Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

sophiejane
21. kvě 2010

jasně win, Koreckého ti schvaluju 🙂

nelina_
21. kvě 2010

Mick taky jsem za ty mrazáčky ráda, je to víc v klidu 🙂 Co je to embryoglue? Slyším to prvně, já ostuda 😅

ketyz
21. kvě 2010

tak jsem zpět, Poláková byla jako obvykle příjemná, sestřička mi ještě dopředu potvrdila že i jejich test vyšel pozitivně..... 🙂
Dr mě vzala nahoře na ten velký UTZ a byl vidět malý gestační váček, asi 3mm, je to dost malinké ale odpovídá to 4dennímu embryu, další kontrola za 14 dní, musíme prý čekat jak se bude vyvíjet, vypadá to že se chytlo jedno a nebo je to druhé hodně dobře schované..... 🙂
dál jsem nafasovala recept na další utroš s estrimaxem a mazala do práce

Katchik šla na 10:15

winterska
21. kvě 2010

soph - tak jen to ofiko můj doktor, tak půjdu k němu 🙂

neli - to je to lepidýlko, které se dává při ET, aby se embryjko více chytlo... Glue - lepidlo angl.

ketyz - moc ti držím palečky a tiše závidím alepon to jedno 🙂 - ty fakt stále chodíš do práce?

mick
21. kvě 2010

Neli, je to novinka v Gestu, Katchik to teď měla u 6 ET a vyšlo to 😉 . Já ho měla a nic, ale zase je to změna, která by mohla pomoct. Viz. stránky gestu:
Embryo Glue
Novinkou v naší nabídce je transferové medium Embyro Glue. Jde o speciální transferové medium firmy Vitrolife. Tento roztok má složení podobné podmínkám v děloze. Dle dostupných údajů v literatuře je toto medium vhodné pro pacientky s opakovaným selháním nebo pro pacientky již starší. Dá se použít jak pro ET čerstvých embryí, tak pro KET. Dle výrobce je pozitivní vliv tohoto roztoku patrný právě u výše zmíněných skupin pacientek. Zdá se, že v běžném provozu není kladný vliv Embryo Glue statisticky významný. Neznamená to však, že by použito být nemělo nebo nesmělo. Rozhodnutí, zda má či nemá být Embryo Glue použito záleží na přání léčeného páru. Je třeba tak učinit již během přípravy cyklu. Tato informace je pro embryologickou laboratoř velmi důležitá. Celý embryologický proces totiž musí být této skutečnosti přizpůsoben.
Bohužel jde o poměrně drahé medium. Proto bude užití Embryo Glue zařazeno do naší nabídka za příplatek ve výši 1500 Kč.

mick
21. kvě 2010

Kety, no super, gratuluju!!! A kdy máš jít příště na kontrolu?

ketyz
21. kvě 2010

winter - chodím a chodit budu, teda dokud mi to nezakážou, já jsem kancelářská krysa, sice musím každý den udělat spoustu věcí a odložit to nejde, ale zase mám celkem volnou pracovní dobu, když mám hotovo jdu domů dřív, když je potřeba zůstanu dýl, takže pokud si stres nevytvořím a nepřipustím tak ho mít nebudu, a teď je mi i spousta věcí který mě dřív vytáčely šumafuk

ketyz
21. kvě 2010

mick - za 14 dní

sophiejane
21. kvě 2010

no vida ketyyyz, pěknééé!!!!

sophiejane
21. kvě 2010

tak ještě ta katchik, ta tam tedy ted asi právě je 😉

petronela82
21. kvě 2010

kety - gratuluju - super - máš fotečku - konečně dobrá zpráva dneska

já jsem už teď zralá na chocholouška

Katchik - mám teď koukám určitě na UTZ na své potomky - myslím na ni

mick
21. kvě 2010

Tak Sophie, jestli napíše, tak podej info. Myslím, že tam budou dva bobánci přilepený sekundáčem 😉 .

