Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

petronela82
15. čer 2010

@mick - ty výsledky ti přeju O.K. 😀 nějak se mi tu pletou prsty na té klavesnici 😵

kkamca
15. čer 2010

ahoj..
Tak včera jsme u vás byli poprvé na spermiu.
Chci se jen optat koho by jste tam doporučily jakého lékaře?(nebo případně lékařku)
Kdo vám fakt sedí..
Dík za názory

mick
15. čer 2010

Petruš, haha, jsi mě rozesmála. I když já už si někdy K.O. připadám. S tím stimulovaným ketem nevím. Já měla vždycky bez stimulace a embrouše mi vkládali podle ovulky a stáří embrya. 3-denní embryo třetí den po ovu a utroš druhý den po ovulce. Holky brali ten estrimax, což budeš mít asi i ty, ale to ti poradí Katchík nebo Ketyz.

Sophie, no a když ti jí nedají, tak co si zajít k obvoďačce, teď řádí střevní chřipky 😉

kkamco, já chodím k dr. Černýmu, ale je tam na zkrác.úvazek, ten mi sedí nejvíc 🙂

petronela82
15. čer 2010

@kkamca - ahojky, já mám nejraději Dr. Černého, ale ten tam už pracuje jen na poloviční úvazek (už je v důchodu) tak že tam moc nebývá - ale ten je u mě jednička

petronela82
15. čer 2010

mick - já se taky cítím spíš KO než O.K. ale změní se to věřím tomu

ještě jsem se chtěla zeptat, když jem byla na OPU 8.5. a embrya mrazili 12.5. tak se to bere že byly śtaré 4 dny, že? a jak staré budou při KET, taky čtyři dny nebo jak dlouho vlastně rozmrzají, jsem z toho zmatená? 😅

petronela82
15. čer 2010

@mick - fakt řádí střevní chřipky? mě včera bylo fakt šoufl, strašně mě bolela hlava a ani 2 brufeny nepomohly, celý den mi bylo na zvracení, a večer jsem málem protrhla záchod 😀 teď už je to lepší, nevím jestli jsem něco snědla

mick
15. čer 2010

@petronela82 fakt řádí, tak myslím, že to by obvoďačka mohla Sophie zdlábnout 😉. Jinak ty embrouši. Včera Chrobi psala, že ty 5denní jí vkládají rovnou v ten den. Mě ty 24 hod. nechávali jeden den na misce, jestli se dál v pohodě dělí. Tak myslím, že ty tvoje 4-denní ti nechají do 5-tého dne na misce. Si teda myslim 😉 .

chrobacek
15. čer 2010

ahoj jojo mě je budou rozmrazovat ten den co bude transfer 😉 ale i ty 4 denní nemusí kultivovat protože morulky jsou taky dobrý 🙂 a já jsem bez stimulace ... na ovu mi píchli Pregnyl (UTZ 14DC) a dali Utroš toť vše

mick
15. čer 2010

Petruš, tak nám to Chrobi vysvětlila. Tak tvoje morulky den na rozmražení nepotřebujou 🙂 . Mě ani ten pregnyl nepíchli, jen zkontrolovali UZV, jestli jsem odovulovala.

petronela82
15. čer 2010

@chrobacek - on se píchá pregnyl i před KET?

kkamca
15. čer 2010

petronelo včera jsem tak akorát viděla jediného dr..takového malého s brýlema ,tmavlovlasý-řekla bych ,že ne moc starý a ptal se mě jestli jdu k němu.. 😅
Jinak kromě té baby od spermia sem neviděla nikoho.Tak jsem si řikala,že bych vyzjištovala tady,jak jste která spokojená.
A jinak jakou máte úspěšnost?Vy co sem chodíte.. 🙂

chrobacek
15. čer 2010

@petronela82 jo píchl mi jen 1500j což je hrozně málo, ale pry aby byla jistota, že ovu proběhne aby se mi vytvořilo žluté tělísko... no tak nevím 🙂

chrobacek
15. čer 2010

Mick já jsem ten 14 den totiž měla ještě folík 😉

mick
15. čer 2010

@kkamca to byl asi dr. Alexander. Můj názor nééé! No úspěchy nic extrovního, na dřívější stránce máme tabulku, ale ta už se nám taky změnila 😒 .

petronela82
15. čer 2010

Holky měly by jsme to nějak zaktualizovat:

Cabalkova - cca 27.5. zahajeni stimulace na 2. IVF
Petronela - 12.5. ET (2.IVF) => biochem. těhu 2 ebmrya zamražená => čeká násKET
Winterska - 10.5. ET (2.IVF) => negativní
Katchik - 1.5. KET - těhu
Ketyz - 3.5. KET - těhu => revize (15.5.)
Mick - 3. IVF- 7/10
Sophiejane - těhu po 2.IVF, ET 8.3.
Beatrice - těhu po 1. IVF, ET 13.3.
Hanik - 29.3 IUI, v květnu další IUI
Nelina - 6.5. KET - nevydařené, cca 4.6. (1. IVF) 2. KET

kkamca
15. čer 2010

mick:petronela no tak spíš máte víc snažilek..Ale jednou to vyjde.. 🙂 všem.

