Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

steffi13
21. čer 2010

@chrobacek -ty namáš hladíka jen mu tam pěkně přikládej 😉

steffi13
21. čer 2010

promiń už jsem to pochopila jsem to trdlo 😝

steffi13
21. čer 2010

jen lákej držim pěstičky 🙂 😉

mick
21. čer 2010

@chrobacek ahojky, no řekla mi to po telefonu, že je to OK a ani nic zvýšenýho. No na papíře na prozkoumání to nemám, to výš, že bych to studovala 😀 . Budu jí věřit. Tak kdy se chystáš na testík?

@steffi13 tak, to máš jednu várku i po třech 😉 . Tý jo, to je příjemný, mít takovou zásobičku!

mick
21. čer 2010

Ježiš, to výš-to je super hrubka 😀

chrobacek
21. čer 2010

mick takže ivfko bude podle plánu 😉 na testík se necítím takže nevím kdy to přijde ...

mick
21. čer 2010

@chrobacek až to přijde, tak to přijde, na test je času habakuk. Každopádně držím pěsti, ať jsou tam dvě 😉 . Jojo, takže jedem podle plánu a tak od cca 3.7., začínám stimulovat.

chrobacek
21. čer 2010

jůů tak to je za chvilku ...

steffi13
21. čer 2010

@mick -jj zásobička je pěkná jen ať se taky pěkně rozmrazí a vyvíjí lišáci..takže ty budeš mít vložení tak na konci července viď 😉

petronela82
21. čer 2010

@mick - tak super, že výsledky jsou O.K. - tak že červenec je náš

sophiejane
21. čer 2010

ahoj holky, mick tak to je super, že máš imuno ok, můžešse dát do IVFování 🙂

mick
21. čer 2010

Holky, tady to napsal dr. Šulc odpověď holce k pozit.testu, když jí netmavne čárka. Každopádně pro nás je to dobré znamení. Hlavně ta předpředposlední věta. Kurňa, už by se mohl objevit ten dobrej embrouš!!!!!
Dobrý den.
Intenzita zbarvení není spolehlivým indikátorem. Možná se zbytečně stresujete. Přestal bych to zkoušet.
Strašně důležité ale je, že i kdyby to nyní nedopadlo, povede se skoro jistě příště. Znám bohužel řadu žen, které nikdy neotěhotní. Ale prakticky neznám ženu, která dokáže pozitivní gravitest a nakonec by neměla dítě. Vaše vajíčko je schopna být oplozeno spermií partnera a embryo se dokáže vyvíjet. To ukazuje pozitivní gravitest a to je klíčové.

Sophie, ahojky, jsem ráda, že mám imuno OK, ale stejně jsem si nechala napsat prednison 😉

sophiejane
21. čer 2010

jasmě, na mě ted taky zafungoval... 😉

sophiejane
21. čer 2010

tak holky dnes jsem mýmu chlapovi opožděně k narozkám nadělila italský strojek na výrobu těstovin 🙂) měl velký úspěch, takže už se alibisticky těším, až mi něco uklohní 🙂) jeho to baví a já to beru spíš jako nutnost 😀

sophiejane
21. čer 2010

takže až to natrénujeme, tak vás pozvu na italský mejdan 😉

steffi13
22. čer 2010

Dobré ránko,začalo sluníčko tak jste se všechny vypařili nebo ještě chrníte 😀 😝

steffi13
22. čer 2010

Vstávat a cvičit ranní ptáče dál do skáče..tak šup šup 😎 😝 😉

chrobacek
22. čer 2010

já tu jsem dobré ráno 🙂

petronela82
22. čer 2010

@steffi13 - ahojky - nechrníme - makáme jak vzteklí 😀 nějak moc práce - blíží se konec června - audity - já jsem účetní, víš. a ve čtvrtek si ještě beru dovolenou - tak že tu mám takové malé psycho 😀

steffi13
22. čer 2010

@petronela82 -ahojda,aha účetní tak to je pěkná honička konec měsíce 😝 tak to chápu a dovču na jeden den ty nikam nefrčíš na dovču?to máš dobrý,že by jsi to mohla dělat doma až bude mimi,viď..

sophiejane
22. čer 2010

ahoj holky,tak jsem vstala a neteče nám voda 😠 tak naštěstí tu mám takový ten 5l barel s vodou, takže jsem se myla jak na táboře 😠 nevím co se děje tak doufám, že to brzy pustí

sophiejane
22. čer 2010

holky razíte někam na ten prodoloužený víkend v červenci? já bych ráda do čes.ráje ale akorát 2.7.mám 28dní tak budu očekávat návštěvu mrchy zuřivky, tak nevím, to radši asi nikam nepojedu, bůhví jak to bude probíhat... 😠 😠

ketyz
22. čer 2010

Ahoj,

@sophiejane - a myslíš že dorazí přesně? mě všichni říkali ať počítám 4-6 týdnů, já to ani před tím neměla extra pravidelné, tak jsem moc zvědavá, ani letní dovolenou kvůli tomu neplánujeme, pojedeme po 2ms někam na last minute

sophiejane
22. čer 2010

no to asi nedorazí přesně, ale jako že od té doby už musím být ve střehu 🙂 a pak bych jela už po první MS 🙂 no moc zatím to léto plánovat nemůžu ☹

sophiejane
22. čer 2010

já to právě mívala naprosto přesné po 28dnech plus mínus jeden, tak uvidíme, no

sophiejane
22. čer 2010

tak snad nebude meškat dlouho 😒

ketyz
22. čer 2010

@sophiejane - to jsme na to stejně, ale na dovolenou chci a na KET půjdu až po ní, příští týden jdu na KO ke své gyndařce, tak se musím zeptat jestli můžu alespoň na kolo, po týdnu už mi otrnulo a mám dojem že bych mohla skály lámat 🙂

sophiejane
22. čer 2010

na kolo bych už taky vypadla...už nešpiníš? já ale nebyla na kole snad od srpna, protože už v září jsem byla na IVF...takže to z něj spadnu 😀

petronela82
22. čer 2010

@ketyz - ahoj - to je dobře že už se cítí fajn, a co ty @sophiejane ? přes prázdniny si holky pořádně odpočinete a na pozdim do toho půjdete hezky v tandemu holky 😀

@steffi13 - ve čtvrtek jdu na pohřeb - umřel mi strejda ☹

sophiejane
22. čer 2010

kety mě říkal korecký nekouzpat se, jen sprcha, ani venku se nekoupat, žádný sex, tak ty 3týdny