Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

steffi13
24. čer 2010

@sophiejane -pěkná sluší 🙂

sophiejane
24. čer 2010

steffi taky mrskni fotečku, at tě v gestu poznáme 🙂

hanik2
24. čer 2010

holky díky
Mick nevím jak na tom budeme finančně..to se všechno uvidí časem...teď mám v sobě takovej ten hnusnej pocit že to vzdávám ale ono to zase za pár dnů přejde

steffi13
24. čer 2010

@sophiejane -musim nějakou vyhrábnout..já od té doby co jsem tady na diskuzi tak vždy,když jdu do gestu tak na každýho koukám jestli některou z Vás nepotkám.. 😵 a zatim nic..

sophiejane
24. čer 2010

to já už jsem stejné psycho 🙂 kolikrát i na některou fakt čumím, protože mi někoho připomíná 😅

steffi13
24. čer 2010

@sophiejane 🙂 to jsem taky..tak jsme dvě psycho 😉 ..já frčim za rodiči ať nejsou dlouho hladový 😝 ..tak zatim papapa večer juknu

sophiejane
24. čer 2010

já se ted dověděla že můj dobrej kamarád, co je u armády, letí 15.7. na misi do afghánistánu, cvok....měl letět až na podzim ale potřebuje prachy tak se tam nacpal dřív, to je blááááázen....

mick
24. čer 2010

@sophiejane mám kamarádku a její přítel už tam jednou byl a chce tam jet znovu na podzim, přesně, aby si vydělal prachy, poplatil dluhy a měli základ na nějaký bydlení. Je mi kámošky fakt líto, každý den mít strach, aby ho někdo nezabil, to bych byla asi brzo šedivá....

petronela82
24. čer 2010

ahoj holky - tak už jsem doma, pohřeb jsme přežili, tak teď doufám že pánbíček bude spravedlivý a dá nám miminko za strýčka, kterýho nám vzal ☹

@hanik2 - moc mě to mrzí, držím palečky aby jste dali dohromady penízky na IVF

@chrobacek - teda to je tlustice - to budou dvojčátka - moc moc ti po přeju - a manžel už to ví => taky bych to nevydržela

Holky včera jsem byla v GESTu, a ode dneška baštím Norethisteron na týden (1-1-1) po něm by měla dorazit mrcha a od 1DC mám Estrimeax (1-1-1) a nechala jsem si napsat i ten Prednison, který mám jíst také od 1DC, myslíte že bych ho měla začíst jíst už teď? Jo a kolik jste před KET jedli toho Estrimeax ?

chrobacek
24. čer 2010

@petronela82 sílí tak věřím 🙂 bude to mít dobrý konec 🙂 Prednison začni hned

mick
24. čer 2010

@petronela82 snad bude spravedlivej a nadělí vám do rodiny nové mimčo 😉 . Ten estrimax měla Kety a Katchi, já ho neměla, tak ti neporadím. Mě řekli, ten prednison, taky od 1DC. Mám doma ještě zbytek tak ho začnu baštit týden před stimulací.

aranka
24. čer 2010

Ahoj holky, můžu k vám ? Jsem Gesťačka cca měsíc a něco, stále přemýšlím, zda změnit Gest za něco jiného, dr. Korecký je sice fajn, ale zatím dokázali zmatlat moje odběry v laborce a pak na recepci nějak nebyly holky moc sdílné na organizační věci .., tak nwm ☹ Každopádně včera nedopadlo IUI (nebyl vzorek..., nějak to partner podcenil) a tak si chci domluvit příští týden IVF a mám dotázek ..., jsem zcela mimo, když si myslím, že při IVF lze méně stresovat partnera odběrem, tedy že jde dohodnout odevzdat vzorek během pár dní a zamrazit jej ? Tak, aby při odběru vajíček byla jistota, že je čím je oplodnit ? Udělala to některá z vás takto ? Nebo resp umožňuje to Gest ? Díky moc za info !!

petronela82
25. čer 2010

Ahoj holky - konečně je tu páááááááááááátek

@aranka - já myslím že by s tím v GEST u neměli mít problém

@chrobacek - tak co testila jsi i dnes - soufám že dálnice sííííílííííí

chrobacek
25. čer 2010

@petronela82 ahoj testila ale nic moc... je slabší jak včera... o trošku

mick
25. čer 2010

Ahoj holky,

@petronela82 za pátek jsem fakt vděčná. Dneska máme doma oslavu (manža 35), tak to bude bengál! Pozvali jsme raději i sousedy, aby nemohli říct, že děláme bordel 😉

@aranka a nepomohlo by mužíkovi, kdyby si udělal vzorek doma? Musí ho tam do hodiny dovést a to je v pohodě. Nebude vystřeslý v místnůstce, ale vklidu doma. Myslim, že zamrazit asi jde, ale na druhou stranu je to škoda, když nemá vyslověně nějaký problém, že budou čerstvý 😉 . Z nepovedené IUI si nic nedělej, ona upřímně moc nevychází. A co máte za problém?

