Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

sophiejane
9. dub 2010

no, to by prohnala asi i spoustu cykloušů 😀

katchik
9. dub 2010

neprovokuj.... 😵
fakt se mrskal..ty jo, to musel být úžasný pocit.

sophiejane
9. dub 2010

no fakt, najednou čekal říká - a ted sebou mrská, a fakt mrskal 🙂 já myslela, že to jen tak plave, takhle malý, a nehýbe se to...

mick
9. dub 2010

😀 😀 já bych vypustila duši. Ty holky, teda klobouk dolů. Holky, tak já pádim na nákup. Zítra podám info, jestli se tam něco objevilo. Pááááá

sophiejane
9. dub 2010

nakup hodně testíků 😀

sophiejane
9. dub 2010

a testi až ráno, to bude lepší

mick
9. dub 2010

Jojo, už jsem vyslala i manžu, takže mám 4 ks mamatestů 😀 . Dneska netestuju až zítra, i když.... ba ne, budu statečná. Tak holky krásný víkend a Katchíku toho kolegu probodni, týrat tě tam v pátek presčas - hajzl!

sophiejane
9. dub 2010

to jo teda katchi...

sophiejane
9. dub 2010

a jak to bude potitivní, hod to do alba 😉 lepidlo fungujeee, mick, mysli na toooo

sophiejane
9. dub 2010

pozitivní

mick
9. dub 2010

To muselo být hezký, když se mrskal. Vůbec si nedokážu představit, že by ve mě mělo něco růst 🙂 a pak ty pohyby, to musí být něco úžasnýho. Tak jdu. Lepidlo funguje určitě 😉 -budu mít prvního emryogluoška 😎

sophiejane
9. dub 2010

ani já si to nedokážu představit, je to jakobych tam měla vetřelce, protože ani nevím, že tam je 🙂

katchik
9. dub 2010

Mick tak páááá a krasný víkend a zítra se těším na tvůj // test. 🙂

to si taky vůbec neumím představit, že ve mě něco roste, ale už se na to těším. 🙂

sophiejane
9. dub 2010

mick taky se na ten test těším, a pak katchi s lepidýlkem, to bude úrodička 🙂 vylepšíme tu skore 🙂

petronela82
9. dub 2010

sophi - krásný flek - já chci takýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý

sophiejane
9. dub 2010

taky se dočkáš!

niki2
9. dub 2010

Ahojky, taky proto jsem to o tech nasich KETech tak rozepsala 😉
Sophie, gratuluji k srdicku.
K Zantove jsem chodila na zacatku nasi kariery v Gestu, byla fajn, ale bylo to fakt velice kratce.
Prednison jsem brala od 1.DC v kterem byl transfer a pri uspechu brala az do 12,.tt.
Ten "sekundac" myslite emryo glue? Nam to ted nabidli a nevim, zda do toho jit. Ale v te palce, co stejne zaplatime, se to ztrati a nic tim asi zkazit nemuzeme.

sophiejane
9. dub 2010

no taky si myslím, že zavolám koreckému, at mi ho předepíše dál, i pro můj klid...

katchik
10. dub 2010

Bréé ránko, 🙂
Vyrážíme s kamarádkou na výlet, tak jukám jestli už tu není nááhodo Mick. 🙂
Tak Mick tfuj, tfuj ať tam máš krásný dálnice.

A všem pěknou sobotu. Juknu až odpo.

sophiejane
10. dub 2010

ahoooj, taky koukám 🙂 já ráno trochu špinila, to mě teda vyděsilo ☹ snad se mi nic nerozjede, mám mrchotermín 😒 chtěla jsem jet fandit na ten závod ale budu radši doma a ležet, to bude nuuudo

petronela82
10. dub 2010

krásný víkend všem

sophi - vše bude určitě v pořádku - to špinění bude o toho jak se tam mimísek zavrtává - hezky odpočívej a zbytečně se nestresuj

katchik
10. dub 2010

Sophie tak pěkně nohy hore a pěkně odpočívej. Neboj určitě je vše v pořádku. Takhle na začátku je to špinění normální, zvlášt, když máš mrcho termín. Jak dopadl manža/přítel na závodě?
Mě včera večer dorazila mrcha, tak jsem začla brát estrimax a v pondělí se musím objednat na utz.

Petronelo Ahojky! 🙂

pěkný večer, jdu se svalit do postele. Nějak mě ten dnešní výlet zmohl. 😝

wrtulka
11. dub 2010

Ahojky všem..
už jsem tu jednou byla a to když jsem se objednávala do Gestu..
tak v pátek jsem byla na vstupní konzultaci u pana doktora Alexandra.
Musím říct že ze všeho jsem měla moc dobrý pocit 😵 Byla jsem objednaná na 14h v prázdné čekárně jsem čekala cca 10minut a šla jsem do ordinace.. dokonce to bylo o 15minut dřív než jsem měla přijít! Prošli jsme celou naši snažicí historii (viz moje albumko) .. co mi bylo simpatické že pan doktor si všimnul že mám narozky a popřál mi 😀, taky že mi řekl že má pocit že ty 2 cykly IVF by u nich s největši pravděpodobností dopadly stejně.. tím si mě získal.. že se nesnažil srazit konkurenci/kolegy v Brně kam jsme chodili do teď..
Udělají mi znovu hormonálrní profil, a taky imunologii.. pak taky přes ultrazvuk průchodnost vejcovodů..čímž mě překvapil.. oni tam na to mají nějaký spešl UTZ? No a naplánovali jsme IUI tak jak jsem si přála bez stimulace.. neřekl ani slovo proti tomu ..právě naopak.. ptala jsem se jestli půjde aby se nám s těmi IUI přizpůsobili časově že manžel si nemže brát dovolené a tak.. a on že se určitě budou snažit a že ano.. ale samo to záleží na dny na které to vyjde.. což chápu..
Takže celkově pocit dobrý.. nic co bych nečekala.. nic co by mě negativně překvapilo.. tak doufám že to tak bude pokračovat..

sophiejane
11. dub 2010

ahoj, tak špinění bylo jen slaboulinké´, dnes ráno taky ale pak zase nic, buhvi jestli to není i po utrouši...a co mick, jsem napjatááá???

sophiejane
11. dub 2010

wrtul oni dělují tu průchodnost šetrnou metodou, vůbec nic to není, napustí ti do dělohy fyziolog.roztok a pak už jen koukají UTZ, pohoda...taky jsem to podstoupila

sophiejane
11. dub 2010

no jo wrtul mě se zdaál Al. na začátku taky v poho 😎

sophiejane
11. dub 2010

ale ted přemýšlím, jestli bych neměla na tu jejich diskuzi na jejich stránkách napsat, co mi provedl a jak jsem od nich šla a celou cestu brečela

svoba
11. dub 2010

my sem taky chodíme. k dr.alexandrovi. zatim vše ok. na jedničku. příjemný personál, profesionální jednání.

beatrice7
12. dub 2010

🙂 Ahojky holky. Kde jste ? Nebo je ještě brzo ? 😉 Jsem zvědavá na mick, tesovala jsi už ? Držím palečky 😉

beatrice7
12. dub 2010

Sophi, já nevím ohledně toho jak píšeš že by jsi měla napsat na jejich diskuzi o Alex.... Já bych to udělala jenom v případě, že bych u nich nepokračovala...