Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

katchik
21. kvě 2010

Mick ještě ne, nemám tady šefku a asi dneska ani nebude. Tak jí to řeknu v pondělí. Stejně bych sem musla. Achjo, ale mě se do toho vůbec nechce. Vycházky mám 8 - 12 a 13-19

mick
21. kvě 2010

Řekni, že máš rizikáč a že ti doktor zakázal chodit do práce. Je to pravda, nás po IVF berou jako rizikáč, ale chápu tě. Taky si nedovedu představit, jak bych jim tady řekla nazdar, už nepřijdu, ale mimi je nejdůležitější!

sophiejane
21. kvě 2010

katchi jí mám vycházky 10-18, nebylo by to pro tebe lepší?...to pak můžeš někam na celý den...

holky já zase sežrala dort, včera taky, já ted sladký teda můžu, musím to omezit, nebo budu jako melounek 😀

mick
21. kvě 2010

Holky já se pro dnešek loučím. Jedu koupit do OBI trávu, máme na pozemku šílený bahno,protože jsme tam měli bagr, tak budeme o víkendu zasévat. No ale s těma psema pochybuju, že budeme extra úspěšní 😠 . Tak pááá

Sophie, prosím tě s tvou velikostí 36 jak melounek být nemůžeš 🙂 .

Winters, Petronel, tak v pondělko samý pozitivní zprávy 😉 😉

winterska
21. kvě 2010

byla jsem se trošku projít, koupila jsem manželovi pyžamo, vyměním ho za staré.. Pak jsem koupila chleba, noviny, u McD jsem si dala salát, asi 2x jsem si musela skočit na wc, cítíc, že ze mě něco teče - nic 🙂 , ale bolí mě břicho a jde to do zad - divná předzvětst..
Super test alá China negativní.. ale prý se nemá dělat z moči, když hodně piju, a to dneska piju na můj vkus hodně!!

Jsem zase naležato, a načínám tabulku čokolády Milka 😝

Soph - jak píše mick - ty melounek nebudeš ani v 39.tt 🙂

sophiejane
21. kvě 2010

joo holky melounek to je raz dva, stačí pár dortů, abyste se nedivily 😀 winters tak pyžamo joooo 😉

winterska
21. kvě 2010

večery jsou chladné.. 😖

sophiejane
21. kvě 2010

😀 😀 musíš ho zahřát vlastním tělem 😉

niki2
22. kvě 2010

Ahoj,
tak rano v 8,15 jsem si volala do Gestu, rekli mi, at si zavolam znovu po 10h, takze to uz jsem cula nejakou jobobku. Zmrzlik neni vhodny k transferu, proste rozmrazeni nedopadlo dobre.

petronela82
22. kvě 2010

niki to mě strašně mrzí, já na tebe ráno myslela 😢

hanik2
22. kvě 2010

Ahojky holky

Niki to mě mrzí
Katchik kde je fotečka? 🙂

Jinak já ještě pořád nemám MS...dneska jsem 11 dní po dobrání utrouše..37 DC...včera už jsem to nevydržela a udělala test samozřejmě nic..s manželem jsme otevřeli večer vínko a padlo celé tak doufám že to zabere..dnes ještě zkusím horkou vanu a pak už nevim...takhle se té IUI nedočkám ☹

ketyz
22. kvě 2010

Niki - to je mi moc líto, tohle bohužel ovlivnit nemůžeš ☹

Hanik - vydrž, jednou dorazit musí, je fakt že můžeš jít na provokačku, ale já nevím jestli bych v tvé situaci šla, já si říkám, že těch hormonů už jsem do těla dostala i tak dost, víno je dobrá alternativa, já si obšas ráda dala skleničku nějakého dobrého, ale teď už jsem neměla ani slzu tak dva měsíce

petronel - a jak je tobě? netestla jsi?

winterska
22. kvě 2010

krásné poledne
Mám 12D ET a začínám špinit a testy jsou stále negativní 😢 . No i když je venku docela hezky, nemám zrovna náladu 😔. Uvidíme jestli se ms rozběhne.. Ráno jsem Utrouš polkla, tak jsem mimoň..

Niki - to je mi líto ☹, Nepůjdeš do dalšího IVF? Tedy pokud jsi ještě všechny pojištovnou hrazené neabsolvovala?

Pet - kde jsi? alespon ty nám napiš pozitivní zprávičku??

