Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

sophiejane
13. kvě 2010

no katchi jestli to vydržím tak tam jdi až 23.den, nebo rovnou na úterý 25.5. protože to tam jdu i já a je tam Korecký 😉

sophiejane
13. kvě 2010

co je síla hopie? si to tady načti nazpět, někde to tu je....ta moje aferka...a za dva dny našel Čekal mimi i se srdíčkem!! a nechápal...?!

sophiejane
13. kvě 2010

katchi VYDRŽÍŠ ne vydržím 😀

niki2
13. kvě 2010

ale my k tomu meli zahradu, takze to tomu dava jiny rozmer, v byte bychom se asi zblaznili.

hopie
13. kvě 2010

sophie... no na to jsem reagovala....teda....fuuuu

sophiejane
13. kvě 2010

to je fakt na fuuuuuuuu 😠

sophiejane
13. kvě 2010

řekl je tam něco ale je to jen malinké asi jen sraženina nebo zbytek embrya nebo jste otěhotněla později!!! a z čeho asi?? kde bych vzala ovu???a že už jsem 7tt a to už by muselo být i srdíčko.hotovka, ještě mi tedy vzal krev znova na hcg, budiž mu to k dobru.

sophiejane
13. kvě 2010

a o ty dva dny později byla ta první fotka!!! na stejném UTZ... chtělo to jen trošičku víc hledat.

sophiejane
13. kvě 2010

takže prostě pozor holky. a bea čeká dvojčata a na kontrola byla u něj taky a čekala jedno 🙂

petronela82
13. kvě 2010

hopie - to je divné já když bala včera na ET, tam jedna sestra druhé říkala zítra žádný transfer není - zítra sál nebude

sophiejane
13. kvě 2010

a v nemocnici jí řekli at pozdravuje v gestu, že je vidět že tam pracují profíci... no a taky pracují, bohužel ne všichni.

hopie
13. kvě 2010

sophie....tak toto je mega pruser....prej tehu pozde....konec toto fakt...po tomdle .. nez te prevezme svuj gynekolog... na dalsi mimi, pokud by byla zas potreba zustanete tady?

sophiejane
13. kvě 2010

já tam hopie chodím v těhu dál, ale ke Koreckému.

sophiejane
13. kvě 2010

a nemůžu si stěžovat. jen je tam jen úterky, ale zatím se to dalo vždy na to úterý a v poho.

sophiejane
13. kvě 2010

a víc věcí. můj chlap mu jednou úplně nerozuměl po slovensky a jeho to zjevně naštvalo 🙂 a jakmile mu trochu skočil do hovoru bylo zle.

hopie
13. kvě 2010

petronela... cozeeeeeeeeeeeeeeee?.. dyt sem tam ted volala.. pry ma do jedne obed....a pak od jedne do druhe transfer... mam zavolat po druhe.....dyt stacilo rict ze to jeste nemaji treba... ja tady stepuju , jak to uz chci slyset , ze to nevyslo, at se me pusti posledni nervy , protoze test mi dnes zas nevysel... nebos spis prosakla ta / po limitu od mokra a ne od hcg a ted si jako ze me strilej...a to sem musela volat na dva krat....prvne mi nemohli ani najit kartu

sophiejane
13. kvě 2010

ale byly i dny v poho, to jo. ale tímhle prostě fakt už nikdy víc.

hopie
13. kvě 2010

sophie.. jako vyjel na vas?no me na 1 folikulometrii ted videl 3 foliky.. o dva dni na to uz jenom 1 a malej(predtim z tech tri ani jeden tak malej nebyl) a napsal anovulak...a ve skutecnosti jsem ovulovala tento mesic 2x. 😀 .. to jsem byla u nej prvne ... jinak chodim vzdy Čekal , Šulc a moje doki Poláková- ta je taky někdy roztěkaná, ale vždy nám vyšla vstříc... jen nekdy rekne na zacatku vysetreni jednu vec a vzapeti to popre...., nebo jsi neni uplne jista...

sophiejane
13. kvě 2010

nevyjel ale byl nepřijemnej

hopie
13. kvě 2010

sophie... no je recht , ze muj manzel ho taky nemusi...Alex. se moc nelibilo , ze chodil se mnou dovnitr na vysetreni....

sophiejane
13. kvě 2010

hele hopie ale transfery oni nevědí dopředu, to přece až podle toho jak ráno zkontrolují embrya a když něco dozrálo, transferuje se, to nemohli vědět včera.

hopie
13. kvě 2010

sophie...priznam se nevim , ze transfer se nevi dopredu....v IVF jeste nejsem zbehla 😉 ...jo chtela jsem se optat,.... OPU a transfery delaji vsichni doktori v Gestu , nebo jenom nekteri?

sophiejane
13. kvě 2010

jo asi všichni...no opravdu, oni ráno kontrolují embrya, a pak si ženský volají po 8hod jak to vypadá a třeba ti řeknou ano, dnes přijedte...takže to spíš mohli dopředu vědět jen hoooodně orientačně a asi něco bylo vyvinuté,m tak transferují, to si nemyslím, že by ti nějak lhali, to snad neee...ini jsou tam ted na recepci taková dvě nová střívka...hopie ty jsi slovenka? koukala jsem že vedle na diskuzi píšeš slovensky 🙂 a dobře ti jde koukám obojí🙂

hopie
13. kvě 2010

sophie 😀 jojo slovena .. ale studovala jsem tady v Praze a i se provdala....spis ut ted mam malinkatej problem se slovenstinou .. v Praze mluvim jenom cesky....takze nekdy dojdu k nasim domu a prvni hodku no des... 😝 ...joo myslim takova cernovlasa holcina je tam nova.. ale ta se mi zda takova hodnoucka mladoucka... 😀 ... no myslim , ze transfer taky budu coby dup resit...ja spis ted reaguji uz na vsechno podrazdene.. pac tenhle mesic toho bylo moc az nad hlavu...a chci to uz mit za sebou a klidek

sophiejane
13. kvě 2010

to teda píšeš skvěle česky! nic jsem nepoznala 🙂 tak už tam můžeš zavolat 😉

hopie
13. kvě 2010

sophie...tak zkousky me naucili 😉 .ale gramatiku moc neumim spis jak sem slysela , tak mluvim , jak mi pusa narostla . uz se na to chystam

hopie
13. kvě 2010

tak az po treti🙂)))) jaaaaaaaaj .....

sophiejane
13. kvě 2010

achjooooo to já vždycky taky volám 3x, protože tam doktor vždy někoho má 🙂 tak vydrž vydrrrrž

hopie
13. kvě 2010

sophie.. dyt taky nic jineho nezbejva....i kdyz ted je u nas jasno... spis si to chci jenom potvrdit a pak s klidem ten utrosik vysadit...a bud mi to oznamovat muj oblibenec doki Alex 😎 precvičím slovenčinu 😎

sophiejane
13. kvě 2010

🙂