Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

beatrice7
13. srp 2010

@petronela82 , já to samý - po 20 dnech po ET - Šulc docela nepříjemný, utz mi ale udělal, řekl jen, že není vyloučeno že tam jsou dva váčky a ať přijdu za 14 dní. Taky jsem se objednala k Alexandrovi, ten to potvrdil a poslal mě k mému gyndr. A až po 3 měsících mi další dr ( to už bylo v nemocnici ) řekl, že čekám dvojčátka... 😵 Každopádně mooc gratuluju !!! Jsi těhotná ! 🙂

petronela82
13. srp 2010

@niki2 - díky
@beatrice7 - díky => že by osud => moc ráda bych tě následovala - vůbec bych se dvojčátkům nebránila

beatrice7
13. srp 2010

@petronela82 , já jsem to obrečela 🙂 Byla jsem tak ráda, že je tam jen jedno, přítel byl sice trochu zklamanej, chtěl dvojčátka, ale já jsem mu stále dokola vysvětlovala jak to bude všechno v klidu a v pohodě s jedním miminkem, i finančně a hlavně všude se vejdeme i s kočárem, můžem na dovolenou, s tím jedním že to bude v poho... No a pak jsem byla v nemocnici se špiněním a tam přišel ten šok - mimča jsou dvě ! Poprvé v životě jsem brečela a smála se zároveň když mi to dr. sdělil...

katchik
13. srp 2010

@petronela82 supeeeer. Moc gratuluju.....ježiš já mám z tebe takovou radost. 🙂 Šulc je teda debil 😠 mě Poláková vzala na utz hned ani neříkala, že by nic nebylo vidět. Akorát říkala, že mě vezme na ten horní utz, že je lepší a fotku mi dala aniž bych si o ní říkala. A kdy máš další KO?

petronela82
13. srp 2010

@katchik - on mi UTZ nechtěl udělat vůbec a když jsem mu řekla zda nezkusíme ten nahoře, tak mi řekl že ten se dělá jen přes břicho, přitom Alex mi ho dělal i vaginálně - prostě se vytáčel ale já se nedala, tak že mi dělal UTZ dole v ordinaci - další KO 27.8. - teď už u Alexandra

katchik
13. srp 2010

@petronela82 to fakt nechápu, proč s tím dělal takový problém. A utz nahoře mi dělali vždy vaginálně. Achjo jako by to byl nějaký problém. Alex. ti už příště udělá foto. 🙂 A třeba se tam ukáže ještě jedna bublina. 🙂

steffi13
13. srp 2010

Ahojkyyyyyyyyyy holky 🙂 ,
Tedááá vy jste toho na kecali,že mi to dalo zabrat..Nejdříve než začnu psát tak ti MOOOOOOOOOOOOC Gratuluji
@petronela82 ,moc jsem na tebe myslela a věděla ,že oznámíš tu dobrou zprávičku 🙂 🙂 🙂 Tak Pátek 13 super! 😉 tak tě musim nasledovat i s ostaními
Nevim kde začít jak je toho moc 😉 ..My jsme nakonec byli na chatě do dneška.. manža s tatkou dělali vodu protože byla prasklá a já sekala a dělala papání a pomáhala s odklízením té neplechy co vysekali do zdi 😝 ale jinak to bylo příjemný ráno se vzbudit dát si venku kávičku s koblížkem na čerstvém vzdoušku s žádným rámusem no nádhera ..a odměna byla pořádná sprcha po opravě vody 😉 🙂 ..
Bea-přeji ti aby se nemoci odsáli a brali tě obloukem co nejdříve holka to je teda pech 😕 ..
katchiku teda to mimo si s Vámi zahrávaá takhle Vás a Nás napínat domluv mu na dalším UTZ jooo 🙂 😉

steffi13
13. srp 2010

@beatrice7 -tak ty čekáš chlapečky no myslela jsem,že to vyjde na ten páreček..ale co hlavně aby to bylo zdraví 🙂

steffi13
13. srp 2010

Mick tak ty půjdeš až v říjnu na další pokus teda..a co ještě proběhne nějaká dovča do konce srpna?my ještě pojedeme ke známým do Opočna a pak ještě ten slíbený sklípek a ještě chata..
@meluzina -tak ty budeš mít krásnou přípravu do dalšího pokusu 😉 🙂

katchik
13. srp 2010

@steffi13 téda koblížek, kávička venku na vzdoušku to zní úžasně. 🙂 mám ráda snídaně na chatě venku, vždycky se na to hrozně těším. 🙂 mimču se snažím domluvit, ale ono nějak nechápe, že mamimka se poslouchá. 🙂

steffi13
13. srp 2010

holky mám radost,že se to takhle pěkně rozrůstá dává mi to a nejen mě jít dál a pěkně bojovat 🙂 🙂 😉

steffi13
13. srp 2010

@katchik -ahojkyyy co ty tu takhle pozdě a těhule,že ještě nespíš 😝 😀 ..já si řikám to tu napíšu sama pro sebe tady se objeví až nejdříve tak někdo v Ne a hle Katchik se nám tady trajdá 🙂 😎

