Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

sophiejane
4. čer 2010

Ahoj holky,

tady Tomáš od sophiejane. Mám za úkol Vás pozdravovat

už má po zákroku (trochu se to posunulo, první sms "po" jsem obdržel až v 13:30), moc jí to bolí, hodně krvácí a je jí špatně po narkóze ☹

moc víc toho zatím nevím, je hodně unavená, tak jí nechci moc psát a snad až za ní odpoledne dorazím, bude na tom už lépe

Chci Vám všem strašně moc poděkovat za podporu, kterou jí věnujete. Opravdu jí to moc pomáhá. Tak držte prosím palce dál.

Snad Vám už brzo bude psát osobně.

Ahoj

katchik
4. čer 2010

Musela jsem jít na chvilku lehnout. 😵

Kety já si myslím, že to bude ok. Moc držím palce.

Hani vyprdni se na ní. Docela mě překvapilo, co ti řekla. Snad se nějaký folík vzpamatuje a bude to ok.

Mick no jestli vám to nevadí, tak bych tu s váma ráda zůstala dál. 🙂 Manža se mnou nebyl, byl po noční a přišel někdy v 5 ráno, tak jsem ho nechtěla budit. Říkal, že kdyby mi bylo blbě a nezvládla bych cestu, ať ho vzbudím. Ale zvládla jsem to.

katchik
4. čer 2010

Ahoj Tomáši,
Moc Janičku pozdravuj, že na ní myslíme. A hlavně ať jí je líp jak fyzicky tak psychicky.

Držte se oba!

hanik2
4. čer 2010

Katchik jo kašlu na ní ale mě tohle vždycky hrozně srazí sebevědomí..přijdu si jak .......říkala že mám pěkně narostlou sliznici tak aspoň něco..jeden ten folik měl 9,25 mm..tak snad přes víkend naroste...
Tome ať je líp ..myslíme na vás 🙂

mick
4. čer 2010

Ahoj Tome, moc a moc ženu pozdravuj a hlavně, ať jí to sakryš nebolí! Myslíme na ní, ať je brzy mezi námi! Díky za info.

Katchí, to je snad jasný, že tě tu chceme neee 🙂 🙂 🙂 ! Potřebujeme vidět, že to nakonec vyjde všem a brzy se u všech objevi ty týdny. Já ti taky nevím, kde se to nastavuje, ještě jsem to nepotřebovala 😠

ketyz
4. čer 2010

hanik - vidíš a já měla ráno dojem, že náladu má dobrou, držím palce, pěkně je přes víkend přikrm

ketyz
4. čer 2010

Tome ahoj,
díky za vzkaz, jsi dobrý, můj manžel by do babské diskuze asi nenapsal..... 😀
sophie pozdravuj, myslíme na ni určitě všechny moc

Katchi - nikam nezdrhej, s kým se budu poměřovat kdyby jsi tu nebyla, já mám totiž v plánu tě ještě dohnat, mě ty rozjezdy nikdy nešly, ale za to finiš v cílové rovince, to je moje..... 😀

holky mě vám ti mí kluci zlatí v práci docela zpravili náladu, v pondělí za nima hned zase pomažu 😀
zatím pa, jdu domů, večer mrknu

hanik2
4. čer 2010

Ketyz asi že jsi byla první třeba jí pak někdo naštval..to je jedno nebudem to řešit ono se to nějak vyvrbí...díky za palečky 😉

katchik
4. čer 2010

psala mi Sophie..
už jí je mnohem líp, břicho nebolí a už ani moc nekrvácí. Snad jí zítra pustí domů. Píše, že jí je kupodivu líp i psychicky. Nic nevzdává, už aby mohla bojovat dál, a dočkala se prtouška.

Sophie a my ti tady všechny držíme palce!!!!!!!!!!!!!

