohla vyzvednout,když jsem měla nožičku nateklou a hlavně jsem brala zyrtec tak jsem na to nechtěla brát víc prášku..já ten týden teda měla záživný nejdřív zvracení a pak tohle.. 😒 tak snad už mám vybráno 😝

petronela82
7. črc 2010

@steffi13 - ahojky - tak ty jsi si takhle užívala a nohou - máme málo trápení s těmi našemi mimísky a ještě nás musí trápit nějaké lítající bestie 😉 no hlavně že už je ten otok na ústupu - jo a kdy jdeš vůbec na KO

Jinak my měli v sobotu tu rodinnou oslavu bybičiných narozenin - tak jsme grilovali - bylo to super až na to nesnesitelné vedro a v neděli jsme hned brzy ráno (ještě než vylezlo sluníčko) jsme jeli na chatu - tam jsem sebou práskla do stíńu a byla jsem k nepoužití - zvlásť když se mi hned po příjezdu rozjela mrcha 😝

a teď už zase dřepím v kanclu, už jsem tu nějak dlouho- HRŮŮŮŮŮŮZA už chci víkend 😀

steffi13
7. črc 2010

@petronela82 -to jo snad se mi už bude vše vyhybat obloukem 😉 až dostanu mršku tak pak 11dní potom..tak to jsi měla taky příjemný víkendík jen ta mrška v tom vedru je naprdlačku 😝 ..aspoň,že jdeš jen 3dny to je zase pozitivní ale už aby bylo Pá tak 14h.vid 🙂

steffi13
7. črc 2010

kde jsteeeeeeeeee všichni 😝

petronela82
7. črc 2010

@steffi13 - já jsem byla za tu mrchu ale na jednu stranu tak vděčná, víš musím si jí užít je na dlouho dobu poslední 😀

nikde nikdo - hálóóóóóóóó vstááááááááááááávat 😀

petronela82
7. črc 2010

tak jsem volala do GEST a objednala jsem se na čtvrtek 15.7. na 14:30 k Dr. Černýmu - už se na něj těším - doufám že pro mě bude mít jen samé dobré zprávy

mick
7. črc 2010

Ahoj holky, téda to volno fakt uteklo. Už se těším na volno po transferu 😉 . Jinak já od pondělí píchám Gonal, tak jsem zvědavá, jaká bude produkce. Taky jsem si blběna o víkendu spálila záda a pak jsem si uvědomila, že se s prednisonem nemá slunit 😖 . Nevím teda proč, ale každopádně mi nebylo moc dobře. Připadala jsem si oslabená, jako na chřipku.

@petronela82 ha, tak to vypadá, že bychom se na tom transferu mohli sejít. Já to propočetla na 22.7. transfer, když by mi vraceli 5-denní embrouše.

@steffi13 to je dobře, že se ti ta noha lepší 😉. A co máš dneska v plánu.

@katchik tak to budeš mít asi atleta, když už předvádí v bříšku stojky. Necháte si říct, co to bude?

@nelina_ tak fuj, fuj, fuj, ať se ti prckové pořádně zavrtají!

steffi13
7. črc 2010

@petronela82 -no právě si ji užij pak už nebude já si jí taky tak budu užívat 😀 😝 ..já bych měla mršku dostat příští týden ale třeba to bude dříve uvidíme..
@mick -ahojíík tedáá ty už pícháš no to to letí..tak ty budeš dříve než já..i petruš mě předběhne..ježiš s Prednisonem se nemá slunit no to jsou podmínky tak to abych si to zatim užívala to opalování 😉

petronela82
7. črc 2010

@mick - ahojky 22.7. to bude teprve 19DC to vidím bledě já si myslím že mi (mé sliznici) to bude trvat déle myslím že by mohl být KET kolem mého 21-22 DC => no uvidíme zda se uvidíme 😀

steffi13
7. črc 2010

@mick -já dneska pojedu ještě oběhat papírování po Praze a pak se uvidí na počásku.. 🙂