sophiejane
15. čer 2010

Cabalkova - cca 27.5. zahajeni stimulace na 2. IVF
Petronela - 12.5. ET (2.IVF) => biochem. těhu 2 ebmrya zamražená => čeká násKET
Winterska - 10.5. ET (2.IVF) => negativní
Katchik - 1.5. KET - těhu
Ketyz - 3.5. KET - těhu => revize (15.5.)
Mick - 3. IVF- 7/10
Sophiejane - těhu po 2.IVF - skončeno UPT v 15tt ☹, na podzim snad KET
Beatrice - těhu po 1. IVF, ET 13.3.
Hanik - 29.3 IUI, v květnu další IUI
Nelina - 6.5. KET - nevydařené, cca 4.6. (1. IVF) 2. KET

sophiejane
15. čer 2010

tak já už zase všechno obleču, ale nějak z toho holky tedy nemám radost 😢

mick
15. čer 2010

No holky, tak když se někdo podívá na tu naší tabulku, tak je od Gestu teda spíš odradíme 😒

Sophie, neboj na podzim to klapne 😉 . Musíme věřit. I když já mám teda dneska náladu pod psa.

chrobacek
15. čer 2010

tak jsem byla na hematologie a všechno OK až na toto : homozygot mthfr c677t

mick
15. čer 2010

@chrobacek hm, tak to je taky ta mírná mutace? Já mám taky C677T a k tomu ještě A1298C, ale heterozygot. A řekli ti na to něco, jestli máš zobat Acidum Folicum?

chrobacek
15. čer 2010

řekla mi že jo to OK ani třeba že bych měla jíst listovku nic...

chrobacek
15. čer 2010

kuk něco jsem našla

Hezký den,
prosím o radu, jak často si nechat změřit homocystein, pokud mám mutace mthfr C677T homozygot a A1298 heterozygot. Naposledy před rokem byl v normě, ale užívám Acidum follicum 1xdenně a také B komplex.Beru warfarin.
Je záhodno vzít s sebou i 17tiletou dceru, která zatím není na trombo-mutace testována?

Děkuji

19.01.2010, petr
Homocystein
Hezký den! Pokud užíváte vitaminy B komplexu a kyselinu listovou, bude hodnota homocysteinu v normě, ale 1x ročně lze kontrolní vyšetření pro jistotu provést. Ano, na stanovení hladiny homocysteinu ji vezměte.

mick
15. čer 2010

@chrobacek Tak to asi ani žádná mutace není, to je dobře 😉 Tak na zítra držím pěsti!!!

chrobacek
15. čer 2010

no je to mutace .. ale musí být v normě ten homocystein co já mám a asi díky tomu že se cpu tou kyselinou listovou či co

hanik2
15. čer 2010

ahojky holky

Cabalkova - cca 27.5. zahajeni stimulace na 2. IVF
Petronela - 12.5. ET (2.IVF) => biochem. těhu 2 ebmrya zamražená => čeká násKET
Winterska - 10.5. ET (2.IVF) => negativní
Katchik - 1.5. KET - těhu
Ketyz - 3.5. KET - těhu => revize (15.5.)
Mick - 3. IVF- 7/10
Sophiejane - těhu po 2.IVF - skončeno UPT v 15tt , na podzim snad KET
Beatrice - těhu po 1. IVF, ET 13.3.
Hanik - 29.3 IUI-neúspěšné, ...12.6 2 IUI
Nelina - 6.5. KET - nevydařené, cca 4.6. (1. IVF) 2. KET

petronela82
15. čer 2010

ahoj hani - ty jsi nám nějak omládla 😉

chrobacek
15. čer 2010

@mick hm tak jsem na to našla bud, že je to OK a nebo, že je to na léčbu tak si vyber

mick
15. čer 2010

@chrobacek přesně tak, v podstatě většina řekne, že je to OK a stačí listovka a já minulý týden brouzdala po netu a narazila na dr. Kouckého a ten tam jasně napsal, že při té mé mutaci a m.a. doporučuje miniheparinizaci a že na ty nový studie doktoři kašlou a neřeší je. Takže jdu ve čtvrtek k ménu dr. i s tím dotazem. Zkus si zadat na www.porodnice.cz tu svojí mutaci a uvidíš, co ti tam vyjede. Já už si fakt připadám jako gynekolog, imunolog,hematolog, tak už mi fakt zbývá jen ten Chocholoušek 😀

@hanik2 Anetka je roztomilá 🙂

chrobacek
15. čer 2010

jj tak to jsem tak nějak +- našla taky .. hm to je supr... takže já si prvně počkám na potrat než mi milostivě budou píchat miniheparin jo?