Kety neboj nikam nezdrhám. A počítám, že se budeme poměřovat. Já si beru ten rozjezd a ty finiš....jasný. 🙂

Mick už jsem našla, kde se to nastavuje, ale musím tam zadat datum porodu a to fakt netuším.

steffi13
4. čer 2010

sophie moc držim palečky ať to vše zvládneš !!! jsi statečná velký obdiv..
Holky tak pěkný večer a víkendík zatim papapa

sophiejane
5. čer 2010

ahoj holky, ta k se hlásím z domova, fyzicky jsem naprosto v poho,nic nebolí,m jen malinko špiním....to bych si nikdy nemyslela...psychicky už je to horší

no byli jsme už v cukrárně ted jsme po obědě, vezmeme deku a půjdeme si někam na louku udělat piknik...

musela jsem hluboko zahrabat těhot.průkazku v úterý jedu k mému dr....na kontrolu

sophiejane
5. čer 2010

a ketyz ty se neboj, ještě to může být ok!! ty UTZ měření jsou strašně nepřesná, jhakmile doktor dá ten kurzor o kousíček jinak, naměří to třeba týden rozdíl,fakt! zvlášt u takovéhoto prcíčka...

steffi13
6. čer 2010

Dobré ránko slunečné 🙂 ,
včrea jsem nestíhala napsat tak už mám u sebe dva Bobanky ale bylo to včera v Gestu hrozná čekačka byla tam Poláková a vůbec nestíhala na transfer jsem měla jít v10.30 a šla jsem v11.30 tak jsem se opalovala na lavičce mezitim mě řekla embrioložka jak vypadaji,že 9embroušů zamrazily, 4 nechaji ještě do Ne tvořit a 2 bobáky zavedli jeden s AH a osmibuněčná tak jsem ráda,že jich tolik je i na další KET což nebude potřeba 😉
Sophie-zdravim,apoň že jsi v domacim prostředí a s manžou..chtěla jsem se tě zeptat nepřemýšlíš třeba o lázních?určitě být tebou jela je to tam na psychiku ideální mě to moc pomohlo a holkám co tam byli tak taky už jen ten odpočinek a řiká se,že je nejlepší vyřídit co nejdřív po jakym koliv zákroku zkus se na to zeptat svého gynokologa co ti řekne 😉

steffi13
6. čer 2010

Cabal-a jak si dopadla ty myslela jsem na tebe?

cabalkova
6. čer 2010

Teda steffi, to je uroda, to je fakticky nadhera... na tebe teda ani naaaahodou nemam... kazdopadne jsme se tam vcera musely videt, pousteli me nekdy kolem pul desate...!!!

Jinak mne teda odebrali 17 foliku, a z nich bylo 11 vajusek.... manzel spermio jako obvykle nadprumerne, takze zitra v pul devaty volam a uvidime, kolik se jich oplodnlo, doufam, ze aspon jako posledne, tj. cca pulka... porad myslim na to, ze by bylo fajn sest bobisku, na jeden ET a dva KET... to uz by se pak snad mohlo zadarit!! Kdyztak mi steffi nejaky embryjko pujci. 😵

sophiejane
6. čer 2010

steffi já o těch lázních sice uvažovala, ale zase se mi nechce být někde dlouho sama, to možná radši vypadneme někam na dovču...

co tam vlastně steffi dělají za procedury při těchhle problémech? nějak si to neumím představit...

steffi13
6. čer 2010

Cabal-to taky neni špatný tak ať se ti pěkně vyvijej 😉 ..jj to víš že ti pujčim 😝 😉 a ty si ještě seděla v čekárně..já tam byla tak 10.15..včera mi to tam připadalo že těch odběrů bylo hodně viděla jsem aspoň 3 ženský,že dostávali utrogestan atd.. 😉
Sophie-ta dovča taky fajn to určitě ale zase ty procedury maji taky něco do sebe..nejdůležitější jsou slatinná koupel-čvachtáš se v bahínku 15min a do toho dostaváš do pochvy bahenní tampon a pak výplachy minerálkou ..a pak ti doplněji různý procedury za ten měs.jich máš kolem 80 s toho musíš počítat,že to tam dostaneš tak ti nějaký vyškrtaji..počkej chvilku napíšu ti adrsu a koukni se na stránky

