Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

sophiejane
17. kvě 2010

no bea, bouličku jo? nebyly to střeva? 🙂

petronela82
17. kvě 2010

bea - nestraš se stimulací

Cabalkova - cca 27.5. zahajeni stimulace na 2. IVF
Petronela - 12.5. ET (2.IVF) + 2 ebmrya zamražená
Winterska - 10.5. ET (2.IVF)
Katchik - 1.5. KET - těhu
Ketyz - 3.5. KET - těhu
Mick - 3. IVF- 7/10
Niki -17.5. utz pred KETem
Sophiejane - těhu po 2.IVF, ET 8.3.
Beatrice - těhu po 1. IVF, ET 13.3.
Hanik - 29.3 IUI,19.5 pohovor na IVF
Nelina - 6.5. KET

Doufám ž Katchik na tu krev šel, že se na to nevykašlala - jsem zvědavá

petronela82
17. kvě 2010

mick - ahojky - jak je?

beatrice7
17. kvě 2010

Mick, to léto je tu za chvilku 🙂 Já jsem se radovala ze dvou čárek a už přemýšlím kde budu rodit 😉 Mimochodem, Bulovka bude v mým termínu malovat, takže se nechytám.... ☹

beatrice7
17. kvě 2010

Sophi, to neeeee. Tohle je úplně jiný, to poznám 🙂 Fakt na chvilku se objevila a pak zase zmizela a už se neukázala. Ale bylo to typický. Asi už tam chudáček, béčko nebo áčko nemá místečko..... 😀

beatrice7
17. kvě 2010

Petronel, no paráda. Omlouvám se, že tě straším se stimulkou. 🙂 Takže kdy budeš testovat ? Za 2 dny ?

beatrice7
17. kvě 2010

Petronel, už neumím ani počítat.... asi to bude těma hormonama.... 😕

mick
17. kvě 2010

Petronel, úplně v poho. Vůbec to nebolelo a nebolí. Slaboulince špinim. Mě se líbí ta narkoza, jak člověk usíná. Manža mi řekl, že by ze mě byl dobrej feťák. Už se těším na punkci 😀 . Dělal to dr. Černý, tak jsem byla spokojená. Byla tam se mnou holčina, co jí odstraňovali polypy a holka na punkci, co měla 10 vajíček.

beatrice7
17. kvě 2010

Kde jste ? Holky, tak já pádím na ten screening. Mějte se 🙂

Jsem zvědavá na Katchika, jaké bude mít zprávy 😉

petronela82
17. kvě 2010

mick - tak super že jsi to takhle zvládla, jsi šikulka, a co tě teď tedy čeká že budou ty dvě // v létě 😀

bea - s tím testíkem ještě asi počkám, nevím jak dlouho to vydržím, teď je na řadě winterska ve středu

katchik - kde tě máméééééééééééééé

katchik
17. kvě 2010

Ahooooj Holky,
Já na krev nešla. Nebyla jsem schopná vstát. 🙂 Nechám to už na ko. JInak čárka je už stejná jak testovací. Testila jsem včera až odpolko, tak jsem docela čučela. Foto mám ve fotáku doma, tak dodám když tak večer.

Keytz mám z tebe fakt radost. 🙂 A ty už jdeš v pá na ko? Já bych měla jít taky v pá, 20.den po ket, ale říkam si, že to nechám na další pondělí, aby bylo už něco vidět na utz. Jinak já mám neustále hlad. Najím se a za 5 min. bych mohla jíst opět. Včera jsem si dala musli s mlékem na to ředkvičky, pak brambůrk a završila jsem to hruškou.

Petronel tobě moc držím palce. A hlavně ať ustojíš ten hyperstimulák.

Winters tobě taky moc držím. A ty už budeš ve středu testit? Není to jesště brzo?

Bea ať ti screening dopadne dobře.

Sophie Ahojky 🙂 furt tě trápí to špinění? chjo to mě mrzí.

Mick tvoje je plodné léto to je jasnačka. 🙂

petronela82
17. kvě 2010

katchik - tak to jsou dvojčátka - určitě - koukej sem večer hodit testík, my to zhodnotíme 😀

mick
17. kvě 2010

Petronel, v červnu jdu na zastavovací injekci a v červenci na IVF. Jo a výsledky z imunologie budou až 22.6., to je docela síla, ale chci to mít před 3 IVF hotový všechno.