@steffi13 tak jak chutnala rajská tchánovcům?

@chrobacek dneska už bude určo pořádná D1 😉
@sophiejane na tý staronový fotečce ti to sluší 😉

mick
25. čer 2010

@chrobacek tak třeba jsi dneska měla větší koncentrát, jak jsi víc pila! A zkoušela jsi zase tu 10 mamatest?

Holky, já už si v lékárně taky koupila 10 mamatest, hlavně, že se pořád vnitřně přesvědčuju, že nebudu brzo testovat. haha, jsem na sebe zvědavá!

sophiejane
25. čer 2010

ahoj děvčátka, tak v 10hod frčím směr Praha a pak už doufám Gest nějakou dobu neuvidím a budu mít od nich klid, až tak na konci léta, v září 🙂

sophiejane
25. čer 2010

pak je budu zase potřebovat 😒

sophiejane
25. čer 2010

zítra se taky chceme vydat do prahy na United islands festival...

chrobacek
25. čer 2010

jojo stejnej a je zhruba stejný jak včera ráno, ale slabší jak večer

včera v lékarně měli taky jen tu desítku

petronela82
25. čer 2010

@chrobacek - určitě je vše O.K. fakt dost záleží na tom jak moc jsi pila. Já když po ET testila tak jsem byla přesvědčená (i okolí) že čárečka zesílila, proto jsem tak plašila že půjdu na laparku do Motola (kvůli mimoděložnímu těhu) - a nakonec krev ukázala že HCG kleslo z cca 300 na cca 160 - což je skoro o půlku a ten test byl fakt silnější - strašně to zkreluje - tak že žádné stresy

@sophiejane - ke komu jdeš dnes na kontrolu?

@mick - tak u Vás se bude slavit - tak si to pořádně užij - za chvíli už budeš jen o nealko 😀 to já budu celý víkend slaměná vdoba, manžel jede kalit s kamarádama na chalupu - a těchto pánských jízd se fakt účastnic nemusím

mick
25. čer 2010

@sophiejane tak to si užijete. Má být hezky 😉 . My se zítra večer chystáme na nějaký velký ohňostroj do Mníšku pod Brdy hasičckym autem. Ani nevím, co tam slaví.

@chrobacek uvidíš zítra, ale věřím, že jeden bobek je pořádně zakouslej 😉

chrobacek
25. čer 2010

@petronela82 jasně určitě je to OK .. já jsem se dost divila, že včera ráno byl krásnej test a za tři hodiny ještě o kapku silnější ... takže možná vylučuju víc během dne... takže si ten dnešní raní nemůžu brát vážně 🙂 objednala jsem se v pondělí na krev....jo jasně ono v té krvi je to jinak než v moči ale víš jak kdybych už viděla lajny tak taky budu klidnější ale co bych chtěla 14DPO

mick
25. čer 2010

@petronela82 jasně, to je na dlouhou dobu poslední kalba 😉 . Každopádně na prednison se nesmí pít, aby to zbytečně nezatěžovalo tělo. My jsme zvyklí si tu skleničku v týdnu sem tam dát, tak to budu muset omezit 😠 . No, hlavně, aby to k něčemu bylo.

Mám holky pěknou modřinu, jak mi prdnul Velmistr ten zoladex do břicha.

petronela82
25. čer 2010

@chrobacek - na to že jsi 14 DPo tak já bych to i tipovala na dvojčátka - ta včerejší dálnice byla fakt tlustice - tak že v pondělí krev - těším se na výsledky - kdy budou (doufám že hned v pondělí)

mick
25. čer 2010

@chrobacek 14DPO mít i stín je úspěch, bude to určitě OK.

petronela82
25. čer 2010

@mick - to bříško je zradný - já jsem se píchala celkem O.k. ale jednou mě ďobla se v FNKV a pak se mi GESTu sestra "smála" jak jsem se to píchla - a já ji říkám že to ne já, ale její kolegyně z Vinohranské nem. - tak že i mistr tesař je utne. A s tím prednison začnu, tedy v neděli (to by mělo vycházet tak cca týden před 1DC) - snad zabere

chrobacek
25. čer 2010

jo já si taky myslím, že sice je to desítka nevím jak to vypadá na staré mamatestu co tu mají všichni v albu, ale věřím jim věřím a v pondělí snad budu chytřejší 🙂 ... výsledky myslím spíš až v úterý protože to vozí do labiny mimo centrum

mick
25. čer 2010

@petronela82 🙂 on za to nemůže, já vím. Hlavně tam ta modřina naběhla až za 2 dny, to dělá spíš ta mutace. Já se někde trochu bouchnu a už mám modřinu, že kdyby to viděla maminka, tak na manžu pošle policajty, že mě mlátí! Petruš a ten byteček na našem rodnym sídlišti je váš?

petronela82
25. čer 2010

@mick - my teď bydlíme s manželem v mém rodném bytě, který je maminy - ta tam bydlí s náma => 2+1 => fakt mazec, ani si to s mimčem nedovedu představit