Haník - tak schválně, která z nás to dostane dřív?? 🙂

cabalkova
22. kvě 2010

Winters, tak to me mrzi, co ti na to rict... je to blby, ale zase vidis, ze se to spouste holek povedlo, tak priste jsi jistojiste uz na rade ty. Mate nejaky mrazacky??

hanik2
22. kvě 2010

Win třeba nedorazí u tebe a testík bude pozitivní

Ketyz já ještě vydržím tak do úterka a pak půjdu ke své dr ať nemusím letět do Prahy jen kvůli provokačce..tohle už jsem měla dvakrát nejdřív po Duphastonu a pak po Utrouši a pokaždé byla příčina cysta..

winterska
22. kvě 2010

cab - právě že mi žádní mrazíci nezbyli jinak bych nějakou šanci ještě měla..

han - to moje špinění bylo jen ráno, když jsem se utírala, bylo to maličko růžové, ted zase nic.. sice bulím jen si na to vzpomenu, ale naděje tu je.. není možné, že utrouš ms oddaluje?

hanik2
22. kvě 2010

win to asi bohužel je přesně tohle jsem měla po IUI jen jsem špinila chvílema a MS nikde..vysadila jsem a MS dorazila během dvou dnů...ale být tebou nevysazuju raděj..na stránkách Gestu píšou testovat 15-17 den..tak máš ještě čas

winterska
22. kvě 2010

hani - stejně jdu na kontrolu až ten další týden, zatím utrouš budu polykat a uvidí se🙂

ps. držme palečky v hokeji!!! 😀

ketyz
22. kvě 2010

win - já po prvním ET začala špinit 14 den po i přes utroš, každá asi reagujeme jinak

nelina_
22. kvě 2010

Niki to mě moc mrzí ☹

nelina_
22. kvě 2010

Win dokud se ta mrchy nerozjede, tak je to v pohodě, špinění nevadí 😉 Nebuď smutná, všechno je v pohodě, tak si užívej sluníčka ať máš lepší náladu 🙂

winterska
22. kvě 2010

mrcha se rozjela, tak jsme ji zajeli zapít na pivní slavnosti do Letnan... super 🙂)) Jsem v naladě, alespoň nebrečím nad dalším nezdařeným ivf... Ale moc se mužem bavíme 🙂 papa

hanik2
23. kvě 2010

Win to je mi moc líto ☹

petronela82
23. kvě 2010

ahoj holky

tak se přidávám se špatnými zprávami - dnes přišla mrcha a testík je bílý jak sníh (jsem 11 den do ET) tak že jsem to pěkně ořvala a teď ležím a řeším PROČ? ale to asi nevyslím - musím se schopit

ketyz
23. kvě 2010

Ahojky,
win, petruš - co napsat aby to nebyla fráze, nevzdávejte to, hlavu vzhůru, určitě na vás to štěstí čeká, jen je teď ještě někde schované, držte se, je mi to moc líto, já si fakt myslela, že se všechny povezeme na vítězné vlně ☹

niki2
23. kvě 2010

Cabalkova - cca 27.5. zahajeni stimulace na 2. IVF
Petronela - 12.5. ET (2.IVF) + 2 ebmrya zamražená
Winterska - 10.5. ET (2.IVF)
Katchik - 1.5. KET - těhu
Ketyz - 3.5. KET - těhu
Mick - 3. IVF- 7/10
Sophiejane - těhu po 2.IVF, ET 8.3.
Beatrice - těhu po 1. IVF, ET 13.3.
Hanik - 29.3 IUI,v květnu další IUI
Nelina - 6.5. KET

Ahoj holky, tak jsem sem dala postupku a zaroven se z ni vymazala, tohle byl posledni mrazacek ze 3.IVF a myslim, ze timto nase kariera u Gestu skoncila, vcera jsem si hned nechala poslat svoji kartu zpet k MUDr. Vicenovi na normalni gynekologii na Prahu 6.
Nevim, jak casto se za vami dostanu, drzim vam vsem pesti a verte, ze dockate se vsechny, driv nebo pozdeji. Budu rada za kazdou IP ohledne vaseho tehotneni, rozeni a starosti s miminkem. Sofi, kdyz budes chtit neco k tomu Motolu, napis.

niki2
23. kvě 2010

A mam tady jednu krabicku Prednisonu a jednu krabicku Acidum foliku, expirace hodne dlouha, tak pokud budete mit nektera zajem, pisnete, daruji.

sophiejane
23. kvě 2010

hoooolky winters a petruško no co to čtu, to mě teda fakt mrzí ☹ ale nebojte se, prostě jednou se to povede, všechny jsme si tu musely a musíme počkat, každému není dáno aby to vyšlo hned...

niki to je pech teda ten transfer...koukám samé špatné zprávy...

sophiejane
23. kvě 2010

niki někdy se tu určitě zastav pokecat.... ☹

nelina_
23. kvě 2010

Ahoj, taky jsem se trochu zaktualizovala:
Cabalkova - cca 27.5. zahajeni stimulace na 2. IVF
Petronela - 12.5. ET (2.IVF) + 2 ebmrya zamražená
Winterska - 10.5. ET (2.IVF)
Katchik - 1.5. KET - těhu
Ketyz - 3.5. KET - těhu
Mick - 3. IVF- 7/10
Sophiejane - těhu po 2.IVF, ET 8.3.
Beatrice - těhu po 1. IVF, ET 13.3.
Hanik - 29.3 IUI,v květnu další IUI
Nelina - 6.5. KET - nevydařené, cca 4.6. (1. IVF) 2. KET