Katchiku, no paráda, jestli ti ty čárky takhle rychle nabíhají, tak to by tam ty bublinky měli být vidět už i v pátek 😉 . Hlavně, aby tam nebyl pidlovočka!

petronela82
17. kvě 2010

mick až 22.6. teda co s tím dělají, ale ono to uteče, ten čas tak letí - vidíš, hlavně aby vše v pořádku. A v červenci byly dvě //

katchik
17. kvě 2010

Holky tak já nevím jestli se mám objednat na pá nebo až na po??

Mick a tobě už brali krev na imunu?

mick
17. kvě 2010

Katchiku, nene, na krev jdu 27.5. a rovnou si mám volat na výsledky 22.6. Já bych osobně šla už asi v pátek, kdybych měla tlustice, kdyby to sílilo pomaleji, tak bych to nechala na pondělko.

sophiejane
17. kvě 2010

katchi ahoooj...no to ma mick pravdu, jeslti máš takové pěkné čáry, tak na UTZ budou vidět dutinky už v pátek, ty tak v 5tt vidět rozhodně jsou!!´neváhej 🙂 my jsme tu napjaté

sophiejane
17. kvě 2010

katchi jdi v pátek, ale vyber si!!

sophiejane
17. kvě 2010

jako vyber si ke komu🙂

sophiejane
17. kvě 2010

holky já mám dneska nějakou depku...jakykoli album otevřu tak každá má v mým týdnu větší břuch...bojím se, aby to bylo v pořádku, taky jsem kravka nahlídla do diskuze o zamlklých potratech ☹

katchik
17. kvě 2010

Sophie to vůbec nečti. Já jsem tam taky koukala a už to číst nebudu. Pak depkařím . A neboj břuch roste každýnu jinak. Já jsem potkala sousedku, která mi řekla, že je v 6 měsíci a neměla abslutně žádný břicho. A další kamarádka vypadala těsně před porodem, tak na 5 měsíc. Tak že klííííd. 😉

niki2
17. kvě 2010

Sofi, co blaznis, jsi uz v 2. trimestru. A pokud mas normalne lavor, tak kde chces mit ted bricho, neboj, drobeckovi je u tebe dobre a brisko ti taky naroste a budes se divit, jakym tempem 😉

Dobre "rano" vsem.

My se vcera vratili ze Slovenska, byli jsme tam na krtinach a dnes jdu ve 13,50 do Gestu, k nasemu oblibenci 🙂

mick
17. kvě 2010

Sophie, co to vymýšlíš prosim tě? Jseš hubeňoučká, tak nemůžeš mít břicho jak meloun. Kamarádka co je teď v 7 měsíci, tak má malý bříško a v 13 týdnu neměla žádný a všechno je v pořádku. Jste hubený a nemáte špeky, tak je jasný, že to bříško vypadá menší, protože u ostatních jde nejdřív vidět špek a pak mimčo. Tak hlavně žádný takový diskuze nepročítej, to se tě netýká!!!!

petronela82
17. kvě 2010

sophi - přestaň blbnou, jsi hubeňour, a prcek má pár pár cemitemtrů, tak přece nemůžeš mít hned obr břuch - nepanikař, raději nám napiš co budeš dělat dobrého k obědu - já už začínám mít hlad, Katchik ho má pořád - teď 😀 a ostní ho brzy dostanou - poledne se blíží

sophiejane
17. kvě 2010

no ted me jedno album uklidnilo 🙂

sophiejane
17. kvě 2010

petruš já tu mám řízečky od včera 🙂 jo a včera byly opět špagety - Itálie 🙂 holky dala jsem do alba fialového favorita Mutsíka 🙂 tenhle podvozek bude na zimu supeeer a ta barva se mi taky desne líbí! no jo, hrabe mi, to vás taky čeká 🙂) už jsem ho holt zase 3 týdny neviděla, středa mě doufám na dloooouho uklidní!

sophiejane
17. kvě 2010

ahoj niki!

katchik
17. kvě 2010

já mám dneska italské rizoto, včera jsem vařila. A už se na něj faaakt těším. 🙂 Hm jdu si dát jabko.

sophiejane
17. kvě 2010

katchi hezky papej 🙂 tak kdy půjdeš do gestu? 😉

katchik
17. kvě 2010

Sophie kočárek je super. Mě se tahle fialová hrozně líbí. Koukala jsem, že teutonka jí má taky.