sophiejane
6. čer 2010

steffi já si ted na jedné diskuzi přečetla že na lázně je podle zákona nárok do 30ti let nebo při vážných komplikacích po operaci, já nesplnuju ani jedno...nebo při neplodnosti, ale pokud jsem byla těhotná, není to neplodnost....tak asi radši vypadnu někam k moři...docela mě ta myšlenka zlepšila náladu 😉

niki2
6. čer 2010

Sophie, ty lazne by ti napsali, me byl ochoten je Vicena napsat po tom zamlklem a to mi pres 30 bylo a uz jsem mela Martinka 😉 Ale jestli mas moznost jet k mori a tesis se... Jen je blbe, ja skoro cele sestinedeli spinila, ale do more by to asi nevadilo, jen do bazenu bych kvuli pripadne infekci nelezla.

steffi13
6. čer 2010

nene Sophie holčina byla po potratu dvojčat a taky byla v lázních a i holka co jí je 35 tak tam byla takže nevzdávej to je kec a ptej se gynekologa ju..já jsem byla po mimoděl.těh a taky po Ivf těhu ale zamklý takže nárok na to máš a hlavně ženský kolem a po30..mě se s toho nevykroutíš a zařiď si to.. 😉 😝 a pak jeď s manžou k moři dej obojí 😉

sophiejane
6. čer 2010

niki to já bych taky ted nejela, to bych se bála, ale třeba až v srpnu víš...já jsem úča a tak budu doma na prázdninách...a taky se bojím jak bude vypadat menstruace, co přijde, takže ted bych to neriskovala ani náhodou...

cabalkova
6. čer 2010

Steffi, ja sla na odber v devet a pousteli me kolem desaty, pak jsem sedela v cekarne i s muzem a sli jsme jeste k embryolozce... a utros jsem taky fasovala (jsem takova hodne macata...)... jo a na odber jsme byly tri. 😵

ketyz
6. čer 2010

Ahoj všem,
sophie - obdivuju tvoji statečnost, já mám ted výkyvy nálad jak kdybych byla v přechodu, nic s tím ale neudělám, musím stejně počkat na další kontrolu

steffi - teda to je úroda, tak jen ať se chytnou a drží

cab - tak dej vědět, jak to zítra dopadne, držím palce

sophiejane
6. čer 2010

ketyz neboooj, já myslím, že zase měl jen někdo zaflákaný brejle 😉

a nemysli, já mám taky výkyvy nálad, chvíli se směju a pak bulím...

steffi13
6. čer 2010

ahojda ketyz,děkuji tak snad 😉
dneska bylo krásně ať to takhlezůstane já už nechci hnusný počásko 😕 ..chtěla jsem se opálit ale to se nedalo na to jak ráda se opaluji tak dneska to opravdu nešlo pořád jsem hledala stín..
A co vy holky jak jste prožili slunný víkendík? 🙂

steffi13
6. čer 2010

Sophie a co učíš za předměty?

sophiejane
6. čer 2010

angličtinu 🙂

katchik
6. čer 2010

Ahooooj, 🙂
To je počásko co....konečně! 🙂

Sophie jsem ráda, že už jseš doma. A k moři určitě vyražte, alespoň se odreagujete a přijdete na jiné myšlenky,

Steffi paráda, ty jseš pěkná nosnice. Moc držím palce. 🙂

Cabal taky krásná úrodička, nebij určitě zbyde i na KET.

Kety neboj bude to v pořádku. To měření takhle na záčátku je fakt nepřesný. Neboj embrouš to dožene.

steffi13
6. čer 2010

Aha tu bych potřebovala taky zlepšit..v Lázních jsem měla dvě úči jedna taky Angličtina a druhá chemii.. 😉 a četla jsi na tý diskuzi a zeptáš se doktora nebo na to prdíš.. 😕 zkus to 😉