steffi13
13. srp 2010

@katchik -to věřim je to krása na chatě všude když to neni v Praze 🙂 😉 ..no ty vlastně budeš mít ledňáčka tak to se nedivim,že je takový pokud to bude Kozoroh tak ti můžu říct jak se chová 😀 😝 mám stim zkušenosti

katchik
13. srp 2010

jaký pozdě 🙂 koukám na pohádku 🙂 a při tom brouzdám po netu. 🙂 a ještě jsem se strašně přežrala 😝 tak sotva funím. 🙂

steffi13
13. srp 2010

@katchik 😀 😀 😀

katchik
13. srp 2010

to bych nesměla sežrat lentilky na posezení, párek s rohlíkem, tři koláčky a brambory s tvarohem a okurkovým salatem a to vše asi během hodiny. 😀

katchik
13. srp 2010

kde vlastně máte chalupu?

steffi13
13. srp 2010

@katchik -hmm ale ty sis dala pěkný mňamky i mě by chutnalo 😀 😀 ..Chatu máme 15km za D.Počernicemi neni to daleko ale klídek neskutečný slyšíš jen od pár domečků štěkot místních vesnických psíků a vdáli sekání trávy a jinak pískání ptáčků..chtěli bychom se tam přestěhovat snad časem se to splní,ikdyž kde bydlim neni taky Praha ale za Prahou ale už to neni co bývalo samé Novostvaby a hodně neznámích lidí a moc těsno

steffi13
13. srp 2010

@katchik - ale teda to jídlo né tak v malém intervalu jen ať si mimčo užije 😉 😉

katchik
13. srp 2010

@steffi13 tak to je kousek. Oni na každým volným place hned postavý nový barák. Jinonice byly dřív taková vesnice a poslední dobou tady taky vyrostlo hodně novostaveb.

katchik
13. srp 2010

@steffi13 a to od 6 ráno budu mít zase hlad a budu se těšit na snídani. Asi si ted vynahrazuju I. trimestr, kdy mi bylo blbě a moc jsem nejedla. 🙂

hanik2
13. srp 2010

@petronela82 no tak supeeeeeeeeeeeeeeeer mooc gratuluju..opatruj se 🙂

nelina_
15. srp 2010

@petronela82 to jsou super zprávy, moc gratuluju 🙂 A pro nás ostatní je to motivace, proč jít do toho znovu a věřit, že se taky zadaří 😀

petronela82
16. srp 2010

ahojky

ještě jednou vám všem moc moc děkuji za podporu - byly to ale pro mě v pátek nervy, ale za ten 4mm flíček na UTZ to stálo 😀 ale to čekání je strašné tak že mám před sebou zase 14 dní jejistoty - vlastně už jen necelých 12 😀 😀

mick
16. srp 2010

Ahoj holky,

@petronela82 suupeer!!!! Gratuluju k bublince, tak ať pěkně roste a v dubnu na tebe vykoukne holčička nebo chlapeček 😉 . Šulc jako majitel asi šetří, Al. ti určo fotečku udělá 😉

Holky, nám to v noci málem odneslo práci. Ta Praha 4 to fakt odnesla. Kolegyně má octavku na odpis a nám to tady rozbilo hromadu střešních oken, parapety, sundalo to tašky ze střechy a před prodejnou máme dvě hromady sněhu. A všechny firemní auta mají rozbitý čelní skla. To u nás doma taková pohroma nebyla. Blesky lítali, nešel proud, ale nic se nerozbilo.

petronela82
16. srp 2010

@mick - ahojky - včera to fakt bylo peklo - na Praze 8 padaly asi 3 cm kroupy a pod okny nám tekl potok (možná i taková malá řeka) na v práci (na Praze 1) máme úplně promáčené koberce - kanceláře máme v posledním patře a nějak nám sem napršelo

meluzina
16. srp 2010

@petronela82 krásný !!!! obrovská gratulace !!!!!

meluzina
16. srp 2010

@petronela82 Ten Šulc je fakt tydýdek !!! MUDr. Poláková mi taky dělala UTZ vnitřní i na tom horním ... to fakt kecá ...

meluzina
16. srp 2010

@steffi13 🙂 🙂 krásnou přípravu opravdu mít budu ... byla jsem docela v pohodě a nebála jsem se .. ale teď začínám mít strach ... lidé v okolí mě docela straší, že to není žádná sranda ... tak si možná nechám vytrhnout jen jeden (ten co zlobí) teda když budu moci vyjádřit svuj názor 🙂 🙂

steffi13
16. srp 2010

teda vy to tu flákáte nikdo nikde..
@petronela82 -teda stim UTZ to teda je pěkný,že ho nechtěl udělat Šulc mi neni moc sympatický já myslela,že jdeš k černýmu trošku jsem to popletla..já byla u něj jednou a moc fajn mi nepřišel..tak apoň,že příště máš AL.ten ti fotečku udělá 🙂
@meluzina -no stěmi zuby ti moc nezávidim ty osmičky jsou síla ale hlavně u mě já mám zuby stuhým kořínkem to se zubař vždy zapotil..myslela jsem ty výlety to příjemnější 😉 ..ale pokud tě zlobí tak pryč snim..