nelina_
21. kvě 2010

Holky dekuju za vysvětlení toho Embyro Gluem je to hodně zajímavé.
Ketyz gratuluju 😀 Obdivuju, že chodíš do práce, klobouk dolů 😉

sophiejane
21. kvě 2010

taky myslím mick 🙂

niki2
21. kvě 2010

Ahoj holky,
tak v 8.24 si ty kalhotky vetsinou teprve nandavam, kdybych mela nandavat driv, tak bych taky mozna mela nohavicky obracene 😀 A tanga nenosim. Dnes jsem si koupila u sikmacu dvoje bavlneny kalhotky, jsou trochu z krajkou, jsem zvedava, co z nich zbyde, az je vyperu.
Nejak zacinam mit ze zitrka nervy, pritom jsem si rikala, ze u tohoto transferu budu naprosto v klidu, jelikoz jsem jiz za vodou... No je videt, ze at se jedna o prvni, druhe nebo i treti dite, tak nervy pracujou 😒 Mozna me nejvic desi ta definitiva, kdyz to ted nevyjde, tak uz proste nikdy... Ale jsem stastna za svoje dva krasny zdravy kluky, tak nebudu se rouhat.
Winters, ty uz mas termin MS? Jo a po jakych hormonech ta ms neprichazi? Mne vzdy prisla i pres Utrogestan....

ketyz
21. kvě 2010

ta práce mě nevadí, já bych se doma nudila, teda to není úplně správně, ale pořád bych hledala nějaké informace, pak bych se pozorovala a porovnávala, takle na to nemám tolik času a snad je mi líp

Petruš ty jsi taky v práci že?

já si prostě myslím, že si to doma nevyležím, pokud se má zdárně vyvíjet tak to zvládneme i tady v kancu

sophiejane
21. kvě 2010

tak už píše 🙂 že je asi fakt těhu, na UTZ bylo jedno mimi a že tomu nemůže uvěřit 😀 😀 tak paráááda, dnes je príma den! víc nám určo řekne až dorazí 🙂

sophiejane
21. kvě 2010

no kety bud opatrná a kdybys začala špinit nebo kapka krve tak hned zůstan doma ,to se pak fakt vyležet musí, ale nechci strašit!!

sophiejane
21. kvě 2010

to druhý katchika mimi bude podle mě schované za tím prvním 🙂

nelina_
21. kvě 2010

Supééér zpráva 😀

mick
21. kvě 2010

Super zpráva, takže dneska potvrzené 2 těhulky, to je paráda. To druhé se tam třeba ještě vyloupne 😉 Já už chci taky!!!!!!!!

mick
21. kvě 2010

Sophie, koukám, že obě nevěříme, že je tam jedno 😀 😀

sophiejane
21. kvě 2010

no dyt ty její megačáry 🙂 a ty se taky dočkáš!

ketyz
21. kvě 2010

sophie - já vím, budu dávat pozor a svoji gyndařku mám kousek a je tam taky každý den, teda mimo víkendů, Poláková mi říkala že pokud to za 14 dní bude OK, tak už mě stejně pošle k mojí doktorce

těším se na podrobnosti od Katchika

sophiejane
21. kvě 2010

ketyz a ted jsi teda kolikátý týden?

mick
21. kvě 2010

Já holky na 3 IVF budu určitě doma do testu. Vím, že nic nevyležím a co se má stát se stane. Já to pojmu jako dovču a hlavně budeme mít doma nový hafáky, tak budu mít o zábavu postaráno 🙂 .

sophiejane
21. kvě 2010

jů koukám že mě už dnes naskočil 14tt to letí jak blááázen

beatrice7
21. kvě 2010

Ahojky holčičky 🙂

beatrice7
21. kvě 2010

Sophi, já mám pořád 13. tt 🙂

sophiejane
21. kvě 2010

který den se ti to mění? mě tedy podle toho utz napsali termín porodu až cca 1.12., prcek je menší